Dodaj do ulubionych

Koniec PiS

30.10.12, 20:53
Premier Donald Tusk jednym chwytem pokonał Glińskiego, Kaczora i wszystkich tych pisoidów. Mohery go home.
Edytor zaawansowany
  • bmw1-953 30.10.12, 20:56
    A cóż to ? zawody jakieś są, czy co?

kundera5 napisał:

> Premier Donald Tusk jednym chwytem pokonał Glińskiego, Kaczora i wszystkich tyc
    > h pisoidów. Mohery go home.
  • l_zaraza_l 30.10.12, 20:57
    Jeśli chodzi o mohery to Tusk ma czterdziestkę swoich własnych.

--
    O Kryzysie
  • tw_wielgus 30.10.12, 21:02
    A ilu ma ich Palikot?
    I ilu ich żyje w tej demokratycznej Ameryce?
    Widzisz to jest tak jak już kiedyś pisałem, na wojnę nie wyrusza się z 2 plutonami naćpanych gejów. Jeżeli się wszczyna awanturę to trzeba mieć przynajmniej cień szansy na to, że chociaż dostnie się po ryju to jednak potyczkę się wygra.

--
    Za komuny władza deprawowała ludzi. Teraz do władzy dochodzą już uformowane kadry.
  • zbigniew_clapton 30.10.12, 21:05
    No proszę, jaka ładna interpretacja nauk mistrza Sun Tzu ;)
  • l_zaraza_l 30.10.12, 21:08
    tw_wielgus napisał:

> A ilu ma ich Palikot?
    > I ilu ich żyje w tej demokratycznej Ameryce?
    > Widzisz to jest tak jak już kiedyś pisałem, na wojnę nie wyrusza się z 2 pluton
    > ami naćpanych gejów. Jeżeli się wszczyna awanturę to trzeba mieć przynajmniej c
    > ień szansy na to, że chociaż dostnie się po ryju to jednak potyczkę się wygra.
    >

Ten wywód jest zbędny. Odniosłam się tylko do zawołania "Mohery go home!" ponieważ w mojej ocenie, zniknięcie PiSu nie koniecznie oznacza znikniecie moherów. Nie wiem po co tu wrzucać gejów i Amerykę.
    --
    O Kryzysie
  • tw_wielgus 30.10.12, 21:15
    A dlaczego nie? Z kolejnej Twojej wypowiedzi wyziera żal do PO, iż nie jest ugrupowaniem które jak jeden mąż podpisuje się pod aborcyjhnymi projektami Palikota. Stąd się wziął mój komentarz. Dlatego jednakowoż, że w tej całej awanturze nie dostrzegasz winy ugupowania jakim kieruje Palikot.
    --
    Dlaczego słoń ma ogon?
    Żeby się zbyt gwałtownie nie kończył.
  • l_zaraza_l 30.10.12, 21:20
    tw_wielgus napisał:

> A dlaczego nie? Z kolejnej Twojej wypowiedzi wyziera żal do PO, iż nie jest ug
    > rupowaniem które jak jeden mąż podpisuje się pod aborcyjhnymi projektami Paliko
    > ta. Stąd się wziął mój komentarz. Dlatego jednakowoż, że w tej całej awanturze
    > nie dostrzegasz winy ugupowania jakim kieruje Palikot.

Nic nie wyziera. To tylko Twoja interpretacja. Moja wypowiedź była krótka i prosta.
    --
    O Kryzysie
  • tw_wielgus 30.10.12, 21:28
    Ta akurat rzeczywiście nie była za długa. Ale za to szeroko otwierająca pole na własne interpretacje.
    --
    Dlaczego mleko zawiera tłuszcz?
    Żeby krowa nie skrzypiała podczas dojenia.
  • l_zaraza_l 30.10.12, 21:41
    tw_wielgus napisał:

> Ta akurat rzeczywiście nie była za długa. Ale za to szeroko otwierająca pole na
    > własne interpretacje.

:)))

--
    O Kryzysie
  • tw_wielgus 30.10.12, 21:04
    Nic z tych rzeczy. Absolutnie nie. Kaczyński ma w dalszym ciągu b. mocną pozycję na naszej scenie politycznej. Ma swoich wyznawców i będzie miał bez względu na to jak wiele jeszcze błędów popełni.
    --
    Dlaczego mleko zawiera tłuszcz?
    Żeby krowa nie skrzypiała podczas dojenia.
  • zbigniew_clapton 30.10.12, 21:06
    Nikogo nie pokonał. Tusk odwołuje się do intelektu, a Kaczyński do frustracji. To dwa różne światy.
  • ex.mila 30.10.12, 21:06
  • trollik.morski 30.10.12, 21:09
    1. Siku
    2. ????????????????//
    --
    Kto nie może dopiąć celu, ten chodzi z rozpiętym :/
  • ex.mila 30.10.12, 21:15
    trollik.morski napisał:

> 1. Siku
    > 2. ????????????????//

No własnie pytam. Chętnie się dowiem.
  • l_zaraza_l 30.10.12, 21:37
    ex.mila napisała:

> trollik.morski napisał:
    >
    > > 1. Siku
    > > 2. ????????????????//
    >
    > No własnie pytam. Chętnie się dowiem.

Pan premier się wypowiedział. Okazją do tej wypowiedzi był atak ze strony lidera największej partii opozycyjnej. Lider partii największej partii opozycyjnej zaatakował pana premiera (zresztą zupełnie spodziewanie i nie po raz pierwszy) ponieważ jedna z gazet opublikowała informację o tym, że podczas niedawno prowadzonych badań wraku samolotu, który uległ katastrofie 2,5 roku temu, urządzenia wykorzystywane do detekcji materiałów wybuchowych, wykryły obecność substancji, które w skład takich materiałów mogą wchodzić. Czy to są składowe materiałów wybuchowych czy nie, mają wykazać szczegółowe, specjalistyczne badania, które mogą potrwać nawet pół roku. W sumie to dosyć dziwne (z punktu widzenia laika), że teraz robi się te badania bo już dawno został opublikowany raport specjalnej komisji, w którym obecność materiałów wybuchowych i eksplozji wykluczono. Może tak być powinno a może nie. Niespecjaliści nie wiedzą a specjaliści nie informują. Czasem coś skądś wycieka. Czasem ktoś coś komu na uszko..
    Pan premier znowu wyszedł obronna ręką i wzmocniony a publiczność mogła podziwiać jego znakomitą postawę, fantastyczną argumentację i zdecydowanie. Ale prawda jest taka, że pan premier doskonale wie, że 7 lat temu pozyskał wielkiego wroga (w osobie lidera największej partii opozycyjnej) a mimo tej wiedzy, rozrzuca po okolicy maczugi, by potem się dziwić, że wróg usiłuje którąś z nich zdzielić pana premiera bez łeb.

--
    O Kryzysie
  • ex.mila 30.10.12, 21:40

>
    > Pan premier się wypowiedział.

Tak właśnie myślałam. Wystarczy, że wejdzie na mównicę i płaczcie narody.
  • l_zaraza_l 30.10.12, 21:46
    Ale rzeczywiście musiało coś pana premiera przycisnąć bo dzisiaj nawet pan rzecznik prasowy Graś, był uprzejmy nie tylko zaćwierkać ale także wypowiedzieć się dla mediów, odwiedzając jedno z nich. Niestety, musiałam wyjść i nie wiem, co mówił. Żałują bo zazwyczaj o tym, co ma do powiedzenia pan rzecznik prasowy Graś, dowiadujemy się od pana premiera a to jednak nie jest to samo.

--
    O Kryzysie
  • kiemlicz88 30.10.12, 21:28
    Żaden koniec, chociaż prezes za szybko reagował. Dał się zrobić Kaszubowi.
  • luci-c 30.10.12, 21:44
    Chcialbym,aby tak sie stalo,ale zbyt wielu wyznawcow ma Prezes.
    Tusk traci sex apil
  • kundera5 03.11.12, 16:56
    Koniec Pisdzielców bliski. Trotyl ich wywali w kosmos.
  • bank.owy 03.11.12, 17:24
    dzisiaj juz tylko naiwne dzieciaki glosuja na PO.
    PO na dzis jest tak skompromitowane ze zaden facelifting nie pomoze.
    Zadna kasa z Unii
    Zadne stadiony
    Zadne roszady
    Zadne pochwaly innych panstw i mediow

"PO's dead baby,PO's dead"
  • volupte 03.11.12, 18:10
    I PiS wygra przez aklamację , tak? ;-)
  • bank.owy 03.11.12, 18:12
    nie :)
  • kiemlicz88 03.11.12, 18:22
    Stadiony? Wszystkie przynoszą straty. Utrzymanie niedokończonego Narodowca to 30 milionów rocznie. Wymiana trawy kosztowała 580 tysięcy.
  • hordol 03.11.12, 17:39

--
    Janina Paradowska :"Przecież nie wszystko w raporcie MAK było zafałszowane"
  • dystans4 03.11.12, 18:15
    Koniec w tym sensie, że w dającej się przewidzieć przyszłości nie ma szans na przejęcie władzy.
    A jeśli ktoś prezesa podpuścił, albo obce służby zainspirowały otoczenie (b. możliwe), to i może i prawdziwy zamach się szykuje. W samym PiSie.
    Przecież Z.Z. ma zwolenników w PiS, a agentura robi co może, żeby takich konferencji było jak najwięcej i nagłaśnia je w całym świecie.
    --
    Pozdrowienia
    bul.
  • volupte 03.11.12, 18:12
    nie ma lekko , maja jakies 25-30% i to jeszcze dlugo potrwa.
  • dystans4 03.11.12, 18:20
    Ale jak zobaczą, że już tylko z górki (a tak jest), to może stać się ciałem zamach w PiS. Bo wszystkich Srebrna nie wykarmi i nie po to ona jest, a każdy potrzebuje...

Agentura może swoich ludzi w PiS ustawiać tak jak chce. Sie znudzi ten prezes, bedzie inny.
    --
    Pozdrowienia
    bul.
  • wiosnaludzikow 03.11.12, 18:22
    kundera5 napisał:

> Premier Donald Tusk jednym chwytem pokonał Glińskiego, Kaczora i wszystkich tyc
    > h pisoidów. Mohery go home.
    Już od wielu, wielu lat kest zapowiadany końoec PIS :) Najbardzie bawi mnie jak zapowiadają to jacyś 5 czy 10 procentowe partie sukcesu :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka