Dodaj do ulubionych

Komisja Międzynarodowa, a po co?

09.11.12, 11:20

Wielu pożytecznych idiotów w tym prezydent Kwaśniewski, redaktor Olejnik i profesor Kleiber wsparła ostatnio postulat utworzenia komisji międzynarodowej ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej. Jedynym powodem ew. utworzenia takiej komisji jest to, że prezes Kaczyński nie wierzy polskiej PKBWL oraz polskiej prokuraturze.

Dziwię się, że nikt z tych wydaje się rozsądnych osób, wcześniej nie odpowiedział sobie na pytanie:
jaka komisja i jakie racjonalne argumenty przekonają człowieka, który jeśli ma trzy zapisy rozmów polskich pilotów z wieżą w Smoleńsku (TU, Jak, wieża) oraz zeznanie pilota, któremu grożą zarzuty za złamanie przepisów, jest w stanie stwierdzić, że wszystkie nagrania sfałszowano?--
brzytwa Ockhama: "Bytów nie mnożyć, fikcyj nie tworzyć, tłumaczyć fakty jak najprościej"
Edytor zaawansowany
 • mariner4 09.11.12, 11:44
  na wasala ZSRR.
  Ja też dziwię się zwolennikom międzynarodowej komisji. Jak trzeba nienawidzić własnego kraju, żeby oddać suwerenność dla politycznych celom walki o władzę. Politycy PiS to zwykłe ludzkie śmiecie. Nawet napluć na nich to zbyt wielki dla nich honor.
  M.
 • ayran 09.11.12, 11:57
  Pan Kleiber ma w Polsce status uczonego światowej sławy i - jak się wydaje - uwierzył, że to on, w sposób zupełnie naturalny, mógłbvy stanąć na czele takiej komisji. Z kolei pani Olejnik jest dziennikarką, a dziennikarz powinien lubić, gdy coś się dzieje ciekawego dla puibliczności, o czym można porozmawiać z gośćmi w studio. Jedynie Kwaśniewski mnie dziwi w tym gronie - w 2004 roku na Ukrainie potrafił wykazać się znacznie większą powściągliwością i zyskał na autorytecie.
  --
  Nie kłam sobie, a nikt ci nie skłamie.


  Jacek Kaczmarski
 • republika.republika 09.11.12, 12:46
  ayran napisał:

  > Pan Kleiber ma w Polsce status uczonego światowej sławy i - jak się wydaje - uw
  > ierzył, że to on, w sposób zupełnie naturalny, mógłbvy stanąć na czele takiej k
  > omisji.

  myślisz, że po prostu chodzi o pieniądze, które Kleiber mógłby poprzez uczestniczenie w "biznesie smoleńskim" zarobić?  --
  brzytwa Ockhama: "Bytów nie mnożyć, fikcyj nie tworzyć, tłumaczyć fakty jak najprościej"
 • ayran 09.11.12, 13:03
  Nie, tak daleko bym nie szedł.
  --
  Nie kłam sobie, a nikt ci nie skłamie.


  Jacek Kaczmarski
 • adams96 09.11.12, 12:01
  Niestety nie tylko panstwo rzadzone przez Pana Tuska skomprowitowało sie w wyjasnienu przyczyn katasrofy ale rowniez prokuratura wojskowa ,ktora po 3latach nieudolnego śledztwa wraca teraz do poczatku.Okazałosie ze juz w 2010r,miała materiały na kłamstwa Rosjan w sprawie materiałow pirotechnicznych ale nie reagowała a dopiro teraz jak odkrył to redaktor GMYZ obudziła sie ze snu.Trzeba przyznac ze uprzedni szef Naczelnej Prokuratury wojskowej chyba miał w tym kiepskim śledztwie duze zasługi bo jako PRL -owski wojskowy ze wszystkim sie zgadzał z Rosjanami ktorzy robili co chcieli z dowodami tej katsrofy.Rowniez rzad Pana Tuska nie interesował sie własciwie wyjasnienien przyczyn katstrofy i nie umiał wyegzekwowac od Rosjan aby czarne skrzynki i wrak samolotu wrocił do Polski.Dlatego w swietle badan niezaleznych naukowcow polskich tylko Komisja Miedzynarodowa jest w stanie wyjasnic PRAWDE O TEJ KATASROFIE.
 • zgred-zisko 09.11.12, 13:03
  A co tu ma wyjaśniać jakaś komisja? Tego samolotu w ogóle nie powinno tam być w takich warunkach atmosferycznych, nie mówiąc już o idiotycznej próbie lądowania bez widoczności.
  To był lot pasażerski z bardzo ważnymi osobami na pokładzie, a nie lotnicze zawody sportowe samolotów wyczynowych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka