Dodaj do ulubionych

20 mln Polaków z prawem jazdy

11.12.12, 00:48
po 750 zł na łba.

Tak sobie minister Rostowski założył w budżecie
autokult.pl/2012/11/27/ministerstwo-finansow-szacuje-na-rok-2013-ogromne-wplywy-z-fotoradarow
Czy to nie wirtualna księgowość?

--
Co mi zrobisz, jak Cię złapię? :)
Obserwuj wątek
    • porannakawa01 Re: 20 mln Polaków z prawem jazdy 11.12.12, 03:40
      hummer napisał:

> po 750 zł na łba.
      >
      > Tak sobie minister Rostowski założył w budżecie

Wystarczy nie łamać prawa i w ten sposób każdy ma szansę się od tych opłat wymigać.
      Od dwóch lat nie złamałam i w związku z tym nie płaciłam żadnego mandatu.
      Każdy ma szansę te pieniądze przeznaczyć na osobiste wydatki lub wspomóc charytatywnie jakąś dobrą fundację.
      --
      A poza tym uważam, że Jarosław Kaczyński powinien odejść, a jeśli sam z własnej woli nie odejdzie, to powienien zostać postawiony przed właściwym sądem za sponiewieranie godności Rzeczypospolitej, za insynuacje polityczne, za niszczenie autorytetu najwyższych instytucji państwa polskiego, za przyczynianie się do utraty wiarygodności Polski w Europie...
      • bozon.higsa Re: 20 mln Polaków z prawem jazdy 11.12.12, 11:43
        Wystarczy nie łamać prawa i w ten sposób każdy ma szansę się od tych opłat wymigać.
        Od dwóch lat nie złamałam i w związku z tym nie płaciłam żadnego mandatu.
        Każdy ma szansę te pieniądze przeznaczyć na osobiste wydatki lub wspomóc charytatywnie jakąś dobrą fundację.

Ale do "kiesy" proboszczów i biskupów nie dobrał się ten "wirtualny minister finansów"...
        A przecież wystarczyłoby nie być wierzącym by nie opłacać ich również z moich podatków.
      • hummer Re: 20 mln Polaków z prawem jazdy 11.12.12, 13:29
        porannakawa01 napisała:

> hummer napisał:
        >
        > > po 750 zł na łba.
        > >
        > > Tak sobie minister Rostowski założył w budżecie
        >
        >
        > Wystarczy nie łamać prawa i w ten sposób każdy ma szansę się od tych opłat wymi
        > gać.

Co to za rząd, który uzależnia budżet od tego, iż prawo będzie łamane :)
        Jak ludzie będą przestrzegać prawa, to się zielona wyspa zawali.

--
        "Żaden wiatr nie jest dobry dla okrętu, który nie zna portu swego przeznaczenia."
        Konfucjusz
        • jorge.martinez Re: 20 mln Polaków z prawem jazdy 17.12.12, 08:55
          hummer napisał:

> Co to za rząd, który uzależnia budżet od tego, iż prawo będzie łamane :)

Raczej od egzekucji (która będzie wywołana gęstą siecią bezlitosnych puszek oraz normami nakładanymi na policjantów i straż miejską).

> Jak ludzie będą przestrzegać prawa, to się zielona wyspa zawali.

Gdyby przestrzegali, to kraj stanąłby w jednym wielkim korku.
          --
          Euro 2012 Unplugged - Ostatni gasi światło!
      • nazimno Oooooo, tuuuu: 11.12.12, 11:45

e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/nowe-prawo-jazdy-problem-dla-kierowcow.html

PS
        W Niemczech wazne sa prawa jazdy wydane jeszcze w DDR (pol. NRD)
    • erte2 Re: 20 mln Polaków z prawem jazdy 11.12.12, 13:13
      hummer
      Taka drobna rada: wróć do podstawówki i przypomnij sobie co to są rachunki (bo nie wymagam znajomości matematyki - to jest poza twoim zasięgiem)
      Otóż:
      1,2 mld podzielone przez 20 mln. daje...60. Skąd tedy te 750 zł ?
      1200000000 : 20000000 = 60.
      • veglie Re: 20 mln Polaków z prawem jazdy 11.12.12, 13:38
        erte2 napisał:

> hummer
        > Taka drobna rada: wróć do podstawówki i przypomnij sobie co to są rachunki (bo
        > nie wymagam znajomości matematyki - to jest poza twoim zasięgiem)
        > Otóż:
        > 1,2 mld podzielone przez 20 mln. daje...60. Skąd tedy te 750 zł ?
        > 1200000000 : 20000000 = 60.

Nie przyszło tobie do głowy, że mógł się o zero pomylić? Zaraz podstawówka, poza zasięgiem....pytanie co ty byś wyliczył bez pomocy kalkulatora?
        • damakier1 Re: 20 mln Polaków z prawem jazdy 17.12.12, 02:16
          Ja tam w rachunkach za dobra nie jestem, ale że 750 różni się od 60. tylko zerem, to mi nie wmówisz.
          --
          "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
          (aut.: ToJaJurek)

wwwtrembil.blox.pl/html
          • kum.z.antalowki Re: 20 mln Polaków z prawem jazdy 17.12.12, 02:28
            damakier1 napisała:

> Ja tam w rachunkach za dobra nie jestem, ale że 750 różni się od 60. tylko zere
            > m, to mi nie wmówisz.

Powiem więcej: tak na moje oko, to w 750 i 60 tylko to zero na końcu jest takie samo.

--
            Here we kum and we don't care mucho
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka