Dodaj do ulubionych

Rydzyk chce zlikwidować TV Trwam?

02.01.13, 20:12
Stwierdził że "nieprzyznanie Trwam miejsca na MUX-1 "będzie równoznaczne z likwidacją tej telewizji". Po mojemu chce zlikwidować ten kosztowny i mało popularny interes a nieprzyznanie koncesji na MUX będzie dobrym pretekstem. Dlaczego?
1. Telewizja to nie radio które można robić niemalże w piwnicy. To kosztowny interes zwłaszcza bez przywilejów jakie posiada Radio Maryja.
2. Pod względem oglądalności to kompletna klapa. O ile RM ma stabilną 2-3% słuchalność (niewątpliwy sukces) to TVT nie mieści się w jakichkolwiek rankingach oglądalności a jej sytuacja robi się coraz gorsza. Nawet fani ograniczają się wyłącznie do transmisji z uroczystości w rodzaju Apelu Jasnogórskiego. Niższą oglądalność mają tylko kompletne nisze w rodzaju stacji ezoterycznych czy biznesowych o których ogromna większość ludzi nawet nie słyszała. Przypomnę że Polo.tv miało kilkukrotnie większą oglądalność wtedy kiedy podobnie jak Rydzyk było dostępne wyłącznie na satelicie (a wystartowało ładnych kilka lat później). Na MUX-ie proporcje byłyby z pewnością podobne.
Krótko mówiąc dla ojca Muchomorka nieprzyznanie MUX-a to może być świetny pretekst do zamknięcia TRWAM i jeszcze chodzenia w glorii męczennika zniszczonego przez władzę.
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka