Dodaj do ulubionych

Arabski popsuł budzik Lechowi Kaczyńskiemu.

22.03.13, 14:51
Nasłani przez Arabskiego agenci ninja popsuli budzik Lechowi Kaczyńskiemu i stąd ta cała katastrofa.Nie wiem czemu Macierewicz nie wpadł na to dotychczas.
--
"Czerwona róża nie jest egoistką, pragnąc pozostać czerwoną różą. Byłaby straszną egoistką, gdyby chciała, by wszystkie kwiaty w ogrodzie były czerwone i były różami."
Oscar Wilde
Obserwuj wątek
    • cookies9 Re: Arabski popsuł budzik Lechowi Kaczyńskiemu. 22.03.13, 15:00
      Nie tylko budzik zepsuł, ale dzień wcześniej, a właściwie póżnym wieczorem zorganizował w Pałacu balangę z udziałem europosła Bielana. Degustacja czerwonego wina przedłuzała się... Dopiero nad ranem p.Maria rozpędziła towarzystwo...Tak o tym opowiadał sam Bielan:-)

'Prezydent był osobą bardzo towarzyską. Tego wieczora rozmawialiśmy kilkadziesiąt minut. O północy zadzwoniła Pierwsza Dama, która przypomniała, że następnego dnia ma wiele obowiązków. To było nasze ostatnie spotkanie. Mimo napiętych momentów politycznych, mogę szczerze przyznać, że Lech Kaczyński w ostatnich dniach życia był w doskonałym nastroju...' Adam Bielan
      • zapijaczony_ryj PAni Maria nie raz z rana pędziła to toowarzystwo 22.03.13, 16:14
        cookies9 napisała:

> Nie tylko budzik zepsuł, ale dzień wcześniej, a właściwie póżnym wieczorem zorg
        > anizował w Pałacu balangę z udziałem europosła Bielana. Degustacja czerwonego w
        > ina przedłuzała się... Dopiero nad ranem p.Maria rozpędziła towarzystwo...Tak o
        > tym opowiadał sam Bielan:-)
        >
        > 'Prezydent był osobą bardzo towarzyską. Tego wieczora rozmawialiśmy kilkadzi
        > esiąt minut. O północy zadzwoniła Pierwsza Dama, która przypomniała, że następn
        > ego dnia ma wiele obowiązków. To było nasze ostatnie spotkanie. Mimo napiętych
        > momentów politycznych, mogę szczerze przyznać, że Lech Kaczyński w ostatnich dn
        > iach życia był w doskonałym nastroju...
        ' Adam Bielan

--
        No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
        tiny.pl/htd75
        I nie dostać co najmniej tytułu idioty roku?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka