Dodaj do ulubionych

To Polacy odpowiadają za śmierć Żydów

14.04.13, 14:32
W pewnym sensie Polacy są odpowiedzialni za śmierć wszystkich 3 milionów Żydów – obywateli II RP – mówi historyk z Żydowskiego Instytutu Historycznego Alina Cała

www.rp.pl/artykul/310528.html
Na szczęście Niemcy zareagowali i wzięli się za Polaków, nie pozwolili wymordować w całości narodu żydowskiego.
Edytor zaawansowany
  • douglasmclloyd 14.04.13, 15:41
    O Niemcach nikt nie słyszał.

--
    Homofobia - "To postawa rażąco nieetyczna, amoralna. Nie choroba. Ale też na pewno nie coś, co można by uznać za normę. Nie jest normą postawa oparta na nienawiści do innych ludzi i nieodpartym pragnieniu ich dyskryminowania." - spokojny.zenek prawnik
  • starysyn 14.04.13, 16:02
    tylko Zydzi albo po prostu komuniscii? Miliony tych zydo-komunistow zamiast Polakow bylo w PRL i SB? spojrz w lusttro, polaczku.
  • gate.of.delirium 14.04.13, 16:53
    ... tylko po prostu sowietami bez narodowości ?
    Sam popatrz w lustro Izraelczyku...

starysyn napisała:

> tylko Zydzi albo po prostu komuniscii? Miliony tych zydo-komunistow zamiast Pol
    > akow bylo w PRL i SB? spojrz w lusttro, polaczku.
  • starysyn 14.04.13, 17:00
    robilo w SB i donosilo na innych Polakow do SB? zalosny jestes. To POLACY Polakow niszcyli i teraz udaja niewinnych. na szcescie sa dokumenty i na szcescie tylko siebie sami oklamujecie, nie swiat. wolno wam zyc w ciemnocie. tym slabsi jestescie przez to.
  • gate.of.delirium 14.04.13, 17:06
    ... a zwłaszcza o Fejginie, Brystigerowej, Salomonie Morelu.

SB to całkiem inne czasy, czasy, że tak powiem "pożydowskie".
    A, i jeszcze jedno - napisz też coś o słynnej "trzynastce", tej z Warszawy, z ul. Leszno 13... i koniecznie popatrz w lustro...

starysyn napisała:

> robilo w SB i donosilo na innych Polakow do SB? zalosny jestes. To POLACY Pola
    > kow niszcyli i teraz udaja niewinnych. na szcescie sa dokumenty i na szcescie
    > tylko siebie sami oklamujecie, nie swiat. wolno wam zyc w ciemnocie. tym slabsi
    > jestescie przez to.
  • max2-012 14.04.13, 17:19
    żydzi to wiedzą, ale są tak głupi, że myslą, że ci inni nie wiedza o ich antypolskich knowaniach i zbrodniach.
    --
    Są trzy fazy ujawniania się prawdy. Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, w końcu traktowana jest jako oczywistość.
    /Arthur Schopenhauer/
  • starysyn 14.04.13, 17:19
    a?

Jak to? polak to idiota i NIC nie potrafi, a troje Zydow na smyczy 38 milionow prowadzi? jak to wyjasnisz?
  • gate.of.delirium 14.04.13, 18:59
    A co z "trzynastką" ?

starysyn napisała:

> a?
    >
    > Jak to? polak to idiota i NIC nie potrafi, a troje Zydow na smyczy 38 milionow
    > prowadzi? jak to wyjasnisz?
  • henryk245 14.04.13, 19:06
    oczywiscie ze winni ! za wymordowanie egipskich kaplanow/naukowcow
    i spaleni prawie wszystkich zwojow egipskich polacy tez sa winni

odstrzelily polaki prezydentow Lincoln´a i Kennedy´ego
    taki to wredny narod te polaki !
  • x2468 15.04.13, 11:57
    Wymieniłeś troje. Czy masz pojecie ile osób pracowało w UB i podległych służbach?
  • gate.of.delirium 15.04.13, 12:51
    x2468 napisał:

> Wymieniłeś troje. Czy masz pojecie ile osób pracowało w UB i podległych służbac
    > h?
    Nie mam pojęcia ilu funkcjonariuszy pracowało w NKWD, UB i podległych im służbach. Nie mam też pojęcia ilu funkcjonariuszy liczył Urząd do Walki ze Spekulacją z warszawskiego getta.
    Liczę na to, że Ty wiesz i nie zachowasz tego wyłącznie dla siebie...
  • kiemlicz88 14.04.13, 15:50
    Każdy fanatyzm prowadzi na manowce, ot co.
  • kzet69 14.04.13, 22:42
    To chyba pierwsze mądre zdanie jakie napisałeś na tym forum, postaraj sie o tym pamiętać także w innych wątkach.
  • wiosnaludzikow 15.04.13, 06:25
    kzet69 napisał:

> To chyba pierwsze mądre zdanie jakie napisałeś na tym forum, postaraj sie o tym
    > pamiętać także w innych wątkach.
    ..i kto to mówi :)
  • wiosnaludzikow 15.04.13, 06:25
    kiemlicz88 napisał:

> Każdy fanatyzm prowadzi na manowce, ot co.
    To prawda Kiemlicz. To prawda.
    Jak tak zespół parlamentarny Macierewicza się rozpędzi to okaże się, że to Tusk jest winien zagłady żydów.
  • humbak 14.04.13, 16:06
    Ma rację. Do spółki z żydowskimi obywatelami nie zdołali obronić kraju przed agresją.
    --
    "Wake up! Time to die."
    Wiadomokto
  • max2-012 14.04.13, 16:18
    i Polaków.
    --
    Są trzy fazy ujawniania się prawdy. Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, w końcu traktowana jest jako oczywistość.
    /Arthur Schopenhauer/
  • starysyn 14.04.13, 16:23
    i nazistow. i za twoja glupote tez odpowiadaja Zydzi?
  • max2-012 14.04.13, 16:26
    za twoją skrają głupotę na pewno odpowiadają żydzi , zwłaszcza zydowscy komucho-nazisci.

--
    /Arthur Schopenhauer/
  • starysyn 14.04.13, 16:27
    nie rozsmieszaj mnie swoja dziecieca skladnia.
  • douglasmclloyd 14.04.13, 21:11
    starysyn napisała:

> i nazistow. i za twoja glupote tez odpowiadaja Zydzi?

Synu ilu Palestyńczyków uratowali Żydowie przed zagładą?

--
    Homofobia - "To postawa rażąco nieetyczna, amoralna. Nie choroba. Ale też na pewno nie coś, co można by uznać za normę. Nie jest normą postawa oparta na nienawiści do innych ludzi i nieodpartym pragnieniu ich dyskryminowania." - spokojny.zenek prawnik
  • max2-012 15.04.13, 05:35
    -- Zydowie uważają, ze tylko inne nacje maja obowiazek za nich ich oddawac wlasne zycie, a oni maja prawo mordowac i łupić innych (zgodnie z talmudem).

/Arthur Schopenhauer/
  • ave.duce 14.04.13, 17:13
    ... "W pewnym sensie" ... czyni różnicę.
    --
    ... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
    Forum ze Dworum/Freedom
  • douglasmclloyd 14.04.13, 19:26
    ave.duce napisała:

> ... "W pewnym sensie" ... czyni różnicę.

To jest historia, trzeba patrzeć do przodu. Żydzi odseperowali się od antysemitów Polaków i mieszkają z kochającymi ich Palestyńczykami.

--
  • ave.duce 14.04.13, 20:49
    Naprawdę? Polscy Żydzi czy polscy żydzi, a może jedni i drudzy? Albo dwa w jednym?
    --
    ... I’m the leader, I’m the leader, I’m the leader of the gang I am ...
    > Forum ze Dworum/Freedom
  • douglasmclloyd 14.04.13, 20:53
    ave.duce napisała:

> Naprawdę? Polscy Żydzi czy polscy żydzi, a może jedni i drudzy? Albo dwa w jedn
    > ym?

Po co mieszasz? Co to za różnica? Lepiej pomyśl ilu Palestyńczyków uraltowali Żydzi od zagłady.

--
  • ave.duce 14.04.13, 21:14
    To Ty mieszasz, więc mieszaj beze mnie.

Żegnam.
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • douglasmclloyd 14.04.13, 21:20
    ave.duce napisała:

> To Ty mieszasz, więc mieszaj beze mnie.
    >
    > Żegnam.

Trzymam za słowo.

--
  • 99venus 14.04.13, 20:28
    jest przecież powszechnie wiadomo,że MY POLACY nigdy nie byliśmy i oczywiście nie jesteśmy antysemitami czego najlepszy dowód w tym wątku dalismy.
    --
    Paranoja i Schizofrenia.dziki kraj
  • ave.duce 14.04.13, 20:50
    99venus napisał:

> jest przecież powszechnie wiadomo,że MY POLACY nigdy nie byliśmy i oczywiście n
    > ie jesteśmy antysemitami czego najlepszy dowód w tym wątku dalismy.

W tamtym też:

forum.gazeta.pl/forum/w,28,143691959,143784210,Re_antysemicki_wywiad_Jasiewicza.html
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • 99venus 14.04.13, 20:59
    to tylko utwierdza mnie w przekonaniu,że jesteśmy czyści jak łza.to przecież oczywista oczywistość
    --
    Paranoja i Schizofrenia.dziki kraj
  • douglasmclloyd 14.04.13, 21:08
    99venus napisał:

> to tylko utwierdza mnie w przekonaniu,że jesteśmy czyści jak łza.to przecież oc
    > zywista oczywistość

Wszyscy jesteśmy antysemitami wrzuconymi do jednego kotła. Poczytaj kiedyś cnn, yahoo, czy inne amerykańskie lub izraelskie media. Chociaż byś ze skóry wychodził, to jesteś antysemitą z racji tego, iż mieszkasz nad Wisła. Nie ma sensu z tym walczyć, lepiej się z tym pogodzić.

--
  • x2468 14.04.13, 21:29
    Nie ma dymu bez ognia.Chcesz może powiedzieć ze amerykańskie media nie wiedza co piszą?
  • douglasmclloyd 14.04.13, 21:45
    x2468 napisał:

> Nie ma dymu bez ognia.Chcesz może powiedzieć ze amerykańskie media nie wiedza c
    > o piszą?

Wiedzą lepiej niż ty lub ja. Ty jesteś antysemitą, venus jest antysemitą, ja jestem antysemitą, po prostu wszyscy jesteśmy antysemitami.

--
  • x2468 14.04.13, 21:58
    Taka mamy w świecie opinie dzięki takim jak ty. Inne narody potrafiły rozliczyć się z swoja przeszłością wy staracie się wszystkie grzechy zwalić na ofiary.
    Coś ci jeszcze napisze.Willy Brandt potrafił uklęknąć pod Pomnikiem Bohaterów Getta w Warszawie pomimo tego ze nie był antysemita,nigdy nie był w NSDAP ani armii Hitlera. Cala wojnę walczył przeciwko Rzeszy w Ruchu Oporu. Nie powiedział "to nie ja", niech inni przepraszają. Był Wielkim Człowiekiem nie mala rasistowska gnidą .
    dzieje.pl/sites/default/files/Brandt2_1.jpg
  • douglasmclloyd 14.04.13, 22:11
    x2468 napisał:

> Taka mamy w świecie opinie dzięki takim jak ty.

Obawiam się, iż świat o mnie nie słyszał. Nie mieszkam w Polsce, nie mam polskiego nazwiska. Większośc ludzi nie ma pojęcia, że jestem Polakiem, nawet Polacy, zanim się zorientują, po akcencie wnioskują, że jestem z Jugosławi.

> Inne narody potrafiły rozliczyć
    > się z swoja przeszłością wy staracie się wszystkie grzechy zwalić na ofiary.

Niech się rozliczają, jak mają z czego. Polska utraciła w czasie wojny 20% swoich obywateli i jeszcze ma przepraszać? Kogo i za co?

> Coś ci jeszcze napisze.Willy Brandt potrafił uklęknąć pod Pomnikiem Bohaterów G
    > etta

Willy Brandt był Niemcem, niemieckim politykiem, a nie zwykłym szwabem, który przed żadnym pomnikiem nie uklęknął. Szkopy wytłukły kilka milionów Żydów, ale to nie oni są antysemitami, tylko my, Polacy.

--
  • x2468 14.04.13, 22:56
    Brandt mógł również powiedzieć "to nie ja". Z Niemiec ,jako działacz prześladowanej przez nazistów SPD wyjechał po przejęciu władzy przez Hyclera w1933 roku do Norwegi i przyjął tam obywatelstwo . Do Norwegi wrócił po wojnie.
    Powinieneś zrozumieć ze teksty takie jak twoje odwracają uwagę od prawdziwych zbrodniarzy.To tak jak z sprzedawcami padliny. Ukrycie ich nazwisk spowodowało ze Czesi mówią ze polskie mięso to padlina. Gdyby nie kryto przestępców to mogliby jedynie powiedzie ze iksiński sprzedawał padlinę i został nazwany,napiętnowany i ukarany. I byłoby po sprawie.
    Gdyby episkopat nie kryl pedofilii to nie mówiono by ze księża to pedofile. itd.
  • douglasmclloyd 14.04.13, 23:06
    x2468 napisał:

> Brandt mógł również powiedzieć "to nie ja".

Ale nie mógł powiedzieć, to nie my. Reprezentował Niemcy, a nie siebie.

> Z Niemiec ,jako działacz prześladow
    > anej przez nazistów SPD wyjechał po przejęciu władzy przez Hyclera w1933 roku
    > do Norwegi i przyjął tam obywatelstwo . Do Norwegi wrócił po wojnie.
    > Powinieneś zrozumieć ze teksty takie jak twoje odwracają uwagę od prawdziwych z
    > brodniarzy.

Jakie moje teksty? Tu na forum? A kto je czyta? Nie sądzę, iż są tłumaczone na inne języki. Poza tym jest chyba wolność słowa, a poprawność polityczną mam gdzieś. W ogólnokrajowej amerykańskiej telewizji NBC można powiedzieć o Polakach kawał typu:

- Po czym można poznać Polaka w teatrze?
    - Bo siedzi twarzą do ściany.

Za ten sam kawał, tylko o Żydach, gość wyleciałby ze stacji na drugi dzień.
    Pisałem już tutaj na forum, że Żydzi mnie nie interesowali, do czasu kiedy z jednym pracowałem. Wszystko było dobrze, dopóki nie kapnął się, że jestem z Polski. Jak się zapytał skąd jestem, to mu powiedziałem, żeby zgadnął. No i obstrzelał pół Europy, ale na to, że jestem z Polski nie wpadł, a jak mu w końcu powiedziałem, to zaczął mnie traktować, tak jakbym mu matkę zabił. Nawymyślał mi, że mu rodzinę z Polski wykopaem, chociaż w tamtym czasie nosiłem pieluchy. Tak mnie tym wkoorwił, że teraz się nie pierdziolę i odpłacam pięknym za nadobne.

--
  • x2468 14.04.13, 23:19
    Trafiłeś na durnia i dałeś sobie narzucić jego poziom. Znam paru Żydów i mam z nimi b. dobre stosunki. Z swołocza niezależnie od narodowości nie rozmawiam. Uważam ze granice nie przebiegają pomiędzy narodami lecz światem durni i ludzi mądrzejszych.Dodam ze nie poczuwam się do żadnej wspólnoty z np szmalcownikami.Uważam ze należało ich zaraz po wojnie powywieszać tak jak oprawców z Gestapo itd. Tymczasem oni korzystając z solidarności plemiennej zaczęli służyć nowej ubeckiej władzy i wy ich dzisiaj bronicie.
    Zamiast książek Pająka czy Nowaka polecam np Moczarskiego. Również opracowania historyków IPN są godne polecenia. Niestety nie są tanie.
  • douglasmclloyd 14.04.13, 23:40
    x2468 napisał:

> Trafiłeś na durnia i dałeś sobie narzucić jego poziom. Znam paru Żydów i mam z
    > nimi b. dobre stosunki. Z swołocza niezależnie od narodowości nie rozmawiam. Uw
    > ażam ze granice nie przebiegają pomiędzy narodami lecz światem durni i ludzi mą
    > drzejszych.Dodam ze nie poczuwam się do żadnej wspólnoty z np szmalcownikami.Uw
    > ażam ze należało ich zaraz po wojnie powywieszać tak jak oprawców z Gestapo itd
    > . Tymczasem oni korzystając z solidarności plemiennej zaczęli służyć nowej ubec
    > kiej władzy i wy ich dzisiaj bronicie.
    > Zamiast książek Pająka czy Nowaka polecam np Moczarskiego. Również opracowania
    > historyków IPN są godne polecenia. Niestety nie są tanie.

Pełna zgoda, ale co powiesz na naciski w sprawie odszkodowań za mienie pożydowskie? Zginęli polscy obywatele i z tej racji Polska ma płacić odszkodowania wspólnocie wyznaniowej gdzieś tam w świecie?

P.S.
    Istnieje coś takiego jak www.adl.org/
    My tego nie mamy.

--
  • max2-012 15.04.13, 05:41
    bo bez nich zyć nie potrafią i nie chcą. Walka z antysemityzmem to ich najwiekszy geszeft. To powiedzial swiatowej sławy żyd, Norman Finkelstein.

/Arthur Schopenhauer/
  • ave.duce 14.04.13, 21:12
    Jak łza?

W 2011 roku pod względem zużycia środków czystości na głowę ;) (mydło, proszki, itp.)
    Polska była na trzecim miejscu OD KOŃCA w Europie. Gorzej było tylko w Rumunii i Rosji.

Linku nie mam, ale zapamiętałam z jakiegoś zestawienia.
    --
    ... I’m the leader, I’m the leader, I’m the leader of the gang I am ...
    > Forum ze Dworum/Freedom
  • douglasmclloyd 14.04.13, 21:17
    ave.duce napisała:

> Jak łza?
    >
    > W 2011 roku pod względem zużycia środków czystości na głowę ;) (mydło, proszki
    > , itp.)
    > Polska była na trzecim miejscu OD KOŃCA w Europie. Gorzej było tylko w Rumunii
    > i Rosji.

To wszystko przez to, że od wojny nie ma z kogo mydła robić.

--
  • kzet69 14.04.13, 22:46
    Niewielką. A poglądy tej pani to nic innego sianie nienawiści... Na dodatek prezentuje poglądy Kalego (jak chłopi denuncjowali Żydów w obawie przed śmiercią to źle i niskie morale narodowe, jak Żydzi kolaborowali przeciwko swoim denuncjując ich hitlerowcom to dobrze), tak naprawdę to " w pewnym sensie" ona niczym nie różni sie od Pawłowicz czy rydzyka.
  • douglasmclloyd 14.04.13, 22:54
    kzet69 napisał:

> Niewielką. A poglądy tej pani to nic innego sianie nienawiści... Na dodatek pre
    > zentuje poglądy Kalego (jak chłopi denuncjowali Żydów w obawie przed śmiercią t
    > o źle i niskie morale narodowe, jak Żydzi kolaborowali przeciwko swoim denuncju
    > jąc ich hitlerowcom to dobrze), tak naprawdę to " w pewnym sensie" ona niczym n
    > ie różni sie od Pawłowicz czy rydzyka.

Poza tym, nic nie wspomniała ilu Palestyńczyków uratowali Żydzi przed zagładą przez Izrael. Jednego sprawiedliwego tam nie ma?

--
  • kzet69 14.04.13, 23:08
    Jej świat jest równie zamknięty jak universum Macierewicza, więc nie ma...
  • max2-012 15.04.13, 05:52
    Jej brutalne ataki na bogu ducha winny caly Narod Polski, który ratował żydow z narażeniem wlasnego zycia, to próba przerzucenia winy ze swoich przodków na Polaków? Na to wlasnie wyglada.

--
    /Arthur Schopenhauer/
  • podmiot_faktu 14.04.13, 17:27
    -
  • gate.of.delirium 14.04.13, 18:57
    ... takich tematów.
    I słusznie. Skomplikowane stosunki polsko-żydowskie powinny być poruszane przy podniesionej kurtynie, a nie na jakimś niszowym forum, prowadzonym przez towarzystwo wzajemnej adoracji. Czyli właśnie tutaj...

podmiot_faktu napisał:
    Xooya tam napisał...
  • x2468 14.04.13, 21:46
    Słusznie.Polaczki na niczym innym się nie znają. Prochu taki nie wymyśli,lecz Żyda zawsze rozpozna. Jak nie rozpozna to wymyśli. Niemcy używali polaczków zamiast psów do tropienia Żydów. Dzisiaj ci tropiciele są pod ochrona prawicowych mendiow.
    Mogę wam matołki z imienia i nazwiska od reki wymienić przynajmniej 30 sędziów nie Żydów lecz polaczków skazujących za drobne przewinienia lub za patriotyczna postawę na śmierć Polaków. Wy potraficie wymienić ledwo jednego sędziego Żyda.Biorąc pod uwagę ze odsetek Polaków pochodzenia żydowskiego wśród zbrodniarzy był mniejszy od procentu Żydów-Polaków można spokojnie stwierdzić ze To Polacy bardziej się ześwinili od Żydów.A wy staracie się z cała mocą kiepskich rozumków ten fakt zamazać. Zwyczajnie staracie się ukryć waszych towarzyszy partyjnych.
  • douglasmclloyd 14.04.13, 21:54
    x2468 napisał:

> Słusznie.Polaczki na niczym innym się nie znają.

Polaczki nadają się tylko do sprzątania kibli, jak powiedział w szpitalu chory żyd mojej znajomej, pielęgniarce, która się nim opiekowała.

--
  • x2468 14.04.13, 22:07
    Dzisiaj już raz pisałem.W Polsce powstaje 0,003% z 164000 wynalazków jakie w 2010 opatentowano na świecie. Jeśli boli was Izrael to w tamtym małym państwie opatentowano prawie 8x więcej wynalazków. Na głowę nie będę przeliczał bo to by była kompletna porażka.
  • douglasmclloyd 14.04.13, 22:21
    x2468 napisał:

> Dzisiaj już raz pisałem.W Polsce powstaje 0,003% z 164000 wynalazków jakie w 20
    > 10 opatentowano na świecie.
    > Jeśli boli was Izrael to w tamtym małym państwie op
    > atentowano prawie 8x więcej wynalazków. Na głowę nie będę przeliczał bo to by b
    > yła kompletna porażka.

I co z tego, skoro każdy Polak może sobie te wynalazki za parę złotych kupić w sklepie? Czego by ludzie na świecie nie wymyślili, to nasi sprytni rodacy zaraz to do kraju ściągną.

--
  • x2468 14.04.13, 22:39
    Dzikie temu zarabiamy ułamek tego co zarabiają np Niemcy (17599 patentów w 2010 roku)oni robią oryginały my kiepskie podróby.
  • x2468 14.04.13, 23:01
    To miała pecha.Spotkała żydka podobnego polaczkom którzy piszą na murach "żydzi do gazu" lu taki jak latami tkwił na jednym z murów w Gdyni:"urodziliśmy się aby mordować żydów"
    Moja znajoma Polka pracuje od ponad 20 lat w Żydowskim szpitalu w Berlinie.I nigdy się z czymś podobnym nie spotkała.
  • gate.of.delirium 15.04.13, 09:22
    Chętnie zapoznam się z poziomem świniowatości różnych nacji wg. Twojej metodologii...
    Kto wie, może nawet o Nobla zahaczysz ?

x2468 napisał:

> Biorąc pod uwagę ze odsetek Polaków pochodzenia żydowskiego wśród zbrodniarzy b
    > ył mniejszy od procentu Żydów-Polaków można spokojnie stwierdzić ze To Polacy
    > bardziej się ześwinili od Żydów.
  • x2468 15.04.13, 11:40
    Nie napisałem o nacjach lecz o poszczególnych osobnikach. O nacjach to wy marne naziolki piszecie.To wy wzorem Himmlera(żarliwy katolik który 2x dziennie przystępował do komunii) wyznajecie cechy plemienne.
  • x2468 15.04.13, 11:44
    To Zajka zjadla?
    "Mogę wam matołki z imienia i nazwiska od reki wymienić przynajmniej 30 sędziów nie Żydów lecz polaczków skazujących za drobne przewinienia lub za patriotyczna postawę na śmierć Polaków. Wy potraficie wymienić ledwo jednego sędziego Żyda.Biorąc pod uwagę ze odsetek Polaków pochodzenia....."
  • gate.of.delirium 15.04.13, 11:59
    ... potrafisz podać, czy tylko plumkasz ?

x2468 napisał:

> To Zajka zjadla?
    > "Mogę wam matołki z imienia i nazwiska od reki wymienić przynajmniej 30 sędziów
    > nie Żydów lecz polaczków skazujących za drobne przewinienia lub za patriotyczn
    > a postawę na śmierć Polaków. Wy potraficie wymienić ledwo jednego sędziego Żyda
    > .Biorąc pod uwagę ze odsetek Polaków pochodzenia (podkr. - g.o.d.) ....."
  • x2468 15.04.13, 12:02
    Podaj trzech.Ja podawałem lecz nie ma problemu,zrobię to jeszcze raz.
  • gate.of.delirium 15.04.13, 12:55
    x2468 napisał:

> Podaj trzech.Ja podawałem lecz nie ma problemu,zrobię to jeszcze raz.

Rozumiem, umiesz tylko do trzech...
    Tutaj masz definicję odsetek, poducz się:

www.edukacjaprawnicza.pl/artykuly/artykul/a/pokaz/c/artykul/art/definicja-i-charakter-odsetek-cz-1.html
  • x2468 15.04.13, 13:21
    Demonstrujesz porażającą niezborność umysłową.To ty masz podać troje, (wiesz co oznacza 3?),ja podam 30 nazwisk sędziów Polaków którzy wysyłali na śmierć polskich patriotów, żyją lub żyli spokojnie nie niepokojeni przez "patriotów" takich jak ty.
    Brystygierowa, Fejgin i Morel nie byli sędziami.Takich jak oni w UB i podległych służbach było prawie 300000.Oni mogli jedynie wnioskować o kare śmierci.Wyroki wydawali sędziowie.Czujesz różnice? Napisz jeszcze czy to tylko wrodzona głupota nakazuje takim jak ty odwracać uwagę o zbrodniarzy Polaków i tym samym uniemożliwiać rozliczenie zbrodni przeciwko Narodowi?
  • gate.of.delirium 15.04.13, 15:01
    x2468 napisał:

> Brystygierowa, Fejgin i Morel nie byli sędziami.Takich jak oni w UB i podległyc
    > h służbach było prawie 300000
    (podkr. - g.o.d.)

Sporo było tych Żydów w UB i ich służbach. Nawet nie myślałem, że aż tylu, a jeśli do tego jeszcze doliczyć tych Żydów, którzy służyli w NKWD i SMIERSZ-u... skąd tych ich w powojennej Polsce wziąłeś ? Przyjechali na sowieckich czołgach ?

Czujesz różnice?
  • zapijaczony_ryj 14.04.13, 21:31
    kiemlicz88 napisał:

> W pewnym sensie Polacy są odpowiedzialni za śmierć wszystkich 3 milionów Żydów
    > – obywateli II RP – mówi historyk z Żydowskiego Instytutu Historycz
    > nego Alina Cała

m i co z tego wynika, ze oba te instytuty sa siebie warte!
    >
    > www.rp.pl/artykul/310528.html
    > Na szczęście Niemcy zareagowali i wzięli się za Polaków, nie pozwolili wymordow
    > ać w całości narodu żydowskiego.

--
    No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
    tiny.pl/htd75
    I nie dostać co najmniej tytułu idioty roku?
  • kzet69 14.04.13, 22:49
    Dokładnie tak....
  • zayka 14.04.13, 22:08
    pogodzona z holokaustem

Niemcy wykradli pomysł na życie :)
  • kzet69 14.04.13, 22:40
    Pani Cała jest równie zaślepiona jak Rydzyk i jego okolice, tylko w drugą stronę, to co prezentuje to jest najgorsza strona nacjonalizmu, oskarżająca nie poszczególnych ludzi czy organizacje tylko narody za ich... pochodzenie, niestety ale pani Cała jest po prostu żydowską faszystką... I ona kandydowała z Zielonych 2004 ???? Wow!
  • max2-012 15.04.13, 05:47
    opluwanie całego Polskiego Narodu dla ochłapów z biznesu holokaust.
    --
    /Arthur Schopenhauer/
  • adalberto3 15.04.13, 09:44
    Oporni sami by wyjechali i unikneli smierci.
  • obraza.uczuc.religijnych 15.04.13, 10:58
    mówić to co mówi.
    --
    Stenogram z 10.04.2010 r. wg IES:
    8:37:51,6 - Siadajcie (wypowiedź mężczyzny)
    8:37:52,6 - ...siadaj (wypowiedź mężczyzny)
  • zayka 15.04.13, 11:19
    obraza.uczuc.religijnych napisał:

> mówić to co mówi.

Pani Cała mówi że miliony żydów nie żyje a ona z tego nic nie ma i chce mieć swoją działke
    a prof. Jasiewicz właśnie o takich mówi
  • obraza.uczuc.religijnych 15.04.13, 11:29
    No właśnie, mói tak jak prof. Jasiewicz, mają prawo.
    --
    www.rp.pl/artykul/666148,714074-Zloto-pobilo-kolejny-rekord--Lokaty-Amber-Gold-coraz-bardziej-atrakcyjne-.html
  • zayka 15.04.13, 11:35

> No właśnie, mói tak jak prof. Jasiewicz, mają prawo.

to co piszesz tak się ma do rzeczywistości jak wahadło w ruchu nie powracającym

może wylecz tym tą panią
  • nominaobscura 15.04.13, 11:40
    a nie po Całą NIE .

> mówić to co mówi.
  • obraza.uczuc.religijnych 15.04.13, 11:43
    Założysz się, gołda? Od dziś będę cię sprawdzał i codziennie wypytywał czy na Jasiewicza Maciora wysłał już swego podwładnego seryjnego.
    --
    www.rp.pl/artykul/666148,714074-Zloto-pobilo-kolejny-rekord--Lokaty-Amber-Gold-coraz-bardziej-atrakcyjne-.html
  • mietowe_loczki 15.04.13, 13:22
    nominaobscura napisała:

> a nie po Całą NIE .

Słuchaj, to od lat można leczyć za pomocą dobrych leków antylękowych. Naprawdę. Nie trzeba nawet wybierać się do psychiatry, jeżeli masz dobrego lekarza pierwszego kontaktu.
  • x2468 15.04.13, 12:00
    Polskojezyczny Volkische Beobachter.
  • nominaobscura 15.04.13, 12:15
    dobrze , że twoja GW myśli i pisze inaczej

x2468 napisał:

> Polskojezyczny Volkische Beobachter.
  • obraza.uczuc.religijnych 15.04.13, 12:26
    A co gołda GW pisze w tej sprawie?
    --
  • podmiot_faktu 15.04.13, 12:59
    -
  • starysyn 15.04.13, 13:07
    NIE Polacy, bo oni zawsze niewinni. winienie innych nie pomoze Polakom.
  • wlodzimierz.iljicz 15.04.13, 13:07
    Im dalej od zakończenia wojny - tym większa.
    Tym większe żądania wielkiej kasy.
    Postawa pani Całej to niestety też jakieś usprawiedliwienie dla niechęci do Żydów, na którą ona sama się uskarża.
  • ruchzaparcia 15.04.13, 13:34
    Brat Adasia;
    pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Michnik
  • kiemlicz88 15.04.13, 17:06
    Janicka - ta od gejów w "Kamieniach na szaniec" pisała, że Polacy w czasie okupacji stawiali kapliczki w podzięce za zagładę Żydów.
    Skąd lewactwo i jego przedstawiciele biorą te parszywe brednie, w jaki sposób takie coś przyłazi im do czerwonych łbów?!
  • kiemlicz88 15.04.13, 17:09
    Pani Barbara Engelking-Boni (zona ministra decyfryzacji Polski) pozwala sobie na antypolskie i rasistowskie wypowiedzi:

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JQELIsgJmOM
  • ruchzaparcia 15.04.13, 17:10
    Prawdopodobnie wraz z innym syfem, czyli wprost z gorzelni.
  • max2-012 16.04.13, 00:14
    i Polaków, co do tego nie ma watpliwosci.
    --
    /Arthur Schopenhauer/
  • ruchzaparcia 16.04.13, 00:20
    Najmniejszych, chyba, że dla paliścierwa.
  • kiemlicz88 16.04.13, 07:22
    Cała ta debata robi się palikociarska i coraz bardziej oderwana od faktów historycznych.
    Niemców w Polsce nie było, były tylko "polskie obozy koncentracyjne".
  • antytotal 17.04.13, 13:18
    kiemlicz88 napisał:

> Cała ta debata robi się palikociarska i coraz bardziej oderwana od faktów histo
    > rycznych.
    > Niemców w Polsce nie było, były tylko "polskie obozy koncentracyjne".
    Byli z misją ratowania Żydów.
  • stanczyk-5 15.06.13, 08:09
    .. po schabas´ie tzn. jutro w pierwszy dzien tygodnia
    dam sie obrzezac,zrobi to wlasnorecznie moja narzeczona
    cala skura od "korzenia" wek,zrobimy filmik z tego zabiegu
    i jezeli pozwolicie zamiescimy link do tego filmiku na forum
    KRAJ,chciecie popatrzec ?

Pzdr.

--
    Jeżeli, co daj Boże, Bóg jest - to chwała Bogu.
    Ale jeżeli, co nie daj Boże, Boga nie ma - to niech nas ręka Boska broni...
  • polska_tuska_na_sprzedaz 16.04.13, 12:11
    Czy mogą jeszcze bardziej upodlić Polaków ? ... mogą, w każdym razie próbują "naukowo w instytucie" A jak to ma się do Historii Polski ? ano, nijak...

--
    palnick 07.04.13
    Zachowaj proporcje. PiS rządził tylko 1,5 roku wściekle zwalczany przez układ.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka