Dodaj do ulubionych

poziom kultury

22.05.13, 10:02
jestwm w głębokim szoku, jak można w ten sposób
pani poseł Pawłowicz to po prostu tak totalna żenada, że ręce opadają

--
z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
moviemovie.blox.pl
Obserwuj wątek
          • godz-0800 Re: Zejdź na ziemię. 22.05.13, 15:24
            0ficjalny napisał:

> godz-0800 napisał:
            > > Przecież to szkapa a nie koń.

> Zniżyłeś się do poziomu Pawłowicz!

To ciekawe?
            Przecież Pawłowicz to kobieta, szkapa to też rodzaj żeński.
            Czy uważasz,że jednak Pawłowicz to koń?

--
            Jedynie prawda jest ciekawa.
          • scoutek Re: Zejdź na ziemię. 22.05.13, 10:16
            wodo, wiedziałam ale nie potrafię tego przyjąć
            coś mi się robi w środku
            gula taka, że coś

--
            z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
            moviemovie.blox.pl
            • woda_woda Re: Zejdź na ziemię. 22.05.13, 10:20
              Dlatego mówię: zejdź na ziemię :)

Poseł Pawłowiczówna to uosobienie czystego chamstwa i czystej głupoty, reprezentantka swoich - zapewne podobnych sobie - wyborców i na pewno wielu Polaków myśli jak ona.

Weź to na rozum, nie na emocje, szkoda emocji.

• 1normalnyczlo.w.i.e.k Wiedziałaś,że są:Palikot,Niesiołowski,Grupiński... 22.05.13, 14:48
              "Dotąd nie wiedziałaś, że na świecie są tacy ludzie ..."
              scoutek napisała: wiedziałam ale nie potrafię tego przyjąć coś mi się robi w środku gula taka, że coś

---> ... Szejnfeld, P.Olszewski, W.Kuczyński, T.Wołek, K.Kik, I.Krzemiński ... ale że pluli i plują nadal na tych, których nie cierpisz, to - zamiast guli - "w środku" ci się ciepło robiło ... :)

--
              inteligencja zastępcza, autorytety zastępcze - co jeszcze nam fundowano przez 16 lat
    • remez2 Re: poziom kultury 22.05.13, 10:22
      scoutek napisała:

> jestwm w głębokim szoku, jak można w ten spo
      > sób

> pani poseł Pawłowicz to po prostu tak totalna żenada, że ręce opadają
      Na gorąco:
      - w wyborach parlamentarnych w 2011 była bezpartyjną kandydatką i liderem listy PiS do Sejmu w okręgu siedleckim. Uzyskała mandat poselski, otrzymując 20 681 głosów,
      - skoro znana jest z (oględnie mówiąc) kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi, przeprowadzanie z nią wywiadu w takiej sprawie mija się z celem,
      - last but not least - pomijając formę i słownictwo - nie wszystko to, co powiedziała, było bez sensu.
        • remez2 Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 10:26
          woda_woda napisała:

> remez2 napisał:
          >
          > > nie wszystko to, co powie
          > > działa, było bez sensu.
          >
          > A co było z sensem?
          Szkoda, że nie zrozumiałaś tego, co napisałem.
          • ploniekocica Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 10:32
            No, to wytłumacz to zdanie
            - last but not least - pomijając formę i słownictwo - nie wszystko to, co powiedziała, było bez sensu. ,
            bo ja rozumiem je podobnie jak Woida i pytam, co Twoim zdaniem było z sensem w wypowiedzi pani Pawłowicz?
            --
            Jarosław Kaczyński to jedyny polityk, który ma wizję.
            Fonię niestety też.
            • woda_woda Odpowiedzi nie będzie, 22.05.13, 10:51
              możemy więc słowa remeza interpretować dowolnie.
              Zakładam, że dla niego z sensem jest: "Niektóre z tych pań powinny naprawdę krytycznie spojrzeć do lusterka i rzeczywiście włożyć staniki, a nie epatować młodych ludzi, a właściwie straszyć facetów tymi piersiami"

Remez po prostu się przestraszył :)
              • remez2 Re: Odpowiedzi nie będzie, 22.05.13, 11:01
                woda_woda napisała:

> możemy więc słowa remeza interpretować dowolnie.
                > Zakładam, że dla niego z sensem jest: "Niektóre z tych pań powinny naprawdę kry
                > tycznie spojrzeć do lusterka i rzeczywiście włożyć staniki, a nie epatować młod
                > ych ludzi, a właściwie straszyć facetów tymi piersiami"
                >
                > Remez po prostu się przestraszył :)
                Nie mów o mnie bo to nie jest w porządku. A jeżeli chodzi o Twój post, powtórzyłem in extenso Twoją wczorajszą kwestię. Powinnaś pamiętać.
          • ave.duce Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 10:38
            Dołączam do zainteresowanych.
            --
            @ nie chce mi się @ <<< Michaił Bułhakow >>>
            „Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus i nigdy w małej ilości”
            > Forum ze Dworum/Freedom
          • remez2 Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 10:57
            scoutek napisała:

> mnie też zainteresowałeś, remez
            Nie chcę się wymądrzać ale przypomnę trzy jedności teatru greckiego. Jeżeli forma słusznego protestu jest niewłaściwa, następuje efekt synergii. Przeciwnicy utwierdzają się w swym uporze a niezaangażowani nie dochodzą meritum. Czyli cała para idzie w gwizdek.
            • simera16 Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 11:00
              remez2 napisał:

>
              > Nie chcę się wymądrzać ale przypomnę trzy jedności teatru greckiego. Jeżeli for
              > ma słusznego protestu jest niewłaściwa, następuje efekt synergii. Przeciwnicy u
              > twierdzają się w swym uporze a niezaangażowani nie dochodzą meritum. Czyli cała
              > para idzie w gwizdek.
              >
              Przeciwników i tak nie przekonasz, a już takich pokroju Pawłowicz na pewno, ale za to tych pozostałych z pewnością zaintrygujesz.

--
              Każdy odmawia jakieś polityczne modły. Tylko ołtarze nas różnią.
              -Władysław Loranc

www.youtube.com/watch?v=8a5y1oxmrUc
              • remez2 Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 11:04
                Przeciwników i tak nie przekonasz, a już takich pokroju Pawłowicz na pewno, ale za to tych pozostałych z pewnością zaintrygujesz.
                A przecież chodzi o przeciągnięcie na swoją stronę, nie tylko zaintrygowanie. Podejmowanie działań w założeniu nieskutecznych to więcej niż zbrodnia. To błąd.
            • ploniekocica Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 11:01
              remez2 napisał:

> scoutek napisała:
              >
              > > mnie też zainteresowałeś, remez
              > Nie chcę się wymądrzać ale przypomnę trzy jedności teatru greckiego. Jeżeli for
              > ma słusznego protestu jest niewłaściwa, następuje efekt synergii. Przeciwnicy u
              > twierdzają się w swym uporze a niezaangażowani nie dochodzą meritum. Czyli cała
              > para idzie w gwizdek.

A coś takiego mówiła Pawłowicz? Bo ja słyszałam tylko o szmatach.
              To jest może Twój wniosekz wypowiedzi pani Pawłowicz, Remezie, ale na pewno nie streszczenie części jej wypowiedzi.
              Czyli, jak rozumiem - nie nalezy drażnić wyliniałych lwów i lwic, bo zamiast spodziewanego efektu uzyska się jedynie stek wyzwisk (nieparlamentarnych z ust nomen omen parlamentarzystki, ha!)?
              --
              Jarosław Kaczyński to jedyny polityk, który ma wizję.
              Fonię niestety też.
                • ploniekocica Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 11:12
                  Nie, nie piszemy o dwóch różnych sprawach. To znaczy Ty usiłujesz teraz wykręcić kota ogonem i lekceważysz moja inteligencję :) (żart!)
                  Napisałeś, że pani Pawłowicz miała po części rację, czyli pisałeś o jej wypowiedzi. Dopiero na nasze prośby o doprecyzowanie zacząłeś pisać o marszu jako takim i Twoim zdaniu na ten temat.
                  --
                  "Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby". Stefan Kisielewski
                  • remez2 Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 11:14
                    ploniekocica napisała:
                    > Napisałeś, że pani Pawłowicz miała po części rację, czyli pisałeś o jej wypowie
                    > dzi. Dopiero na nasze prośby o doprecyzowanie zacząłeś pisać o marszu jako taki
                    > m i Twoim zdaniu na ten temat.
                    Przecież ona o tym mówiła.
                    • ploniekocica Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 11:25
                      O czym mówiła, że protest jest słuszny, ale nieskuteczny? Że te panie to nie są szmaty mówiła? I że każda kobieta może chodzić nago po ulicy (od tego jest straż i policja, żeby ją zamandatować na tę okoliczność) i żaden mężczyzna nie ma prawa jej tknąć? Bo ja słyszałam z jej ust, że kobiety są same sobie winne, bo prowokują mężczyzn?
                      Owszem powiedziała coś między stekiem wyzwisk, że zamiast na ulicę powinny te "szmaty" przyjśc do sejmu, ale po pierwsze kto je tam wpuści, a po drugie pies pogrzebany nie jest w ustawach, ale w ich interpretacji, nieprawdaż? Czy jakakolwiek ustawa (co nie znaczy, że nie nalezy ich poprawiać także w tej dziedzinie) zamknie buzię takim paniom Pawłowicz?
                      --
                      "Czy chłop pańszczyźniany może zrozumieć świadomego obywatela? " made by Anwad
            • scoutek Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 11:10
              remez2 napisał:

> Jeżeli for
              > ma słusznego protestu jest niewłaściwa,

to twoje zdanie i pewnie poseł Pawłowicz
              IMHO nic w tym proteście nie było niewłaściwego

--
              moviemovie.blox.pl
              • remez2 Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 11:12
                scoutek napisała:

> remez2 napisał:
                >
                > > Jeżeli for
                > > ma słusznego protestu jest niewłaściwa,
                >
                > to twoje zdanie i pewnie poseł Pawłowicz
                > IMHO nic w tym proteście nie było niewłaściwego
                Na tym właśnie polega rozmowa. Przedstawiam swój punkt widzenia, nie oczekuję akceptacji z Twojej strony.
                • ploniekocica Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 11:20
                  Remezie, a byłeś kiedyś ofiarą przemocy seksualnej ze strony kobiet?
                  Bo 90% kobiet było i bywa ciągle (a te co nie były też były, bo np. taka pani Pawłowicz doświadcza co i rusz przemocy seksualnej - werbalnej na FK) nie ma to nic współnego z tym czy mają piersi na wierzchu i czy ich spódnica była za słona.... sorry za krótka.
                  Nic nie jest usprawiedliwieniem dla przemocy. także seksualnej. I póki wszyscy faceci i jak się okazuje także spora część kobiet nie zrozumieją w końcu tego prostego zdania - kiażdy protest będzie dobry i na miejscu. Niech się wyliniałe lwy i lwice rzucaja, bo ich rzucanie się świadczy tylko o nich.

--
                  "Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby". Stefan Kisielewski
                  • woda_woda Gdzie jest meritum? 22.05.13, 11:26
                    Meritum jest tu:

- dość powszechne jest przekonanie (także wśród, niestety, kobiet), że kobieta skąpo ubrana "prosi się" o seks z kimkolwiek

- dość powszechne jest przekonanie, że gdy kobieta mówi "nie", myśli "tak"

- dość powszechne jest przekonanie, że kobiety lubią być poklepywane po pupie

- wiadomo, że często w sprawach o gwałt sąd pyta "jak pani była ubrana" - jakby to miało jakieś znaczenie (pytanie ma na celu usprawiedliwienie sprawcy przestępstwa)

- wiemy, że nie tak rzado zdarza się, że gdy kobieta odmówi seksu słyszy, że jest szmatą i dziwką.

I tak dalej.

A meritum do meritum brzmi: jak skutecznie z tym walczyć?
                    • a74-7 Re: Gdzie jest meritum? 22.05.13, 11:48
                      widzisz wodo , jest to odwieczny spor chyba miedzy pokoleniem kobiet :-) slyszalam w Radio dyskusje mlodej kobiety z seniorka ok 60 letnia : mloda dziewczyna starala sie przekonac ze nawet jesli znajdzie sie w hotelu pijana i rozebrana w jednym lozku z mezczyzna ktory ma ochote na sex ,ona ma prawo powiedziec "nie" i facet nie powinien jej dotknac .
                      Na co seniorka zapytala ja - Dlaczego wiec wlazisz naga i pijana do jednego lozka z obcym mezczyzna? W celu prowokacji ?
                      Kobieta ktora mowi ze jest piekna - koduje to w umysle mezczyzny ,a
                      Inna rzecz ze jesli kobieta okresli sie mianem szmata - otwiera inna furtke dla mezczyzny ...

• a74-7 Re: Gdzie jest meritum? 22.05.13, 18:57
                          "Mylisz się, to nie jest spór pokoleniowy, tylko cywilizacyjny - ja jestem senio
                          > rką.
                          Ktos wspominal o wylnialych lwicach :-)
                          Rozumiem ze ty jako seniorka chetnie pojdziesz poprotestowac w gateczkach albo wyslesz swoja corke ( jesli posiadasz) w stringach zeby protestowac w slusznej sprawie ?
                      • scoutek Re: Gdzie jest meritum? 22.05.13, 12:27
                        a74-7 napisał:

>ona ma prawo powiedz
                        > iec "nie" i facet nie powinien jej dotknac .
                        > Na co seniorka zapytala ja - Dlaczego wiec wlazisz naga i pijana do jedneg
                        > o lozka z obcym mezczyzna?

a widzisz
                        obie - i ty i ta wymieniona przez ciebie pani - zapomniałyście o jednym
                        mianowicie - można być w łóżku z własnym mężem i też powiedzieć nie
                        i jeśli tego nie przyjmie do wiadomości i sięgnie "po swoje" - też gwałci
                        naga czy ubrana
                        pijana czy trzeźwa
                        z obcym czy swoim
                        NIE znaczy NIE
                        bez względu na okoliczności

--
                        moviemovie.blox.pl
                            • ave.duce Re: Gdzie jest meritum? 22.05.13, 13:04
                              Ale to ona, a on - Włodzimierz - niczym Kobiela w molierowskim "Mieszczanin szlachcicem" ;)
                              --
                              @ nie chce mi się @ <<< Michaił Bułhakow >>>
                              „Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus i nigdy w małej ilości”
                            • kotek.filemon Re: Gdzie jest meritum? 22.05.13, 13:08
                              Nie nakręcaj dalej Wołodii, bo mu zaworek puści.

--
                              Mieląc biologiczne odpady, oglądał na małym telewizorze relację z miejsca po katastrofie prezydenckiego tupolewa. - To przypominało sceny z filmu Fargo - mówi osoba znająca kulisy sprawy.
                                • kotek.filemon Re: Gdzie jest meritum? 22.05.13, 13:18
                                  On ma wyraźny problem ze "złym dotykiem", ale bardzo emocjonalnie reaguje na zachęcanie do terapii.

--
                                  Mieląc biologiczne odpady, oglądał na małym telewizorze relację z miejsca po katastrofie prezydenckiego tupolewa. - To przypominało sceny z filmu Fargo - mówi osoba znająca kulisy sprawy.
                              • scoutek Re: A to po co rozbierac się do naga przy facecie 23.05.13, 08:22
                                wlodzimierz.iljicz napisał:

> Żeby powiedzieć facetowi: nie?
                                > To przecież ewidentnie zachowanie psycholki.
                                >
                                > Ty jesteś poważnie porąbana.
                                > Na szczęście takich kobiet jest niewiele.

musisz się jeszcze dużo uczyć Wołodia
                                bo jak na razie to same braki

EOT
                                --
                                moviemovie.blox.pl
                  • remez2 Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 11:29
                    > Nic nie jest usprawiedliwieniem dla przemocy. także seksualnej.
                    To jest poza wszelką dyskusją.
                    > I póki wszyscy faceci i jak się okazuje także spora część kobiet nie zrozumieją w końcu tego p
                    > rostego zdania - kiażdy protest będzie dobry i na miejscu.
                    Otóż nie. Protest ma wtedy sens, jeżeli ma szanse na osiągnięcie celu. Potrzebny jest szeroki program działań, obejmujący praktycznie całe społeczeństwo. Rodzinę, szkołę, religię, prawo. Suma da oczekiwany efekt. W to właśnie wierzę. I, moim zdaniem, ten temat najmniej nadaje się na happening.
                    PS - nikomu niczego nie narzucam. Wyrażam swoje zdanie.
                    • ploniekocica Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 11:38
                      Powiem tak - osobiście też średnio jestem za happeningami. Tylko, że ten akurat happening osiąnął cel, bo nagle głośno się zrobiło koło tej sprawy, a przecież jacyś tam ludzie w NGOsach przeważnie, ale nie tylko, walczą z takimi przekonaniami od lat i nikt o ich staraniach tak głośno nie mówi, jak o marszu szmat.
                      Co więcej uważam, że Pawłowicz też analogiczny happening zrobiła i się też do dyskusji przyczyniła poniekąd. Im głosniej będzie o tej sprawie tym lepiej, bo jest to sprawa, która nie ma nic współnego z bieżąćą polityką i trzeba ją posuwać do przodu non stop. Nawet po małym kawałeczku.
                      Nie chcę Cię zanudzać liczbami i faktami, ale większość ofiar przestępstw na tle seksualnych ma wdrukowane to, co wykrzyczała Pawłowicz i obwinia siebie. A często w ogóle nie zgłasza np. gwałtów, bo przecież policja, sąd i środowisko prędzej czy później i tak zrobią z nich szmaty.

Zatem brawo dla tych pań, bo nawet najmniej "kulturalne" zwrócenie uwagi na problem przemocy wobec kobiet (w tym seksualnej) jest ważne i potrzebne.
                      --
                      "Kocice nie grzeszą rozumem a płonące używają go bardzo rzadko." made by człowiek radziecki
                      • remez2 Re: Zaciekawiłeś mnie. 22.05.13, 11:49
                        > Zatem brawo dla tych pań, bo nawet najmniej "kulturalne" zwrócenie uwagi na pro
                        > blem przemocy wobec kobiet (w tym seksualnej) jest ważne i potrzebne.
                        Ponieważ w całej sprawie zgadzamy się w 100 %:
                        bo jest to sprawa, która nie ma nic współnego z bieżąćą polityką i trzeba ją posuwać do przodu non stop. Nawet po małym kawałeczku.
                        zwłaszcza w powyższym - zostawmy margines w postaci formy. :-) miłego dnia

• simera16 Re: poziom kultury 22.05.13, 10:29
          a74-7 napisał:

> Walczenie o prawa kobiet w sposob jaki robi to Femen czy dziewczeta wygladaj
          > ace jak panienki lekkich obyczajow mija sie z celem .
          >
          Wręcz odwrotnie...przecież o tym mówimy, no i na twoim "full HD" można było oglądnąć.

--
          -Władysław Loranc

• a74-7 Re: poziom kultury 22.05.13, 10:46
            jako kobieta - nie zycze sobie zeby rozebrana panienka reprezentowala mnie pod transparentem : Marsz Szmat :-)( bo taki widzialam na "moim HD" jesli musisz zlosliwie lub zazdrosnie wytykac :-D
            )Niech Panienka mowi za siebie , ale nie w moim imieniu :-)
            • simera16 Re: poziom kultury 22.05.13, 10:50
              a74-7 napisał:

> jako kobieta - nie zycze sobie zeby rozebrana panienka reprezentowala mnie pod
              > transparentem : Marsz Szmat :-)( bo taki widzialam na "moim HD" jesli musisz
              > zlosliwie lub zazdrosnie wytykac :-D
              > )Niech Panienka mowi za siebie , ale nie w moim imieniu :-)
              >
              "HD" wytykam ci "zazdrośnie", bo kudy mnie z moją czarno-białą Toscą do takiej technologii. A życzyć, to sobie możesz zdrowia, szczęścia, pomyślności a nie tego, jak ktoś swe poglądy uzewnętrznia.

--
              -Władysław Loranc

• a74-7 Re: poziom kultury 22.05.13, 11:01
                simera16 napisał:

> a74-7 napisał:
                >
                > > jako kobieta - nie zycze sobie zeby rozebrana panienka reprezentowala mn
                > ie pod
                > > transparentem : Marsz Szmat :-)( bo taki widzialam na "moim HD" jesli m
                > usisz
                > > zlosliwie lub zazdrosnie wytykac :-D
                > > )Niech Panienka mowi za siebie , ale nie w moim imieniu :-)
                > >
                > "HD" wytykam ci "zazdrośnie", bo kudy mnie z moją czarno-białą Toscą do takiej
                > technologii. A życzyć, to sobie możesz zdrowia, szczęścia, pomyślności a nie te
                > go, jak ktoś swe poglądy uzewnętrznia.
                >
                Przyjdzie czas ze i w Polsce bedziecie sobie zyczyli reklamowania skapo odzianych pupek po 10 tej wieczorem , wspomnisz moje slowa : przerabiany temat na " zachodzie " duzo wczesniej .Wiem ze dla panow w pewnym wieku to raj , bo jego stara juz nie taka , ale odpowiedz , dlaczego nie widac na marszu prawdziwych ofiar przemocy , czesto starsze kobiety po 30 tce , dlaczego one nie rozbieraja sie i wystepuja pod haslem " marsz Szmat "
                Te ktore byly zgwalcone - tez nie rozbiora sie do publicznego " wzgladu" zeby protestowac , dlaczego ?
                • scoutek Re: poziom kultury 22.05.13, 11:11
                  a74-7 napisał:
                  > dlaczego ?

no, pomyśl?
                  nie zaszkodzi jak się zastanowisz trochę

--
                  moviemovie.blox.pl
                  • a74-7 Re: poziom kultury 22.05.13, 11:16
                    scoutek napisała:

> a74-7 napisał:
                    > > dlaczego ?
                    >
                    > no, pomyśl?
                    > nie zaszkodzi jak się zastanowisz trochę

napisalam ze temat juz byl przerabiany na zachodzie , wnioski i nauki wyciagniete dawno , twoja kolej na pomyslenie :-)
                    >
                    • simera16 Re: poziom kultury 22.05.13, 11:21
                      a74-7 napisał:

>
                      > napisalam ze temat juz byl przerabiany na zachodzie , wnioski i nauki wyc
                      > iagniete dawno , twoja kolej na pomyslenie :-)
                      > >
                      No popatrz; Temat dawno "przerabiany" a tu jak były przestępstwa zgwałcenia, tak i są dalej...i to pisze kobieta. Żenada.
                      ps
                      A co z "panami w pewnym wieku" i ich "starymi"?

--
                      -Władysław Loranc

• simera16 Re: poziom kultury 22.05.13, 11:14
                  a74-7 napisał:

>
                  > >
                  > Przyjdzie czas ze i w Polsce bedziecie sobie zyczyli reklamowania skapo odzia
                  > nych pupek po 10 tej wieczorem ,
                  wspomnisz moje slowa : przerabiany temat na
                  > " zachodzie " duzo wczesniej .Wiem ze dla panow w pewnym wieku to raj , bo jego
                  > stara juz nie taka ,
                  ale odpowiedz , dlaczego nie widac na marszu prawdziwych
                  > ofiar przemocy , czesto starsze kobiety po 30 tce , dlaczego one nie rozbiera
                  > ja sie i wystepuja pod haslem " marsz Szmat "

> Te ktore byly zgwalcone - tez nie rozbiora sie do publicznego " wzgladu" zeby p
                  > rotestowac , dlaczego ?
                  >
                  Zapowiedź cenzury po dojściu do rządów PiS? Wtręt o rajcowaniu się demonstrantkami "panów w pewnym wieku", a już nazywanie ich żon "starymi" trąci relatywizmem. Zapewne nie do końca wiesz co czują i dlaczego nie demonstrują ofiary przemocy..., a demonstracja ta miała na celu baczniejszego zwrócenia uwagi na problem nie tylko li w kategorii zaostrzania kar, ale i w sensie socjologicznym.

--
                  -Władysław Loranc

• a74-7 Re: poziom kultury 22.05.13, 11:55
                    simera napisal:
                    a demonstracja ta miała na celu baczniejszego zwrócenia uwagi na problem nie tylko li w kategorii zaostrzania kar
                    Pis wystepowal o wyzsze kary w sejmie ,ciekawe ze zaden z zespolow go nie poparl:-)
                    • simera16 Re: poziom kultury 22.05.13, 11:59
                      a74-7 napisał:

> simera napisal:
                      > a demonstracja ta miała na celu baczniejszego zwrócenia uwagi na problem nie t
                      > ylko li w kategorii zaostrzania kar
                      > Pis wystepowal o wyzsze kary w sejmie ,ciekawe ze zaden z zespolow go nie
                      > poparl:-)
                      >
                      Bo problem nie tyle w karaniu, co w mentalności... Znaczy jedyne co potrafi w temacie wyartykułować PiS, to wyższe kary. Potrafisz za PiSem mówić tylko o skutkach, a zapominasz o przyczynach.

--
                      -Władysław Loranc

• veglie Re: poziom kultury 22.05.13, 10:45
        remez2 napisał: . - pomijając formę i słownictwo - nie wszystko to, co powie
        > działa, było bez sensu.

Też tak uważam...tak na marginesie.Kuźniar to cienias.;)

• ave.duce Re: poziom "kultury" 22.05.13, 10:41
        szwampuch58 napisał:

> bardzo wysoki,brrrrr

Ile metrów, żeby popukać w dno od spodu? ;)
        --
        ... I’m the leader, I’m the leader, I’m the leader of the gang I am ...
      • deoand Re: poziom głupoty etatowych pisarek i pisarzy FK 22.05.13, 11:12
        Debilizm tego narodu sięga zenitu - akurat w Kanadzie wymyslili marsz SZMAT - same kobiety tak sie nazwały to w Polsce cześc kobiet jak małpy to samo . A dyżurne tumanki forum pieja z zachwytu !!!! Nad czym . Jeśli nazywasz sie sama szmata to jesteś szmata i czego chcesz - szmata to szmata ... Marsz szmat -wydzierały sie debilne baby i na forum tylko jedna chyba pani powiedziała , że nie życzy sobie aby szmaty reprezentowały ja na forum publicznym .....
    • wlodzimierz.iljicz Marsz kobiet w strojach tirówek - nie ma mowy 22.05.13, 12:39
      o żenadzie.
      Ależ skąd.
      Te panie z powodu zaprezentowanego stroju same nazwały się sluts czyli qu....
      Ale gdy nazywa je tak ktoś z boku, np. posłanka Pawłowicz - no to już jest brak obyczajów.

Jest podstawowa zasada:
      Szanuj się sam to inni też będą cię szanować.
      Uczestniczki tego marszu nie wykazały dla siebie żadnego szacunku.
        • 0ficjalny Re: Pawłowicz jest chamką i tyle. 22.05.13, 14:43
          tamże cyt:
          ".......Jak można nazywać nieznanych ludzi, biorących udział w marszu utrzymanym w pewnej, konkretnej konwencji, "szmatami"? Jak można być tak płytkim intelektualnie, jak szalka Petriego, i odbierać świat jednopłaszczyznowo, na twarz, bez umiejętności dostrzegania głębi czy jakiegokolwiek kontekstu? Próbuję jakoś sobie to wyobrazić, żeby zrozumieć - ale nie rozumiem, taki to absurd, obłęd, i daleko posunięta aberracja..."
          --
          - Oficjalne -
          • chateau Re: Pawłowicz jest chamką i tyle. 22.05.13, 21:32
            Trafne, trafniej się nie da.

A lekko zmodyfikowany tekst "jesteś płytki jak szalka Petriego" kupuję jako z lekka wyrafinowaną inwektywę. Kudosy dla autora :-)

--
            Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie. Julian Tuwim.
        • deoand Re:Jak mozna łamac godnosc szmaty ?? 22.05.13, 17:13
          Nie licz , że ciebie pocałuja raczej dadzą kopa w d....

Jak mozna łamac godnosc kobiety szmaty , która na cała polske krzyczy - Jestem szmatą i z uporem maniaka , krzyczec - Nie jestes recznikiem a ona na to - nie jestem szmatą.
      • gusssetek Pawłowicz miała rację 22.05.13, 17:34
        Obleśne postkomuchy z PO, PSL i SLD + Palikociarnia odrzuciły projekt zaostrzający kary za gwałty. Zamiast realnych działań jest jakiś cyrk oraz nagonka na posłankę, która ten cyrk słusznie skrytykowała. Nic dziwnego, że poparcie dla tuskowszczyzny pikuje w dół.
    • chateau Przepraszam, że nie własnymi słowami 22.05.13, 18:26

Proszę pana, pewna kwoka
      Traktowała świat z wysoka
      I mówiła z przekonaniem:
      "Grunt to dobre wychowanie!"
      Zaprosiła raz więc gości,
      By nauczyć ich grzeczności.
      Pierwszy osioł wszedł, lecz przy tym
      W progu garnek stłukł kopytem.
      Kwoka wielki krzyk podniosła:
      "Widział kto takiego osła?!"
      Przyszła krowa. Tuż za progiem
      Zbiła szybę lewym rogiem.
      Kwoka gniewna i surowa
      Zawołała: "A to krowa!"
      Przyszła świnia prosto z błota.
      Kwoka złości się i miota:
      "Co też pani tu wyczynia?
      Tak nabłocić! A to świnia!"
      Przyszedł baran. Chciał na grzędzie
      Siąść cichutko w drugim rzędzie,
      Grzęda pękła. Kwoka wściekła
      Coś o łbie baranim rzekła
      I dodała: "Próżne słowa,
      Takich nikt już nie wychowa,
      Trudno... Wszyscy się wynoście!"
      No i poszli sobie goście.
      Czy ta kwoka, proszę pana,
      Była dobrze wychowana?

--
      Lever dood as Slaav.
      • icek.goldberg Re: poziom kultury 22.05.13, 18:54
        Jest prawie jak prezes, tyle, że ma jaja.
        --
        "Jeżeli w 2011 roku wyborów nie wygramy, to JA pozostawię miejsce innym, pewnie młodszym, oni dalej będą to prowadzili"
        (-)Jarosław Zbawiciel
        • simera16 Re: poziom................... 23.05.13, 09:09
          2kecaw napisał:

>
          > czy gdy szmata sama zwie się szmatą to co w tym złego gdy się cytuje ową szmat
          > ę poprzez wskazanie jej własnych slow ...........
          >
          Znaczy nie rozumiesz ani celu, ani konwencji w jakiej to słowo zostało użyte. Jedyny pomysł w tym temacie zaostrzyć kary. Przyczyny to furda.

--
          -Władysław Loranc

• a74-7 Re: poziom................... 23.05.13, 09:58
            A kim ze ty simera z ponizszych jestes ze odpowiadasz na wyrazne zaproszenie ?
            bo dzentelmenem to juz wiemy ze nie ...
            cyt"Oto cytat z zaproszenia: "…dziwki i dżentelmeni, damy i żigolaki, kurtyzany i alfonsi, napalone queery i wyzwoleni feminiści, cudzołożnice i jawnogrzesznicy, fetyszystki i transwestyci, córy Koryntu i sukinsyni, nierządnice i sutenerzy, dominy i niewolnicy, ladacznice i stręczyciele, dewiantki i puszczalscy, święte prostytutki i sprośni utrzymankowie, sodomitki i zbereźnicy, poliamorystki i swingerzy, wszetecznice i rozpustnicy, nimfetki i satyrzy, bezwstydnice i erotomani, cyklistki i pedały… to jest nasza noc. Duszą, ciałem i seksem świętujemy 1. warszawski Marsz Szmat (Slutwalk)".
            To Dowcip mial byc ? bo wyszedl belkot jak zwykle .

Nie sadze zeby ktorakolwiek abused woman chciala by byc reprezentowana przez te grupe wartosci .
            • simera16 Re: poziom................... 23.05.13, 12:23
              a74-7 napisał:

> A kim ze ty simera z ponizszych jestes ze odpowiadasz na wyrazne zaproszenie
              > ?
              > bo dzentelmenem to juz wiemy ze nie ...
              > cyt"Oto cytat z zaproszenia: "…dziwki i dżentelmeni, damy i żigolaki, kur
              > tyzany i alfonsi, napalone queery i wyzwoleni feminiści, cudzołożnice i jawnogr
              > zesznicy, fetyszystki i transwestyci, córy Koryntu i sukinsyni, nierządnice i s
              > utenerzy, dominy i niewolnicy, ladacznice i stręczyciele, dewiantki i puszczals
              > cy, święte prostytutki i sprośni utrzymankowie, sodomitki i zbereźnicy, poliamo
              > rystki i swingerzy, wszetecznice i rozpustnicy, nimfetki i satyrzy, bezwstydnic
              > e i erotomani, cyklistki i pedały… to jest nasza noc. Duszą, ciałem i sek
              > sem świętujemy 1. warszawski Marsz Szmat (Slutwalk)".
              > To Dowcip mial byc ? bo wyszedl belkot jak zwykle .
              >
              > Nie sadze zeby ktorakolwiek abused woman chciala by byc reprezentowana przez
              > te grupe wartosci .
              >
              Co ty wiesz o życiu? Po kiego wstawiasz te żenujące wpisy? Kobieta to brzmi dumnie, ale nie w przypadku Pawłowicz...i ciebie. Pa!

--
              -Władysław Loranc

• simera16 Re: poziom................... 23.05.13, 13:30
                  a74-7 napisał:

> zenujaca jest manipulacja w tym watku,ale oczywiscie tobie i POdobnym jest z t
                  > ym po drodze
                  > zegnam
                  >
                  No to ci pa, ale może napisz gdzie ta "manipulacja"?

--
                  -Władysław Loranc

• a74-7 Re: poziom kultury 22.05.13, 21:18
      forum.gazeta.pl/forum/w,28,144637050,144640206,Re_Kto_pozwala_na_harce_Pawlowicz_.html
      no i wszystko jasne .
      A teraz dziubki w ciup prosze , bo watek okazuje sie kolejna zenada
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka