Dodaj do ulubionych

Kongresy i po kongresach

30.06.13, 23:18
Pieniądze wyrzucone w błoto, kupa ozdrowieńczego śmiechu ze strony komentatorów - genialnie komentowali te kongresy Jarosław Iwaszkiewicz i Maria Czubaszek, tylko ze szkła w ogóle wiem, że się odbyły oraz fakt, że poza garstką ludzi nikogo to nie obeszło. Żenująca pyskówka między Kaczyńskim a Tuskiem na temat paktu klimatycznego, i prymityw Duda pupilek prawicowców,który nawet wa kongresy obleciał, taki łasy na brawa.

Nie będę pisała co jest dużo ciekawsze, i dlaczego z z całego serca kibicuję straszej Radwańskiej a młodszej już nie, chociaż obydwie kochają prezespana, bo są to powody poza polityczne a czysto sportowe.

Jedyna zaskakująca (mnie) rzecz, która się wydarzyłą podczas tych dni kongresowych to postawa Schetyny,którego do tej pory uważałam za takiego politycznego badylarza, sprytnego hurtownika, który w swoim mieszkaniu nie ma ani jednej książki, ale po fragmentach jego wystąpienia zmienilam stosunek do hurtowników i badylarzy. Potrafią być sympatyczni. Żałuję, że nie startuje na szefa PO,gdybym byłą członkinią PO to bym na (po tym przemówieniu - chociaż wiem, ze te owacje zebrał po tym jak powiedział, że nie wystartuje) głosowała.

Czarnecki z Radia Zet w Loży Prasowej powiedział, że rozmawiał z Tuskiem na temat, czy Schetyna nie mógłby wrócic na stanowisko sekretarza partii. Powiedział,że to wykluczone. Po tym kongresie, już wiem dlaczego. Jemu nie klaskali na stojąco.

A teraz wracając do rzeczy ważnych. O 23.39 na Cinemax Midnight Express Alana Parkera

www.filmweb.pl/film/Midnight+Express-1978-7714
ze wstydem przyznaję, że nie widziałam, a dyskusja pod filmem i o filmie jest tak płomienna, że nie mogę się doczekać, żeby się w nią włączyć.
Obserwuj wątek
    • qqazz A wiesz jaki Prezes potrafi być sympatyczny? 01.07.13, 00:19

pozdrawiam
      --
      wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html
      "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."

-- Nicolas Gomez Davila
        • qqazz Re: tak słyszałam 01.07.13, 01:08
          Jak usłyszysz i zobaczysz na żywo zrobisz wszystko żeby sie załapać.

pozdrawiam
          --
          wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html
          "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."

-- Nicolas Gomez Davila
          • axyzaa Re: tak słyszałam 01.07.13, 01:29
            qqazz napisał:

> Jak usłyszysz i zobaczysz na żywo zrobisz wszystko żeby sie załapać.
            >

Przed takimi jak ty i prezes nawet nie warto szykować się do ucieczki. Na samym starcie umarłabym z nudów.
        • ex.mila Re: Jak śpi? 01.07.13, 13:31
          Trzeba mu przyznać, że jest niezniszczalny. Brata zabił przez swoje awantury,matka mu zmarła, został sam jak palec,a nadal mu się chce. Psychopatyczna osobowość.
    • ayran Re: Kongresy i po kongresach 01.07.13, 11:01
      axyzaa napisała:

> Pieniądze wyrzucone w błoto, kupa ozdrowieńczego śmiechu ze strony komentatorów
      > - genialnie komentowali te kongresy Jarosław Iwaszkiewicz i Maria Czubaszek

A Henryk Sienkiewicz się przypadkiem nie wypowiedział?

--
      Nie kłam sobie, a nikt ci nie skłamie.

Jacek Kaczmarski
        • ayran Re: Kongresy i po kongresach 01.07.13, 11:40
          ave.duce napisała:

> Widziałam już gorsze pomyłki na FK ;)

Ja nawet nie twierdzę, że akurat ta była zła.
          A swoją drogą, nie bardzo wierzę w genialny komentarz J(erzego) Iwaszkiewicza, bo ten pan w swoich żartach leci z reguły najbardziej wytartymi stereotypami.
          Rozumiem skądinąd, że żarty z reguły odwołują się do stereotypów, im bardziej powszechnych, tym bardziej są czytelne, ale można to robić z większą zręcznością.

--

Jacek Kaczmarski
          • ave.duce Re: Kongresy i po kongresach 01.07.13, 11:45
            Na temat komentarzy - nie wypowiem się, bo nie słuchałam, a tvn24 w zasadzie nie oglądam,
            a "szkło kontaktowe" to nie moja bajka.
            --
            ... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
            Forum ze Dworum/Freedom
            • ayran Re: Kongresy i po kongresach 01.07.13, 11:50
              Ja nie oglądam "szkła kontaktowego", wyrażam jedynie powątpiewanie w błyskotliwość komentarzy p. Iwaszkiewicza, którego wypowiedzi znam skądinąd. Oczywiście zakładam, że chodzi o Jerzego, a nie Jarosława, w czym mogę się mylić.
              --

Jacek Kaczmarski
              • scoutek Re: Kongresy i po kongresach 01.07.13, 12:12
                ayran napisał:

> Oczywiście z
                > akładam, że chodzi o Jerzego, a nie Jarosława,

oczywiście, ale to taka normalna pomyłka, że nie ma co się wyśmiewać
                to tak naturalny odruch jak ten, gdy na pytanie jak ma na imię Engels pada odpowiedź: Marks

--
                z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
                moviemovie.blox.pl
      • scoutek Re: Kongresy i po kongresach 01.07.13, 11:09
        ayran napisał:

> axyzaa napisała:
        >
        > > Pieniądze wyrzucone w błoto, kupa ozdrowieńczego śmiechu ze strony koment
        > atorów
        > > - genialnie komentowali te kongresy Jarosław Iwaszkiewicz i Maria Czubasz
        > ek
        >
        > A Henryk Sienkiewicz się przypadkiem nie wypowiedział?

on nie, ale jego prawnuk Batłomiej wielokrotnie

--
        z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
        moviemovie.blox.pl
        • ex.mila Re: Kongresy i po kongresach 01.07.13, 14:34
          scoutek napisała:

> ayran napisał:
          >
          > > axyzaa napisała:
          > >
          > > > Pieniądze wyrzucone w błoto, kupa ozdrowieńczego śmiechu ze strony
          > koment
          > > atorów
          > > > - genialnie komentowali te kongresy Jarosław Iwaszkiewicz i Maria C
          > zubasz
          > > ek
          > >
          > > A Henryk Sienkiewicz się przypadkiem nie wypowiedział?
          >
          > on nie, ale jego prawnuk Batłomiej wielokrotnie
          >
          Pan Bartłomiej ma u mnie kilka plusów. Niech jak najszybciej przejdzie od słów do czynów.

Chyba najmocniejszy w tej ekipie.
      • zoil44elwer Re: Kongresy i po kongresach 01.07.13, 11:44
        l_zaraza_l napisała:

> Taaa... Pierdu pierdu. Klasku, klasku. ...
        plusku plusku,to odgłosy lania wody przez Don
        aldu Tusku?
        Wrzasku wiele wełny mało,mówił diabeł strzygąc (pali)Kota

--
        Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)
        • ex.mila Re: Kongresy i po kongresach 02.07.13, 01:57
          zoil44elwer napisał:

> l_zaraza_l napisała:
          >
          > > Taaa... Pierdu pierdu. Klasku, klasku. ...
          > plusku plusku,to odgłosy lania wody przez Don
          > aldu Tusku?
          > Wrzasku wiele wełny mało,mówił diabeł strzygąc (pali)Kota
          >

Tylko prezes,ta zakamuflowana opcja boska się spisał. Psychopaci tak mają - mogą się wcielić w kogo bądź.
      • ex.mila Re: Kongresy i po kongresach 01.07.13, 14:15
        l_zaraza_l napisała:

> Taaa... Pierdu pierdu. Klasku, klasku.

Pomyśl, ile zyskałby przywódca partii, który zrezygnowałby z kongresu, a pieniądze przeznaczył na sieroty.

Jeszcze się taki polityk nie narodził.
        • l_zaraza_l Re: Kongresy i po kongresach 01.07.13, 15:53
          ex.mila napisała:

> Pomyśl, ile zyskałby przywódca partii, który zrezygnowałby z kongresu, a pienią
          > dze przeznaczył na sieroty.
          >
          > Jeszcze się taki polityk nie narodził.

Dla mnie i dla innych rodziców ważne jest to, by osobiście spotkać się z premierem, który mimo poczynionych w okresie wyborczym wielu obietnic i zapewnień że „takim rodzinom jak nasze trzeba natychmiast pomóc” a teraz nas unika. Ani razu nie chciał z nami rozmawiać, ograniczył się jedynie do medialnej obietnicy że w ciągu pięciu lat nasza sytuacja ma się poprawić jednak dla nas te pięć lat to zdecydowanie za długo, my żyjemy tu i teraz... Chcielibyśmy stanąć z nim oko w oko i zapytać, czemu tak długo nas omija i nie chce powiedzieć wprost, czy otrzymamy wreszcie jakąś konkretną pomoc, godziwe warunki do leczenia naszych dzieci, czy nasza 24-ro godzinna praca przy naszych dzieciach zostanie wreszcie wzięta pod uwagę i zostaniemy wreszcie uzawodowione z prawem do renty. Chcielibyśmy też usłyszeć, dlaczego traktuje się nas jak ludzi gorszego gatunku, my, rodzice niepełnosprawnych dzieci nie oddajemy swoich podopiecznych do Domów Opieki za około 4000 zł miesięcznie i tym samym to my pomagamy Państwu a nie Państwo nam a nasze poświęcenie zostało wycenione na 620 zł. Od dziesięciu lat nasze dzieci na leczenie, rehabilitację i przeżycie otrzymują 153 zł na miesiąc. Chcemy usłyszeć prosto w twarz od Donalda Tuska dlaczego tak jest, chcemy konkretnych rozmów z nim, a nie z kimś, komu od nowa trzeba tłumaczyć kim jesteśmy, po co przyszliśmy i czego chcemy.

Wygląda na to, że ci rodzice sami są sobie winni bo nie potrafią się tak znakomicie zorganizować i tak pięknie argumentować jak to zrobiły "matki pierwszego kwartału".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka