Dodaj do ulubionych

Kto to bedzie czytal ?

11.07.13, 12:32
"Gigantyczna biografia Lecha Kaczyńskiego ma pognębić jego wrogów. Proponuje zupełnie nową wersję historii Polski. Jedynymi sprawiedliwymi są w niej bracia Kaczyńscy. Na pewno będzie ważną częścią nowego mitu założycielskiego PiS
Książka ma ponad tysiąc stron. Kończy się na roku 2005, gdy Kaczyński został prezydentem. Ostatnie lata jego życia będą tematem części drugiej."

Poza Jarkiem pewnie nikt .
No chyba, ze wprowadzi dyscypline partyjna.

Zapowiada sie "bebstseller"
Edytor zaawansowany
  • kosel_maruwi 11.07.13, 12:33
    kosel_maruwi napisał:

> "Gigantyczna biografia Lecha Kaczyńskiego ma pognębić jego wrogów. Proponuje zu
    > pełnie nową wersję historii Polski. Jedynymi sprawiedliwymi są w niej bracia Ka
    > czyńscy. Na pewno będzie ważną częścią nowego mitu założycielskiego PiS
    > Książka ma ponad tysiąc stron. Kończy się na roku 2005, gdy Kaczyński zo
    > stał prezydentem. Ostatnie lata jego życia będą tematem części drugiej."

Kto to bedzie czytal ?
    > Poza Jarkiem pewnie nikt .
    > No chyba, ze wprowadzi dyscypline partyjna.
    >
    > Zapowiada sie "bebstseller"
  • pis_da_deby 11.07.13, 12:40
    kosel_maruwi napisał:

> Książka ma ponad tysiąc stron. Kończy się na roku 2005, gdy Kaczyński zo
    > stał prezydentem. Ostatnie lata jego życia będą tematem części drugiej."

Czesc druga to beda spisane "sukcesy" a na to potrzeba ze 2000 stron
  • volupte 11.07.13, 12:43
    Na razie niewazne czy ktoś to będzie czytał, wazne aby każdy kupił , bądz musiał kupić.Mozna również słuzbowo rozdawać np. nowożeńcom , działaczom partyjnym itp. Po wygranej w wyborach wprowadzi się do szkół. :-)
  • wujaszek_joe 11.07.13, 12:50
    biedne dzieci:)
    --
    nima
  • volupte 11.07.13, 12:52
    masz rację , też mi ich żal:-)
  • m.c.hrabia 11.07.13, 12:59
    a mnie ciekawi ile zł partia zarezerwowała na zakup tego "dzieła"
  • volupte 11.07.13, 13:04
    Od czegoś trzeba zacząć . Najpierw darmowa dystrybucja , a potem do dobrego tonu będzie stawianie n a widocznym miejscu tego dzieła w kazdym urzędzie i domu.
  • sclavus 11.07.13, 15:49
    co za dzieło samego panprezesa....
    Toż waga tego niewiekopomnego dzieła, sama na to wskazuje... ;)
    ... 1000 stron, bądź co bądź, ... na kredowym papierze (chyba, co??)
    --
    hipokryzją (wyraźnie!) jest, kiedy zarówno sacrum (kościół), jak i profanum (państwo), posługuje się ... nieważnym konkordatem, doskonale zdając sobie sprawę, że jest on nieważny!... a Suchocka właśnie wraca...
  • pis_da_deby 11.07.13, 13:00
    volupte napisał:

> .Mozna również słuzbowo rozdawać np. nowożeńcom , działaczom partyjnym i tp.

To chyba jedyna mozliwosc zeby sie tego pozbyc.
  • volupte 11.07.13, 13:07
    Uważaj abyś nie musiał tego dzieła u siebie postawić. Było kiedys takie ,którego bak w domu stawial człowieka w stan podejrzenia:-)
  • sclavus 11.07.13, 15:52
    związki partnerskie są bez szans...
    ... na wejście w życie ;);)
    --
    Piekła nie ma!
    Wystarczy, że jest kościół...(katolicki!)
  • kosel_maruwi 11.07.13, 14:20
    volupte napisał:

> Po wygranej w wyborach wprowadzi się do szkół. :-)

Wygranych ? :-))
    To mozna byc o to spokojnym, ze dzieci tego czytac nie beda musialy.
  • wobo1704 11.07.13, 14:32
    A dzieła JP2 ktoś czyta?
  • kosel_maruwi 11.07.13, 15:08
    wobo1704 napisał:

> A dzieła JP2 ktoś czyta?

Co to ma wspolnego z biografia prezydenta wszechczasow ?
  • wobo1704 11.07.13, 15:23
    Co ma wspólnego?
    Stać będą na półkach (na pewno obok siebie bo to ten sam elektorat) i będą się kurzyć, kurzyć...
    I jedne i drugie są po to aby je mieć a nie czytać.

• volupte 11.07.13, 15:30
    Ale jaka nobilitacja.
  • sclavus 11.07.13, 15:54
    ... i Pawłowicz (może!)
    Może też jeszcze Sobecka... chyba, że ją Rydzyk za to obsobaczył...
    :)
    --
    Na pytanie dlaczego podpisał rozbiór Polski biskup Kossakowski odpowiedział bezczelnie: Dlategom podpisał abym pieniądze wziął. Pytany co ma na swoją obronę, oznajmił: Dupa każdego biskupa święta jest i nietykalna - ... to i zawisł ;)
  • zgred-zisko 11.07.13, 15:25
    Tysiąc stron? A cóż to za nędza. Na własne oczy widziałem "Krótki życiorys towarzysza Józefa Wissarionowicza Stalina" w 18. grubaśnych tomach.
  • pies_na_czarnych 11.07.13, 15:29
    Na Mein Kampf Hitler zarobił fortunę. Prezespan wie na kim sie wzorować.

--
    fotoforum.gazeta.pl/3,0,806118,2,1.html Moje kocisko :)
    Jedynym pozytywnym aspektem Polski Ludowej było to, że zostały w niej stworzone teczki, dzięki którym Odnowiciele mogą teraz demaskować wrogów narodu.
  • volupte 11.07.13, 15:34
    Przesadzasz. mówisz o dziełach Soso. :-)
  • sclavus 11.07.13, 15:43
    drugą częścią tej biograf(oman)ii będzie czas panpRezydent(ury), to ja się pytam, czy Cenckiewicz&Co zdołają się zmieścić na tysiącpięciuset stronach?
    Jestem jednak pewien ;) jakie powinno być ostatnie zdanie tej bijograf(oman)ii: Poleciał i Spadł - na własne życzenie...
    koniec
    kropka!
    --
    Na pytanie dlaczego podpisał rozbiór Polski biskup Kossakowski odpowiedział bezczelnie: Dlategom podpisał abym pieniądze wziął. Pytany co ma na swoją obronę, oznajmił: Dupa każdego biskupa święta jest i nietykalna - ... to i zawisł ;)
  • 0panpawlik 11.07.13, 16:30
    Moim zdaniem fajnie, że powstają tego typu biografie. Wiadomo, że biografia obywatela "X" i "Y" mówi o tym jaki był w porządku etc. Natomiast fajne jest to, że możemy skonfrontować wydarzenia, o których dowiadujemy się z mediów z naocznymi świadkami bądź uczestnikami pewnych działań i sytuacji. Dodatkowo można poznać informacje z życia innych ludzi i zobaczyć kraj z innej perspektywy i w innym czasie.
  • wobo1704 11.07.13, 17:03
    > Moim zdaniem fajnie, że powstają tego typu biografie.

Nie czytałem i nie zamierzam czytać. Myślę jednak, że celem tej książki (i na pewno następnych) jest zbudowanie dla potomnych fałszywego obrazu LK.
    JK jest konsekwentny. Zaczęło się od Wawelu.
  • porannakawa01 11.07.13, 17:31
    Po zejściu żyjącego jeszcze Kaczyńskiego upadnie moc napędzająca ten przemysł nienawiści.
    Nastąpi wywózka z Wawelu, odkażenie i sprawy zaczną powoli wchodzić na swój normalny tor.
    Codziennie rankiem moja pierwsza myśl - czy dziś witryny internetowe będą cz-b?
    Na razie jeszcze nie, ale.....
    --
    A poza tym uważam, że Jarosław Kaczyński powinien odejść, a jeśli sam z własnej woli nie odejdzie, to powienien zostać postawiony przed właściwym sądem za sponiewieranie godności Rzeczypospolitej, za insynuacje polityczne, za niszczenie autorytetu najwyższych instytucji państwa polskiego, za przyczynianie się do utraty wiarygodności Polski w Europie...
  • cookies9 11.07.13, 16:57
    Oczywista oczywistość,że wolactwo...obowiązkowa lektura dla członków PiS,kandydatów na europosłów,posłów,senatorów,radnych,samorządowców z Pissu...
  • corastara 11.07.13, 17:06
    wiec stad to natchnienie.
  • yoma 11.07.13, 17:46
    A w twardej oprawie?
    --
    Oszołomy z Greenpeace i tym podobnych organizacji, proszę natychmiast przywrócić globalne ocieplenie, bo w ryja.
  • man_sapiens 11.07.13, 17:54
    Idee Lenina wiecznie żywe :D
    Czytać tego nie będzie nikt. Kupować będą musiały wszystkie pisiaki, a jak Zbawca zostanie premierem - to wszystkie biblioteki szkolne, jednostki wojskowe, szpitale itd. Jak za komuny.
    --
    Kardynał Dziwisz (...) ma dwa życia: to niedobre – doczesne i to nieskończenie szczęśliwe – pozagrobowe. Ja mam jedno. I bardzo bym chciał, aby prezydent, parlament i rząd to uszanowali. Tym

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka