Dodaj do ulubionych

Tylko tydzień :( na żaglach i...

03.08.13, 18:47

nic tylko kryzys ,pis,po i kryzys .
żeglarze o niczym innym nie mówią ,tylko Kaczyński ,Tusk o Palikocie mówiąc szczerze ni c...ja
na jeziorach tragedia , W tawernie Faryja zamiast szantów i piwa , klęczki modlitewne ,
na przystani w Krzyżach ukrzyżowanie :-))
tylko tydzień wolnego miałem ale zdołowany jestem jak po miesiącu .

a tak poważnie to Ludzie sobie żyją ,dzieci się bawią , młodzież się "kocha" ,starocie piją piwsko
iw DUPIE mają wasze forumowe rozterki kto kogo.
i to jest OPTYMISTYCZNE.
Edytor zaawansowany
  • cookies9 03.08.13, 22:07
    Tak jest:-) Życie sobie i FK sobie...wojna polsko-polska trwa...
  • sclavus 04.08.13, 00:35
    Piekiełko... ;)

--
    hipokryzją (wyraźnie!) jest, kiedy zarówno sacrum (kościół), jak i profanum (państwo), posługują się ... nieważnym konkordatem, doskonale zdając sobie sprawę, że jest on nieważny!... a Suchocka właśnie wraca...
  • aniechto.only 03.08.13, 22:28
    m.c.hrabia napisał:
    > tylko tydzień wolnego miałem ale zdołowany jestem jak po miesiącu .

Zazdroszczę i współczuje jednoczesnie:)

> iw DUPIE mają wasze forumowe rozterki kto kogo.

Całe szczęście!
  • a74-7 03.08.13, 22:41
    tylko tydzien chrabio wsrod komarow , bo pewnie na wiecej nie wyrabiasz na forumkach gazjetki :-D
    Trzeba wyplynac na wieksze wody ,hehe
    wiem, wiem : byles ,oplynales pol swiata jak zapijaczone rylo:-D :-D
    Reszta emerytow ci zazdrosci :-0
  • alistair-p 03.08.13, 22:51
    A co maja do tego emeryci i komary ? Nie wpadłes na to,że tylko rozrzutni spedzają urlopy w Polsce? Ja tam wolę wspierać najmłodszego członka UE. A po drodze zanocowac sobie np.w Austrii . Polecam Bad Fischau,za 80 euro masz super apartament.
    --
    "Czerwona róża nie jest egoistką, pragnąc pozostać czerwoną różą. Byłaby straszną egoistką, gdyby chciała, by wszystkie kwiaty w ogrodzie były czerwone i były różami."
    Oscar Wilde
  • a74-7 04.08.13, 12:03
    widze ja tych rozrzutnych nad morzem np, zasuwaja z majdanem na plaze , opinaja rodzinny grajdol wiatrochronem ( pewnie na klodke zamykaja jak ida sie kapac ), Toi toiki na palcach mozna policzyc , prysznicow brak tudziez miejsc do godnego przebrania sie wiec kazdy pod reczniczkiem siem szamocze .

• zayka 03.08.13, 22:46
    no gratulować tylko

oszczędności całego roku wydać w tydzień

pochwalić też należy że to w Polsce
  • alistair-p 03.08.13, 22:54
    Zależy ile się postawi w kasynie,no i jak nie pija się małpek tylko Błękitnego Jasia to jest to jednak spory wydatek.Kawior też kosztuje.Ten z siewriugi oczywiście a nie to jesiotrowe gó....
    --
    "Czerwona róża nie jest egoistką, pragnąc pozostać czerwoną różą. Byłaby straszną egoistką, gdyby chciała, by wszystkie kwiaty w ogrodzie były czerwone i były różami."
    Oscar Wilde
  • micropolo 04.08.13, 01:19
    m.c.hrabia napisał:

>
    > nic tylko kryzys ,pis,po i kryzys .
    > żeglarze o niczym innym nie mówią ,tylko Kaczyński ,Tusk o Palikocie mówiąc sz
    > czerze ni c...ja
    > na jeziorach tragedia , W tawernie Faryja zamiast szantów i piwa , klęczki modl
    > itewne ,
    > na przystani w Krzyżach ukrzyżowanie :-))
    > tylko tydzień wolnego miałem ale zdołowany jestem jak po miesiącu .
    >
    > a tak poważnie to Ludzie sobie żyją ,dzieci się bawią , młodzież się "kocha" ,s
    > tarocie piją piwsko
    > iw DUPIE mają wasze forumowe rozterki kto kogo.
    > i to jest OPTYMISTYCZNE.

Faktem jest to, że w tym roku wielu łódek nawet nie zwodowano a i w czarterowniach masz łódki od ręki na łikend
  • erte2 04.08.13, 09:22
    micropolo napisał
    Faktem jest to, że w tym roku wielu łódek nawet nie zwodowano a i w czarterowniach masz łódki od ręki na łikend
    I nie dziwota, bo jak zobaczyłem w telewizorze te stada "pływaczy" (bo nie nazwę ich żeglarzami) na wypasionych łódkach, te motorówy, skutery, ten tłok jak na Marszałkowskiej w godzinach szczytu - to nie dziwię się że na takie Mazury, na takie Wielkie Jeziora ludzie już nie chcą przyjeżdżać. Jeszcze w latach '70. można było przejść przez Śniardwy i nie zobaczyć żagla, a dziś chyba nie da się zrobić jednego przyzwoitego halsu.
  • m.c.hrabia 04.08.13, 09:33
    a dziś chyba nie da się zrobić jednego przyzwoitego halsu.

co racja to racja , i te skutery z wytatuowanymi "woźnicami" , Gierek wróć. :-))
  • adherent1 04.08.13, 10:29
    m.c.hrabia napisał:
    > to racja , i te skutery z wytatuowanymi "woźnicami" , Gierek wróć. :-))
    Gierek nie zmartwychwstanie, ale warto by wrócił jego sposób myślenia.
    Przypominam że to za Gierka sukcesywnie wprowadzono wolne
    soboty, zrównując czas pracy do średniej europejskiej i światowej.
    Od tego czasu świat znowu nam uciekł, pracujemy prawie najdłużej
    na świecie i najdłużej w cywilizowanej Europie.
    Skutek - w Polsce 8 pracujących zabiera pracę jednemu bezrobotnemu,
    ale za to płacą w podatkach zasiłek dla tego bezrobotnego
    Dane stats.oecd.org/Index.aspx?DatasetCode=ANHRS
    Wniosek - Lewica musi wrócić do władzy albo wymusić skracanie
    przeciętnego czasu pracy do średniej choćby OECD, jeżeli nie
    do średniej UE.
  • wiosnaludzikow 04.08.13, 11:52
    Pływam już tylko na zachodzie Europy. W pewnym momencie miałem już dosyć tego naszego " "Róbta co chceta". Pijanych w sztok ale płynących żeglarzy, szczających do wody, ciskanych non stop i przy byle okazji, przy dzieciach : ku...ew, chu*&^ów, bohaterów unikających opłaty za WC czy prysznic i innych robiących co chceta.
  • erte2 04.08.13, 12:53
    wiosnaludzikow
    To jest niestety uboczny i niechciany efekt postępującej "pauperyzacji" ludu pracującego miast i wsi...
  • a74-7 04.08.13, 13:23
    To jest niestety uboczny i niechciany efekt postępującej "pauperyzacji" ludu pr
    > acującego miast i wsi...

a moze to tylko" strach" przed fala upadajacych kolejnych biur podrozy zagranicznych
  • bkn6 04.08.13, 13:41
    eee "wiosno"
    pójdzie taki jeden z taką jedną do konfesjonału i odpuszczone im będzie szczanie po pijaku z łódki do jeziora Mamry i wrzucanie tam butelek ,rzucanie mięchem ,itp

puk ,puk , odpuszczam tobie
  • a74-7 05.08.13, 08:34
    "ludzie sobie zyja , dzieci sie bawia starocie pija piwsko"
    no ba ,na potege ... 31 osob zginelo w tych zabawach tylko w ostatni weekend ,
    a od maja 306 osob total . Milej zabawy zycze w tem dobrobycie .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka