Dodaj do ulubionych

Straciłam wątek, na czym w końcu staneło?

18.09.13, 19:38
To w końcu sztuczna mgła, nanoroboty, wielki magnez, hel, ładunki wybuchowe....?
Co obecnie twierdzi Maciarewicz i jego spece?
--
I to jest oczywista oczywistość :)
Obserwuj wątek
    • douglasmclloyd Re: Straciłam wątek, na czym w końcu staneło? 18.09.13, 19:46
      etykietka napisała:

> To w końcu sztuczna mgła, nanoroboty, wielki magnez, hel, ładunki wybuchowe....
      > ?
      > Co obecnie twierdzi Maciarewicz i jego spece?

Też straciłem wątek, ale po przeczytaniu zeznań "ekspertów" wywnioskowałem, że wybuchy materiałów ukrytych w dwóch gaśnicach na pokładzie Tupolewa, a następnie implozja. Dowodem ma być film z laboratorium Biniendy w USA.

--
      Homofobia - "To postawa rażąco nieetyczna, amoralna. Nie choroba. Ale też na pewno nie coś, co można by uznać za normę. Nie jest normą postawa oparta na nienawiści do innych ludzi i nieodpartym pragnieniu ich dyskryminowania." - spokojny.zenek prawnik
    • qqazz Re: Straciłam wątek, na czym w końcu staneło? 18.09.13, 19:49
      Na tym, że nadal niewiele wiemy a oponenci upieraja się, że wszystko juz wyjasnione.

pozdrawiam
      --
      wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html
      wiadomosci.wp.pl/gid,15986296,gpage,7,img,15986356,kat,1342,title,Zwiazkowcy-z-calej-Polski-ruszaja-na-stolice,galeria.html
      ----
      "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
      • douglasmclloyd Re: Straciłam wątek, na czym w końcu staneło? 18.09.13, 19:51
        qqazz napisał:

> Na tym, że nadal niewiele wiemy

To się w końcu dowiedzcie, zamiast błądzić we mgle.

--
        Homofobia - "To postawa rażąco nieetyczna, amoralna. Nie choroba. Ale też na pewno nie coś, co można by uznać za normę. Nie jest normą postawa oparta na nienawiści do innych ludzi i nieodpartym pragnieniu ich dyskryminowania." - spokojny.zenek prawnik
        • qqazz Re: Straciłam wątek, na czym w końcu staneło? 18.09.13, 20:04
          Tez mnie to juz nudzi ale skoro brak innych tematów, tym bardziej ze ciągle tyle znaków zapytania ...

pozdrawiam
          --
          wiadomosci.wp.pl/gid,15986296,gpage,7,img,15986356,kat,1342,title,Zwiazkowcy-z-calej-Polski-ruszaja-na-stolice,galeria.html
          ----
          "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
      • niegracz na czym w końcu staneło? 18.09.13, 20:27
        - Rozmowa Braci
        - Ląduj dziadu
        - Beczka 6 m nad ziemia
        - Katastrofa nie wiadomo o której godzinie
        - Przyjazd strazy na miejsce po 3 minutach( tak meldowano Szojgu)
        a jednoczesnie przyjazd strazy po kilkunastu minutach ( odłegłość- ok 400m)

- 96 sekcji zwłok w kilka godzin
        - jedyna katastrofa w hiistorii gdy na miejsce upadku przywozi sie trumny -
        - ) czyżby Rosjanie nie wiedzieli do czego słuzy trumna ? ) w dodatku jaskrawo kolorowe

- w rozwalonym w drobny MAK kokpicie stwierdzono wyprężoną stopę pilota
        \- Lasek poda w raporcie że Tu-154 na ostatnich paru kilometrach raz leciał z prekdoscia ponad 300lm/h
        a raz poniżej 100 km /godzinę\itd
        --
        Fizyka wg Naciskowców z forum katastrofa: W czasie chodzenia, w fazie podparcia, czyli gdy stoimy na jednej nodze, kolano przenosi czterokrotny ciężar naszego ciała-przy 100 kg wynosi to aż 400 kg.[/i] Ludzie nie mający wiedzy są podatni na manipulacje mediów.
        • niegracz Anodina zaczeła zbierać dane jeszcze przed.. 18.09.13, 20:32
          katastrofą

- jak to znaleźli internauci ( salon24)

8:10:42 331: „»Korsaż«,odpowiedzcie Transaero trzysta trzydzieści jeden”).

8:10:46 KL: „” („»Korsaż« zgłaszam się”).

8:10:48 331: („Dzień dobry, uprzejmie proszę waszą rzeczywistą pogodę”).

8:10:53 KL: („Y, więc rzeczywista, mgła, widzialność rzędu czterystu, jakieś nie więcej niż czterysta metrów”).

8:11:01 331: („A temperatura jest jakaś,ciśnienie?”).

8:11:03 KL: („Y, temperatura plus dwa, ciśnienie siedem

czterdzieści pięć. A wy pracujecie dla polskiego samolotu?”).

8:11:10 331: („Nie, my(po prostu?) lecimy przelotem, nas poprosiła Moskwa”).

* Transaero - linie lotnicze załozone w 1990 roku
          Zarząd: Olga Pleshakova
          Tatiana Anodina

--
          Fizyka wg Naciskowców z forum katastrofa: W czasie chodzenia, w fazie podparcia, czyli gdy stoimy na jednej nodze, kolano przenosi czterokrotny ciężar naszego ciała-przy 100 kg wynosi to aż 400 kg.[/i] Ludzie nie mający wiedzy są podatni na manipulacje mediów.
          • douglasmclloyd Re: " wyprężona stopa pilota" 18.09.13, 20:37
            szwampuch58 napisał:

> dla mnie : rewelka...normalnie czad...tak trzymac Wolak,buhahaha

A ujebana brzoza, jak stała, tak stoi i wolacy omijają ją z daleka.

--
          • niegracz Re: " wyprężona stopa pilota" 18.09.13, 20:38
            szwampuch58 napisał:

> dla mnie : rewelka...normalnie czad...tak trzymac
            .
            raport MAK/Millera

"Odnośnie położenia dolnych kończyn pilota, to do chwili zderzenia samolotu
            z powierzchnią ziemi, znajdując się w połoŜeniu odwróconym, pilot próbował prawą nogą
            dosięgnąć do pedału i nacisnąć na niego w celu skontrowania lewego przechylenia,
            o czym świadczy wyraźnie czytelne w wyniku pośmiertnego stęŜenia (jako skutek nadmiernego
            wzrostu napięcia nerwowo-emocjonalnego)

wyprężone położenie prawej stopy.

--
            • pies_na_czarnych Re: " wyprężona stopa pilota" 18.09.13, 20:42
              Dobrze, że Hof,ana tam nie było. 😜

--
              fotoforum.gazeta.pl/3,0,806118,2,1.html Moje kocisko :)
              Jedynym pozytywnym aspektem Polski Ludowej było to, że zostały w niej stworzone teczki, dzięki którym Odnowiciele mogą teraz demaskować wrogów narodu.
            • szwampuch58 Re: Oszolomie wolski 18.09.13, 20:48
              To sa techniczne szczegoly ktore ujrzaly swiato dzienne bo tacy idioci jak ty nie maja poszanowania dla smierci czlowieka,pilota,zolnierza,Polaka! Zeby was jasna cholera wyprezona stopa poslala gdzie swiatlo nie dociera.Tfu scierwojady pomylone!
        • douglasmclloyd niegraczu pytam po raz n-ty, co z brzozą? 18.09.13, 20:54
          Ustliłeś już kto, kiedy, jak i po co uwalił brzozę? Jak długo będziesz udawał, że brzozy nie było?

--
          • qqazz Re: niegraczu pytam po raz n-ty, co z brzozą? 18.09.13, 21:51
            ciezar dowodu spoczywa na tym kto sie ujpiera ze samolot walnał w brzoze i złamał na niej skrzydło.

pozdrawiam
            --
            ----
              • qqazz Re: niegraczu pytam po raz n-ty, co z brzozą? 19.09.13, 09:37
                To sa dowody na to, ze brzoza jest złamana i że skrzydło lezy, a nie na to ze skrzydło uderzyło w brzoze.
                Skąd wiesz, że brzoza nie została złamana np. tydzień wcześniej uderzeniem pioruna?

pozdrawiam
                --
                ----
                • obraza.uczuc.religijnych Re: niegraczu pytam po raz n-ty, co z brzozą? 19.09.13, 09:42
                  Bo znajdowała się na ścieżce przelotu tupoleja i dokonano jej badań.
                  --
                  Co myślę o Polsce? Myślę podobnie jak Ty, bo nie jestem z tym krajem (jeszcze mniej niż TY) związany wspólnotą krwi. Ale ta Erde (ohne Blut) jest m o j a, jak zaraza albo choroba weneryczna i żebym nie wiem jak podskakiwał nie wyzwolę się od tego. - Zbigniew Herbert do Cz. Miłosza z 28.09.1964 r.
    • erte2 Re: Straciłam wątek, na czym w końcu staneło? 18.09.13, 21:52
      etykietka napisała:
      ..Straciłam wątek, na czym w końcu staneło? To w końcu sztuczna mgła, nanoroboty, wielki magnez, hel, ładunki wybuchowe.... ?
      oj, aleś ty niemądra...Wszystko naraz, bo przecież na na człowieka który się kulom nie kłaniał trzeba było zebrać to wszysko do kupy aby zadziałało.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka