Dodaj do ulubionych

No i jak nie zgodzić się z Tuskiem?

23.09.13, 17:39
Po tych słowach , jestem w stanie zgodzić się na to żeby Tusk rządził jeszcze cztery lata,

Nie ma czegoś takiego jak komisja Macierewicza. Jest z całą pewnością kabaret w reżyserii Antoniego Macierewicza

Powinien dodać że marny i o podejrzanej proweniencji, a także lichej konduity.

PeeS. Jeden z Biniend orzekł że jego zdrowie i życie w Polsce jest zagrożone, i spyla, bo chyba obudziło się w nim sumienie, nie dziwcie się PiSiorki, u niektórych ludzi występuje sumienie, a u niektórych nie.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,14653579,Donald_Tusk___Nie_jestem_w_stanie_udawac__ze_powaznie.html
--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Obserwuj wątek
      • bew-is Re: No i jak nie zgodzić się z Tuskiem? 23.09.13, 18:27
        To bardzo proste. Należy policzyć czytelników gó...anej i ich liczbę podzielić przez ogół Polaków a następnie pomnożyć przez sto. Otrzymasz w ten sposób procent idiotów wśród wszystkich Polaków.

etykietka napisała:

> Zgadzam się! Już się zastanawiałam , czy skoro politycy są tacy jak społeczeńst
        > wo które ich wybrało, to jak procentowo obliczyć Polaków idiotów?
    • giulia123 Re: No i jak nie zgodzić się z Tuskiem? 23.09.13, 18:03
      czan-dra napisał:

> Po tych słowach , jestem w stanie zgodzić się na to żeby Tusk rządził jeszcze c
      > ztery lata,
      >
      > Nie ma czegoś takiego jak komisja Macierewicza. Jest z całą pewnością kabare
      > t w reżyserii Antoniego Macierewicza

>

Za to coś w rodzaju tragikomedii jest jak w rosyjskim śledztwie prowadzonym zdaniem Tuska wzorowo, dowód rzeczowy (wrak samolotu) niszczy się i obmywa wodą. Czy taki dowód nadal pozostaje dowodem rzeczowym?

> nie dziwcie się PiSiorki, u niekt
      > órych ludzi występuje sumienie, a u niektórych nie.

Za to lemingi nie mają wcale instynktu samozachowawczego. Wszystkie lemingi. Pan płemier doi was i kroi a wy nadal w nieustającej szczęśliwości pozostajecie. Bo takie są wytyczne, a samodzielne myślenie jest lemingom całkowicie obce.
      Zamiast zielonej wyspy jest szare śmietnisko.
    • wiosnaludzikow Re: No i jak nie zgodzić się z Tuskiem? 23.09.13, 18:12
      czan-dra napisał:

> Po tych słowach , jestem w stanie zgodzić się na to żeby Tusk rządził jeszcze c
      > ztery lata,
      >

Gospodarka już nie wytrzyma Tuska i Rostowskiego przez kolejne lata.
      Tobie Premier potrzebny jest dla ideologii a Merkel ( Chadecja) wygrała dlatego, że wie, że ....pierwsze gospodarka.
    • bew-is Re: No i jak nie zgodzić się z Tuskiem? 23.09.13, 18:22
      No jaasssnnee!!!!! Jeszcze cztery lata łupienia i rozkładania Polski na łopatki. Już wtedy nie zostaną po niej nawet zgliszcza. Niby dlaczego następne pokolenia mają spłacać długi ryżego palanta? Kto mu dał prawo zaciągania takich strasznych długów na konto naszych wnuków i praprawnuków?

czan-dra napisał:
      > ztery lata,
      >

>
      > Powinien dodać że marny i o podejrzanej proweniencji, a także lichej konduity.
      >
      > PeeS. Jeden z Biniend orzekł że jego zdrowie i życie w Polsce jest zagrożone, i
      > spyla, bo chyba obudziło się w nim sumienie, nie dziwcie się PiSiorki, u niekt
      > órych ludzi występuje sumienie, a u niektórych nie.
      >
      > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,14653579,Donald_Tusk___Nie_jestem_w_stanie_udawac__ze_powaznie.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka