Dodaj do ulubionych

Macierewicz składa nowy donos do prokuratury

29.09.13, 07:44
Ten chłop chyba się nudzi i to potężnie, co dziennie zasypuje prokuraturę zawiadomieniami o popełnionych przestępstwach, to że one miały miejsce w jego umyśle, to co z tego, mam pewien pomysł, powołać prokuratora od Macierewicza, i niech on zajmuje się tymi bzdurami, mógłby to być sposób karania , np zamiast nagany przez miesiąc zajmuje się Macierewiczem i jego wizjami.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14687852,Macierewicz_nie_przeprasza__Lasek_i_Tusk_od_trzech.html#BoxWiadTxt
--
PiSowcy, dyskusja z Wami jest stratą czasu, więc od razu przejdźcie do obelg.
Edytor zaawansowany
 • m.c.hrabia 29.09.13, 07:54
  powołać prokuratora od Macierewicza,

  rozumiem ,ze się przejęzyczyłeś , miało być też na p ,psychiatrę.
 • ponte_aronte 29.09.13, 07:56
  z 27 września
  "Prokuratura dostrzega w szeregu medialnych publikacji przejaw „troski ich autorów o ewentualny szkodliwy wpływ ujawniania zeznań świadków na dalszy bieg prowadzonego śledztwa”. Wydaje się jednak, że już sama lektura opublikowanych protokołów przesłuchania zeznań trzech naukowców powinna skutecznie rozwiać te obawy. Niezależnie od tego, prokuratura z zadowoleniem przyjmuje zmianę postawy przedstawicieli niektórych mediów, którzy do tej pory w żaden sposób nie wyrażali obaw o prawidłowy tok prowadzenia śledztwa, w sytuacji gdy uprzednio wielokrotnie publikowano bez zgody prokuratora dokumenty z akt sprawy ( w tym protokoły przesłuchania świadków). Analogicznie rzecz się miała w stosunku do opublikowania przez „Zespół Parlamentarny ds. zbadania przyczyn katastrofy Tu-154 M z 10 kwietnia 2010 r.” „Białej Księgi Tragedii Smoleńskiej”, która „naszpikowana” jest dokumentami pochodzącymi ze śledztwa prokuratorskiego, w tym protokołami przesłuchania świadków, na których ujawnienie „Zespół Parlamentarny”, ani jego Przewodniczący nie mieli zgody prokuratora - referenta śledztwa."
  www.npw.gov.pl/491-Prezentacjanewsa-49362-p_1.htm
  --
  Thirty years ago we had Steve Jobs, Johnny Cash and Bob Hope. Now we have no jobs, no cash and no hope.
 • pies_na_czarnych 29.09.13, 08:05
  Składanie fałszywych donosów o popełnieniu przestępstwa jest przecież karalne. Dziwie sie, że prokuratura jeszcze toleruje tego idiotę.


  --
  fotoforum.gazeta.pl/3,0,806118,2,1.html Moje kocisko :)
  Jedynym pozytywnym aspektem Polski Ludowej było to, że zostały w niej stworzone teczki, dzięki którym Odnowiciele mogą teraz demaskować wrogów narodu.
 • allspice 29.09.13, 08:42
  Nic nowego - kolejny donos:) Ciekawe,kiedy doniosą do prokuratury na Macierewicza za szkody wyrządzone Polsce...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka