Przejechał się Hartman po mnichu z Torunia. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Mnie on do opinii o tej ciemnej kreaturze nie musi przekonywać. Dedykuję natomiast tekst kościelnym solidaruchom i komuchom. Wiem, dlaczego SLD Hartmana wypluło. Ten polski Żyd będzie wkrótce jednym z najzdolniejszych polityków nowego pokolenia.

hartman.blog.polityka.pl/2013/10/03/list-do-o-rydzyka/
    • Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Zasługujesz na pogardę i nic więcej!!!
        • 03.10.13, 21:26
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gdzie są publikacje, kórymi tak się szczyciłeś?

Jesteś mocny tylko w opluwaniu kobiet ?

Tchórz!!!!!!

Pamiętaj nie jesteś anonimowy
            • Wścibska babo za dużo chciałabyś wiedzieć o innych ludziach. Wstąp do służb wiadomych, tam się spełnisz. Moje publikacje i tak nie dla Ciebie. Nic nie pojmiesz serdeńko. To nie Twój poziom.

mila2712 napisała:

> Gdzie są publikacje, kórymi tak się szczyciłeś?
              >
              > Jesteś mocny tylko w opluwaniu kobiet ?
              >
              > Tchórz!!!!!!
              >
              > Pamiętaj nie jesteś anonimowy
            • Poza tym nie szczyciłem się żadnymi publikacjami. Zadano mi pytanie na ich temat i odpowiedziałem na to pytanie zgodnie z prawdą. Resztę sobie dośpiewałaś.

mila2712 napisała:
              > Gdzie są publikacje, kórymi tak się szczyciłeś?
              >
              > Jesteś mocny tylko w opluwaniu kobiet ?
              >
              > Tchórz!!!!!!
              >
              > Pamiętaj nie jesteś anonimowy
              • No to pochwal się. Na pewno są warte przeczytania.
                Powinienieś być dumny z faktu, że są w bibliotekach.
                Powiem wprost masz jaja czy nie ?
                • Dla mnie publikacje, to moja normalna praca i nie są dla mnie niczym nadzwyczajnym. Po prostu jestem zobowiązany do podsumowywania swoich badań w formie publikacji, podobnie jak i upowszechniania ich w środkach masowego przekazu tv, prasie etc. Stąd niestety niekiedy muszę brać udział w audycjach popularnonaukowych w radiu czy tv , chociaż bardzo tego nie lubię. Po prostu taka praca. Mam to nawet w umowie. Nie rozumiem więc zupełnie Twojej ekscytacji tym tematem. A to, że opracowania trafiają potem do bibliotek, to też niejako naturalna kolej rzeczy. Czym się tutaj podniecać?

mila2712 napisała:

> No to pochwal się. Na pewno są warte przeczytania.
                  > Powinienieś być dumny z faktu, że są w bibliotekach.
                  > Powiem wprost masz jaja czy nie ?
          • Może wyjaśnij nam Giwi, jakie prawo złamaliśmy? Na księdzu Rydzyku , na Polakach, na katolikach, można sobie używać, jak na łysej kobyle i jakoś te antykatolickie i antypolskie posty jak też obraza ludzkich uczuć religijnych prawa nie łamią. Skrytykowanie profesora pochodzenia żydowskiego natychmiast jest kasowane. Czyżby wybiórcza była rasistowską gazetą i jedne nacje wynosiła nad inne? Niestety, ale wszystko na to wskazuje!!!!!!
            • Obrażasz drugiego człowieka - czego tu nie rozumiesz ?
              • To raczej ten "drugi człowiek" obraza mnie!!!! Nie zyczę sobie takich dywagacji odnośnie do mojej wiary.

mila2712 napisała:

> Obrażasz drugiego człowieka - czego tu nie rozumiesz ?
                • Przecież Jezus mówił coś o nadstawieniu drugiego policzka.
                  Tylko spokój może nas uratować
                  pozdrawiam Cię serdecznie
                  • Ja Ciebie również pozdrawiam. Ale proponuję, byś nadstawiała swój policzek, nie mój.

mila2712 napisała:

> Przecież Jezus mówił coś o nadstawieniu drugiego policzka.
                    > Tylko spokój może nas uratować
                    > pozdrawiam Cię serdecznie
                    • hahahahaha

Ja jestem osobą niewierzącą...ta bajka nie jest w moim stylu
                      • To, że jesteś osobą nie wierzącą nie oznacza, że masz prawo oceniać wiarę innych ludzi, zawstydzać ich i domagać się, by przestrzegali zasad swojej religii. Przyzwoite postępowanie obowiązuje wszystkich ludzi, nie tylko katolików, no chyba że ci wszyscy nie są ludźmi, tylko bydłem.

mila2712 napisała:
                        > hahahahaha
                        >
                        > Ja jestem osobą niewierzącą...ta bajka nie jest w moim stylu
                        • Owszem mam prawo oceniać innych, krytykować, wydawać opinie itd..
                          Mamy wolność słowa czy nie ?.

Do jakiej gupy zaliczamy Chasyda ?

• bew-is napisał(a):

> To, że jesteś osobą nie wierzącą nie oznacza, że masz prawo oceniać wiarę inny
                          > ch ludzi, zawstydzać ich i domagać się, by przestrzegali zasad swojej religii.
                          > Przyzwoite postępowanie obowiązuje wszystkich ludzi, nie tylko katolików, no chyba że ci wszyscy nie są ludźmi, tylko bydłem.

No to powiedz swoim biskupom żeby przestali na swoich kazaniach oceniać nie katolików !!

--
                          www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
                      • mila2712 napisała:

> hahahahaha
                        >
                        > Ja jestem osobą niewierzącą...ta bajka nie jest w moim stylu

Znów dowodzisz swojej hipokryzji...
                    • bew-is napisał(a):

> Ja Ciebie również pozdrawiam. Ale proponuję, byś nadstawiała swój policzek, nie mój.

Ile w tobie pokory :))) szkoda tylko ze wobec swojego plebana .

--
                • bew-is napisał(a):

> To raczej ten "drugi człowiek" obraza mnie!!!! Nie zyczę sobie takich dywagacji
                  > odnośnie do mojej wiary.
                  >

Twoja wiara zbudowana na judaizmie to nie jakiś paradoks ??

--
                  • Nie widzę w tym paradoksu. Moja wiara wywodzi się ze Starego Testamentu , ale opiera na Nowym Testamencie i przybyciu Chrystusa, który zbawił świat. Żydzi wciąż czekają na swego Mesjasza.

kolter-xl napisał:

> bew-is napisał(a):
                    >
                    > > To raczej ten "drugi człowiek" obraza mnie!!!! Nie zyczę sobie takich dyw
                    > agacji
                    > > odnośnie do mojej wiary.
                    > >
                    >
                    > Twoja wiara zbudowana na judaizmie to nie jakiś paradoks ??
                    >
                    >
                    • bew-is napisał(a):

> Nie widzę w tym paradoksu. Moja wiara wywodzi się ze Starego Testamentu , ale opiera na Nowym Testamencie i przybyciu Chrystusa, który zbawił świat. Żydzi wciąż czekają na swego >Mesjasza.

Twoja wiara katoliku nawet w 10% nie spełnia wymogów Nowego Testamentu

--
                      • Nie Tobie to oceniać kolter!!!!!!

kolter-xl napisał:
                        > bew-is napisał(a):
                        > Nie widzę w tym paradoksu. Moja wiara wywodzi się ze Starego Testamentu ,
                        > ale opiera na Nowym Testamencie i przybyciu Chrystusa, który zbawił świat. Żyd
                        > zi wciąż czekają na swego >Mesjasza.
                        >
                        > Twoja wiara katoliku nawet w 10% nie spełnia wymogów Nowego Testamentu
                        >
                        >
                        >
                        >
                        • bew-is napisał(a):

> Nie Tobie to oceniać kolter!!!!!!

> > Twoja wiara katoliku nawet w 10% nie spełnia wymogów Nowego Testamentu

Ja oceniam na podstawie znanej mi wiedzy znam wasze nauczanie oraz NT i wiem ze te dwie rzeczy się dawno temu rozeszły

--
                          • Podobnie jak wasza wiara i Stary Testament.

kolter-xl napisał:

> bew-is napisał(a):
                            >
                            > > Nie Tobie to oceniać kolter!!!!!!
                            >
                            > > > Twoja wiara katoliku nawet w 10% nie spełnia wymogów Nowego Testame
                            > ntu
                            >
                            > Ja oceniam na podstawie znanej mi wiedzy znam wasze nauczanie oraz NT i wiem ze
                            > te dwie rzeczy się dawno temu rozeszły
                            >
                            • bew-is napisał(a):

> Podobnie jak wasza wiara i Stary Testament.

Wasz czyli jaka , Ja jestem ateistą od lat wychhowanym w katolickiej rodzinie rozumiesz mieszańcu ??

--
            • > Może wyjaśnij nam Giwi, jakie prawo złamaliśmy? Na księdzu Rydzyku , na Polakac
              > h, na katolikach, można sobie używać, jak na łysej kobyle i jakoś te antykatoli
              > ckie i antypolskie posty jak też obraza ludzkich uczuć religijnych prawa nie ła
              > mią. Skrytykowanie profesora pochodzenia żydowskiego natychmiast jest kasowane.
              > Czyżby wybiórcza była rasistowską gazetą

Pytanie retoryczne... :)

• bew-is napisał(a):

> Może wyjaśnij nam Giwi, jakie prawo złamaliśmy? Na księdzu Rydzyku , na Polakac
              > h, na katolikach, można sobie używać, jak na łysej kobyle i jakoś te antykatoli
              > ckie i antypolskie posty jak też obraza ludzkich uczuć religijnych prawa nie ła
              > mią. Skrytykowanie profesora pochodzenia żydowskiego natychmiast jest kasowane.
              > Czyżby wybiórcza była rasistowską gazetą i jedn

Załgany człowieku mnie na kraju giwi non top kiedy prawdę o was katolikach pisze , wywala. nacje wynosiła nad inn
              > e? Niestety, ale wszystko na to wskazuje!!!!!!

--
    • Brawo panie profesorze!
      Oby ludzie dostrzegli obłudę Pana T i jego świty.

Co masz przeciw Żydom ?
      • mila2712 napisała:

> Brawo panie profesorze!
        > Oby ludzie dostrzegli obłudę Pana T i jego świty.
        >
        > Co masz przeciw Żydom ?
        Zabili swego ziomka,Pana Jezusa Chrystusa,syna MBCz!

--
        Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)
        • I co w związku z tym ?
          To nie jest powód.
          A Chasyd naczelny katolik powinien pałać miłością do ludzi.
        • Już dawno KK a nawet historycy stwierdzili, że Jezusa zabili Rzymianie. Żydowscy faryzeusze tylko wydali go rzymskiemu wymiarowi sprawiedliwości. Czy w Polsce są odpowiednicy faryzeuszy?
          Nota bene Jezus został ukrzyżowany za to, co dzisiaj w Polsce nazywałoby się "obrazą uczuć religijnych".
          --
          ...poprawić wizerunek polskiego katolicyzmu i pokazać jego największe osiągnięcia, takie jak bazylika w Licheniu, 33-metrowy Jezus Chrystus w Świebodzinie czy o. Tadeusz Rydzyk... Mizerski
          • >historycy stwierdzili, że Jezusa zabili Rzymianie.

To ciekawe - podaj źródło...

Żydowsc
            > y faryzeusze tylko wydali go rzymskiemu wymiarowi sprawiedliwości

To tak jak szmalcownicy tylko wydawali Żydów Niemcom...

--
            www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/zagraniczne-sieci-handlowe-nie-placa-u-nas-podatku-dochodowego-wyjatek-biedronka
            • chasyd_schechter napisał:

> To tak jak szmalcownicy tylko wydawali Żydów Niemcom...

Jesteś antypolski.

--
              Prezydent Kaczyński nie miał w zwyczaju przebywać w kokpicie: www.wiadomosci24.pl/artykul/dlaczego_prezydent_kaczynski_zegarek_nosi_odwrotnie_74543.html
            • Jeszcze ciekawszy jest biblijny "skrót myślowy" z faryzeuszami i opluwaniem ich, bo z dużym prawdopodobieństwem Jezus sam był faryzeuszem...

> Żydowsc
              > > y faryzeusze tylko wydali go rzymskiemu wymiarowi sprawiedliwości
              >
              >
              Niepojęte, że można tak nienawidzić realnych ludzi z powodu jakiejś legendy, by wydawać ich na pewna śmierć realnym oprawcom.
            • > To ciekawe - podaj źródło...
              Np. ci narąbani faceci którzy pisali Ewangelie.
              --
              ...poprawić wizerunek polskiego katolicyzmu i pokazać jego największe osiągnięcia, takie jak bazylika w Licheniu, 33-metrowy Jezus Chrystus w Świebodzinie czy o. Tadeusz Rydzyk... Mizerski

> >historycy stwierdzili, że Jezusa zabili Rzymianie.
              >
              > To ciekawe - podaj źródło...

Wstyd katolik , który sam siebie nazywa chrześcijaninem źródła potrzebuje :))

" (1) A gdy nastał ranek, wszyscy arcykapłani i starsi ludu powzięli uchwałę przeciw Jezusowi, żeby Go zgładzić. (2) Związawszy Go zaprowadzili i wydali w ręce namiestnika <Poncjusza> Piłata.(...) (13) Wtedy zapytał Go Piłat: Nie słyszysz, jak wiele zeznają przeciw Tobie? (14) On jednak nie odpowiedział mu na żadne pytanie, tak że namiestnik bardzo się dziwił. (15) A był zwyczaj, że na każde święto namiestnik uwalniał jednego więźnia, którego chcieli. (16) Trzymano zaś wtedy znacznego więźnia, imieniem Barabasz. (17) Gdy się więc zebrali, spytał ich Piłat: Którego chcecie, żebym wam uwolnił, Barabasza czy Jezusa, zwanego Mesjaszem? (18) Wiedział bowiem, że przez zawiść Go wydali. (19) A gdy on odbywał przewód sądowy, żona jego przysłała mu ostrzeżenie: Nie miej nic do czynienia z tym Sprawiedliwym, bo dzisiaj we śnie wiele nacierpiałam się z Jego powodu. (20) Tymczasem arcykapłani i starsi namówili tłumy, żeby prosiły o Barabasza, a domagały się śmierci Jezusa. (21) Pytał ich namiestnik: Którego z tych dwóch chcecie, żebym wam uwolnił? Odpowiedzieli: Barabasza. (22) Rzekł do nich Piłat: Cóż więc mam uczynić z Jezusem, którego nazywają Mesjaszem? Zawołali wszyscy: Na krzyż z Nim! (23) Namiestnik odpowiedział: Cóż właściwie złego uczynił? Lecz oni jeszcze głośniej krzyczeli: Na krzyż z Nim! (24) Piłat widząc, że nic nie osiąga, a wzburzenie raczej wzrasta, wziął wodę i umył ręce wobec tłumu, mówiąc: Nie jestem winny krwi tego Sprawiedliwego. To wasza rzecz. (25) A cały lud zawołał: Krew Jego na nas i na dzieci nasze. (26) Wówczas uwolnił im Barabasza, a Jezusa kazał ubiczować i wydał na ukrzyżowanie. (27) Wtedy żołnierze namiestnika zabrali Jezusa z sobą do pretorium i zgromadzili koło Niego całą kohortę. (28) Rozebrali Go z szat i narzucili na Niego płaszcz szkarłatny.

Jak widać gołym okiem to Piłat czyli rzymianin wydał wyrok a na miejsce kaźni prowadzili go żołnierze rzymscy !!No ale taka wiedza nie jest osiągalna na debili prawda chasydo- emdziku ?? :))

> Żydowscy faryzeusze tylko wydali go rzymskiemu wymiarowi sprawiedliwości
              >

No tak czyli smieci rodzaju ludzkiego, twoi bliscy ci duchowo !!
              --
          • Faryzeusze nie byli Żydami lecz to są dzisiejsi Palestyńczycy.
        • JP 2 inaczej mowil. ale co on wiedzial? Rydzyk wie wiecej.
      • forum.gazeta.pl/forum/w,28,147242324,147245905,nie_tyle_Zyd_co_syjonistyczny_mason_z_B_nai_B_rit.html
      • Obłudę profesora Hartmana większość tych myślących już dawno dostrzegła.

mila2712 napisała:

> Brawo panie profesorze!
        > Oby ludzie dostrzegli obłudę Pana T i jego świty.
        >
        > Co masz przeciw Żydom ?
        • bew-is napisał(a):
          > Obłudę profesora Hartmana większość tych myślących już dawno dostrzegła.

Tak...ale myślących inaczej
          Wiesz o co chodzi ?
        • bew-is napisał(a):

> Obłudę profesora Hartmana większość tych myślących już dawno dostrzegła.
          >

Jego obłudę ? no a masz na to jakieś dowody ,poza typowy dla katolicka nie bo nie ??

--
          • A jakie Ty dowody przytaczasz oskarżając innych? Przykład służącej, która ochrzciła dziecko jest dla Ciebie dowodem na to, że słusznie nas katolików Żydzi nienawidzą? To tylko świadczy o tym, jak bardzo zamkniętą na innych jesteście nacją. I jaka ksenofobia , którą zwykle zarzucacie Polakom, Was cechuje. Gdyby to sie stało z dzieckiem chrześcijańskim, które obrzezalibyście , nie spowodowałoby to u katolika sympatii, ale na pewno nie nienawiść. Służąca postąpiła niewłaściwie, ale nie uczyniła tego z rozmysłem.

kolter-xl napisał:

> bew-is napisał(a):
            >
            > > Obłudę profesora Hartmana większość tych myślących już dawno dostrzegła.
            > >
            >
            > Jego obłudę ? no a masz na to jakieś dowody ,poza typowy dla katolicka nie bo n
            > ie ??
            >
            • bew-is napisał(a):

> A jakie Ty dowody przytaczasz oskarżając innych?

Jak oskarżam to zawsze mam dowody !!!

>Przykład służącej, która ochrzciła dziecko jest dla Ciebie dowodem na to, że słusznie nas katolików Żydzi nie nawidzą?

tez ,ale przede wszystkim pokazuje pogardę katolicka do żydów takich rodzin które straciły dzieci w samej Hiszpanii można liczyć na setki tysięcy !! Walicie po żydach i ich współpracy z UB ale nic o swoich licznych zbrodniach przeciwko Żydom juz od starożytności !!

To tylko świadczy o tym, jak bardzo zamkniętą na innych jesteście nacj
              > ą. I jaka ksenofobia , którą zwykle zarzucacie Polakom, Was cechuje.

Głupcze nie jestem Żydem , no a jak chcesz poznać dyskryminację Żydów to poczytaj jak ich wasze sobory w swoich zarządzeniach dyskryminowały !!

Gdyby to se stało z dzieckiem chrześcijańskim, które obrzezalibyście , nie spowodowałoby
              > to u katolika sympatii, ale na pewno nie nienawiść. Służąca postąpiła niewłaśc
              > iwie, ale nie uczyniła tego z rozmysłem.

Chamie jak łatwo po tobie spływa zbrodnia waszego papieża :))Jak sobie to ślicznie wszystko w tym zindoktrynowanym bezmózgowiu pookładałeś:))

> >

--
          • Kiedy przed panem profesorem Hartmanem otworzyły się widoki na stanowisko posła do Parlamentu Europejskiego, porzucił wszelkie pozory i przystając trzódki posła Janusza Palikota i w jednej chwili z „Syna Przymierza” przemalował się na płomiennego, pryncypialnego szermierza ateizmu.

kolter-xl napisał:
            > Jego obłudę ? no a masz na to jakieś dowody ,poza typowy dla katolicka nie bo n
            > ie ??
    • 2% poparcia góra.

A jako potomek tych, którzy uratowali Żydów podczas II wojny światowej, mam kilka pytań:
      - dlaczego Żydzi byli tak zakochani w komunizmie i gorliwie go wprowadzali po wojnie na terenach RP (o tym pisał m.in Kisiel w swoich dziennikach),
      - dlaczego była taka nadreprezentacja osób żydowskiego pochodzenia w aparacie UB?

Rydzyk mówiąc, że Żydzi mają bardzo dużo za uszami, nie mówi niczego niezgodnego z prawdą, lemingu hjeniek.

Dobrze, że już w samym środowisku niektórzy mają już dość tego żydowskiego zakłamania i hipokryzji, czego dał dowód niedawno Seweryn Aszkenazy:

www.forbes.pl/kim-sa-nasi-przywodcy-,artykuly,160629,1,1.html
      • platfusy.do.paki napisał:
        > - dlaczego była taka nadreprezentacja osób żydowskiego pochodzenia w aparacie U
        > B?

link do źródeł, bo widzę, że powtarzasz legendy, które mówią sobie ci, którzy chcą usprawiedliwić własny antysemityzm

--
        z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
        moviemovie.blox.pl
        • Przecież to oczywistość. Nie jest to żadne usprawiedliwienie antysemityzmu, tylko fakt. Ale w III RP takie prawdy są niewygodne, bo większość potomków tych ludzi pełni nadal ważne funkcje w aparacie państwa, mediach etc. Dlatego nie wydaje się opracowań historycznych na ten temat a publiczne środki przeznacza się na badanie antysemityzmu Polaków i badanie historii tego antysemityzmu. Prawda historyczna aby była w miarę obiektywna, musi ukazywać wydarzenia widziane oczyma obu stron a w III RP mamy dziwną jednostronność - historia stosunków polsko - żydowskich jest pokazywane jedynie od strony żydowskiej.

scoutek napisała:
          > platfusy.do.paki napisał:
          > > - dlaczego była taka nadreprezentacja osób żydowskiego pochodzenia w apar
          > acie U
          > > B?
          >
          > link do źródeł, bo widzę, że powtarzasz legendy, które mówią sobie ci, którzy c
          > hcą usprawiedliwić własny antysemityzm
          • bew-is napisał(a):

> Przecież to oczywistość.

to nie jest ŻADNA oczywistość
            i cytując ciebie: twój dogmat ogranicza twoją percepcję do poziomu propagandowych gniotów, paszkwili i fałszywek
            pewnie literaturą wiodącą będą słynne "Protokoły ...."

--
            z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
            moviemovie.blox.pl
            • Analizie poddano zawartość Informatora MSW oraz akt osobowych 450 osób zajmujących
              kierownicze stanowiska w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego oraz 249 z Komitetu
              do spraw Bezpieczeństwa Publicznego, uzupełnioną o dane zaczerpnięte z innych
              źródeł40. Jak pokazują jej wyniki, w latach 1944–1954 na 450 osób pełniących najwyższe
              funkcje w MBP (od naczelnika wydziału wzwyż) 167 było pochodzenia żydowskiego
              (37,1 proc.). Po likwidacji MBP w 1954 r. w powstałym na jego miejsce Kds.BP liczba ta
              zmalała do 86 kierowniczych stanowisk (34,5 proc.). W tym czasie (1944–1956) wśród
              107 szefów i zastępców szefów wojewódzkich UB/UdsBP pochodzenie takie miało 22 oficerów
              (20,5 proc.). Po uwzględnieniu innych wysokich stanowisk wojewódzkich UB/UdsBP:
              naczelników i zastępców naczelników wydziałów wynika, że najwięcej osób pochodzenia
              żydowskiego znalazło się w strukturach aparatu bezpieczeństwa w województwach: szczecińskim
              (18,7 proc.), wrocławskim (18,7 proc.), katowickim (14,6 proc.), łódzkim
              (14,2 proc.), warszawskim (13,6 proc.)41, gdańskim (12,0 proc.) i lubelskim (10,1 proc.).
              W pozostałych województwach odsetek ten wynosił średnio ok. 7 proc., osiągając najniższy
              poziom w woj. zielonogórskim (3,5 proc.)42.
              W świetle zaprezentowanych danych statystycznych teza o dużym udziale Żydów i osób
              pochodzenia żydowskiego w kierownictwie UB sformułowana została na podstawie prawdziwych
              przesłanek i jako taka odzwierciedla fakt historyczny. Wyniki badań nie przynoszą
              jednak odpowiedzi na pytanie: w jakim stopniu liczby mogą stanowić argument w toczącej
              się już od wielu lat silnie emocjonalnej dyskusji?

ipn.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0019/45532/1-3954.pdf (strona 42)
      • A jako potomek tych, którzy uratowali Żydów podczas II wojny światowej

jasne,jasne......
        • > A jako potomek tych, którzy uratowali Żydów podczas II wojny światowej
          >
          > jasne,jasne......

Możesz sobie wierzyć albo nie. Co mnie to obchodzi???
          Ja mam to wszystko udokumentowane, relacje świadków spisane na kartach książek wydawanych przez nieistniejący już Instytut Śląski w Katowicach.

8 osób w tym cała rodzina, trzymane kilka lat w wykopanym schronie w stodole do momentu wyzwolenia w styczniu 1945.
          • > 8 osób w tym cała rodzina, trzymane kilka lat w wykopanym schronie w stodole do
            > momentu wyzwolenia w styczniu 1945.

a jednak wzywolenia ...

jak zwykle pisoid nie wytrzymal
            --
            "Popierałam Pana Jarosława Kaczyńskiego wówczas, gdy pluto na Paba Prezydenta i Pana Prezesa PiS. Bardzo żałowałam, gsy Pan Premier Jarosław Kaczyński oddał władzę. Polska na tym straciła i nie jestem pewna, czy się podniesie. Teraz Polsce grozi powrót pod but Moskwy. Popieram Pana Jarosława Kaczyńskiego i będę na niego głosować, tylko czy da Pan radę odsunąć od rzeczywistej władzy tych, którzy umocnili się przez te dwa lata? .... 2010"
          • To się wkrótce okaże, bo konflikt pomiedzy kościelnym i świeckim państwem dopiero się rozpala. Przedtem nikt nie śmiał dogmatu Polaka-Katolika podważyć.

Jeżeli chodzi ci takich, jak krewni Kaczorów z UB, to Stalin zawsze perfekcyjnie celował w napuszczaniu jednych narodów na drugich. Łotr nigdy nie przetrawił klęski 1920 roku.
        > A jako potomek tych, którzy uratowali Żydów podczas II wojny światowej, mam kil
        > ka pytań:

Sądząc po retoryce Twoich pytań śmiem twierdzić że Twoi przodkowie to za grube dolary tych Żydów ratowali, bo nie z przekonania...
        --
        "W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" Nietzsche
        forum.gazeta.pl/forum/f,44493,Kopi_Luwak_.html
      • > A jako potomek tych, którzy uratowali Żydów podczas II wojny światowej,

Musze cię rozczarować: bycia porządnym człowiekiem nie dziedziczy się ani trochę, na to trzeba zapracować samemu.
        Bycia sk..synem też się nie dziedziczy.
        --
        Nie ma też etycznego ani prawnego uzasadnienia dla finansowania przez państwo nauczania religii. Z etycznego punktu widzenia nie można zaakceptować sytuacji, gdy podatnicy będący przeciwnikami Kościoła i doktryn katolickich zmuszeni są łożyć na ich krzewienie w szkołachHartman

> 2% poparcia góra.

Naiwnie wierzysz ze ubyło w Polsce elektoratu antyklerykalnego ??

> - dlaczego Żydzi byli tak zakochani w komunizmie i gorliwie go wprowadzali po w
        > ojnie na terenach RP (o tym pisał m.in Kisiel w swoich dziennikach),

Tylko oni nie było tam np prezydenta który z prymasem pod ręką szli w tzw bożym ciele ??

> - dlaczego była taka nadreprezentacja osób żydowskiego pochodzenia w aparacie UB?

5 % w urzedzie ??

> Rydzyk mówiąc, że Żydzi mają bardzo dużo za uszami, nie mówi niczego niezgodneg
        > o z prawdą, lemingu hjeniek.

Rydzyk to spadkobierca sekty która od co najmniej 1700 prześladuje Żydów, taka moralna szmata nie ma prawa złego słowa na Żydów mówić.

> Dobrze, że już w samym środowisku niektórzy mają już dość tego żydowskiego zakłamania i hipokryzji, czego dał dowód niedawno Seweryn Aszkenazy:
        >

Mordowaliście Żydów , zmuszaliście do chrztu odbieraliście im dzieci i majątki a teraz jeszcze kundle kasacie po nogach .

--
        • Opanuj swój chamski język. Klasyczny przykład rasizmu i antypolonizmu prezentujesz tu na forum. Zarzucasz innym antysemityzm a sam jesteś przykładem zajadłego rasisty. Wstyd kolter- wstyd!!!!!!!!! Nikt was tu do nas nie prosił. Samiście do nas przyszli, więc uszanujcie gospodarza , proszę.

kolter-xl napisał
          > Rydzyk to spadkobierca sekty która od co najmniej 1700 prześladuje Żydów, taka
          > moralna szmata nie ma prawa złego słowa na Żydów mówić.
          >
          > > Dobrze, że już w samym środowisku niektórzy mają już dość tego żydowskieg
          > o zakłamania i hipokryzji, czego dał dowód niedawno Seweryn Aszkenazy
          >
          > Mordowaliście Żydów , zmuszaliście do chrztu odbieraliście im dzieci i majątki
          > a teraz jeszcze kundle kasacie po nogach .
          >
          >
          • bew-is napisał(a):

> Opanuj swój chamski język.

No włąsnie do ciebie o to apeluje .

>Klasyczny przykład rasizmu i antypolonizmu prezentujesz tu na forum.

Tzn nie prezentuje twoich kloacznych wartości i tyle .

>Zarzucasz innym antysemityzm a sam jesteś przykładem zajadłego
            > rasisty.

Ja ???? a udowodnij to choć jednym moim wpisem , no dawaj !!!

> Wstyd kolter- wstyd!!!!!!!!!

No tak mi za takie cos ja ty !!

>Nikt was tu do nas nie prosił.

Masz ochotę zobaczyć mojego PISiorka z pełnym napletkiem , bucu parafialny ??

Samiście
            > do nas przyszli, więc uszanujcie gospodarza , proszę.

Twoi przodkowie na 100% przyjechali tu na mongolskich kucykach ,wiec nie mów mi tu wnuku mongoła kto tu jest gospodarzem
            --
    • jakim Hartman będzie politykiem to tego na razie jeszcze nikt nie wie.
      --
      nima
      • Jakbyś nie wiedział, że jego apel doprowadził Palikota do 6 października. Już jest politykiem, znaczącym ideologicznie. To ciekawy i poukładany rozum.

Był kiedyś taki Żyd - Disraeli się nazywał. Stworzył potegę wiktoriańskiej Anglii. Żaden z poprzednich i następnych premierów mu nie dorównał.

Ciesz się, że podobny facet zabrał się za polskie interesy. Bo reszta to złodzieje i moczymordy, moczymordy i złodzieje. Do spółki z kościelną mafią.
        • haen2010 napisał:

> Jakbyś nie wiedział, że jego apel doprowadził Palikota do 6 października. Już j
          > est politykiem, znaczącym ideologicznie. To ciekawy i poukładany rozum.
          >
          > Był kiedyś taki Żyd - Disraeli się nazywał. Stworzył potegę wiktoriańskiej Angl
          > ii. Żaden z poprzednich i następnych premierów mu nie dorównał.
          >
          > Ciesz się, że podobny facet zabrał się za polskie interesy. Bo reszta to złodzi
          > eje i moczymordy, moczymordy i złodzieje. Do spółki z kościelną mafią.

Matko przenajświętsza.
          Czy to ten sam Palikot? www.youtube.com/watch?v=eHHy8NqNxYc
    • haen2010 napisał:

> Mnie on do opinii o tej ciemnej kreaturze nie musi przekonywać. Dedykuję natomi
      > ast tekst kościelnym solidaruchom i komuchom. Wiem, dlaczego SLD Hartmana wyplu
      > ło. Ten polski Żyd będzie wkrótce jednym z najzdolniejszych polityków nowego po
      > kolenia.
      > L. Tenze Hartman chory z nienawisci ?
      Gdyby go przeniesc do lat 40-50-tych, bylby zrobil wspaniala kariere w Ministerstwie Bezpieczenstwa Publicznego......
      J.C.
      > hartman.blog.polityka.pl/2013/10/03/list-do-o-rydzyka/
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-315
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.