Przejechał się Hartman po mnichu z Torunia. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Mnie on do opinii o tej ciemnej kreaturze nie musi przekonywać. Dedykuję natomiast tekst kościelnym solidaruchom i komuchom. Wiem, dlaczego SLD Hartmana wypluło. Ten polski Żyd będzie wkrótce jednym z najzdolniejszych polityków nowego pokolenia.

hartman.blog.polityka.pl/2013/10/03/list-do-o-rydzyka/
    • Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Zasługujesz na pogardę i nic więcej!!!
        • 03.10.13, 21:26
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gdzie są publikacje, kórymi tak się szczyciłeś?

Jesteś mocny tylko w opluwaniu kobiet ?

Tchórz!!!!!!

Pamiętaj nie jesteś anonimowy
            • Wścibska babo za dużo chciałabyś wiedzieć o innych ludziach. Wstąp do służb wiadomych, tam się spełnisz. Moje publikacje i tak nie dla Ciebie. Nic nie pojmiesz serdeńko. To nie Twój poziom.

mila2712 napisała:

> Gdzie są publikacje, kórymi tak się szczyciłeś?
              >
              > Jesteś mocny tylko w opluwaniu kobiet ?
              >
              > Tchórz!!!!!!
              >
              > Pamiętaj nie jesteś anonimowy
            • Poza tym nie szczyciłem się żadnymi publikacjami. Zadano mi pytanie na ich temat i odpowiedziałem na to pytanie zgodnie z prawdą. Resztę sobie dośpiewałaś.

mila2712 napisała:
              > Gdzie są publikacje, kórymi tak się szczyciłeś?
              >
              > Jesteś mocny tylko w opluwaniu kobiet ?
              >
              > Tchórz!!!!!!
              >
              > Pamiętaj nie jesteś anonimowy
              • No to pochwal się. Na pewno są warte przeczytania.
                Powinienieś być dumny z faktu, że są w bibliotekach.
                Powiem wprost masz jaja czy nie ?
                • Dla mnie publikacje, to moja normalna praca i nie są dla mnie niczym nadzwyczajnym. Po prostu jestem zobowiązany do podsumowywania swoich badań w formie publikacji, podobnie jak i upowszechniania ich w środkach masowego przekazu tv, prasie etc. Stąd niestety niekiedy muszę brać udział w audycjach popularnonaukowych w radiu czy tv , chociaż bardzo tego nie lubię. Po prostu taka praca. Mam to nawet w umowie. Nie rozumiem więc zupełnie Twojej ekscytacji tym tematem. A to, że opracowania trafiają potem do bibliotek, to też niejako naturalna kolej rzeczy. Czym się tutaj podniecać?

mila2712 napisała:

> No to pochwal się. Na pewno są warte przeczytania.
                  > Powinienieś być dumny z faktu, że są w bibliotekach.
                  > Powiem wprost masz jaja czy nie ?
          • Może wyjaśnij nam Giwi, jakie prawo złamaliśmy? Na księdzu Rydzyku , na Polakach, na katolikach, można sobie używać, jak na łysej kobyle i jakoś te antykatolickie i antypolskie posty jak też obraza ludzkich uczuć religijnych prawa nie łamią. Skrytykowanie profesora pochodzenia żydowskiego natychmiast jest kasowane. Czyżby wybiórcza była rasistowską gazetą i jedne nacje wynosiła nad inne? Niestety, ale wszystko na to wskazuje!!!!!!
            • Obrażasz drugiego człowieka - czego tu nie rozumiesz ?
              • To raczej ten "drugi człowiek" obraza mnie!!!! Nie zyczę sobie takich dywagacji odnośnie do mojej wiary.

mila2712 napisała:

> Obrażasz drugiego człowieka - czego tu nie rozumiesz ?
                • Przecież Jezus mówił coś o nadstawieniu drugiego policzka.
                  Tylko spokój może nas uratować
                  pozdrawiam Cię serdecznie
                • bew-is napisał(a):

> To raczej ten "drugi człowiek" obraza mnie!!!! Nie zyczę sobie takich dywagacji
                  > odnośnie do mojej wiary.
                  >

Twoja wiara zbudowana na judaizmie to nie jakiś paradoks ??

--
                  www.youtube.com/watch?v=PW-6FKFnHx8
                  • Nie widzę w tym paradoksu. Moja wiara wywodzi się ze Starego Testamentu , ale opiera na Nowym Testamencie i przybyciu Chrystusa, który zbawił świat. Żydzi wciąż czekają na swego Mesjasza.

kolter-xl napisał:

> bew-is napisał(a):
                    >
                    > > To raczej ten "drugi człowiek" obraza mnie!!!! Nie zyczę sobie takich dyw
                    > agacji
                    > > odnośnie do mojej wiary.
                    > >
                    >
                    > Twoja wiara zbudowana na judaizmie to nie jakiś paradoks ??
                    >
                    >
                    • bew-is napisał(a):

> Nie widzę w tym paradoksu. Moja wiara wywodzi się ze Starego Testamentu , ale opiera na Nowym Testamencie i przybyciu Chrystusa, który zbawił świat. Żydzi wciąż czekają na swego >Mesjasza.

Twoja wiara katoliku nawet w 10% nie spełnia wymogów Nowego Testamentu

--
                      • Nie Tobie to oceniać kolter!!!!!!

kolter-xl napisał:
                        > bew-is napisał(a):
                        > Nie widzę w tym paradoksu. Moja wiara wywodzi się ze Starego Testamentu ,
                        > ale opiera na Nowym Testamencie i przybyciu Chrystusa, który zbawił świat. Żyd
                        > zi wciąż czekają na swego >Mesjasza.
                        >
                        > Twoja wiara katoliku nawet w 10% nie spełnia wymogów Nowego Testamentu
                        >
                        >
                        >
                        >
            • > Może wyjaśnij nam Giwi, jakie prawo złamaliśmy? Na księdzu Rydzyku , na Polakac
              > h, na katolikach, można sobie używać, jak na łysej kobyle i jakoś te antykatoli
              > ckie i antypolskie posty jak też obraza ludzkich uczuć religijnych prawa nie ła
              > mią. Skrytykowanie profesora pochodzenia żydowskiego natychmiast jest kasowane.
              > Czyżby wybiórcza była rasistowską gazetą

Pytanie retoryczne... :)

• bew-is napisał(a):

> Może wyjaśnij nam Giwi, jakie prawo złamaliśmy? Na księdzu Rydzyku , na Polakac
              > h, na katolikach, można sobie używać, jak na łysej kobyle i jakoś te antykatoli
              > ckie i antypolskie posty jak też obraza ludzkich uczuć religijnych prawa nie ła
              > mią. Skrytykowanie profesora pochodzenia żydowskiego natychmiast jest kasowane.
              > Czyżby wybiórcza była rasistowską gazetą i jedn

Załgany człowieku mnie na kraju giwi non top kiedy prawdę o was katolikach pisze , wywala. nacje wynosiła nad inn
              > e? Niestety, ale wszystko na to wskazuje!!!!!!

--
    • Brawo panie profesorze!
      Oby ludzie dostrzegli obłudę Pana T i jego świty.

Co masz przeciw Żydom ?
    • 2% poparcia góra.

A jako potomek tych, którzy uratowali Żydów podczas II wojny światowej, mam kilka pytań:
      - dlaczego Żydzi byli tak zakochani w komunizmie i gorliwie go wprowadzali po wojnie na terenach RP (o tym pisał m.in Kisiel w swoich dziennikach),
      - dlaczego była taka nadreprezentacja osób żydowskiego pochodzenia w aparacie UB?

Rydzyk mówiąc, że Żydzi mają bardzo dużo za uszami, nie mówi niczego niezgodnego z prawdą, lemingu hjeniek.

Dobrze, że już w samym środowisku niektórzy mają już dość tego żydowskiego zakłamania i hipokryzji, czego dał dowód niedawno Seweryn Aszkenazy:

www.forbes.pl/kim-sa-nasi-przywodcy-,artykuly,160629,1,1.html
      • platfusy.do.paki napisał:
        > - dlaczego była taka nadreprezentacja osób żydowskiego pochodzenia w aparacie U
        > B?

link do źródeł, bo widzę, że powtarzasz legendy, które mówią sobie ci, którzy chcą usprawiedliwić własny antysemityzm

--
        z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
        moviemovie.blox.pl
        • Przecież to oczywistość. Nie jest to żadne usprawiedliwienie antysemityzmu, tylko fakt. Ale w III RP takie prawdy są niewygodne, bo większość potomków tych ludzi pełni nadal ważne funkcje w aparacie państwa, mediach etc. Dlatego nie wydaje się opracowań historycznych na ten temat a publiczne środki przeznacza się na badanie antysemityzmu Polaków i badanie historii tego antysemityzmu. Prawda historyczna aby była w miarę obiektywna, musi ukazywać wydarzenia widziane oczyma obu stron a w III RP mamy dziwną jednostronność - historia stosunków polsko - żydowskich jest pokazywane jedynie od strony żydowskiej.

scoutek napisała:
          > platfusy.do.paki napisał:
          > > - dlaczego była taka nadreprezentacja osób żydowskiego pochodzenia w apar
          > acie U
          > > B?
          >
          > link do źródeł, bo widzę, że powtarzasz legendy, które mówią sobie ci, którzy c
          > hcą usprawiedliwić własny antysemityzm
          • bew-is napisał(a):

> Przecież to oczywistość.

to nie jest ŻADNA oczywistość
            i cytując ciebie: twój dogmat ogranicza twoją percepcję do poziomu propagandowych gniotów, paszkwili i fałszywek
            pewnie literaturą wiodącą będą słynne "Protokoły ...."

--
            z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
            moviemovie.blox.pl
            • Analizie poddano zawartość Informatora MSW oraz akt osobowych 450 osób zajmujących
              kierownicze stanowiska w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego oraz 249 z Komitetu
              do spraw Bezpieczeństwa Publicznego, uzupełnioną o dane zaczerpnięte z innych
              źródeł40. Jak pokazują jej wyniki, w latach 1944–1954 na 450 osób pełniących najwyższe
              funkcje w MBP (od naczelnika wydziału wzwyż) 167 było pochodzenia żydowskiego
              (37,1 proc.). Po likwidacji MBP w 1954 r. w powstałym na jego miejsce Kds.BP liczba ta
              zmalała do 86 kierowniczych stanowisk (34,5 proc.). W tym czasie (1944–1956) wśród
              107 szefów i zastępców szefów wojewódzkich UB/UdsBP pochodzenie takie miało 22 oficerów
              (20,5 proc.). Po uwzględnieniu innych wysokich stanowisk wojewódzkich UB/UdsBP:
              naczelników i zastępców naczelników wydziałów wynika, że najwięcej osób pochodzenia
              żydowskiego znalazło się w strukturach aparatu bezpieczeństwa w województwach: szczecińskim
              (18,7 proc.), wrocławskim (18,7 proc.), katowickim (14,6 proc.), łódzkim
              (14,2 proc.), warszawskim (13,6 proc.)41, gdańskim (12,0 proc.) i lubelskim (10,1 proc.).
              W pozostałych województwach odsetek ten wynosił średnio ok. 7 proc., osiągając najniższy
              poziom w woj. zielonogórskim (3,5 proc.)42.
              W świetle zaprezentowanych danych statystycznych teza o dużym udziale Żydów i osób
              pochodzenia żydowskiego w kierownictwie UB sformułowana została na podstawie prawdziwych
              przesłanek i jako taka odzwierciedla fakt historyczny. Wyniki badań nie przynoszą
              jednak odpowiedzi na pytanie: w jakim stopniu liczby mogą stanowić argument w toczącej
              się już od wielu lat silnie emocjonalnej dyskusji?

ipn.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0019/45532/1-3954.pdf (strona 42)
      • A jako potomek tych, którzy uratowali Żydów podczas II wojny światowej

jasne,jasne......
        • > A jako potomek tych, którzy uratowali Żydów podczas II wojny światowej
          >
          > jasne,jasne......

Możesz sobie wierzyć albo nie. Co mnie to obchodzi???
          Ja mam to wszystko udokumentowane, relacje świadków spisane na kartach książek wydawanych przez nieistniejący już Instytut Śląski w Katowicach.

8 osób w tym cała rodzina, trzymane kilka lat w wykopanym schronie w stodole do momentu wyzwolenia w styczniu 1945.
          • > 8 osób w tym cała rodzina, trzymane kilka lat w wykopanym schronie w stodole do
            > momentu wyzwolenia w styczniu 1945.

a jednak wzywolenia ...

jak zwykle pisoid nie wytrzymal
            --
            "Popierałam Pana Jarosława Kaczyńskiego wówczas, gdy pluto na Paba Prezydenta i Pana Prezesa PiS. Bardzo żałowałam, gsy Pan Premier Jarosław Kaczyński oddał władzę. Polska na tym straciła i nie jestem pewna, czy się podniesie. Teraz Polsce grozi powrót pod but Moskwy. Popieram Pana Jarosława Kaczyńskiego i będę na niego głosować, tylko czy da Pan radę odsunąć od rzeczywistej władzy tych, którzy umocnili się przez te dwa lata? .... 2010"
          • To się wkrótce okaże, bo konflikt pomiedzy kościelnym i świeckim państwem dopiero się rozpala. Przedtem nikt nie śmiał dogmatu Polaka-Katolika podważyć.

Jeżeli chodzi ci takich, jak krewni Kaczorów z UB, to Stalin zawsze perfekcyjnie celował w napuszczaniu jednych narodów na drugich. Łotr nigdy nie przetrawił klęski 1920 roku.
        > A jako potomek tych, którzy uratowali Żydów podczas II wojny światowej, mam kil
        > ka pytań:

Sądząc po retoryce Twoich pytań śmiem twierdzić że Twoi przodkowie to za grube dolary tych Żydów ratowali, bo nie z przekonania...
        --
        "W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" Nietzsche
        forum.gazeta.pl/forum/f,44493,Kopi_Luwak_.html
      • > A jako potomek tych, którzy uratowali Żydów podczas II wojny światowej,

Musze cię rozczarować: bycia porządnym człowiekiem nie dziedziczy się ani trochę, na to trzeba zapracować samemu.
        Bycia sk..synem też się nie dziedziczy.
        --
        Nie ma też etycznego ani prawnego uzasadnienia dla finansowania przez państwo nauczania religii. Z etycznego punktu widzenia nie można zaakceptować sytuacji, gdy podatnicy będący przeciwnikami Kościoła i doktryn katolickich zmuszeni są łożyć na ich krzewienie w szkołachHartman

> 2% poparcia góra.

Naiwnie wierzysz ze ubyło w Polsce elektoratu antyklerykalnego ??

> - dlaczego Żydzi byli tak zakochani w komunizmie i gorliwie go wprowadzali po w
        > ojnie na terenach RP (o tym pisał m.in Kisiel w swoich dziennikach),

Tylko oni nie było tam np prezydenta który z prymasem pod ręką szli w tzw bożym ciele ??

> - dlaczego była taka nadreprezentacja osób żydowskiego pochodzenia w aparacie UB?

5 % w urzedzie ??

> Rydzyk mówiąc, że Żydzi mają bardzo dużo za uszami, nie mówi niczego niezgodneg
        > o z prawdą, lemingu hjeniek.

Rydzyk to spadkobierca sekty która od co najmniej 1700 prześladuje Żydów, taka moralna szmata nie ma prawa złego słowa na Żydów mówić.

> Dobrze, że już w samym środowisku niektórzy mają już dość tego żydowskiego zakłamania i hipokryzji, czego dał dowód niedawno Seweryn Aszkenazy:
        >

Mordowaliście Żydów , zmuszaliście do chrztu odbieraliście im dzieci i majątki a teraz jeszcze kundle kasacie po nogach .

--
        • Opanuj swój chamski język. Klasyczny przykład rasizmu i antypolonizmu prezentujesz tu na forum. Zarzucasz innym antysemityzm a sam jesteś przykładem zajadłego rasisty. Wstyd kolter- wstyd!!!!!!!!! Nikt was tu do nas nie prosił. Samiście do nas przyszli, więc uszanujcie gospodarza , proszę.

kolter-xl napisał
          > Rydzyk to spadkobierca sekty która od co najmniej 1700 prześladuje Żydów, taka
          > moralna szmata nie ma prawa złego słowa na Żydów mówić.
          >
          > > Dobrze, że już w samym środowisku niektórzy mają już dość tego żydowskieg
          > o zakłamania i hipokryzji, czego dał dowód niedawno Seweryn Aszkenazy
          >
          > Mordowaliście Żydów , zmuszaliście do chrztu odbieraliście im dzieci i majątki
          > a teraz jeszcze kundle kasacie po nogach .
          >
          >
          • bew-is napisał(a):

> Opanuj swój chamski język.

No włąsnie do ciebie o to apeluje .

>Klasyczny przykład rasizmu i antypolonizmu prezentujesz tu na forum.

Tzn nie prezentuje twoich kloacznych wartości i tyle .

>Zarzucasz innym antysemityzm a sam jesteś przykładem zajadłego
            > rasisty.

Ja ???? a udowodnij to choć jednym moim wpisem , no dawaj !!!

> Wstyd kolter- wstyd!!!!!!!!!

No tak mi za takie cos ja ty !!

>Nikt was tu do nas nie prosił.

Masz ochotę zobaczyć mojego PISiorka z pełnym napletkiem , bucu parafialny ??

Samiście
            > do nas przyszli, więc uszanujcie gospodarza , proszę.

Twoi przodkowie na 100% przyjechali tu na mongolskich kucykach ,wiec nie mów mi tu wnuku mongoła kto tu jest gospodarzem
            --
    • jakim Hartman będzie politykiem to tego na razie jeszcze nikt nie wie.
      --
      nima
      • Jakbyś nie wiedział, że jego apel doprowadził Palikota do 6 października. Już jest politykiem, znaczącym ideologicznie. To ciekawy i poukładany rozum.

Był kiedyś taki Żyd - Disraeli się nazywał. Stworzył potegę wiktoriańskiej Anglii. Żaden z poprzednich i następnych premierów mu nie dorównał.

Ciesz się, że podobny facet zabrał się za polskie interesy. Bo reszta to złodzieje i moczymordy, moczymordy i złodzieje. Do spółki z kościelną mafią.
        • haen2010 napisał:

> Jakbyś nie wiedział, że jego apel doprowadził Palikota do 6 października. Już j
          > est politykiem, znaczącym ideologicznie. To ciekawy i poukładany rozum.
          >
          > Był kiedyś taki Żyd - Disraeli się nazywał. Stworzył potegę wiktoriańskiej Angl
          > ii. Żaden z poprzednich i następnych premierów mu nie dorównał.
          >
          > Ciesz się, że podobny facet zabrał się za polskie interesy. Bo reszta to złodzi
          > eje i moczymordy, moczymordy i złodzieje. Do spółki z kościelną mafią.

Matko przenajświętsza.
          Czy to ten sam Palikot? www.youtube.com/watch?v=eHHy8NqNxYc
    • haen2010 napisał:

> Mnie on do opinii o tej ciemnej kreaturze nie musi przekonywać. Dedykuję natomi
      > ast tekst kościelnym solidaruchom i komuchom. Wiem, dlaczego SLD Hartmana wyplu
      > ło. Ten polski Żyd będzie wkrótce jednym z najzdolniejszych polityków nowego po
      > kolenia.
      > L. Tenze Hartman chory z nienawisci ?
      Gdyby go przeniesc do lat 40-50-tych, bylby zrobil wspaniala kariere w Ministerstwie Bezpieczenstwa Publicznego......
      J.C.
      > hartman.blog.polityka.pl/2013/10/03/list-do-o-rydzyka/
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-315
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.