Dodaj do ulubionych

Polacy nic się nie dzieje

15.11.13, 21:37
Dopiero jest 0:2. Znów im starczyło konceptu na grę przez 15 minut. A Lewandowski z Błaszczykowskim znów rywalizują kto komu większą świnię podłoży. Najwyższa pora obydwu wyp....ić z reprezentacji.
Edytor zaawansowany
 • douglasmclloyd 15.11.13, 21:43
  lionold napisał:

  > Dopiero jest 0:2. Znów im starczyło konceptu na grę przez 15 minut. A Lewandows
  > ki z Błaszczykowskim znów rywalizują kto komu większą świnię podłoży. Najwyższ
  > a pora obydwu wyp....ić z reprezentacji.

  przezwlasciciela.pl/praca/praca-fizyczna/potrzebne-osoby-do-ciezkiej-pracy-przy-betonie_i44
  --
  Homofobia - "To postawa rażąco nieetyczna, amoralna. Nie choroba. Ale też na pewno nie coś, co można by uznać za normę. Nie jest normą postawa oparta na nienawiści do innych ludzi i nieodpartym pragnieniu ich dyskryminowania." - spokojny.zenek prawnik
 • lionold 15.11.13, 22:30
  Nasze orły nie spoczną dopóki nie dotrą do ostatniej pozycji w rankingu drużyn narodowych. Powodzenia. Jesteście blisko.
 • alistair-p 15.11.13, 22:40
  Jak słyszę,że rząd wyrzuca pieniądze np.na garnitury,czyli strój roboczy dla Pana Premiera a potem słyszę wypowiedzi p.Bonka o polskiej reprezentacji,to mnie szlag trafia.Za pieniądze wywalone na tzw.polską reprezentację w piłce nożnej można by zapewne kupić Jumbo Jeta dla polskich VIP-ów.
  --
  "Czerwona róża nie jest egoistką, pragnąc pozostać czerwoną różą. Byłaby straszną egoistką, gdyby chciała, by wszystkie kwiaty w ogrodzie były czerwone i były różami."
  Oscar Wilde
 • lionold 15.11.13, 22:53
  W Anglii kopacz piłki - prymitywny, podwórkowy ciołek - dostaje wynagrodzenie tygodniowe idące nawet w setki tysięcy euro. Oczywiście, że nie każdy. Ale taki Lewandowski czy Błaszczykowski, którzy dzisiaj nie wstydzili się kazać nam siebie oglądać. Jeżeli to się porówna z przedstawicielami wielu ciężkich i jakże pożytecznych zawodów to siekiera się sama ostrzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka