Dodaj do ulubionych

Przerażające

26.06.14, 13:17
Zauważyłem wczoraj w Sejmie dziwną zamaskowaną postać. Migawka była chwilowa, z daleka, więc nie rozpoznałem kto zacz.
Dzisiaj się wyjaśniło. Był to poseł PiS-u, ciężko chory na białaczkę Artur Górski.
Przyznaję, po prostu mnie poraziło. Ileż trzeba mieć w sobie fanatyzmu, nienawiści czy wręcz głupoty aby podczas chemioterapii w czasie której człowiek praktycznie nie posiada bariery immunologicznej - zamiast leżeć w sterylnej izolatce - pcha się między ludzi, w tłum gdzie zabić go może nawet lekko ogłuszona bakteria kataru czy dezynterii. Jest po prostu bezbronny.
A przecież tak naprawdę nic od jego obecności nie zależało - bo z prostej arytmetyki wynikało że jeden w te, jeden we wte...
Obserwuj wątek
    • remik.bz Re: Przerażające 26.06.14, 13:22
      erte2 napisał:

> Zauważyłem wczoraj w Sejmie dziwną zamaskowaną postać. Migawka była chwilowa, z
      > daleka, więc nie rozpoznałem kto zacz.
      > Dzisiaj się wyjaśniło. Był to poseł PiS-u, ciężko chory na białaczkę Artur Górs
      > ki.
      > Przyznaję, po prostu mnie poraziło. Ileż trzeba mieć w sobie fanatyzmu, nienawi
      > ści czy wręcz głupoty aby podczas chemioterapii w czasie której człowiek prakty
      > cznie nie posiada bariery immunologicznej - zamiast leżeć w sterylnej izolatce
      > - pcha się między ludzi, w tłum gdzie zabić go może nawet lekko ogłuszona bakte
      > ria kataru czy dezynterii. Jest po prostu bezbronny.
      > A przecież tak naprawdę nic od jego obecności nie zależało - bo z prostej arytm
      > etyki wynikało że jeden w te, jeden we wte...

Dlaczego fanatyzmu? Może po prostu służbę dla Polski uważa za sprawę najwyższej wagi? Po prostu taki ma system wartość , być może niezrozumiały dla wielu jego przeciwników.
      • remez2 Re: Przerażające 26.06.14, 13:27
        remik.bz napisał:
        > Dlaczego fanatyzmu? Może po prostu służbę dla Polski uważa za sprawę najwyższej
        > wagi? Po prostu taki ma system wartość , być może niezrozumiały dla wielu jego
        > przeciwników.
        W świetle tego co napisał Erte (podpisuję się oburącz), mówienie o służbie Polsce brzmi mało przekonująco.
      • m.c.hrabia Re: Przerażające 26.06.14, 13:28
        Po prostu taki ma system wartość , być może niezrozumiały dla wielu jego przeciwników.

jeśli dla ciebie kretynizm jest wartością to tak.

i powiedz czy jego "służba " przyniosła jakieś efekty.
      • erte2 Re: Przerażające 26.06.14, 13:46
        remik.bz napisał:
        Dlaczego fanatyzmu? Może po prostu służbę dla Polski uważa za sprawę najwyższej
        wagi? Po prostu taki ma system wartość , być może niezrozumiały dla wielu jego przeciwników
        .

remisiu ptaszyno, fanatyzm i zaślepienie nie jest żadną wartością. Wg twojego obrazu świata najwyższy stopień wyznawania systemu wartości reprezentują owinięci w trotyl arabscy nastolatkowie, porywacze- samobójcy z 11. września czy japońscy piloci kamikaze. To jest ta sama mentalność w której nienawiść do przeciwnika zagłusza instynkt samozachowawczy i wyłącza logiczne myślenie.
        Dzisiaj poseł Górski za nic ma swoje życie i gotów je poświęcić "dla sprawy" Jego sprawa, jego życie.
        Ale nie daj Bóg żeby tacy posłowie mieli coś do powiedzenia w sprawie mojego życia - bo z równą łatwością gotowi byliby je poświęcić w imię tejże "sprawy" i tych "wartości".
        Przykład Dzierżyńskiego jest aż nadto wymowny.
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Przerażające 26.06.14, 13:42
        No bo czekają zarzuty z kodeksu karnego!
        --
        - Więcej szkody niż pożytku może spowodować założenie, że akta SB są niczym Biblia – mówił szef Kancelarii Prezydenta Aleksander Szczygło, przedstawiając wczoraj w Sejmie prezydencki projekt zmian w ustawie lustracyjnej.
      • erte2 Re: Przerażające 26.06.14, 13:49
        polon2014
        Nie rób sobie żartów bo Górski jest naprawdę ciężko chory; życzę mu aby wyzdrowiał i pozbył się zarówno raka jak i niszczącego go fanatyzmu. Ale o ile wygrać z rakiem ma całkiem spore szanse, to obawiam się że fanatyzm i zaślepienie są w jego wypadku nieuleczalne.
        • taniarada POrażające 26.06.14, 13:59
          Jest to że jeszcze zaćma nie spadła Wam z oczu po tylu aferach 'wujka samo zło i jego nakręconych towarzyszy siedzących na kamieniach kupą .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka