Dodaj do ulubionych

Znowu Targowica, spissek, obraza uczuć religijnych

15.09.14, 18:27
Pismak wybiórczej wstrząśnięty. Wystarczy mieć wizję świata trochę inną niż tą, że trzeba robić łaskę Ukrainie na każdym kroku i już się jest zdrajcą Ojczyzny przebrzydłym:

wyborcza.pl/1,75968,16648968,Lysiak___Do_Rzeczy___Targowica__Tym_razem_serio.html
Tak właśnie wygląda mentalność pismaków do Michnika, Sakiewicza, Lisa, Karnowskich i ich czytelników: myślisz inaczej niż my, toś zdrajca, niepatriota i zaprzaniec.
Edytor zaawansowany
 • volupte 15.09.14, 19:16
  Pisiak ci sie nie podoba?
 • yost89 15.09.14, 19:48
  Typowa platfusiarnia i typowe pisiactwo to ta sama mentalność bolszewicka - masz inne poglądy, toś pseudopatriota, ruski agent, na obcym pasku. To jest sączone w masy popisiackie przez ichnich pismaków: niezależnych z GazWybu i niepokornych z GuPola czy Od Rzeczy. Sączone topornie i łopatologicznie, tak że Trybuna Ludu to przy nich wzorzec subtelności.
 • volupte 15.09.14, 22:21
  No cóż , pozostał ci ,,Czerwony sztandar".
 • yost89 15.09.14, 22:35
  .
 • volupte 15.09.14, 22:38
  To juz ty napisałeś :-) Żadaj jednak $ , bezpieczniej.
 • sclavus 15.09.14, 19:27
  dziecko drogie!!... czegoś ty się nażarło, kiedy tatuś z mamusią urządzali sobie coit, w sąsiednim pokoju...
  --
  Kaczyński?... Jarosław??...
  ... to jest człowiek, który widzi i słyszy nie tylko to, co chce widzieć i słyszeć, ale i jak chce to widzieć i słyszeć... Na domiar złego, jest nikczemnej postury...
 • wiosnaludzikow 15.09.14, 19:55
  Nieuczciwą wypowiedż. Gazeta Polska, TRWAM, PiSowcy każdego kto ma inne poglądy uważają za TW, szpiega Putina i WSIoka, a każdego kto ma pieniądze za złodzieja.
 • yost89 15.09.14, 21:36
  gdzie tu nieuczciwość? Zwróć uwagę na retorykę w tym arcie, te wtręty o "rzekomym patriotyzmie", te chamskie zagrywki typu nie wiem jak jest, a zaraz potem o dziedzictwie dogadywania się z NKWD - jadą czystym Sakiewiczem. Czy może u Sakiewicza jadą czystym Michnikiem? Trudno powiedzieć.
 • jajojara 15.09.14, 23:25
  kazdy polaczek, czy to woalak, czy powiec, bedzie sluzyl nam na kolanach. teraz macie pomagac Ukrainie, albo zdychac z rak Putina. pojal polaczek narodowy debilek? kopa bez wysilku moze narodowiec dostac z duzej odleglosci.
 • pies_na_czarnych 15.09.14, 20:59
  Fuck Ukrainę. Jeszcze Polacy bedą przez nich płakali.


  --
  fotoforum.gazeta.pl/3,0,806118,2,1.html Moje śp kocisko :(
  Jedynym pozytywnym aspektem Polski Ludowej było to, że zostały w niej stworzone teczki, dzięki którym Odnowiciele mogą teraz demaskować wrogów narodu.
 • volupte 15.09.14, 22:40
  Nie chcę mieć ruskich za drzwiami. Lepszy słaby Ukrainiec.
 • wujaszek_joe 15.09.14, 21:24
  nic nowego niestety.
  a pan Łysiak to już wiele razy kolory zmieniał.

  --
  Liberté Égalité Fraternité
 • yost89 15.09.14, 22:34
  Kto nie z nami to Putin, Targowica i ZOMO, bo przecież rząd platfusów, jak pisze tow. Piątek, to główny przeciwnik Putina w Europie. Znaczy kto przeciw, to wiadomo co. Nie ma tu miejsce na rozterki, na odcienie szarości - umysł platfusa pozbawiony wątpliwości, pryncypialny i kategoryczny. Gdyby użyć porównań z arsenału tow. Piątka, można by powiedzieć, że platfusy są spójne i kategoryczne niczym volk na parteitagach NSDAP.
 • jajojara 15.09.14, 23:47
  juz jedna kaczka spadla, zauwazyles? i to nie PO spowodowalo to, ale glupota kacza. poczekamy, zobaczymy , gdzie druga poleci... i kiedy.
 • wujaszek_joe 16.09.14, 06:53
  co powiesz o nazistowsko-żydowskim spisku?

  --
  Liberté Égalité Fraternité
 • yost89 16.09.14, 11:56
  Że jesteście siebie warci, ty, Piątek i Łysiak?
 • p.grochowski 15.09.14, 21:31
  Czy LPR powtórzy dzieje polskich patriotów drugiej połowy XVIII wieku. Zobaczymy.

  yost89 napisał:

  > Pismak wybiórczej wstrząśnięty. Wystarczy mieć wizję świata trochę inną niż tą,
  > że trzeba robić łaskę Ukrainie na każdym kroku i już się jest zdrajcą Ojczyzny
  > przebrzydłym:
  >
  > wyborcza.pl/1,75968,16648968,Lysiak___Do_Rzeczy___Targowica__Tym_razem_serio.html
  > Tak właśnie wygląda mentalność pismaków do Michnika, Sakiewicza, Lisa, Karnowsk
  > ich i ich czytelników: myślisz inaczej niż my, toś zdrajca, niepatriota i zaprz
  > aniec.
 • sectral 16.09.14, 17:22
  Teraz widać skąd ta sztuczna jednolitość poglądów na temat sytuacji międzynarodowej i polskiej polityki zagranicznej prezentowana w mediach mainstreamu . Po prostu redakcje i autorzy boja się wychylać poza jedyna słuszną linie ustalana przez GW (Michnik) z jednej strony i pisma "niepokorne" (Karnowscy, Sakiewicz) z drugiej. Linie te, w większości spraw całkowicie rozbieżne, stykają się w kwestii polityki wschodniej (pomijam nieistotne różnice stylu). Gdy ktoś się wychyli, jest natychmiast obrzucany inwektywami, posądzeniami o agenturalność i "zdradę".
  Wyłamać sie z szeregu i uzyskać dostęp do ważnych mediów udaje się pojedynczym osobom, takich jak , np. prof. Romanowski lub Łysiak , Ziemkiewicz czy JKM. Wymaga to albo sporej odwagi cywilnej albo też jest wyrazem gruboskórności autorów, którzy w atmosferze naparzanki, jaka następuje po ich wystąpieniach czuja się jak ryba w wodzie. Osoby wrażliwsze, liczące na poważna debatę, nawet nie próbują. Gdyby nawet były gotowe włączyć się do takiej debaty, nie są do niej dopuszczane przez redakcje grających na jedna nutę POPIS-owych mediów. Myślę o takich poważnych autorach jak na przykład prof. Stanisław Bieleń, czy prof. Bronisław Łagowski. Skazani są oni na publikacje w niszowych mediach , a ich punkt widzenia i argumenty nie przebijają się do szerszej publiczności.
  Taka „urawniłowka” byłaby może uzasadniona, gdybyśmy byli w stanie wojny (propaganda frontowa), ale w czasie pokoju oznacza zaprzeczenie takich wartości jak „swoboda wyrażania opinii” i jest formą „putynizacji” mediów, gdzie opinie „niewłaściwe” są kneblowane jako „niepatriotyczne”.
  Co więcej taka polityka medialna jest krótkowzroczna i często przeciw skuteczna .Wielu odbiorców takiego oficjalnego przekazu traci do niego zaufanie, ze względu na jego jednostronności i wybiórczość,. I to niezależnie od tego, czy nasza polityka wschodnia jest zgodna z naszym interesem narodowym i jej medialna interpretacja prawdziwa, czy tez nie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka