Dodaj do ulubionych

Z Kaczyńskiego wylazł komuch

21.11.14, 23:25
Mam nadzieję,że Zamoyski wygra w sądzie.Pomówienia przez człowieka tak gminnego jak Kaczyński nie mogą go obrazić,ale cham powinien jednak ponieść karę.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17010409,Prezydent_Zamoscia_pozywa_Kaczynskiego___Za_insynuacje_.html#BoxWiadTxt
--
Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
Mark Twain
Edytor zaawansowany
  • jan_zizka 21.11.14, 23:29
    ...ktoś w końcu dojdzie, jakim cudem w zrujnowanej Warszawie rodzina Kaczyńskich miała przy ul. Lisa-Kuli w szczycie stalinizmu trzypokojowy apartament z dwoma balkonami, gdy zwykli warszawiacy gnieździli się po dwie rodziny w jednym pokoju? To dopiero będzie naprawdę ciekawe.
  • alistair-p 22.11.14, 01:24
    Konkretnie to była ul.Kaniowska,ale to niedaleko :-)
    --
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain
  • humbak 22.11.14, 01:36
    Nie bardzo wiem w czym problem. Co jest niewłaściwego w staraniu o odzyskanie zdewastowanego przez państwa pałacu, przez spadkobiercę jego właścicieli?
    --
    "Wake up! Time to die."
    Wiadomokto
  • volupte 22.11.14, 03:38
    Jebany komuch , sam zamieszkuje w skradzionym domu . Pałac Zamojskim zabrano , to trzeba oddać bo tak dyktuje przyzwoitosć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.