Dodaj do ulubionych

Rzad Pani Ewy Kopacz

17.03.15, 17:38
jako jeden z pierwszych w UE wprowadził sankcje wobec produktów "Dolcze-kabana". Czy musimy się spodziewać sankcji ze strony Włoch za kpiny z najukochańszego Silvio Berlusconiego za sławetne "bunga bunga?

wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/485568,premier-kopacz-wspiera-bojkot-dolcze-kabana-kpi-twitter.html
--
Dlaczego słoń ma ogon?
Żeby się zbyt gwałtownie nie kończył.
Edytor zaawansowany
  • volupte 17.03.15, 17:43
    Można sie z wymowy śmiać ale chyba zrozumiałeś ? A jej zdania nie musisz podzielać, mozesz wspierac te cioty chociaz jak na pisowca to dosć ,,zboczone".
  • tw_wielgus 17.03.15, 17:47
    Tu trzy pytania:
    1) Czy chodzi o wsparcie dla cioty Eltona Johna, który się strasznie nastroszył gdy do niego dotarło, że ma syntetyczne dziecko?
    2) A może chodzi o wsparcie dla ciot Dolce i Gabbana za ich zdroworozsądkowe podejście do problemu dziecio-gejowstwa?
    3) Dlaczego każdego- kto nie kocha pani premier- obrażasz ordynarnym epitetem - pisowiec?
    --
    Fałszywe argumenty zwalcza się najlepiej nie przeszkadzając w ich wykładaniu.
  • volupte 17.03.15, 18:12
    Pisowiec to brzmi dumnie , uważasz to za obrazę? Generalnie uzywam pisdak ale twój wpis na to nie zasługiwał, bo pisdak to juz jest pejoratywne chociaż nieobraźliwe. Fakt trzy cioty wymieniłeś:-) Para D&G gada w/g mnie głupstwa o in vitro , natomiast podobnie jak oni uwazam ze tego rodzaju zwiazki nie powinny adoptować dzieci. Własne dzieci to juz inna sprawa , bo co inaczej , zabierać? Okrucieństwo .
    Elton mnie mierzi więc nic nie napiszę o nim.
  • tw_wielgus 17.03.15, 18:25
    Zaraz, zaraz.... Jeżeli pozwolisz nie będę Ci odpłacał pięknym za nadobne a wierz mi słów zaczynających się od "PO" mam w cache pod dostatkiem.
    Wracając do sedna. Co spowodowało taką wściekłość Pani Premier że ogłosiła bojkot wiodącej włoskiej firmy 'modowniczej'?
    Stwierdzenie - "syntetyczne dzieci". I to niby deprecjonuje proces pozyskiwania niemowlaków?
    Mój Boże to co? Używany termin "dzieci z próbówki" jest lepszym określeniem?
    --
    lepiej mieć parkinsona i połowę rozlać niż alzheimera i zapomnieć wypić.
  • volupte 17.03.15, 18:46
    Nie zauwazyłem wściekłości. A pewnie oburzyła ja forma sprzeciwu na in vitro.
  • tw_wielgus 17.03.15, 18:52
    "Nie zauważyłem wściekłości" - a odpowiedz sobie na pytanie - dlaczego? Dlaczego nie zauważyłeś.
    --
    Stosowanie środków antykoncepcyjnych to zabójstwo dziecka, które mogło zostać poczęte.
  • volupte 17.03.15, 20:35
    Bo jej nie było.
  • zoil44elwer 18.03.15, 04:17
    Nikt na świecie nie wie kto się kocha w Ewie....Bo nie każda zmora ma swego amatora!
    --
    Tylko dzięki zaiste niepojętej,a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej w tym kraju nie na czworakach chodzą,ana dwóch nogach udając człowieka./J Piłsudski 1926.
  • zapijaczony_ryj 18.03.15, 06:34
    tw_wielgus napisał:

> 3) Dlaczego każdego- kto nie kocha pani premier- obrażasz ordynarnym epitetem -
    > pisowiec?

Ja tak się tego, żem Leming nie wypieram
    --
    No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
    tiny.pl/htd75
    I nie dostać co najmniej tytułu idioty roku?
  • zapijaczony_ryj 18.03.15, 06:37
    zapijaczony_ryj napisał:

> tw_wielgus napisał:
    >
    > > 3) Dlaczego każdego- kto nie kocha pani premier- obrażasz ordynarnym epit
    > etem -
    > > pisowiec?
    >
    > Ja tak się tego, żem Leming nie wypieram

--
    No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
    tiny.pl/htd75
    I nie dostać co najmniej tytułu idioty roku?
  • tw_wielgus 17.03.15, 17:43
    Hmmm... a może Najukochańszej Matce Narodu chodziło o dojcze-kabana? ( "kabana" - troska, w języku cebuano)
    --
    Dlaczego mleko zawiera tłuszcz?
    Żeby krowa nie skrzypiała podczas dojenia.
  • mara571 17.03.15, 18:36
    pytanie?

--
    Ze starcia kapitalizmu z socjalizmem zwycięsko wyszedł feudalizm.
    Lech Jęczmyk
  • gtxl-3 17.03.15, 17:45
    Co za złośliwość...wobec dr Ewy...
    Czy nie mogło się jej coś poprztykać, zwłaszcza, że przynależność do ZSL...nie dawała jej możliwości korepetycji z tego języka?
    Jej koleżanka powiedziała, że "samoloty są bez głowy"...a kolega powiedział, że rząd Polski to ch..,doopa i kamieni lupa?
    O so sie więc roschodzi?

• tw_wielgus 17.03.15, 17:50
    O bezprecedensowy, w historii naszych stosunków z Włochami, bojkot perfum!
    Czy członkom naszego rządu i Donaldowi Tusku zakażą wjazdu w włoskie Dolomity w ramach kontr-sankcji?
    --
    Stosowanie środków antykoncepcyjnych to zabójstwo dziecka, które mogło zostać poczęte.
  • w_v_w 17.03.15, 17:59
    ...a tyle smiechu bylo z renaty beger jak przekrecala nazwiska, a byla w trakci konczenia ogolniaka. a Kopacz, to nawet studia skonczyla, ciekawe ile to ja kosztowalo...wysilku. Bo efekt mierny;)

Beger miala "qrwiki w oczach" a co ma Ewka?....

Wawerka
    --
    To co ma i tak spaść, należy popchnąć.Fryderyk Nietzsche
  • m.c.hrabia 17.03.15, 17:47
    jak zwykle łżesz , pisdacka norma.
  • tw_wielgus 17.03.15, 17:52
    Czy byłbyś łaskaw, a wierzę że jesteś wielce uczynnym lemingiem, przybliżyć mi zapisy normy/ którą wymieniłeś w swym światłym wPiSie, na tutejszym forum, w wątku dotyczącym retorsji wobec D&G?
    --
    Za komuny władza deprawowała ludzi. Teraz do władzy dochodzą już uformowane kadry.
  • gtxl-3 17.03.15, 17:55
    tw_wielgus napisał:

> Czy byłbyś łaskaw, a wierzę że jesteś wielce uczynnym lemingiem, przybliżyć mi
    > zapisy normy/ którą wymieniłeś w swym światłym wPiSie, na tutejszym forum, w wą
    > tku dotyczącym retorsji wobec D&G?

Musisz być tylko "pisdakiem", kto inny mógłby się powarzyć na to, by ośmieszyć "świętość" dr. Ewy?

• tw_wielgus 17.03.15, 18:08
    Przyznam, że post założycielski pisałem ze ściśniętym gardłem. Wiedziałem, że za chwilę nastąpi okrutny atak na ma skromną osobę ale uznałem, że ktoś musi rozświetlić ciemność w umysłach sponurzastych hord hunwjebińskich. Ktoś, nie bacząc na konsekwencje, musi nieść ten obgryziony, oświaty kaganek.
    --
    Puree to tłuczone ziemniaki.
  • gtxl-3 17.03.15, 18:10
    tw_wielgus napisał:

> Przyznam, że post założycielski pisałem ze ściśniętym gardłem. Wiedziałem, że z
    > a chwilę nastąpi okrutny atak na ma skromną osobę ale uznałem, że ktoś musi roz
    > świetlić ciemność w umysłach sponurzastych hord hunwjebińskich. Ktoś, nie baczą
    > c na konsekwencje, musi nieść ten obgryziony, oświaty kaganek.

Ta3maj...i nie popuszczaj.

• tw_wielgus 17.03.15, 18:16
    "....i nie dopuszczę aż do śmierci" - o ile dobrze pamiętam słowa przysięgi.
    --
  • scoutek 17.03.15, 18:15

tw_wielgus napisał:
    > oświaty kaganek.

Tobie już nic nie pomoże, niestety

--
    z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
    moviemovie.blox.pl
  • tw_wielgus 17.03.15, 18:18
    Czy ja Cię w jakiś sposób kiedykolwiek, personalnie, uraziłem? Czy starałem się obrazić, czy zarzuciłem plugawymi epitetami? Czy szydziłem, kpiłem i poniżałem? Nie!
    Jak zatem mam rozumieć Twoje niekulturalne zachowanie wobec mojej osoby?
    --
  • gtxl-3 17.03.15, 18:21
    tw_wielgus napisał:

> Czy ja Cię w jakiś sposób kiedykolwiek, personalnie, uraziłem? Czy starałem się
    > obrazić, czy zarzuciłem plugawymi epitetami? Czy szydziłem, kpiłem i poniżałem
    > ? Nie!
    > Jak zatem mam rozumieć Twoje niekulturalne zachowanie wobec mojej osoby?

Moja droga ziomalka....nie wytrzymała. Dlaczego ziomalko?

• scoutek 17.03.15, 18:26
    rzeczywiście nie wytrzymałam, bo dosyć mam już Twoich tekstów seksistowskich i bardzo chamskich wobec np. p. Anny Grodzkiej
    a tu jeszcze p. Kopacz, w dobrej wierze zaprotestowała w słusznej sprawie, a inteligent z fk przyssie się do przejęzyczenia i ma jazdę na fk przez pól dnia

tyle

--
    z każdym dniem mojego życia nieuchronnie rośnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w d.....
    moviemovie.blox.pl
  • gtxl-3 17.03.15, 18:27
    scoutek napisała:

> rzeczywiście nie wytrzymałam, bo dosyć mam już Twoich tekstów seksistowskich i
    > bardzo chamskich wobec np. p. Anny Grodzkiej
    > a tu jeszcze p. Kopacz, w dobrej wierze zaprotestowała w słusznej sprawie, a in
    > teligent z fk przyssie się do przejęzyczenia i ma jazdę na fk przez pól dnia
    >
    >
    > tyle
    >

Moich?...możesz dać choć jeden link do mojego tekstu?

• scoutek 17.03.15, 18:30

gtxl-3 napisał(a):

to było do tw
    sorry

--
    moviemovie.blox.pl
  • gtxl-3 17.03.15, 18:31
    scoutek napisała:

>
    > gtxl-3 napisał(a):
    >
    > to było do tw
    > sorry

I see...bo wiesz, jo jako typowy ślońzok mom to w d...

• tw_wielgus 17.03.15, 18:31
    Traktuję Twoje oświadczenie jako specyficzną formę przeprosin.

Wiesz co jest nieznośnego w Twoim "lewicowym" sposobie myślenia. Otóż-podobnie do kościelnej braci - starasz się narzucić jedynie słuszną interpretację. Dla Ciebie Ania, dla mnie Krzysio. Dla Ciebie kobieta. Dla mnie satyra.
    --
    Im większy biust tym trudniej zapamiętać twarz.
  • gtxl-3 17.03.15, 18:33
    tw_wielgus napisał:

> Traktuję Twoje oświadczenie jako specyficzną formę przeprosin.
    >
    > Wiesz co jest nieznośnego w Twoim "lewicowym" sposobie myślenia. Otóż-podobnie
    > do kościelnej braci - starasz się narzucić jedynie słuszną interpretację. Dla C
    > iebie Ania, dla mnie Krzysio. Dla Ciebie kobieta. Dla mnie satyra.

Też mam lewicowy sposób myślenia, w tym przypadku przyznaję rację pani scoutek....
  • tw_wielgus 17.03.15, 18:47
    Wolałbym protokół rozbieżności.
    Wy widzicie kobietę, ja chorego człowieka. Wy sankcjonujecie jego chorobę wpisem "kobieta" do dowodu osobistego, a ja uważam, że powinni się nim zająć specjaliści od głowy.
    --
  • gtxl-3 17.03.15, 18:48
    tw_wielgus napisał:

> Wolałbym protokół rozbieżności.
    > Wy widzicie kobietę, ja chorego człowieka. Wy sankcjonujecie jego chorobę wpise
    > m "kobieta" do dowodu osobistego, a ja uważam, że powinni się nim zająć specjal
    > iści od głowy.

Mówisz "wy"? why?

• tw_wielgus 17.03.15, 18:49
    Wy - w sensie osób, które reprezentują zbliżony do waszego ( Twojego i Scoutka) pogląd na to zagadnienie.
    --
    Dlaczego słoń ma ogon?
    Żeby się zbyt gwałtownie nie kończył.
  • gtxl-3 17.03.15, 18:51
    tw_wielgus napisał:

> Wy - w sensie osób, które reprezentują zbliżony do waszego ( Twojego i Scoutka)
    > pogląd na to zagadnienie.

Hmmm, i tak Cię lubię.

• scoutek 17.03.15, 19:08

tw_wielgus napisał:

> ja uważam, że powinni się nim zająć specjal
    > iści od głowy.

to jesteś niedoinformowany i stąd te twoje infantylne wnioski
    bo jednym z etapów do zmiany płci są także tacy specjaliści
    i taka osoba jest pod tym kątem badana

--
    moviemovie.blox.pl
  • tw_wielgus 17.03.15, 19:16
    ....którzy się oczywiście nie mylą. Nie mylą się, bo są specjalistami. Hmmmm.... w sumie jest w tym jakaś logika.

natemat.pl/76889,Belg-poddal-sie-eutanazji-nie-byl-zadowolony-z-operacji-zmiany-plci

Jesteś cudnej urody kwiatuszkiem targanym przez wiatr dziejów, w którym dominację nad umysłem przejęły profesjonalne manufaktury manipulacji. Może kiedyś przyjdzie taki czas, że doznasz satori. .... że myślenie sercem zastąpi zimna, wyuzdana, analiza.
    --
    Fałszywe argumenty zwalcza się najlepiej nie przeszkadzając w ich wykładaniu.
  • ave.duce 18.03.15, 00:14
    Nie był zadowolony z rezultatów żadnej z nich* (...) Pierwszy raz, kiedy się zobaczyłem w lustrze, poczułem awersję do mojego nowego ciała.

Czy to świadczy o innych przypadkach zmiany płci?
    Specjalistów też można wprowadzić w błąd: umyślnie lub nie.
    Z treści artykułu można wywnioskować, że dużą rolę (o ile nie największą) pełniła chęć zyskania aprobaty rodziców.

Są osoby, które - zadowolone z tej płci, z jaką przyszły na świat - też czują awersję patrząc w lustro.
    --
    Forum ze Dworum/Freedom
  • scoutek 17.03.15, 18:35

tw_wielgus napisał:

> Traktuję Twoje oświadczenie jako specyficzną formę przeprosin.

na zdrowie

> Wiesz co jest nieznośnego w Twoim "lewicowym" sposobie myślenia. Otóż-podobnie
    > do kościelnej braci - starasz się narzucić jedynie słuszną interpretację

bzdura

> Dla Ciebie Ania, dla mnie Krzysio. Dla Ciebie kobieta. Dla mnie satyra.

p. Anna Grodzka jest wg prawa kobietą
    a jak dla ciebie prawo to satyra to już twój problem

--
    moviemovie.blox.pl
  • tw_wielgus 17.03.15, 18:44
    Nie, w żadnym wypadku bzdura. Tak właśnie jest.

A prawo?
    No pomysl sama... "Ustawy norymberskie" ( oczywiście bez żadnej analogi) też były aktem prawnym. Zgadza się?

--
  • gtxl-3 17.03.15, 18:46
    A prawo?
    No pomysl sama... "Ustawy norymberskie" ( oczywiście bez żadnej analogi) też były aktem prawnym. Zgadza się?

No...i co chciałeś przez to dokładnie powiedzieć?
  • tw_wielgus 17.03.15, 18:48
    Ano to, że prawo stanowią ludzi, różni ludzie, i nie zawsze w zgodzie z naturalnym porządkiem świata.

--
  • gtxl-3 17.03.15, 18:51
    tw_wielgus napisał:

> Ano to, że prawo stanowią ludzi, różni ludzie, i nie zawsze w zgodzie z natural
    > nym porządkiem świata.
    >

Hmmm, to prawda...ale nie rozumiem tej zgody z naturą świata.
    Chcesz mi powiedzieć, że jeżeli pan Bóg się "ciulnął" to należy to zaakceptować?

• tw_wielgus 17.03.15, 19:10
    !?... WIERZYSZ W BOGA....!?
    --
    Feminizm kończy się tam gdzie trzeba wnieść szafę po schodach.
  • gtxl-3 17.03.15, 19:16
    tw_wielgus napisał:

> !?... WIERZYSZ W BOGA....!?

Nie, dlatego tak napisałem...
  • tw_wielgus 17.03.15, 19:19
    W swoim poście dopuściłeś się przypuszczenia, iż mógł się pomylić. Czy mógłby się pomylić gdyby nie istniał?
    Czy niebyty mają prawo do pomyłek?
    --
  • gtxl-3 17.03.15, 19:20
    tw_wielgus napisał:

> W swoim poście dopuściłeś się przypuszczenia, iż mógł się pomylić. Czy mógłby s
    > ię pomylić gdyby nie istniał?
    > Czy niebyty mają prawo do pomyłek?

Zauważ w jakim kontekście to napisałem....
  • hasta.la.vista1 17.03.15, 17:47

twitter.com/lkwarzecha/status/577845378185359360
  • czan-dra 17.03.15, 17:58
    Ale się uśmiałem, normalnie jak tchórzofretka, aż mi łzy po plecach pociekły, no dobra, jak to mówią, dobry żart tynfa wart, masz ci dwa tynfy, za miłą uchu krotochwilę.
    A teraz co proponujesz jej uczynić, za takie kary godne uchybienie, może rozstrzelać ją na oczach rodziny, a może tylko obedrzeć żywcem ze skóry, niech pamięta że nie wolno się przejęzyczyć.
    Jak sadzisz, to wystarczy?
    --
    Błogosławieni którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
  • tw_wielgus 17.03.15, 18:10
    Musisz mi dać chwilkę czasu na zastanowienie. Przedstawiłeś tyle kuszących propozycji, że nie mogę się zdecydować.
    --
    Im większy biust tym trudniej zapamiętać twarz.
  • niegracz 17.03.15, 17:58
    w 2010 roku

retoryka Putina jak Stalina
    Ławrowa jak Molotowa

jak trzeba byc naiwnym by wtedy Putinowi mówic że wspolpraca ukłąda się jak w rodzinie ?
    - A teraz ?

Gazeta Prawda , 16 Grudzień 1939

Ostatnia decyzja Ligi Narodów . Komunikat TASS.

Agencja TASS została upoważniona do przedstawienia następującej oceny autorytatywnych radzieckich kręgów dotyczącą rezolucji Rady Ligi Narodów z dnia 14 grudnia o „wykluczeniu” ZSRR z Ligi Narodów.
    Rada Ligi Narodów przyjęła 14 grudnia rezolucję o wykluczeniu ZSRR z Ligi Narodów w związku z osądzeniem „ działań ZSRR , skierowanych przeciwko Finlandii”..
    Trzeba przede wszystkim podkreślić, że rządzące kręgi Anglii i Francji , pod których dyktatem została przyjęta rezolucja Rady Ligi Narodów, nie mają ani moralnego ani formalnego prawa mówić o „agresji” ZSRR i do osądzania tej „agresji”…
    Kręgi te całkiem niedawno zdecydowanie odrzuciły pokojowe propozyje Niemiec, zmierzające do szybszego zakończenia wojny.
    Opierają swoją politykę na przedłużaniu wojny „ do zwycięskiego końca.”
    Już te okoliczności , demaskujące agresywną politykę rządzących kręgów Anglii i Francji , winny zmusić je do skromności w dziele przypisywania agresji i do zrozumienia , w końcu, że rządzące kręgi Anglii i Francji pozbawiły się moralnego i formalnego prawa mówienia o czyjejś „agresji” a tym bardziej o „agresji” ze strony ZSRR…

--
    Fizyka wg Naciskowców z forum katastrofa: W czasie chodzenia, w fazie podparcia, czyli gdy stoimy na jednej nodze, kolano przenosi czterokrotny ciężar naszego ciała-przy 100 kg wynosi to aż 400 kg.[/i] Ludzie nie mający wiedzy są podatni na manipulacje mediów.
  • piq 17.03.15, 17:59
    ...premier rządu RP jest głupia, miesza państwo polskie w groteskowe rozgrywki między firmami i celebrytami.
  • gtxl-3 17.03.15, 18:01
    piq napisał:

> ...premier rządu RP jest głupia, miesza państwo polskie w groteskowe rozgrywki
    > między firmami i celebrytami.

Łodpowim ci jak baca spod Nowego Targu....Łozes...krucafix.

• scoutek 17.03.15, 18:12

piq napisał:

> ...premier rządu RP jest głupia, miesza państwo polskie w groteskowe rozgrywki
    > między firmami i celebrytami.

nie jest głupia
    zapytana o to, po prostu zaprotestowała przeciw deprecjonowaniu dzieci poczętych metodą in vitro
    reszta to pole do kpin i żartów dla palantów, dla których problem wyzywania dzieci jest intelektualnie nieosiągalny i prowadzą żenującą rozmowę, którą nazywają dyskusją na forum

--
    moviemovie.blox.pl
  • tw_wielgus 17.03.15, 18:14
    Obrażasz mnie nieświadomie mam nadzieję. A i sobie wystawiasz tym samym świadectwo bo jak Kaczyński postawił,na bramce "barubala" i odkrył zdenerwowanie "irasiada" to jakoś nie protestowałaś wysyłając kpiarzy na pole infantylnej bezdurności.
    --
  • scoutek 17.03.15, 18:20
    Kaczyński po pierwsze przejęzyczał się często
    i w obu podanych przez ciebie przypadkach te przejęzyczenia nie były na temat (ani nawet obok) jakiegoś poważnego problemu, a nawet wyglądały na wystąpienia anegdotyczne w całości

w odróżnieniu od notorycznego deprecjonowania dzieci z in vitro

--
    moviemovie.blox.pl
  • tw_wielgus 17.03.15, 18:29
    A wiesz kto się najbardziej oburzył?
    Pewien nieprzytomnie bogaty Anglik, który wynajął sobie za kasę macicę jakiejś kobiety, którą sytuacja finansowa zmusiła do skorzystania z tak ponętnej propozycji bogatego geja.
    Tu nic niewłaściwego nie występuje. Ta sytuacja jest OK?
    I tak para pederastów weszła w posiadanie dwóch uroczych cherubinów.
    --
  • scoutek 17.03.15, 18:32

tw_wielgus napisał:

> A wiesz kto się najbardziej oburzył?
    > Pewien nieprzytomnie bogaty Anglik,

i bardzo dobrze
    bo jego bojkot to D&G odczują po kieszeni, bo za EJ pójdą inni
    i się nauczą, by nie pleść bzdur

naprawdę nie widzisz nic złego w nazywaniu dzieci z in vitro "syntetycznymi"?
    --
    moviemovie.blox.pl
  • gtxl-3 17.03.15, 18:35
    scoutek napisała:

>
    > tw_wielgus napisał:
    >
    > > A wiesz kto się najbardziej oburzył?
    > > Pewien nieprzytomnie bogaty Anglik,
    >
    > i bardzo dobrze
    > bo jego bojkot to D&G odczują po kieszeni, bo za EJ pójdą inni
    > i się nauczą, by nie pleść bzdur
    >
    > naprawdę nie widzisz nic złego w nazywaniu dzieci z in vitro "syntetycznymi"?

Ziomalko....nie wierza ani bogatymu anglikowi, ani Ewie. My, ślonzoki już tak momy.

• tw_wielgus 17.03.15, 18:41
    Nie, nie widzę w sytuacji gdy można skrobać płody i usuwać zygoty. Zupełnie nie widzę nic złego w takiej odwróconej semantyce. Gdyż w istocie cały proces jest sztuczny. I nie ma się tu co oburzać. Tak jest i już. Odrzuciłem wszelkie elementy zakłamania. Jestem wolny.

Na moje nieszczęście, nigdy mi się muzyka Elton nie podobała. Toteż nie mam żadnej możliwości niekupowania płyt tego artysty, ale wyrażam nadzieję, że grono jego wielbicieli musząc wybierać pomiędzy płytą, a ładnym zapachem świadomie wybierze zapach.
    --
    Za komuny władza deprawowała ludzi. Teraz do władzy dochodzą już uformowane kadry.
  • scoutek 17.03.15, 19:06

tw_wielgus napisał:

> Gdyż w istocie cały proces jest
    > sztuczny.

taaak? ciąża i poród też? że o zarodkach nie wspomnę

> Tak jest i już. Odrzuciłem wszelkie elem
    > enty zakłamania. Jestem wolny.

ciekawe jak ci to pójdzie, jak trzeba ci będzie coś wszczepić - wątrobę, nerkę albo rozrusznik
    ciekawe czy będziesz syntetyczny
    --
    moviemovie.blox.pl
  • tw_wielgus 17.03.15, 19:09

"> ciekawe jak ci to pójdzie, jak trzeba ci będzie coś wszczepić - wątrobę, nerkę
    > albo rozrusznik
    > ciekawe czy będziesz syntetyczny"

HA! W takim razie już jestem. I widzisz! Nie robię z tego problemu.
    --
  • gtxl-3 17.03.15, 18:16
    scoutek napisała:

>
    > piq napisał:
    >
    > > ...premier rządu RP jest głupia, miesza państwo polskie w groteskowe rozg
    > rywki
    > > między firmami i celebrytami.
    >
    > nie jest głupia
    > zapytana o to, po prostu zaprotestowała przeciw deprecjonowaniu dzieci poczętyc
    > h metodą in vitro
    > reszta to pole do kpin i żartów dla palantów, dla których problem wyzywania dzi
    > eci jest intelektualnie nieosiągalny i prowadzą żenującą rozmowę, którą nazywaj
    > ą dyskusją na forum
    >

www.wujek.pl/spiew/spiewg2.html
  • piq 17.03.15, 19:10
    ...tylko jest premierem rządu Rzeczypospolitej Polskiej. Jako ciocia klocia może sobie bredzić na fejzbuku co chce w jakiejkolwiek sprawie. Jako premier wyraża stanowisko nie swoje, tylko rządu RP. Rząd RP jest zbyt poważną strukturą, żeby zajmować stanowisko w sprawie celebrycko-modowej pyskówki, która jest czysto PRowym zabiegiem.

A wzięcie udziału w tej szopce jest jeszcze bardziej idiotyczne, niż oblewanie się wodą na rzecz walki z jakąś chorobą. To była impreza PRowska dla celebrytów-idiotów.

Albo się szanuje swój urząd oraz kraj i wie się, co należy i co trzeba, albo jest się mentalną ciocią klocią, która nie wie, co należy i kiedy. Albo szanujemy nasze państwo, bo jesteśmy mądrzy, albo wystawiamy je na pośmiewisko, bo jesteśmy głupi. Premier Kopacz wybrała to drugie.
  • gtxl-3 17.03.15, 19:19
    Albo się szanuje swój urząd oraz kraj i wie się, co należy i co trzeba, albo jest się mentalną ciocią klocią, która nie wie, co należy i kiedy. Albo szanujemy nasze państwo, bo jesteśmy mądrzy, albo wystawiamy je na pośmiewisko, bo jesteśmy głupi. Premier Kopacz wybrała to drugie

No...jak tu się z Tobą nie zgodzić!
    Bingo.

• zoil44elwer 18.03.15, 04:35
    Jestem kobietą! Powtarza'ła to wielokrotnie,czy wszyscy Polacy w TO uwierzyli? Wątpię!
    --
    Tylko dzięki zaiste niepojętej,a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej w tym kraju nie na czworakach chodzą,ana dwóch nogach udając człowieka./J Piłsudski 1926.
  • tw_wielgus 17.03.15, 18:12
    Coś ta reprezentacja kobiet w polityce ma się nie najlepiej. Same obciachy... Pitera, Kempa, Kopacz i ta z Top Gear...
    --
    Puree to tłuczone ziemniaki.
  • 13kisiel 17.03.15, 18:31
    coś cicho ostatnio o Kłamacz...skaczący Bronek całkowicie zdominował PO pod nieobecność Kaszuba :-)))

--
    a casu ad casum
  • camille_pissarro 17.03.15, 19:32
    a nie wiem czy nie na świecie, zajęła stanowisko w kwestii opinii pary włoskich projektantów mody Dolce i Gabbana co do adopcji dzieci przez pary jednopłciowe :-)
    Ciekawe w czyim to imieniu stwierdziła , że będziemy bojkotować artykuły D&G ? Jeśli wyłącznie w swoim, to można to puścić płazem, bo nawet gdyby zaserwowała sobie garsonkę u Saint Laurenta to i tak niewiele by jej to pomogło :-)
    --
    "„They who can give up essential liberty to obtain a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety"
  • w_v_w 17.03.15, 19:55
    ...moze gdyby zaproponowali jej sesje zdjeciowa, nie bylaby taka zasadnicza:D

Jak to mowia: "babe ze wsi wygoni, ale wsi z baby nigdy" ;)

Wawerka
    --
    To co ma i tak spaść, należy popchnąć.Fryderyk Nietzsche
  • boblebowsky 18.03.15, 02:43
    Pal licho wymowę, ale to, że premier rządu wypowiada się z powagą, publicznie na takie tematy jest żenujące.

tw_wielgus napisał:

> jako jeden z pierwszych w UE wprowadził sankcje wobec produktów "Dolcze-kaba
    > na
    ". Czy musimy się spodziewać sankcji ze strony Włoch za kpiny z najukocha
    > ńszego Silvio Berlusconiego za sławetne "bunga bunga?
    >
    > wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/485568,premier-kopacz-wspiera-bojkot-dolcze-kabana-kpi-twitter.html

--
    Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka