Dodaj do ulubionych

Ciemnogród zaleca nacinanie jąder!!!

26.07.15, 06:38
Szczena mnie opadła na klawiaturę jak to przeczytałem:
wiadomosci.onet.pl/opinie/dziecko-albo-krzyz/zq2dfp
I tak sobie pomyślałem, ze ja bym zalecił kościołowi obcinanie jąder księżom i biskupom, którzy są pedofilami.
ps.
KK to jiż nie ciemnogród, a debilogród.
--
Tu już drugi kombatant, bo pierwszy został zabanowany.
Byłem wyzywany i poniewierany, ubliżano mnie, a jak się odgryzłem, to dostałem kolejnego, niezliczonego już bana.
gamover.org/files/iv_rp_powrci_jeste_gotowy_196.jpg
Edytor zaawansowany
  • az43 26.07.15, 08:26
    Kościół ma wieloletnią tradycję,nawyk i potrzebę pozostawania w opozycji do postepu i nauki.Ciemnota i ograniczenia umysłowe księży przechodzą z pokolenia na pokolenie.Jeżeli do tego dodamy prostactwo umysłowe kleru i ich brak wiedzy, połączone z brakiem kontaktu z rzeczywistością no to mamy rezultaty jakie obserwujemy każdego dnia.
    Biorąc pod uwagę zawężenie zainteresowania kościoła do spraw sexu i stałego dopływu środków finansowych to nie należy oczekiwać żadnych zmian w tym zakresie.Zwłaszcza w Polsce i Watykanie.
  • zapijaczony_ryj 26.07.15, 10:54
    az43 napisał:

> Kościół ma wieloletnią tradycję,nawyk i potrzebę pozostawania w opozycji do pos
    > tepu i nauki.Ciemnota i ograniczenia umysłowe księży przechodzą z pokolenia na
    > pokolenie.Jeżeli do tego dodamy prostactwo umysłowe kleru i ich brak wiedzy, po
    > łączone z brakiem kontaktu z rzeczywistością no to mamy rezultaty jakie obserwu
    > jemy każdego dnia.
    > Biorąc pod uwagę zawężenie zainteresowania kościoła do spraw sexu i stałego dop
    > ływu środków finansowych to nie należy oczekiwać żadnych zmian w tym zakresie.Z
    > właszcza w Polsce i Watykanie.

okrągła, choć zanim to nastąpiło spalili sporo chrześcijan na stosach
    --
    No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
    tiny.pl/htd75
    I nie dostać co najmniej tytułu idioty roku?
  • antyk-acap 26.07.15, 08:56
    Właśnie w radiu słuchałem katolika który przekonywał ateistów że skoro nie wierzą w człowieczeństwo poszczególnych komórek to niech chociaż będą za zakazem bo in vitro dokonują stare kobiety a stara kobieta nie może dobrze wychować dziecka. Od razu przypomniałem sobie Abrahama, Sarę i Izaaka.

--
    Ceterum censeo Moscowiam delendam esse
    forum.gazeta.pl/forum/f,251818,Rosja_i_Ukraina.html
  • zapijaczony_ryj 26.07.15, 17:59
    antyk-acap napisał:

> Właśnie w radiu słuchałem katolika który przekonywał ateistów że skoro nie wier
    > zą w człowieczeństwo poszczególnych komórek to niech chociaż będą za zakazem bo
    > in vitro dokonują stare kobiety a stara kobieta nie może dobrze wychować dziec
    > ka. Od razu przypomniałem sobie Abrahama, Sarę i Izaaka.
    >

--
    tiny.pl/htd75
  • xystos 22.12.17, 13:27
    "Od razu przypomniałem sobie Abrahama, Sarę i Izaaka."

..to.ty ich jeszcze pamietasz?
    w stanie suchym czy mocno
    zamoczonym?

--
    ZEN
  • yoma 26.07.15, 09:55
    >. Techniki in vitro, według katechizmu, „pozostają w sprzeczności z wyłącznym prawem małżonków do stania się ojcem i matką wyłącznie dzięki sobie (…)

Zaraz zaraz. Skoro to jest moje wyłączne prawo, a nie obowiązek, to ja mogę z prawa nie skorzystać i dać się zapłodnić sztucznie, nieprawdaż?
    --
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • volupte 26.07.15, 10:26
    A to kiedy u nas?wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-21-latka-pobita-przez-grupe-nastolatek-powod-opalala-sie-w-stroju-kapielowym/ptx35n
  • nazimno 26.07.15, 10:42
    Media zrobily ludziom rozowa galaretke z szarej
    substancji, jesli ona kiedykolwiek w mozgoczaszce
    byla.
  • volupte 26.07.15, 18:01
    Kisiel na zimno?
  • zapijaczony_ryj 26.07.15, 11:29
    volupte napisał:

> A to kiedy u nas?wiadomosci.onet.pl/swiat/francja-21-latka-pobita-przez-grupe-nastolatek-powod-opalala-sie-w-stroju-kapielowym/ptx35n

dziwne, bo ja myślałem, że ja pobiły za nadmierne okrycie
    --
    tiny.pl/htd75
  • volupte 26.07.15, 18:03
    Nieuwaznie przeczytałeś , to nie była plaża naturystów.
  • 13kisiel 26.07.15, 11:32
    to już nie obrzezanie ?
    --
    a casu ad casum
  • zapijaczony_ryj 26.07.15, 17:00
    13kisiel napisał:

> to już nie obrzezanie ?

A ty KIsiel znów o swoich problemach.
    Nie przejmaj się, możesz sobie zawsze doszyć, tak jak Dorn
    --
    tiny.pl/htd75
  • cymber.gaj 27.07.15, 07:20
    13kisiel napisał:

> to już nie obrzezanie ?

Zapomniałeś obleśnie zarechotać, żuczku.

naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,393856,zuk-gnojarz-kieruje-sie-swiatlem-drogi-mlecznej.html

--
    – Jeśli mój brat zostanie prezydentem, to ja nie zostanę premierem /Jarosław Kaczyński/
    – My dotrzymujemy słowa /premier Jarosław Kaczyński, brat prezydenta Lecha Kaczyńskiego/
  • xystos 22.12.17, 13:29
    tez tak uwazam,gwalcicielom osob
    doroslych nalezy odcinac jaja z torba,gwalcicielom dzieci odcinac
    cale genitalia i markowac goracym.zelazem na posladku np.
    "K"

--
    ZEN
  • zapijaczony_ryj 22.12.17, 13:35
    Skąd żeś wygrzebał ten wątek. Ja już o tm, że bylem kombatantem zapomniałem!

--
    Dzielna walka wybitnego stratega:
    tiny.pl/htd75
    Niestety nie dał rade i poległ-można powiedzić
  • znak-wodny 22.12.17, 14:21
    obciętego fiutasa.
    Przy ostatnich święceniach ceremonia powinna się kończyć radosnym skalpelem.

--
    "Każda wiara prowadzi do fanatyzmu, który jest nieszczęściem ludzkości".
  • buldog2 22.12.17, 15:04
    Było tak kiedyś, mam na myśli powszechne kastrowanie. Kościół en bloc w końcu się temu przeciwstawił i np. sprawdzał nowo wybranych papieży, czy mają "wszystko" i sprawdzający dobitnie to ogłaszali.

--
    Sztandar PiS dumnie powiewa - xyz_xyz1
    Predateli i Swołoczi
  • fribio 22.12.17, 15:09
    Miałeś pisać o ciemnogrodzie czyli o lemingach. Ale przecież nie piszesz o lemingach.
    Co barak u ciebie konsekwencji. :D
  • znak-wodny 22.12.17, 15:23
    Renesans czyli Odrodzenie,
    Ciemnogród czyli Średniowiecze!
    Jeszcze raz powtarzam,
    że każdy sukienkowy w trakicie ostatnego święcenia dobrowolnie i z radością powinien pozbyć się fiutasa w imię "dobrej zmiany" i przemiany.
    Co to za święcenia, jak fiutas nadal nieprzyzwoicie sprężynuje a co gorsza wisi w sutannie i marnuje plemniki boże?

--
    .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka