Dodaj do ulubionych

złote serce Miriam Shaded

19.10.15, 15:32
Polecam uwadze wywiad Miriam Shaded dla Faktów tvn z 2014 roku: (od 1:05)

www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/08-06-2014-prosto-z-syrii-wolanie-o-pomoc-i-o-nowy-dom,1291698.html
Na moje oko ta pani jest mocno przerabiana. Poprawki musiały mieć miejsce tuż przed wyborami miss i, co bardziej istotne, tuż przed głośną akcją sprowadzania syryjskich chrześcijan. Przypadek?

A teraz przypomnijmy co kilka dni temu w wywiadzie dla faktu mówiła pani Miriam:

"W przeszłości startowała pani w konkursie piękności. Uroda pomaga czy przeszkadza w działalności publicznej?
- Zwiększa popularność w internecie. Dzięki niej ludzie są bardziej zainteresowani tym, co mówię. Jestem tego świadoma, ale to nie jest tak, że to lubię.

Podobno ma pani parcie na szkło.
- Co? Nie lubię występować w telewizji, a już kompletnie nie cierpię wystąpień na konferencjach. Ale powoli oswajam się z kamerą. Bo nie chodzi o mnie, ale o uratowanie ludzi, wartości europejskich, ochronę kobiet. Chcę uchronić wiele osób przed cierpieniem.

Nie wygląda pani na nieśmiałą. Pani zdjęciach z wspomnianego konkursu miss stały się hitem sieci?
- To maska. W ten sposób kryję swoją nieśmiałość. Zresztą początkowo myślałam, że sesja będzie w koszulach nocnych. Wzięłam udział w konkursie, bo chciałam przebić się z tematem prześladownych chrześcijan, promować “multi-kulti”, tolerancję."

Cóż za bohaterstwo! Pani Miriam poprawiła sobie facjatę po to by wystartować w konkursie miss i w ten sposób ratować ludzkie życie! Coż za dama pięknego serca! Jakże wspaniale się polska przyszłość maluje, na myśl że w polskim parlamencie tym razem nie będzie skończonych hipokrytów gadających pod publiczkę, podstawionych kukieł lansujących się na dobroczynność, tylko sama Miriam, święta od syryjskich chrześcijan!

I jeszcze w swej naturze skromnisi wpadła, przypadkiem oczywiście, na fotografów pudelka:
www.pudelek.pl/artykul/84781/miriam_shaded_jezdzi_na_rolkach_zdjecia/
Aż serce się raduje z tej szczerości zamiarów, dobroduszności i altruzimu!
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka