Dodaj do ulubionych

Upodlenie pad*liny.

13.11.15, 14:24
Trzeba i wielkiej odwagi, i determinacji, by czegoś takiego dokonać. Trzeba być wizjonerem – dodawał.

– Ale jest druga strona tego medalu. Wszyscy w Polsce wiedzą, że to pan jest liderem PiS. Trzeba być wielkim człowiekiem, wielkim patriotą, absolutnie przekonanym do realizacji swojej idei, budowy silnej Polski, idei którą ma PiS, żeby mimo oczywistych, jak u każdego człowieka własnych ambicji, oddać pałeczkę władzy w ręce ludzi, z którymi do tej pory pan blisko współpracował – mówił Andrzej Duda.
Jestem dla pana pełen podziwu, myślę nie tylko ja. Myślę, że tak uważa zdecydowana większość Polaków – perorował prezydent wyraźnie wzruszonym głosem. – Świadectwa wielkość są jednoznaczne – ocenił. –

i toto podobno jest prezydentem ,
ciekawe czy na prywatnych pokojach wylizał rowa prezesowi?
Edytor zaawansowany
  • szwampuch58 13.11.15, 14:28
    "wazelina" perfekcyjna,brrrr i toto jest prezydentem tego kraju
    --
    bi.gazeta.pl/im/8d/48/12/z19169933Q,Narodowy-Dzien-Niepodleglosci-w-Google-Doodle.jpg
  • pol_2015 13.11.15, 14:33
    doopka ostro boli co?? a to zaledwie początek :))

--
    Zobacz kto naprawdę pociąga za wszystkie sznurki
  • szwampuch58 13.11.15, 14:51
    rzekles,siara z obciachem dopiero przed nami
    --
    bi.gazeta.pl/im/8d/48/12/z19169933Q,Narodowy-Dzien-Niepodleglosci-w-Google-Doodle.jpg
  • rccc 13.11.15, 14:51
    Mam nadzieje ze z PO sie wyodrebni grupa patriotycznie nastawionych poslow, ktora poprze uchwalenie nowej konstytucji
  • kotek.filemon 13.11.15, 15:47
    Weź ty wreszcie poszukaj sobie proktologa i przestań skamleć na forum...

--
    Czerpałem wiedzę o Katyniu czy układzie Ribbentrop-Mołotow z przedwojennych gazet i książek historycznych z okresu międzywojennego
  • witek.bis 13.11.15, 14:46
    Jeśli "świadectwa wielkości są jednoznaczne", to nie widzę powodu, żeby ta wielkość nie została potwierdzona odpowiednią ustawą.
    --
    Jak ma się nazywać ulica prowadząca do poznańskiej spalarni śmieci?
    "Niech to będzie Oświęcimska" - zaproponował dr hab. Janusz Kapuściński, członek Akademickiego Klubu Obywatelskiego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Poznaniu
  • gelati 13.11.15, 15:02
    Zycze kolejnych, wqrviajacych was dni. POmarszczycie sie szybciej i moze walniecie w dywan.
    Milego dnia :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).
    --
    R.I.P. PO.
  • wsk175 13.11.15, 15:06
    Cieszy ciebie fakt, że prezydentem został bezmózgi wazeliniarz? głupek na posyłki?
  • kotek.filemon 13.11.15, 15:48
    Jak dla niego to swój chłop.

--
    Czerpałem wiedzę o Katyniu czy układzie Ribbentrop-Mołotow z przedwojennych gazet i książek historycznych z okresu międzywojennego
  • x2468 13.11.15, 17:30
    Cieszy się że pojawił się wreszcie ktoś głupszy od niego.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • witek.bis 13.11.15, 15:04
    Po tym hołdzie wszyscy zapomną o tamtym słynnym "Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania!", a sam Lech Kaczyński awansuje z rankingu prezydentów z miejsca ostatniego na przedostatnie. "Wielki Ojciec Narodu" na pewno to doceni.
    --
    "Niech to będzie Oświęcimska" - zaproponował dr hab. Janusz Kapuściński, członek Akademickiego Klubu Obywatelskiego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Poznaniu
  • rccc 13.11.15, 15:07
    najwiekszego polskiego polityka od 1989 roku
    Zgadzam sie ze slowami prezydenta.
  • witek.bis 13.11.15, 15:12
    Z tego, co sam mówił, po 10 IV 2010 zaczął ćpać i przez to przegrał wybory... Ale widać w PiS-ie teraz taki trynd, że kto najbardziej naćpany, ten największy. Wybór Członka-Kuchcińskiego na marszałka i Psa-Terleckiego na szefa Komuny Parlamentarnej Hi_PiS zdają się to potwierdzać.
    --
  • rccc 13.11.15, 15:19
    wcale nie uwazam, ze wybory Kaczynski przegral - cud nad urna pomogl uzurpatorowi Bronkowi
  • witek.bis 13.11.15, 15:24
    A więc gdyby nie był naćpany, to może nie dałby się tak wyrolować? Dałby Bóg, żeby jego przykład odstraszył dzieciaki od tych dopalaczy...
    --
  • rccc 13.11.15, 15:32
    zajelo troche czasu, aby Polacy zorientowali sie, ze rzadzacy manipulowali przy urnach - po samorzadowych i do europarlamentu juz ciezko bylo robic cuda
    W 2010 i w 2011 nie dalo sie uchronic przed oszustwem

Ciekawe jak ty bys zareagowal po tragicznej smierci najblizszych - jesli bys dal rade bez lekow to oznaczaloby, ze jestes niesamowicie silny
  • nachlany_wolak 13.11.15, 15:34
  • witek.bis 13.11.15, 15:45
    Podobnie jak wszyscy Polacy, traciłem już najbliższych i - jak większość Polaków - nie zacząłem po tym ćpać. Inna sprawa, że Prezes miał jakiś świetny towar, bo zachowywał się po nim jak normalny człowiek. Krótko mówiąc - szkoda, że odstawił.
    --
  • l_zaraza_l 13.11.15, 22:14
    Pewnie klasyka czyli nasienie byków aby nie od razu było widać niedostatek męskości, barbiturany żeby jakoś zasnąć (pomimo całego qrestwa jakie się uczyniło lub niedostatecznej jego ilości, gdy świadomość, że jeszcze jakieś niedobitki osobników niezgodnych z wytycznymi, funkcjonują) i amfa, żeby zwlec się koło południa. Możliwe, że teraz także morfina aby znieczulić odbyt bo gdy PAD tylko lizał, było milusio ale teraz, gdy wlazł cały, nawet prezes musi odczuwać lekki dyskomfort.
  • l_zaraza_l 13.11.15, 21:58
    witek.bis napisał:

> A więc gdyby nie był naćpany, to może nie dałby się tak wyrolować? Dałby Bóg, ż
    > eby jego przykład odstraszył dzieciaki od tych dopalaczy...

A ja nie wiem czy tam jakieś prezsskoki nie maczają w tych dopalaczach bo one tak majom, że im więcej przeciw czemuś krzyczom tym bardziej w tym umoczone som.
  • nachlany_wolak 13.11.15, 15:31
  • wsk175 13.11.15, 15:14
    Największego miał podobno Hofman,,,,,,,,,,,,,,
  • rccc 13.11.15, 15:21
    Donald jest wiekszym, sadzac po wypowiedzi Bartusia Sienkiewicza
  • nachlany_wolak 13.11.15, 15:29
  • szwampuch58 13.11.15, 15:46

--
  • wagonetka 13.11.15, 15:08
    ale ja też podziwiam prezesa za to, że umiał zbajerować tak wielu ludzi

--
    " Ludzie głupieją hurtowo a mądrzeją detalicznie"
    W. Szymborska
  • gelati 13.11.15, 15:11
    U was, PeOwiacy, tez swieci slonce?
    Slonecznie POzdrawiam.
    :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).
    --
    R.I.P. PO.
  • vagabunda66 13.11.15, 15:28
    PiSiory?
    Wątpię.
  • gelati 13.11.15, 15:37
    vagabunda66 napisał(a):

> PiSiory? Wątpię.<

Zoszczenko? Michail ? Nigdy nie slyszalem:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).
    Kolejne moralne i intelektualne zwyciestwo dogorywajacego PO. POzamiatane!

--
    R.I.P. PO.
  • wagonetka 13.11.15, 15:56
    w końcu sam poszedł jego drogą uprawiając kult brata i matki :-)

--
    " Ludzie głupieją hurtowo a mądrzeją detalicznie"
    W. Szymborska
  • yoma 13.11.15, 15:23
    Gdzie toto tak?
    --
    Poczucie szczęścia to kwestia dobrze dobranych leków antydepresyjnych.
  • gelati 13.11.15, 15:28
    W przytlaczajacej czesci wojewodztw:) Dwa Pozostale biora srodki antydepresyjne.
    Wzrosla tez liczba samobojstw. Rozwazasz?

--
    R.I.P. PO.
  • kotek.filemon 13.11.15, 15:49
    Drodzy szefowie działu propagandy PiS. Czy moglibyście na FK oddelegować osobników mniej upośledzonych umysłowo?

--
    Why is it that the world never remembered the name of Johann Gambolputty de von Ausfern Schplenden Schlitter Crasscrenbon Fried Digger Dingle Dangle Dongle Dungle Burstein von Knacker Thrasher Apple Banger Horowitz Ticolensic Grander Knotty Spelltinkle Grandlich Grumblemeyer Spelter Wasser Kurstlich Himble Eisenbahnwagen Gutenabend Bitte einen Nürnburger Bratwürstel Gespurten mit Weimache Luber Hundsfut Gumeraber Schönendanker Kalbsfleisch Mittleraucher von Hautkopft of Ulm?
  • gelati 13.11.15, 15:52
    Jestes echem mojego tematu. Milo mi. I wesolo:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).
    --
    R.I.P. PO.
  • yoma 13.11.15, 15:52
    Powiem ci, że odkąd mam w sygnaturce co mam, jest jakby o ułamek procenta lepiej... :)
    --
    Nowogrodzka, bardzo proszę o rzucenie na odcinek kogoś o IQ wyższym od glisty. Bo nudno. 
  • gelati 13.11.15, 16:07
    Nie jestem z Warszawy. Nie wiem co jest na Nowogrodzkiej. O Grodzkiej slyszalem.
    Ja tez chetnie POwtarzam temat:) I ciesze sie, ze ty. Milego dnia. Lece:)
    --
    R.I.P. PO.
  • sclavus 13.11.15, 16:50
    ... tylko się nie potknij... bo mogą ci te resztki, które można do rozumu przyrównać (na siłę!) wypaść z główeńki...
    --
    ... to jest polka - polkatolka - z przytĘputkiem!...
  • x2468 13.11.15, 17:33
    Leć i uważaj na pancerne brzozy.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • ketepud 13.11.15, 17:26
    Nie da rady, bo ci osobnicy na forach tzw."niepokornych" są za inteligentni i zostaliby bez pracy.

kotek.filemon napisał:
    >Drodzy szefowie działu propagandy PiS. Czy moglibyście na FK oddelegować osobników mniej upośledzonych umysłowo?<

--
    Kaczka, jak to Kaczka
    Lubię lody
    pozdr
    dupetek
  • sclavus 13.11.15, 16:43
    A co tu mają województwa, gupku gupi???
    ... przecie to były wybory parlamentarne a nie samorządowe!!
    (wymieni wojewodów w tych szesnastu? - ale, żeby miał z tego pożytek, musiałby "odwołać" :D i sejmiki wojewódzkie)
    Śmiech pusty ogarnia, jak "wy" odreagowujecie te osiem ostatnich lat... :D:D:D
    --
    ... wiara czyni czuba!!
  • axyzaa 13.11.15, 16:58
    Ryszard Kalisz ‏@RyszardKalisz

Dzisiaj w Pałacu Prezydenckim Jarosław Kaczyński stał niezgodnie z precedencją państwową jako pierwszy (przed Marszałkiem Sejmu).
  • m.c.hrabia 13.11.15, 17:01
    Przynajmniej wiadomo kto rządzi, a kto PAD*liną, a kto SZ*matą.
  • axyzaa 13.11.15, 17:00
    Zbigniew Hołdys ‏@ZbigniewHoldys
    Głębiej dupy wylizać nie można.
  • axyzaa 13.11.15, 17:01
    Konrad Niklewicz ‏@konradniklewicz

Wszystkie poprawki mniejszości odrzucone. Jak to było? "Będziemy szanować opozycję"? #pakietdemokratyczny he he

--
    Tato, tato, a co to tam pełza?! Demokratura Jasiu.
  • axyzaa 13.11.15, 17:02
    Adam Ozga ‏@aozga
    Trudno dawać nowej władzy 100 dni, jeśli już pierwszego dnia przymierza się do Trybunału Konstytucyjnego

Nieskorodowane politycznie noże PiSu świetnie będą się nadawały do podrzynania gardeł.A.Michnik
  • axyzaa 13.11.15, 17:04
    Darek Ćwiklak

PiS właśnie przegłosował zmianę Regulaminu Sejmu umożliwiającą eliminację PSL z Komisji ds. Służb i znoszącą rotacyjne szefostwo tej komisji
  • l_zaraza_l 13.11.15, 17:18
    axyzaa napisała:

> Darek Ćwiklak
    >
    > PiS właśnie przegłosował zmianę Regulaminu Sejmu umożliwiającą eliminację PSL z
    > Komisji ds. Służb i znoszącą rotacyjne szefostwo tej komisji

Ja nie rozumiem jak może być tak, że ugrupowanie zasiadające w Sejmie, mające mandat od wyborców, może nie mieć wicemarszałka albo przedstawicielstwa w jakiejkolwiek komisji. Czy to jest zgodne z Konstytucją?

Wszyscy przyzwoicie posłowie powinni pie...ąć zabawkami i wyjść z tego bajzlu. Ich obecność sankcjonuje to, co się dzieje. Nawet jeśli głosują przeciw to jednak biorą w tym udział.
  • axyzaa 13.11.15, 17:05
    Rafał A. Ziemkiewicz ‏@R_A_Ziemkiewicz

Tusk nie ma po co wracać.
    --
    We Are Pretty Much Fucked
  • kotek.filemon 13.11.15, 22:16
    A Ziemniakiewicz to będzie budził te lisy reżimowe o 6 rano czy jednak faję ma za miętką?

--
    Sowa i przyjaciele
  • axyzaa 13.11.15, 17:06
    Jarosław Kurski ‏@JaroslawKurski

To się nazywa trójpodział władzy a la PiS. Mają już całą władzę ustawodawczą i wykonawczą. Teraz biorą sądowniczą.
    --
    "Historia lubi się powtarzać - najpierw jako tragedia, drugi raz jako farsa.”Karol Marks
  • axyzaa 13.11.15, 17:08
    Weszliśmy na drogę załatwiania doraźnych interesów przy pomocy ustaw.

Cezary Michalski: Jak pani ocenia działania prezydenta i PiS w kwestii Trybunału Konstytucyjnego? Najpierw niezaprzysiężenie zaproponowanych przez parlament nowych sędziów Trybunału, teraz projekt ustawy pozwalającej w praktyce ograniczyć niezawisłość TK?

Ewa Łętowska: Można tu jedynie powiedzieć tyle, że w państwach o dojrzałej i dobrze funkcjonującej demokracji cały ten ciąg decyzji i działań wokół Trybunału Konstytucyjnego nie miał prawa się w ogóle wydarzyć.

www.krytykapolityczna.pl/artykuly/opinie/20151113/letowska-figielki-konstytucyjne-wokol-trybunalu?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
    --
    Prole, Kukole i Dudole nareszcie są w swoim żywiole.
  • axyzaa 13.11.15, 17:12
    KontrwywiadRMF
    ‏@KontrwywiadRMF

Mariusz Błaszczak odpowiada na pytania słuchaczy: Wojskowi piloci i pułk specjalny powinni wozić polskich VIP-ów

--
    We Are Pretty Much Fucked
  • axyzaa 13.11.15, 17:15
    (CNN)To the teacher, the assignment was a simple question of physics. To critics, it was a tasteless assignment about death at sea.

A teacher in the eastern Polish city of Bialystok gave the size of a boat and the number of people on board.

The students' assignment? To calculate how many Syrian refugees had to be thrown overboard for the boat to stay afloat and reach Greece.

The teacher, Grzegorz Nowik, said it was a matter of holding the students' attention.

"Pupils are not interested when I explain the lift of a wooden block floating on water," he said. "I told them it was a joke while saying words to be written down."

edition.cnn.com/2015/11/12/europe/poland-physics-teacher-migrants-overboard-quiz/
    --
    "Nie ma cwaniaka nad Maliniaka" maszmi
  • axyzaa 13.11.15, 17:17
    pbs.twimg.com/media/CTst7QcWEAAuGSy.jpg
    --
    "Nikt nie umieszcza dziecka w łodzi, chyba że na wodzie jest bezpieczniej niż na lądzie"W.Shire
  • axyzaa 13.11.15, 17:19
    JoeBiden na początku grudnia poleci na Ukrainę-poinformował Biały Dom. Nie ma międzylądowania w Polsce i spotkania z nowymi władzami PL

--
    Nieskorodowane politycznie noże PiSu świetnie będą się nadawały do podrzynania gardeł.A.Michnik
  • m.c.hrabia 13.11.15, 17:26
    z nowymi władzami PL

protokół nie przewiduje spotkań z prezesami faszystowskich partyjek ,
    a ze SZ*matami nie ma sensu.
  • axyzaa 13.11.15, 17:30
    m.c.hrabia napisał:

> z nowymi władzami PL
    >
    > protokół nie przewiduje spotkań z prezesami faszystowskich partyjek ,
    > a ze SZ*matami nie ma sensu.

Mam nadzieję, że się nie gniewasz, że robię sobie w twoim wątku przegląd prasy i tweetera, ale tytuł wątku wydaje mi się najbardziej adekwatny do treści które zamieszczam.
    --
    Prole, Kukole i Dudole nareszcie są w swoim żywiole.
  • axyzaa 13.11.15, 17:24
    Jarosław Kurski ‏@JaroslawKurski

PAD złożył hołd Prezesowi, potwierdzając realna hierarchię władzy w Polsce. Bardziej straszno niż śmieszno.

--
    "Nie ma cwaniaka nad Maliniaka" maszmi
  • axyzaa 13.11.15, 17:29
    axyzaa napisała:

> Jarosław Kurski ‏@JaroslawKurski
    >
    > PAD złożył hołd Prezesowi, potwierdzając realna hierarchię władzy w Polsce. Bar
    > dziej straszno niż śmieszno.
    >
    >

--
    Dudni Duda dudni w pałacowej studni,Stu dni mu potrzeba
    modlić sie do nieba.Modli Duda modli,kasy nie wymodli,niebu nie potrzeba kasy ani chleba.Dudzi Duda dudzi,spod oka na ludzi,komu skubnąć komu,bo idę do domu.By zrobić zapasy musi skubnąć kasy,
    żeby pałacować,musi pajacować. autor gupek-wioskowy
  • axyzaa 13.11.15, 17:40
    telewizjarepublika.pl/Kuchnia-polska-odc-98-20152016-katarzyna-adamiak-sroczynska,video,2001.html#.VkYRzuJT75t
    Cezary „Trotyl” Gmyz ‏@cezarygmyz 26 min.26 minut temu

Odcinek o kuchni prezydenckiej

--
  • axyzaa 13.11.15, 17:57
    audycje.tokfm.pl/audycja/PIWO-Program-Informacyjny-Wesoly-Opiniotworczy/94
    Link Lizuta z Tadlą, Blumsztajnem i Legierskim

--
  • axyzaa 13.11.15, 18:00
    Kasia KolendaZaleska ‏@KolendaK

PSL nie dostanie przewodnictwa żadnej sejmowej komisji. Ostateczne ustalenia w poniedziałek. Dorżnąć ludowców? @FaktyTVN @tvn24

--
    "Sfabrykowane Protokoły Mędrców Syjonu mogą być prawdziwe" A.Ma
  • l_zaraza_l 13.11.15, 20:31
    W poprzednim sejmie Palikoty wytypowały na swoja wice Wandę Nowicką. Potem była awantura o premię cichaczem i Palikoty chciały Nowicką odwołać i dać kogoś innego. Wszystkie ugrupowania były przeciw i Nowicka była wice bez koła a Palikoty nie maiły swojego.
    Chciałoby się powiedzieć, że wszystko wraca ale tak jak wtedy uważałam, że było nie OK wobec Palikotów tak teraz uważam, że to co się dzieje, jest nie OK wobec PSLu i ich wyborców. PSL przekroczyło próg wyborczy i jest w Sejmie. Nigdzie nie jest napisane, że wice należy się tylko 2. i 3. miejscu albo, że nie należy się najmniejszemu ugrupowaniu.
  • religijnych.uczuc.obraza 13.11.15, 18:05
    Bardzo niesprawiedliwa ocena. Pan prezydent nie będzie przynajmniej hurtowo podpisywał pisowskich ustaw bo w przeciwieństwie do poprzednika nie będzie notariuszem. No i będzie ogłaszał referenda.
    --
    „W tekście „Pendolino nie mieści się na torach” z 24 czerwca 2014 r. popełniłem błąd. Pociąg Pendolino nie jechał przez linię średnicową, ani przez dworzec Centralny, bo od marca 2014 r. trwa tam remont. W związku z tym nie mógł doznać podczas tej jazdy uszkodzeń, o których napisałem. Za pomyłkę przepraszam. Konrad Majszyk”

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.