Dodaj do ulubionych

PiSco-polo, hahahaha,...

10.12.16, 23:41
...gebels partii Piotrowicze i Sasiny (aka Ubecy i Złodzieje) zapowiedział, że w TvPiS będą promować PiSco-polo. Dlaczego mnie to nie dziwi?
Jacek Gebels uwielbia Zenka Martyniuka

--
+
jan_zizka został zabity przez admilicję FK
podczas nielegalnej demonstracji
Obserwuj wątek
    • qqazz Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 00:00
      I daje naprawdę fajne koncerty.
      Nie to co opolskie świniobicia ostatnich lat.
      A Gwiazdy Disco Polo już nie raz ogrzewały polityków swym blaskiem
      www.youtube.com/watch?v=yDb8dONh6Ww

pozdrawiam
      --
      wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html
      ----
      "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
      • boblebowsky Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 00:24
        qqazz napisał:

> I daje naprawdę fajne koncerty.

Zenek, tak samo jak całe disco polo to schlebianie najniższym gustom, na które mógłby pozwolić sobie np. taki Polszmat, ale nie państwowa TV, która z powodów ekonomicznych nie musi tego robić. Reszta to już gusta o których trudno dyskutować, a których mogę ci co najwyżej pogratulować:))
        --
        Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
        • qqazz Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 00:46
          Owszem poziom artystyczny nie najwyższych lotów ale wykonanie świetnie, cóż każdy lubi to co lubi jedni ekscytują się charczeniem tępawych afroamerykańskich dresiarzy, inni wyciem nastoletnich lafirynd, jeszcze inni za miarę poziomu artystycznego uznają kręcenie gołym tyłkiem.
          Ja tam lubię sobie posłuchać Zenka, fajne, luźne, wpadające w ucho porządnie wykonane muzykowanie. Tak samo lubię posłuchać Kukiza, ale to wiadomo to już nie solidny estradowy Zenek tylko solista z najwyższej półki jeżeli chodzi o muzykę popularną.

pozdrawiam

--
          ----
          "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
          • boblebowsky Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 11:42
            qqazz napisał:

> Ja tam lubię sobie posłuchać Zenka, fajne, luźne, wpadające w ucho porządnie wy
            > konane muzykowanie. Tak samo lubię posłuchać Kukiza, ale to wiadomo to już nie
            > solidny estradowy Zenek tylko solista z najwyższej półki jeżeli chodzi o muzykę
            > popularną.

Powiedz mi co czytasz, czego słuchasz, a będę wiedział kim jesteś.
            I tyle, nie będę się nad tobą czy Kukizem pastwił, doceń:)
            --
            • qqazz Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 13:10
              Nawet temat gustów muzycznych widzisz przez pryzmat polityki, ech...

pozdrawiam

--
              ----
                • qqazz Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 13:25
                  Aha, więc rozumiem, że po prostu nie podoba ci się jego muzyka.

pozdrawiam

--
                  ----
                  • boblebowsky Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 13:34
                    qqazz napisał:

> Aha, więc rozumiem, że po prostu nie podoba ci się jego muzyka.
                    >
                    za

Podoba nie podoba. Wartość artystyczna jego wypocin niewiele się różni od "twórczości" Zenka.
                    Co innego wartość sentymentalna, bo Aya RL to czasy mojej młodości.

--
                    • qqazz Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 14:11
                      I Ty się uważasz za znawcę tematyki próbując robić za krytyka, ech...

pozdrawiam

--
                      ----
                      • boblebowsky Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 14:53
                        qqazz napisał:

> I Ty się uważasz za znawcę tematyki próbując robić za krytyka, ech...
                        >
                        > pozdrawiam
                        >

Zaczynasz personalnie widzę, szkoda. Spróbuj może jakoś bardziej rzeczowo donieść się do tego co napisałem. Wierzę, że potrafisz i że do mojej sygnaturki nie dojdziemy:)
                        --
                        • qqazz Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 16:05
                          Co znowu personalnego sobie znalazłeś? Gusta są gustami, opinie opiniami.

pozdrawiam

--
                          ----
                          • boblebowsky Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 16:16
                            qqazz napisał:

> Co znowu personalnego sobie znalazłeś? Gusta są gustami, opinie opiniami.
                            >

A ja myślałem, że o gustach już zakończyliśmy i że mówimy teraz o wartości "artystycznej" czyli o czymś co można ująć trochę precyzyjniej z pewną dozą obiektywizmu.
                            --
                            • qqazz Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 16:23
                              Tutaj widzę tez mamy rozbieżne opinie.

pozdrawiam

--
                              ----
                                • qqazz Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 16:44
                                  No to oceniaj. Zenek to nie Wodecki ale w segmencie disco-pop-dance to jeden z tych którzy prezentują wyższy, profesjonalny poziom, oczywiście przy okazji pamiętaj że mówimy o poziomie w tym segmencie i ew. porównaniu z innymi rodzajami muzyki rozrywkowej.

pozdrawiam

--
                                  ----
                                  • boblebowsky Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 16:52
                                    qqazz napisał:

> No to oceniaj. Zenek to nie Wodecki ale w segmencie disco-pop-dance to jeden z
                                    > tych którzy prezentują wyższy, profesjonalny poziom, oczywiście przy okazji pam
                                    > iętaj że mówimy o poziomie w tym segmencie i ew. porównaniu z innymi rodzajami
                                    > muzyki rozrywkowej.
                                    >
                                    Znowu rozpaczliwiec i próba zepchnięcia dyskusji na boczny tor.
                                    A co mnie obchodzi segment disco polo? Czyżbyśmy omawiali festiwal disco polo żeby oceniać Zenka na tle innych artystów tego gatunku. Czy może chodzi o imprezę organizowaną i transmitowaną przez instytucje która z założenia jest kulturotwórcza?
                                    --
                                    • qqazz Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 16:59
                                      Tyle że tą imprezę będziemy porównywać z innymi tego typu festynami, choćby tymi z lat poprzednich a nie z noworocznym koncertem filharmoników wiedeńskich.

pozdrawiam

--
                                      ----
                                        • qqazz Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 17:12
                                          Ciekawym, czy na oglądanie pękniętych majtek Dody płaciłeś chętniej. Pamiętaj też ze ten jak to określiłes plebs tez płaci abonament a Oni akurat w Sylwestra chca posłuchać Zenka.

pozdrawiam

--
                                          ----
                                      • boblebowsky Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 17:15
                                        qqazz napisał:

> Tyle że tą imprezę będziemy porównywać z innymi tego typu festynami, choćby tym
                                        > i z lat poprzednich a nie z noworocznym koncertem filharmoników wiedeńskich.
                                        >

W porządku, z innymi imprezami tak, ale nie z festiwalem disco polo jak usiłowałaś spuścić.
                                        Nie wiem skąd przeświadczenie że Zenek reprezentuje sobą więcej niż eskowy shit czy Doda?
                                        Jedyne wytłumaczenie to twój gust, bo nic innego nie przedstawiłeś.

--
                                        • qqazz Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 18:39
                                          No i w końcu doszliśmy do jakiegoś stanowiska co do którego w miarę się zgadzamy. Oczywiście imprezy i muzykowanie festynowe, czy to z Eski czy z Polo TV nigdy nie wzniosą się na zbyt wysoki poziom artystyczny, co nie znaczy, że poziom w tym segmencie jest wyrównany a pewne elementy nie mogą być wykonane naprawdę dobrze.

pozdrawiam

--
                                          ----
                                          • boblebowsky Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 18:49
                                            qqazz napisał:

> No i w końcu doszliśmy do jakiegoś stanowiska co do którego w miarę się zgadzam
                                            > y. Oczywiście imprezy i muzykowanie festynowe, czy to z Eski czy z Polo TV nigd
                                            > y nie wzniosą się na zbyt wysoki poziom artystyczny, co nie znaczy, że poziom w
                                            > tym segmencie jest wyrównany a pewne elementy nie mogą być wykonane naprawdę d
                                            > obrze.

Dałbyś już spokój z tym Zenkiem i jego zdolnościami. W całym tym wątku nie chodzi o to czy jest on lepszy od Dody czy Rodowicz, bo nie jest. Nie mówimy w nim o festynie czy odpuście z okazji dnia pierogów, któremu patronuje Polsat. Mówimy o imprezie organizowanej przez TVP, która nawet rozrywkę powinna prezentować na jakimiś tam poziomie. Ani sam gatunek ani Zenek który go reprezentuje tego poziomu nie przedstawiają. Muzyka schlebiająca najniższym gustom powinna mieć całkowity zakaz wjazdu na publiczną antenę więc nie wiem czy się zgadzamy skoro ty widzisz jak fantastycznie się ona ostatnio rozwija.

--
                                            • qqazz Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 19:38
                                              Plenerowe występy sylwestrowe to od lat impreza festynowa dla tłumów.
                                              ---
                                              Zaś co do ogólnego poziomu rozrywki, no cóż póki co TVP żeby mieć środki na promowanie kultury wyższej musi niestety dbać o oglądalność i wpływy reklamowe więc musi do swojego repertuaru włączać pozycje które je zapewniają i pozwolą rywalizować z konkurencją. Tak mi to przynajmniej tłumaczył były po Prezesa TVP kiedy mu zwróciłem uwagę na tabloidyzacje medium które powinno realizować misję publiczna i promować kulturę wyższą (po wprowadzeniu do programu w czasie wysokiej oglądalności tańca z gwiazdami na lodzie czy czegoś podobnego).

pozdrawiam

--
                                              ----
          • buldog2 Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 14:34
            Poziom artystyczny, najpewniej, odpowiada gustom Bulteriera oraz większości pozostałych członków (mowa o członkach, oczywiście, PiS) - Hofmana, Błaszczaka, Pawłowicz (też jest członkiem!), Sobeckiej itd.

O istnieniu Zenka dowiedziałem się z tego wątku. Dzięki Piqowi.
            W interesie Narodu warto kontynuować nie tylko antropologiczną pracę Bronisława Malinowskiego, o czym było w usuniętym wątku o wzmożeniu żądz, ale też poznawać gust artystyczny ferajny.

Myślałem napisać jeszcze coś, ale może już w kolejnym wpisie.

--
            Sztandar PiS dumnie powiewa - xyz_xyz1
          • p.a.d.a.l.c.o.w.a specjalnie dla qqazz <- jego ulubiony Kukizzzsss 11.12.16, 16:59
            qqazz napisał:
            Owszem poziom artystyczny nie najwyższych lotów ale wykonanie świetnie, cóż każ
            dy lubi to co lubi
            (...)
            Tak samo lubię posłuchać Kukiza, ale to wiadomo to już nie
            solidny estradowy Zenek tylko solista z najwyższej półki jeżeli chodzi o muzykę
            popularną.

--
            www.youtube.com/watch?v=l4Jt7tHVXS0

• qqazz Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 11.12.16, 13:11
          może wizyta u ortopedy?

pozdrawiam

--
          ----
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Zenek to pierwszorzedny artysta estradowy 12.12.16, 10:00
        Trudno się nie zgodzić. Zenek naprawdę ma charyzmę i artystyczny sznyt.

--
        Z programu PiS w 2005 r., s. 99:
        Prawo i Sprawiedliwość uważa za zasadne obniżenie wieku rozpoczynania szkoły podstawowej od szóstego roku życia. Jednocześnie opowiadamy się za pozostawieniem dotychczasowej struktury szkolnej: sześcioletniej szkoły podstawowej, trzyletniego gimnazjum oraz trzyletniego liceum.
    • buldog2 Re: PiSco-polo, hahahaha,... 11.12.16, 00:17
      Nic nowego.
      W poprzedniej edycji reżym SamoPiS najął Ich Troje. Ich facet, z farbowanymi, stosownie do sytuacji na czerwono, powiedział, że każdy artysta jest prostytutką.
      Przypomina się pewien wiersz w tłumaczeniu Czesława Miłosza:
      Mów tylko to, co sam przeżyłeś. To czego nie przeżyłeś, nie jest prawdziwe.

No, mamy zgodność z rekomendacją. Za przykładem Goebbels-Bulteriera zastępy artystów reżymu PiS dochowują własnym przykładem potwierdzają słowa Wiśniewskiego.

--
    • qqazz Ujadajcie sobie ujadajcie a Ja wam przypomnę 11.12.16, 13:23
      jak podskakiwaliście na festynach 21 lat temu
      www.youtube.com/watch?v=yDb8dONh6Ww

pozdrawiam
      --
      ----
    • boblebowsky Jest Zenek, zabrakło za to miejsca 11.12.16, 13:28
      Na transmisje z wręczenia Europejskich Nagród Filmowych. Tylko dlatego, że prowadził je młody Stuhr.

pieluchy-i-sliniaczki napisał(a):

> ...gebels partii Piotrowicze i Sasiny (aka Ubecy i Złodzieje) zapowiedział, że
      > w TvPiS będą promować PiSco-polo. Dlaczego mnie to nie dziwi?
      > Jacek Gebels uwielbia Zenka Martyniuka
      >
      >

--
      • wsk175 Re: Jest Zenek, zabrakło za to miejsca 11.12.16, 13:42
        Trzoda u władzy, to i kulturę i sztukę propaguje dostosowaną do swoich możliwości i upodobań.
        Po co drogi teatr jak trzodzie bardziej się cyrk podoba?
        Po co opera i filharmonia jak wioskowy przygłup Zenek z organkami samograjkami dostarczy uciechy?
        • boblebowsky Re: Jest Zenek, zabrakło za to miejsca 11.12.16, 13:47
          wsk175 napisał:

> Trzoda u władzy, to i kulturę i sztukę propaguje dostosowaną do swoich możliwo
          > ści i upodobań.
          > Po co drogi teatr jak trzodzie bardziej się cyrk podoba?
          > Po co opera i filharmonia jak wioskowy przygłup Zenek z organkami samograjkami
          > dostarczy uciechy?

Tu nie ma przypadków. Motłochem pozbawionym kultury, która niewątpliwie rozwija jednostkę ludzką łatwiej się steruje. To kolejna cecha ustrojów totalitarnych, którą PIS wykorzystuje w budowie swojego koślawego państwa.
          --
      • szwampuch58 Re: No co ty,pan Maciek... 11.12.16, 13:43
        ...dla wolactwa to wrog smiertelny, wychwalano pana Wajde,pani Holland byla a na dodatek wszystkie nagrody zgarneli"Szwaby" i taka "zniewaga" miala byc transmitowana w wolskiej telewizji narodowej?

--
        Nie chcesz karabinu nie jesteś Polakiem, proste!...rzecze pisowski cyngiel
      • taniarada Napisał co wiedział a nie usłyszał 11.12.16, 13:54
        Statystyki są nieubłagane: talent show Polo TV o nazwie „Disco Star” bije popularnością czołowe stacje muzyczne. Daleko za programem plasuje się Viva Polska, Eska TV czy 4fun.tv. To kolejny dowód na to, że disco polo nie umarło. Trwa, zdobywa nowych fanów i ma się całkiem dobrze – co widać również w mnogości zespołów oraz samej Polo TV – stacji telewizyjnej nadającej wyłącznie muzykę tego typu. Czy mamy się czego wstydzić?

„Wieśniactwo”, „żenada” i inne tego typu określenia już dawno przylgnęły do disco polo. Tej muzyki nie wypada słuchać, robią to tylko „wieśniaki bez gustu” i „przygłupy”. Wizerunek słuchaczy disco polo jest znany: białe kozaki, żel we włosach, spodnie w kant, buty w czuby, tipsy i mięśnie zbudowane na sterydach.W czym tkwi w takim razie siła disco polo? Mimo ignorowania przez radio i telewizję głównego nurtu oraz ośmieszania przez krytyków ta nisza muzyczna okazuje się całkiem spora. Okazuje się też, że przez ostatnie lata uległa częściowej przemianie zyskując nowe pokolenie wykonawców, a z nimi ambitniejsze słowa i dźwięki. – Siła disco polo tkwi w jej lekkości, prostocie przekazu, jest niezobowiązująca – mówi Paweł Jasionowski, lider zespołu Masters. – Ma służyć dobrej zabawie i porywać do tańca. Trzeba przyznać, że dobrze sprawuje tę funkcję. Warto zaznaczyć, że muzyka disco polo ewoluuje. Dzisiejsze disco zdecydowanie różni się od tego z lat 90. – dodaje.natemat.pl/37435,miliony-sluchaczy-a-wciaz-budzi-wstyd-czy-disco-polo-to-obciach
        • boblebowsky I dalej, za autorem tego tekstu. 11.12.16, 14:07
          To jasne, że to muzyka prostych ludzi, z prostymi rytmami i słowami – mówi dziennikarka muzyczna Angelika Kucińska. – Są na nią wrażliwi ludzie nieskażeni edukacją, ale nie ma w tym nic złego, nie każdy ma dostęp do uniwersytetów.

I wszystko jasne, grupa odbiorców disco polo jest w dużej mierze tożsama z wyborcami PIS.

--
          • qqazz Re: I dalej, za autorem tego tekstu. 11.12.16, 14:16
            Tak, tak a świstak siedzi i zawija w te sreberka.

pozdrawiam

--
            ----
            • wagonetka no cóz, qqazz 11.12.16, 14:28
              jeśli ktoś tak, jak ty pisze "poszłem" zamiast "poszedłem", to ten ktoś doskonale mieści się w kategorii miłośników disco polo, o których mówi pani w linku boblebowskiego

na dowód:
              forum.gazeta.pl/forum/w,28,162732768,162732768,Oto_Polska_.html#p162747936
              --
              Pilotem walczmy z partyjnymi mediami.
              • qqazz Re: no cóz, qqazz 11.12.16, 14:36
                A co ci się nie podoba w formie "poszłem"? Skoro to forma poprawna, owszem gdzieniegdzie zupełnie nieużywana, gdzieniegdzie rozpowszechniona, tak jak wiele innych form językowych jakie można spotkać w Polsce.

pozdrawiam

--
                ----
                • buldog2 Re: no cóz, qqazz 11.12.16, 14:49
                  Tak, oczywiście. Słowo nie jest skundlone, ma swój rodowód. Bierze go od innego, którego pisowni i wymowy nikt nie kwestionuje, a mianowicie od słowa poszłyj - пошлый.

--
                • boblebowsky Re: no cóz, qqazz 11.12.16, 14:56
                  qqazz napisał:

> A co ci się nie podoba w formie "poszłem"? Skoro to forma poprawna, owszem gdzi
                  > eniegdzie zupełnie nieużywana, gdzieniegdzie rozpowszechniona, tak jak wiele in
                  > nych form językowych jakie można spotkać w Polsce.
                  >

Do tej samej szkoły co Kryśka Pawłowicz chyba chodziłeś:))

--
                  • buldog2 Re: no cóz, qqazz 11.12.16, 15:15
                    Po reformie podstawówki i oświaty będzie to jedyna forma prawidłowa. Jakiś czas dopuszczalna może być forma "poszedłem", ale nie w dokumentach i oficjalnych wystąpieniach członków, PiS.

--
                  • qqazz Re: no cóz, qqazz 11.12.16, 16:09
                    Cóż profesor Bralczyk miał ostatnio inna opinię na ten temat prowadząc w radio program nt. poprawnej polszczyzny, ale to przecież Ty jesteś autorytetem w tej materii.

pozdrawiam

--
                    ----
                    • wagonetka kompromitujesz się 11.12.16, 16:34
                      qqazz napisał:

> Cóż profesor Bralczyk miał ostatnio inna opinię na ten temat prowadząc w radio
                      > program nt. poprawnej polszczyzny, ale to przecież Ty jesteś autorytetem w tej
                      > materii.

Bralczyk:
                      "Niektórzy mówią "poszłem" z premedytacją. Uważają, że to nie jest ważne. Tak jak Lech Wałęsa, który mówił: "poszłem czy poszedłem, ale doszedłem". Inni dają wyraz swojej sympatii do zmian językowych. Bo i to jest możliwe. "Poszłem" jest niejednokrotnie traktowane jako innowacja. Ale to nie przejdzie."

NIE PRZEJDZIE, rozumiesz?

Czytaj więcej: www.polskatimes.pl/artykul/1037239,prof-bralczyk-wytykanie-bledow-w-sieci-chcialbym-by-bylo-motywowane-wrazliwoscia-a-nie-drwina,id,t.html

--
                      • wagonetka Re: kompromitujesz się 11.12.16, 16:38
                        więcej przykładów?

Bralczyk:
                        "- Chociaż jestem osobą tolerancyjną, jeśli chodzi o poprawność językową - nie sądzę, aby kiedykolwiek normą potoczną stało się słowo „poszłem”."

www.wrotapodlasia.pl/pl/wywiady/bralczyk_rozmowa.htm

--
                        • qqazz Re: kompromitujesz się 11.12.16, 17:04
                          normą może i się nie stanie ale póki co jest to forma dopuszczalna, a że Tobie się nie podoba to co Ja na to poradzę. Inna sprawa, że kiedy chodzi o nawyki językowe i regionalizmy pojecie normy i poprawności schodzi często na plan dalszy, zwłaszcza w mowie potocznej.

pozdrawiam

--
                          ----
                          • eiran Re: kompromitujesz się 11.12.16, 17:16
                            Ale dopiero co pisałeś, że Bralczyk uznaje tę formę za poprawną (ściślej - że jest innego zdania niż mariner twierdzący, że jest niepoprawna). Nie czujesz wstydu, kiedy jesteś po raz kolejny łapany na kłamstwie?

--
                            Przez 14 lat ayran. Nawał donosów zmusił mnie do porzucenia tego szlachetnego nicka.
                            • qqazz Re: kompromitujesz się 11.12.16, 18:35
                              Bo dopiero co, niedawno temu, miałem okazje słuchać jego wypowiedzi w cyklicznym programie który prowadzi na antenie Polskiego Radia, którego to programu regularnie słucham i Wam również polecam.

pozdrawiam

--
                              ----
                              • eiran Re: kompromitujesz się 11.12.16, 18:51
                                I licząc na to, że nikt z nas tego programu nie słyszał, chciałbyś dać do zrozumienia, że w tym programie wyraził odmienną opinię, niż zawał w cytacie przywołanym przez przedmówczynię?

--
                                Przez 14 lat ayran. Nawał donosów zmusił mnie do porzucenia tego szlachetnego nicka.
                        • szwampuch58 Re: kompromitujesz się 11.12.16, 17:22
                          Ci " wolscy mundrale" charakteryzuja sie jeszcze cecha w naszych czasach:Sa bezczelni w swoim wyznaczaniu ich jarmarcznych standardow innym,wszystko wiedza najlepiej,nigdy sie nie myla i nigdy nie przyznaja racji krytyce innych! Masz uwielbiac ich chlam kulturalny bo on ci kaze i wie co jest super dla ciebie.

--
                          Nie chcesz karabinu nie jesteś Polakiem, proste!...rzecze pisowski cyngiel
                • wagonetka Re: no cóz, qqazz 11.12.16, 14:45
                  a niech chodzi i na mecze, i na imprezy disco polo, niech mówi "poszłem", co mi do tego?

ja uważam, że bardzo dobrze Kur..wski zrobił , na pewno od tego wzrośnie PiS-owi poparcie wśród centrowego elektoratu :-)

--
              • qqazz Re: I dalej, za autorem tego tekstu. 11.12.16, 15:06
                Kultura wyższa aż bije po oczach, od autorki tego tekstu, jaki elegancki styl wypowiedzi, cóż za wyszukane słownictwo, jakież fenomenalne formy. No po prostu taka kultura wyższa, że ho ho. Niegodzien żem się z nią stykać.

pozdrawiam

--
                ----
                • boblebowsky Re: I dalej, za autorem tego tekstu. 11.12.16, 15:12
                  qqazz napisał:

> Kultura wyższa aż bije po oczach, od autorki tego tekstu, jaki elegancki styl w
                  > ypowiedzi, cóż za wyszukane słownictwo, jakież fenomenalne formy. No po prostu
                  > taka kultura wyższa, że ho ho. Niegodzien żem się z nią stykać.
                  >

Taaa....forma, cechy osobiste autora tekstu, tylko ani słowa o treści. Jednym słowem znowu ucieczka od konkretu. Myślę że stać cię na bardziej eleganckie wyjście z tej niekomfortowej sytuacji.

--
                  • qqazz Re: I dalej, za autorem tego tekstu. 11.12.16, 16:07
                    O treści wypowiadał się nie będę bo zwyczajnie nie wypada.

pozdrawiam

--
                    ----
                      • qqazz Re: I dalej, za autorem tego tekstu. 11.12.16, 16:24
                        Autorka omawianych wypocin raczej tego nie zrozumie.

pozdrawiam

--
                        ----
                        • boblebowsky Re: I dalej, za autorem tego tekstu. 11.12.16, 16:28
                          qqazz napisał:

> Autorka omawianych wypocin raczej tego nie zrozumie.

Dobrze że ty zrozumiałeś.
                          Odnoszę wrażenie, że nie czytałeś tego tekstu. Po pierwsze autor, a po drugie pada tam sporo ciepłych słów pod adresem disco polo.

--
                          • qqazz Re: I dalej, za autorem tego tekstu. 11.12.16, 16:31
                            "dziennikarka muzyczna Angelika Kucińska"
                            Faktycznie autor a nie autorka, jaki ze mnie tępy ch.j ze nie rozpoznałem rodzaju męskiego i typowo męskiego imienia.

pozdrawiam

--
                            ----
                            • boblebowsky Re: I dalej, za autorem tego tekstu. 11.12.16, 16:42
                              qqazz napisał:

> "dziennikarka muzyczna Angelika Kucińska"
                              > Faktycznie autor a nie autorka, jaki ze mnie tępy ch.j ze nie rozpoznałem rodza
                              > ju męskiego i typowo męskiego imienia.
                              >

Gonisz w piętkę próbując zepchnąć dyskusję na mieliznę szczegółów.

ps'

Miliony słuchaczy, a wciąż budzi wstyd. Czy disco polo to obciach?
                              Patryk Chilewicz
                              dawno temu

--
                              • qqazz Re: I dalej, za autorem tego tekstu. 11.12.16, 16:48
                                Na co?
                                W tej części wątku odnioszę się do twojego postu gdzie wkleiłeś cytat "To jasne, że to muzyka prostych ludzi, z prostymi rytmami i słowami – mówi dziennikarka muzyczna Angelika Kucińska. – Są na nią wrażliwi ludzie nieskażeni edukacją, ale nie ma w tym nic złego, nie każdy ma dostęp do uniwersytetów."
                                Tylko na jego temat tutaj rozprawiam i tylko do niego się odnoszę, żadnego linka zaś nie czytałem i niczego nigdzie nie spycham

pozdrawiam

--
                                ----
                                • boblebowsky Re: I dalej, za autorem tego tekstu. 11.12.16, 17:09
                                  qqazz napisał:

> Na co?
                                  > W tej części wątku odnioszę się do twojego postu gdzie wkleiłeś cytat "To jasn
                                  > e, że to muzyka prostych ludzi, z prostymi rytmami i słowami – mówi dziennikark
                                  > a muzyczna Angelika Kucińska. – Są na nią wrażliwi ludzie nieskażeni edukacją,
                                  > ale nie ma w tym nic złego, nie każdy ma dostęp do uniwersytetów."
                                  > Tylko na jego temat tutaj rozprawiam i tylko do niego się odnoszę, żadnego link
                                  > a zaś nie czytałem i niczego nigdzie nie spycham
                                  >

Ok. Myślałem, że trochę bardziej orientujesz się w wątku w którym się udzielasz.
                                  --
                                  • qqazz Re: I dalej, za autorem tego tekstu. 11.12.16, 17:13
                                    Nie do wszystkiego muszę się odnosić i nie będę robić tego na siłę.

pozdrawiam

--
                                    ----
        • qqazz Mało kto zauważa 11.12.16, 14:30
          że te pozostałe stacje "muzyczne" o których wspomniałeś, nadają niemal samą szmirę i programy dla debili o życiu debili ale już nie są obciachowe tylko modne.
          Kiedy Maryla Rodowicz nazywała Dodę artystką i nowa królowa polskiej piosenki to "fachowcy" tez przyjmowali to ze zrozumieniem i traktowali poważnie, po prostu zblazowane środowisko które obraża się na społeczeństwo mające inne gusta i opinie.
          Matoły w ogóle nie zauważyły, że to co ciekawego i mającego jakość w polskiej muzyce rozrywkowej skończyło się gdzieś w połowie lat 90tych, od tej pory dominuje sieczka i odgrzewane kotlety, kotlety się starzeja i sa osłuchane, sieczka zwykle prezentuje poziom niewysoki a do tego jest dość monotonna, śpiewa 5 "gwiazd" po kolei a wszystkie śpiewają tak samo i to samo. Jednym słowem poziom muzyczny głównego nurtu spada, eksperymenty są coraz żałośniejsze, za to nurt disco polo się rozwija, od remizowych lat 90tych sporo się zmieniło, owszem dalej jest sporo remizowej szmiry ale i coraz więcej wykonawców prezentujących wysoką jak na muzykę popularna jakość.

pozdrawiam
          --
          ----
            • qqazz Re: Mało kto zauważa 11.12.16, 14:44
              Ooo patrząc na język wypowiedzi szanowny kolega jest niewątpliwie przedstawicielem saloonowej kultury wyższej.

pozdrawiam
              --
              ----
          • boblebowsky Re: Mało kto zauważa 11.12.16, 15:01
            qqazz napisał:

> Matoły w ogóle nie zauważyły, że to co ciekawego i mającego jakość w polskiej m
            > uzyce rozrywkowej skończyło się gdzieś w połowie lat 90tych, od tej pory dominu
            > je sieczka i odgrzewane kotlety, kotlety się starzeja i sa osłuchane, sieczka z
            > wykle prezentuje poziom niewysoki a do tego jest dość monotonna, śpiewa 5 "gwia
            > zd" po kolei a wszystkie śpiewają tak samo i to samo. Jednym słowem poziom muzy
            > czny głównego nurtu spada, eksperymenty są coraz żałośniejsze, za to nurt disco
            > polo się rozwija, od remizowych lat 90tych sporo się zmieniło, owszem dalej je
            > st sporo remizowej szmiry ale i coraz więcej wykonawców prezentujących wysoką j
            > ak na muzykę popularna jakość.

Niestety, masz blade pojęcie o czym piszesz, tak delikatnie mówiąc. Proponuję w takich sytuacjach być trochę bardziej powściągliwym i się nie rozwijać, dla własnego dobra:)

--
          • mariner4 Nic nowego. 11.12.16, 16:14
            Za czasów PRL też zwalczano muzykę pochodząca ze "zgniłego" zachodu. Ukradkiem przywożono płyty (sam to robiłem). Partia lansowała "Mazowsze", "Biedroneczki są w kropeczki" i inny chłam. Tak jak teraz partia lansuje disco polo. Też chłam. Ukradkiem słuchało się radia Luxemburg.
            Problem w tym, ze kurdupel niczego oryginalnego nie wymyślił. Po prostu idzie w ślady Gomułki, czy innej partyjnej wszy z tamtego czasu.
            M.
            • qqazz Re: Nic nowego. 11.12.16, 16:20
              Nikt niczego nie zwalcza, za Tuska puszczali "artystkę" Dodę i odgrzewane kotlety, teraz dla odmiany będzie śpiewał Zenek.

pozdrawiam

--
              ----
          • buldog2 Re: Mało kto zauważa 11.12.16, 19:12
            Rodowicz miała kilka bardzo naturalnych, świetnych płyt. Dopóki się ... jak to powiedzieć... dopóki nie zamieniła się w gejszę nocy i zaczęła być prawdziwą damą. Od tamtej pory to już też, taka Doda, biesiadna...

--
            • qqazz Re: Mało kto zauważa 11.12.16, 19:54
              Za czasów minionych to była świetna piosenkarka, potencjał dalej pozostał, tyle że od dobrych ponad 20 lat nie nagrała nic nowego co by przebiło się ponad poziom tandetnej chałtury i prostego naśladownictwa, no i jeszcze to lansowanie Dody... Szkoda.

pozdrawiam

--
              ----
      • qqazz Kultura wyższa zabrała głos 11.12.16, 14:49
        mariner4 napisał:
        > Mnie też nie dziwi, bo to muzyka dla debili.
        > M.

pozdrawiam
        --
        ----
    • qqazz Jak by nie patrzeć. 11.12.16, 16:17
      Po sylwestrowych występach Dody, i innych gwiazdeczek z Eski Zenek to naprawdę spory postęp

pozdrawiam
      --
      ----
      • boblebowsky Re: Jak by nie patrzeć. 11.12.16, 16:25
        qqazz napisał:

> Po sylwestrowych występach Dody, i innych gwiazdeczek z Eski Zenek to naprawdę
        > spory postęp

Nie wiem skąd przekonanie, że Zenek reprezentuje sobą wyższy poziom niż Doda czy chłam z Eski. To emanacja twojego gustu czy potrafisz to jakoś uzasadnić?

--
      • x2468 Re: Jak by nie patrzeć. 11.12.16, 21:51
        Co ty się czepiasz Dody? Ostatnio uszczęśliwiła waszego prezia pokazując mu "partie tylne". Figurant był wniebowzięty.

--
        Financial Times:
        Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
    • taniarada Pamiętacie kabarety za Platformy Nieobywatelskiej? 11.12.16, 17:23
      Sam Putin śmiał się z tych kabaretów.Dzięki tym stosunkom oraz składanym Putinowi ofiarom - mieszkańcy teoretycznego państwa mogli się cieszyć pokojem, miłością i dobrobytem. Bo jak publicznie wyznał doradca Bronisława, Nałęcz: Nie ma takiej ofiary, której nie warto złożyć, aby spotkać się z Putinem. Władymir powinien więc zapamiętać Ewę Kopacz, gdy ta drżącym głosem składała na jego drogie ręce meldunek o „znakomitej współpracy” polskich i rosyjskich prokuratorów i patomorfologów po tzw. „katastrofie” samolotu TU-154M pod Smoleńskiem. Może zatem (zanim PIS dobierze się do przeciwników politycznych) znajdzie się jakaś praca dla Ewy Kopacz na daczy Władymira ? Ot, choćby przy przekopywaniu grządek na głębokość jednego metra…
      Władymir nie może przecież zapomnieć Bronisława, który już w maju 2010 r., jako pełniący obowiązki Prezydenta, nadał smoleńskim milicjantom wysokie odznaczenia za ich pracę przy "likwidowaniu" następstw katastrofy i "wyjaśnianiu" jej okoliczności. Jak może zapomnieć o Radosławie, na którego wniosek Bronisław dodatkowo odznaczył 20 Rosjan, w tym ekspertów medycyny sądowej, lekarzy, laborantów, strażaków – za „znakomitą współpracę”, o której raportowała Putinowi Ewa Kopacz ? Taki Radosław mógłby przecież nosić teczkę min. Ławrowa a niekrępująca praca przy sadzeniu dębów na podmoskiewskich daczach też się pewnie znalazła.PS.Ale tu nuda.

• piq a zatem u was w Rosji uwielbiacie PiSco-polo?... 11.12.16, 19:30
        ...Nie dziwi mnie to, tawariszczka tania. Przy "Nas nie dogoniat" lesbijek z TaTu maszerujecie rano do latryny. No i wasz tawariszcz Jarosław się wam tak podoba, choć jego ulubioną wysoką rozrywką jest patrzenie na ujeżdżanie byków w SSzA (wszak kowboj to jeden z fetyszów homoseksualistów; patrz film "Nocny kowboj", tawariszczka).

• czan-dra Re: PiSco-polo, hahahaha,... 11.12.16, 19:19
      Cholera, tyle lat żyłem w nieświadomości, ze istnieje coś takiego jak Zenek, artysta całym pyskiem, skoro podoba się, przepraszam za wyrażenie, Kurskiemu, to Zenek karierę zrobi światową.
      Disco-polo, linia melodyczna, nie ma, treść piosenek, jak u dzieci na podwórku, rym częstochowski, bo żeby coś wartościowego przekazać to trzeba mieć coś w głowie, ale co ja tam się znam.

--
      joemonster.org/i/2013/11/surrealphotos_05.jpg
      I nie wódź nas na pokuszenie.
      • taniarada Rymy częstochowskie 11.12.16, 19:50
        Częstochowski rym

Za oknem kołyszą się drzewa,
        ptaszek pięknie śpiewa.
        Rankiem życie się budzi,
        chce się wyjść do ludzi .

Patrzę przez okno otwarte szeroko,
        z przyjemnością oddycham głęboko.
        Na gałązce dwa gołąbki gruchają,