Dodaj do ulubionych

Wałesy nie ma w podstawie programowej-Zalewska

01.02.17, 11:34
To bedziemy dzieci uczyć potajemnie jak kiedys za komuny
Edytor zaawansowany
  • nauto 01.02.17, 11:40
    Przecież dopiero wczoraj ekspertyza grafologiczna potwierdziła, że był kapusiem.
  • x2468 01.02.17, 18:09
    Ekspertyza instytutu który nie potrafił odczytać taśm z czarnych skrzynek.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • zapijaczony_ryj 01.02.17, 19:25
    PiSi znali jej wynik przed jej rozpoczęciem!

--
    Dzielna walka wybitnego stratega:
    tiny.pl/htd75
    Niestety nie dał rade i poległ-można powiedzić
  • derff 01.02.17, 11:44
    To taka sama ekspertyza jak to że w Toruniu to Antka najechali cywile i potłukli beemki
  • nauto 01.02.17, 11:50
    To teraz wszystkie ekspertyzy krakowskiego Instytutu Ekspertyz Sądowych wyrzucimy do kosza? Kreujemy własna rzeczywistość?
  • snajper55 01.02.17, 12:38
    nauto napisał(a):

> To teraz wszystkie ekspertyzy krakowskiego Instytutu Ekspertyz Sądowych wyrzuci
    > my do kosza? Kreujemy własna rzeczywistość?

Raport Komisji Badania Wypadków Lotniczych o katastrofie smoleńskiej rząd do kosza wyrzucił, to tym bardziej taką ekspertyzę można.

S.
    --
    Kometa
  • porannakawa01 01.02.17, 21:03
    nauto napisał(a):

> To teraz wszystkie ekspertyzy krakowskiego Instytutu Ekspertyz Sądowych wyrzuci
    > my do kosza? Kreujemy własna rzeczywistość?

Nieeeeeeeee!
    Oskarżony tym pomówieniem może przedstawić swoich ekspertów.
    Wątpliwy okres powstawania tych dokumentów - Gdyby SB miało te dokumenty wtedy to by użyło bo wtedy były bardziej potrzebne - tu i teraz.
    Jak wtedy ta słynna fałszywka rozmowy braci Wałęsów. Nie musieliby kombinować z cięciem i montowanie taśmy mgt.
    Podaliby te "podpisane" dokumenty.
    Hłe, hłe!
    --
    Ubolewam, że [D…] jest on absolwentem naszego wydziału. [Jako prawnik] dobrze wie, co to znaczy zasada demokratycznego państwa prawnego, co to znaczy Konstytucja i […] łamiąc Konstytucję po prostu nie realizuje swoich obowiązków jako Prezydent RP.
    (Prof. Jan Zimmerman)
  • marynica 01.02.17, 11:46
    Gdy ja chodziłam do szkoły wieki temu, w PRL, to w podstawie programowej nie było Katynia i nie było też 17 września 39. Od tamtej pory wiem, że stwierdzenie "historycy ustalili" można wyrzucić do kibla. Historia, a w zasadzie historycy chodzą na pasku polityków. Pewnie że nie wszyscy, ale ci niesłuszni politycznie nie piszą podręczników.
  • erka-4 01.02.17, 11:55
    Tak jest,historycy potrafią się dostosować,coś ująć coś dodać,coś ukryć,albo dać do myślenia.
    Jednakże w sprawie pana Wałęsy my wiekiem jemu prawie równi nie musimy słuchać historyków,bo myśmy to wszystko przeżyli.
    Dziś jedynie możemy to wszystko poskładać do "kupy" i podsumować:

Lechu nas zdradził w latach dziewięćdziesiątych,może nie chciał,ale musiał skoro był Bolkiem.

Tylko dlaczego w zaparte idzie dzisiaj ???

Przecież już mu nic i nikt nie grozi !
  • nauto 01.02.17, 11:57
    Jego ego. A może sam uwierzył w bajkę o sobie?
  • erka-4 01.02.17, 12:03
    nauto napisał(a):

> Jego ego. A może sam uwierzył w bajkę o sobie?

- przychylam się do twojego twierdzenia.
    Jego JA całe lata waliło po oczach.
  • erka-4 01.02.17, 12:03
    ...aż puchły uszy.
  • x2468 01.02.17, 18:11
    Ty przeżyłeś? Jajka esbekom woziłeś?

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • sumienie.plus 01.02.17, 11:50
    Przecież o Judaszu-Bolku coś tam będzie musiało być.
    Jak o Stalinie i Hitlerze tam coś będzie to o Bolku też na pewno też będzie.
    Tylko kretyn może twierdzić, że o Bolku tam nic nie będzie.
  • derff 01.02.17, 11:53
    Przeżyłem i Stalina i kolejnych geniuszy to mam nadzieję że przeżyję reżim obecny. Swoje wiem bez podręczników
  • sumienie.plus 01.02.17, 12:00
    No i swoje to wiesz.
    Tak samo jak ci w Moskwie co jeszcze nie tak dawno zapie...li z portretami Stalina na demonstracjach w Moskwie.
    Oni też swoje wiedzieli.
  • lumpior 01.02.17, 11:54
    Kaczyński,oczywiście pod dyrekcją Jarosława. Tak ma być.Amen.
    --
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • erka-4 01.02.17, 12:00
    lumpior napisał:

> Kaczyński,oczywiście pod dyrekcją Jarosława. Tak ma być.Amen.

... a o jedną z trzech tischnerowskich prawd,czyli tą prawdziwą.
  • sprawy.nie.ma 01.02.17, 12:05
    a było ?
    bo jak pamiętam w szkole średniej syna historia skończyła się na wkroczeniu Niemców do Polski
    i dopiero interwencja u nauczycielki żydówki polegająca na posłaniu jej publicznie qrew doprowadziło to do zadaniu uczniom prezentacji o Katyniu
  • adalberto3 01.02.17, 12:57
    Polityków, historyków, itd. Będzie dzielił, nie łączył. Chyba nikt się o niego nie pobije.
  • taniarada 01.02.17, 13:07
    adalberto3 napisał:

> Polityków, historyków, itd. Będzie dzielił, nie łączył. Chyba nikt się o niego
    > nie pobije.
    Z cyklu świat się śmieje.To nie historycy będą dzielić .To Wałęsa nie da o sobie zapomnieć .siema.
  • derff 01.02.17, 16:59
    Nie da o sobie zapomnieć bo zmienił historię i cały świat o tym będzie pamiętał.
  • man_sapiens 01.02.17, 17:08
    Ich Bolek, nasz Lech Wałęsa
    --
    Państwo peerelowskie wstydziło się tego, co robiło.[...] A w rządzie PiS - zero wstydu. Karol Modzelewski
  • sprawy.nie.ma 01.02.17, 17:38
    zimny pielęgniarz jak przyjdzie czas tradycyjnie jak SBekowi, przetnie tchawicę i zaszyje tam jego oskórowanego fiuta
  • taniarada 01.02.17, 17:59
    man_sapiens napisał:

> Ich Bolek, nasz Lech Wałęsa
    Za ten wątek to 100 punktów dodaję .Do tej pory mnie brzuch boli ze śmiechu.Jestem pod wrażeniem .Chciałem dodać iż Wałęsy nie będzie w podręcznikach.I mało to kogo obchodzi.Ale będą żołnierze wyklęci i to się liczy.Trzymaj się cieplutko.
  • mariner4 01.02.17, 18:49
    Będę mówił wnukom, że szkoła kłamie. Tak mnie mówili rodzice o Katyniu i innych faktach.
    W szkole uczono mnie że największą konspiracyjną armią było AL, a ja wiedziałem, że AK.
    I tak dalej. Z moimi dziećmi postanowiliśmy, że na damy naszych dzieciaków deprawować PiS motłochowi.
    W

--
    "Naród wspaniały, tylko ludzie ku*wy."
    Józef Piłsudski
  • taniarada 01.02.17, 19:11
    mariner4 napisał:

> Będę mówił wnukom, że szkoła kłamie. Tak mnie mówili rodzice o Katyniu i innych
    > faktach.
    > W szkole uczono mnie że największą konspiracyjną armią było AL, a ja wiedziałem
    > , że AK.
    > I tak dalej. Z moimi dziećmi postanowiliśmy, że na damy naszych dzieciaków depr
    > awować PiS motłochowi.
    A mówili ci o takim czymś Bóg Honor i Ojczyzna.Widać że to przegapili .Bujać to my ale nie nas.
    >
  • man_sapiens 01.02.17, 20:27
    > A mówili ci o takim czymś Bóg Honor i Ojczyzna.

Zapomniałaś o pączkach.

--
    Mam głęboko w dupie to, czy i co podpisał Wałęsa w roku 1970. Obchodzi mnie to mniej więcej tyle co fakt, czy Mieszko I był brunetem czy blondynem.płoniekocica
  • mariner4 01.02.17, 20:34
    Sloganów mnie nie uczyli.
    M.

--
    "Naród wspaniały, tylko ludzie ku*wy."
    Józef Piłsudski
  • szwampuch58 01.02.17, 18:52
    Kto to jest Zalewska?

--
    bi.gazeta.pl/im/10/55/14/z21320208Q,Okladka--Polityki-.jpg
  • m.c.hrabia 01.02.17, 19:29
    kretynce się wydaje ,że to XVIII w
    powodzenia idiotko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.