Dodaj do ulubionych

klęskę maltańską i klęskę lizbońską niewiele różni

12.03.17, 17:28
...obydwie to przerażająco przegrane przez Polskę i na polskie konto rozgrywki tawariszcza Jara. I obydwie tawariszcz Jar fetuje identycznie - z pompatycznym powitankiem i kwiatkami dla swoich popychadeł. Te kwiatki są niewątpliwie od tawariszcza Putina przekazane tylko przez jego paroba w Polsce gnieżdżącego się w żolborsko-nowogrodzkich norach w Warszawie.

Obydwa szczyty zepchnęły Polskę na margines UE rękami Jarosława Kaczyńskiego i jego pomagierów. Będzie premia w rublach transferowych.

Świetnie się w tym kontekście mieści nazwanie przez tawariszcza Matieriewicza z pokrewnej do Jarowej służby - GRU - Jarowego popychadła "największym prezydentem Rzeczypospolitej". Wszak to niezguła Lech radząc się brata przez nieszyfrowane połączenia ze starej nokii wykonał zadanie, wycofując doświadczonych negocjatorów Cichockiego i Tarnecką z zaawansowanych rokowań ws. "pierwiastka", by poddać polskie stanowisko negocjacyjne.

--
+
jan_zizka został zabity przez admilicję FK
podczas nielegalnej demonstracji
Edytor zaawansowany
  • 141288bs 12.03.17, 17:56
    Zmien pieluchy ...mokro tam masz.I jedz do szwabii,niderlandii,czy Nicei,tam masz szanse zobaczyc jak gina od maczet...moze
    to da ci otrzezwienie.
  • man_sapiens 12.03.17, 18:29
    > Zmien pieluchy ...mokro tam masz.I jedz do szwabii,niderlandii,czy Nicei,tam ma
    > sz szanse zobaczyc jak gina od maczet...moze
    > to da ci otrzezwienie.

Od maczet giną w Polsce ludzie z rąk kiboli.
    W 2015r. w Europie było 175 ofiar zamachów terrorystycznych. W tym samym czasie w wypadkach komunikacyjnych zginęło w UE ponad 26000 ofiar. Około 150 razy więcej.

Może fakty dadzą ci otrzeźwienie.

--
    Marzę o Europie, gdzie bycie imigrantem nie byłoby przestępstwem papież Jan Paweł II
  • yoma 12.03.17, 18:32
    Musiałam się chwilę pozastanawiać, kto to jest gin od maczet i dlaczego mam go oglądać w Nicei :)

--
    PT Pisięta: niniejszy post nie stanowi zamachu na życie prezesa.
  • piq 12.03.17, 19:01
    ...zwani przez was "młodymi patriotami", a przez normalne społeczeństwo "kibolami" lub wprost "gnojkami" to u nas w Krakowie częsta rzecz. Nie muszę wyjeżdżać; a poza tym Polska to mój kraj, a nie wasz, rosyjskie sługusy, i nie wy będziecie mi mówić, dokąd mam jechać. To wy wyjedźcie do Władymira nad Klaźmą albo Władykaukazu. Won.
  • szwampuch58 12.03.17, 18:00
    zgadza sie w calosci i w szczegolach

--
    bi.gazeta.pl/im/10/55/14/z21320208Q,Okladka--Polityki-.jpg
  • wariant_b 12.03.17, 18:05
    Tylko świat się zrobił przez te dziesięć lat jakby mniejszy, a Internet powszechniejszy.
    PiS zdążył w reżimowych mediach odtrąbić i odświętować sukces w Lizbonie,
    zanim obiektywne informacje dotarły do innych mediów. Tu o klęsce wiedzieliśmy
    zanim ogłoszono zamiar i mogliśmy kompromitację śledzić na bieżąco.
  • piq 12.03.17, 20:48
    ...zawalając negocjacje, bo tryb wyboru "prezia ojropy" właśnie tam zapisano. Śmieszy mnie to coraz bardziej. Uściślę: agent Jar i niedojda Lech.
  • rozbiciedzielnicowe 12.03.17, 22:20
    pieluchy-i-sliniaczki napisał(a):

> ...obydwie to przerażająco przegrane przez Polskę i na polskie konto rozgrywki
    > tawariszcza Jara. I obydwie tawariszcz Jar fetuje identycznie - z pompatycznym
    > powitankiem i kwiatkami dla swoich popychadeł. Te kwiatki są niewątpliwie od ta
    > wariszcza Putina przekazane tylko przez jego paroba w Polsce gnieżdżącego się w
    > żolborsko-nowogrodzkich norach w Warszawie.
    > Obydwa szczyty zepchnęły Polskę na margines UE rękami Jarosława Kaczyńskiego i
    > jego pomagierów. Będzie premia w rublach transferowych.
    > Świetnie się w tym kontekście mieści nazwanie przez tawariszcza Matieriewicza z
    > pokrewnej do Jarowej służby - GRU - Jarowego popychadła "największym prezydent
    > em Rzeczypospolitej". Wszak to niezguła Lech radząc się brata przez nieszyfrowa
    > ne połączenia ze starej nokii wykonał zadanie, wycofując doświadczonych negocja
    > torów Cichockiego i Tarnecką z zaawansowanych rokowań ws. "pierwiastka", by pod
    > dać polskie stanowisko negocjacyjne.

Rzeczywiście, na szczycie w Lizbonie tez były pisie cyrki...
  • adalberto3 13.03.17, 16:59
    Pewnie z Tuskiem na kursie języka angielskiego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka