Dodaj do ulubionych

Dziś t.zn.23 marca w godz. 14–17 przed gmachem ...

23.03.17, 11:32
...Sejmu manifestacja poparcia Polaków dla polskiego rządu.
Kto się czuje Polakiem proszony jest o wparcie.
Gotówka nie jest potrzebna,potrzebne jest jedynie polskie serce.
Edytor zaawansowany
  • 23.03.17, 11:33
    polski rząd ma się tak kiepsko, że potrzebuje wsparcia?
  • 23.03.17, 13:43
    nie daje rady.

wagonetka napisał(a):

> polski rząd ma się tak kiepsko, że potrzebuje wsparcia?

E tam, to rząd Pi$ - K. Jarosław, premier Szydło, itp. wielokrotnie to podkreślali.
    --
    Precz z kaczyzmem i demokraturą!
    Forum ze Dworum/Freedom
  • 23.03.17, 11:36
    Autobusy już spontanicznie jadą ? ;)
  • 23.03.17, 11:46
    my, pracownicy warszawskiego biura AJC stawimy się w komplecie :)

--
    " Na jarmarki przychodzą rodziny z dziećmi, to bezpieczne miejsca. Jedne czego może się obawiać, to kieszonkowcy."...snakelilith, listopad 2016
  • Ale sobie zażartowali z tą gotówką.

--
    Z wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie 21.06.2016 r.:
    "Za niewiarygodne należy uznać wypowiedzi Jacka Sasina, zastępcy szefa KPRP, który twierdził, że nie pamięta, by Kancelaria miała sygnały, że lotnisko w Smoleńsku może być zamknięte, i dopiero po katastrofie dowiedziała się, że jest nieczynne"
  • 23.03.17, 11:54
    Po gotówkę na Nowogrodzką,dowiozą ze Srebrnej.

--
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain
  • 23.03.17, 12:31
    wiadomości już mają nagrany materiał z powyższej manifestacji ,
    wszyscy zobaczą , że od 300 000 do 400 000 obywateli poparło rząd niejakiej Szydło
  • 23.03.17, 12:40
    bo linia naszy Partii jest suszna i...zbawienna
    --
    dniateizmu.pl/2017/03/04/dni-ateizmu/
  • 23.03.17, 12:55
    Płot będzie? :)

--
    Polityk jest bardzo odważny, bo się nie boi tego, co robi (Julia, lat 5)
  • 23.03.17, 13:06
    yoma napisała:

> Płot będzie? :)
    >

- nie,kiełbaski i kufelek piwa,PO manifestacji,jak sobie kupisz oczywiście.
  • 23.03.17, 13:10
    można sobie wyPiSać delegację do podbicia na miejscu?
  • 23.03.17, 13:21
    Na naszych nie dają alkoholu, tylko gorącą herbatę, i darmo. Wy, rozumiem, musicie sobie walnąć dla kurażu.

Kiełbasa z kaczki? :)

--
    PT Pisięta: niniejszy post nie stanowi zamachu na życie prezesa.
  • Wygląda mi to na pucz.

--
    "Przeżyłam Oświęcim" - Beata Szydło - wspomnienia
  • 23.03.17, 13:07
    "Polacy z całego kraju spotkają się w Warszawie na wielkiej manifestacji poparcia dla działań rządu Prawa i Sprawiedliwości."

No, proszę... Nawet w tej plugawej gazetce nie udają, że chodzi o polski rząd, wyraźnie napisali, że o pisi.

--
    Wyborcy PiS są jak karp. Znudzony życiem w spokojnym stawie, pragnąc odmiany, uczepił się haczyka wędkarza.
  • 23.03.17, 13:08
    Pewnie wolactwo pozazdrościło Polakom czy to manifestacji KODu, czy to czarnego protestu, czy to ostatniej manify. Ciężko będzie przebić Wolakom polskie protesty, sekta PiS ma ledwie 20-30tys cżłonków, ciężko będzie ich wszystkich zwieść na ten spęd. A poza członkami sekty Wolaków u nas naprawdę niewielu.
  • 23.03.17, 13:18
    Tak wcześnie. Nie wiem czy elektorat zdąży z tymi balkonikami.
  • 23.03.17, 13:19
    >Załączamy oświadczenie Klubów Gazety Polskiej w Ameryce Północnej

Ihaha. Jackowo też jedzie :)

--
    Poczucie szczęścia to kwestia dobrze dobranych leków antydepresyjnych.
  • 23.03.17, 15:33
    Aktyw robotniczy oraz inteligencja pracująca? Towarzysze Gomułka i Gierek byliby z was dumni!!
  • 23.03.17, 15:38
    A w ogóle co to za wcinanie się w zgromadzenie cykliczne, hę?

--
    Polityk jest bardzo odważny, bo się nie boi tego, co robi (Julia, lat 5)
  • 23.03.17, 15:39
    I którego rządu, tego Kaczyńskiego, czy jego marionetki
    --
    Dzielna walka wybitnego stratega:
    tiny.pl/htd75
    Niestety nie dał rade i poległ-można powiedzić
  • 23.03.17, 15:40
    Masz na myśli rząd pisi?Nie popieram.

--
    Popieraj PiS-to oni wytną ostatnie drzewo,zniszczą kraj,zamkną wszystkie sklepy w niedzielę i ogłupią polskie dzieci.
  • 23.03.17, 15:59
    Nawet jeżeli ta nieszczęsna wiewiórka to nie jego dzieło, tylko stołecznych urzędników, to pusty plac w centrum Warszawy pozostanie jego symbolem. Strzelanie do bażantów wypuszczanych z klatek hodowlanych to też jego niecna działalność.
    oko.press/minister-szyszko-wzial-udzial-rzezi-bazantow-groza-mu-konsekwencje-dyscyplinarne/
  • 23.03.17, 16:06
    W okolicy mojej wsi trwa wielkie wycinanie drzew. Tam gdzie na polu rósł sobie zagajnik teraz pusto i łyso. Karczowane są wszelkie działki, wszystko co kiedyś będzie można sprzedać pod zabudowę. Rozpacz.
  • 24.03.17, 06:30
    dr.krisk napisał:

> W okolicy mojej wsi trwa wielkie wycinanie drzew. Tam gdzie na polu rósł sobie
    > zagajnik teraz pusto i łyso. Karczowane są wszelkie działki, wszystko co kiedyś
    > będzie można sprzedać pod zabudowę. Rozpacz.

- a co ?
    Zamierzałeś z Polski uczynić WSIowy skansen,niedoczekanie.
    PObudujemy Polakom piękne wille,rozpacz wnet minie.
    Wszystko musi być ładnie uPOrządkowane,chwasty wycięte i POsadzone piękne dorodne jodły,dęby i buki.
    Musimy wreszcie brać przykład z sąsiadów mądrych i bardzo dokładnych,zdyscyplinowanych oraz układnych.
    Musimy w końcu na wzór niemiecki w Polsce wprowadzić POrządek,bo któż to widział,żeby trwał sowiecki burdel ciągle.
    POra najwyższa wejść do Europy otwarcie i odważnie w POzycji stojącej.
  • 23.03.17, 16:52
    Przywieziono 100 leśników na wiec poparcia Szyszko... Dziennikarzy było tam więcej. Komiczne.
  • 23.03.17, 17:02
    mao111 napisał:

> Przywieziono 100 leśników na wiec poparcia Szyszko... Dziennikarzy było tam wię
    > cej. Komiczne.

jesteś nieobiektywny , nie widzisz tego pół milina erek ,które na własny koszt z własną arizon-ką
    w kieszeni, przyjechało do stolicy popierać peremieropodobny substytut władzy.
  • 23.03.17, 20:03
    Dubeltówki zostawili w domach ?
  • 23.03.17, 20:36
    No niech ci będzie, leśnych dziadków.

--
    Poczucie szczęścia to kwestia dobrze dobranych leków antydepresyjnych.
  • 23.03.17, 22:21
    yoma napisała:

> No niech ci będzie, leśnych dziadków.
    >

Szyszkowych dziadków.
    --
    "najgorsza część społeczeństwa /.../ element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny"
    > K. Jarosław

Forum ze Dworum/Freedom
  • 23.03.17, 21:09
    Rektywacja ORMO. Też przychodzili społecznie, dla przyjemności. Wujek opowiadał, że kiedyś gdzieś przed narodem miał wystąpić Gomułka. To dzień wcześniej w kanały pod miejscem występu wpuszczali ORMOwca, który węszył, czy nie POdłożono bomby.
    I wcale się im nie dziwię, Thuske ramię w ramię z Goldsteinem robili swoją brudną robotę przeciw Partii. Ach, zapomniałem, Thuske zmienił nazwisko nazywał się wtedy Trocki, do ojczyzny przywiozła go Pani Kanclerz w zapieczętowanym wagonie kolejowym.

--
    Zamiast z PISem, lepiej z kotem
  • 23.03.17, 22:15
    O ku....! Ale was było!!!
  • 23.03.17, 22:18
    youtu.be/b4Vh0u9OU0s
  • 23.03.17, 22:19
    UFAMY WAM TOWARZYSZU GIEREK!!!
  • 24.03.17, 06:39
    Miliony rąk młodych i chętnych w każdym ustroju konieczne jest dla jego rozwoju.
    Bez młodych nie ma POstępu,coś wiem na ten temat bo już jestem stosownie stary.

A zatem do roboty,POra najwyższa odbudować tę polską ruinę.Obcy nas w tym nie wyręczy.
  • 24.03.17, 06:54
    erka-4 napisał:
    bo już jestem stosownie stary.

Demencja?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.