Dodaj do ulubionych

Duda jak kacyk ze Środkowej Afryki

05.04.17, 17:18
z lat 50 ubiegłego wieku, jeden Duda potrzebuje dwunastu samochodów by sobie pojeździć po Śląsku, co on w nich wiózł, załóżmy, w jednym kanapki z salcesonem, w drugim termos z kawą i herbata miętową, w trzecim leśne ruchadełko, bo lubi sobie poczatować podczas podróży, w czwartym ON, w piątym i szóstym obstawa, a reszta luzem sobie popyla?

wiadomosci.wp.pl/prezydent-duda-jedzie-w-12-pojazdowej-kolumnie-a-internauci-znowu-zartuja-6108649106065025a
--
joemonster.org/i/2013/11/surrealphotos_05.jpg
I nie wódź nas na pokuszenie.
Edytor zaawansowany
  • pies_na_czarnych 05.04.17, 17:24
    a helikoptery gdzie? Ataku z nieba nie zabezpieczyli? :)))

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • alistair-p 05.04.17, 17:29
    Nad kolumną unosiły się hufce anielskie z ognistymi mieczami.Bozia ponoć lubi wszystkich odmieńców.

--
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain
  • 99venus 06.04.17, 12:38
    Macierewicz jszcze nie kupił.

--
    Popieraj PiS-to oni wytną ostatnie drzewo,zniszczą kraj,zamkną wszystkie sklepy w niedzielę i ogłupią polskie dzieci.
  • ewa9717 05.04.17, 17:31
    Bierze przykład ze swego pana, el kaczafiego, który bez kilkunastu krzepkich chłopa z obstawy chyba nawet do kibla nie chodzi...

--
    mygorszysort.pl/idioci-na-ministrow-skoczylas
  • wariant_b 06.04.17, 00:27
    > ... jeden Duda potrzebuje dwunastu samochodów by sobie pojeździć po Śląsku

I tu był błąd - w kolumnie zabrakło kilku autobusów z "miejscową ludnością".
  • man_sapiens 06.04.17, 09:35
    Afrykański kacyk rządzi swoim państwem.
    Duda podpisuje co mu każą i jeździ na nartach.
    --
    Nasze rządy będą przeciwieństwem rządów prawa. J. Kaczyński na zjeździe PiS
  • zapijaczony_ryj 06.04.17, 09:36
    Koniecznie z dzwiękiem:
    www.youtube.com/watch?v=hgDEjfx2JAI
    --
    Dzielna walka wybitnego stratega:
    tiny.pl/htd75
    Niestety nie dał rade i poległ-można powiedzić
  • taniarada 06.04.17, 09:50
    Tu już duża przesada niedrogi .Prezydent Duda to z innymi buszmenami takimi jak prezydent Komorowski , Kwaśniewski i prezydent Wałęsa to niebo i woda. Tu nie ma potrzeby się wstydzić .Wcześniej to swój stary telewizor Rubin hicior kupiony za ruble ,wyrzuciłem przez okno .Bo nie mogłem tych czerwonych pysków oglądać . Wybacz mi i za te słownictwo.Lol.
  • ukos 06.04.17, 12:02
    A serwisant? Potrzebne jeszcze co najmniej dwa samochody.
    --
    Szmaciariat, inaczej "prawo" PiSlamu
  • yoma 06.04.17, 12:31
    A ty się dziwisz, przecież taki był deal. Ty chłopczyku dostajesz zabawki i możesz się nimi bawić, a w zamian masz tylko podpisywać, co ci podetkniemy. Tfu!

--
    Polityk jest bardzo odważny, bo się nie boi tego, co robi (Julia, lat 5)
  • 99venus 06.04.17, 12:36
    PARANOJA!!
    Ja rozumiem,że ludzie niszczący państwo polskie,łamiący konstytucję,popierający bezprawie muszą się bać.Ale aż tak?
    Polska republiką bananową.

--
    Popieraj PiS-to oni wytną ostatnie drzewo,zniszczą kraj,zamkną wszystkie sklepy w niedzielę i ogłupią polskie dzieci.
  • yoma 06.04.17, 13:00
    Mówię ci, to nie to, że on się boi. Chłopczyk dostał 12 samochodzików i może sobie pojeździć, to czemu ma nie pojeździć?

--
    - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka