Dodaj do ulubionych

Biała róża dla Tuska

15.05.17, 20:55
Nie wiem jeszcze, kiedy Tusk przyjedzie do Warszawy. Pojadę go przywitać, z białą różą.

--
NSDAP w 1932r i PiS w 2015r. uzyskały poparcie po około 37% glosujących stając się najliczniejszymi partiami w parlamencie
Edytor zaawansowany
  • 16.05.17, 07:14
    Myślę, że z nadmierną powagą traktowane są wypowiedzi Kaczyńskiego, który plecie trzy po trzy, co i rusz coś bezmyslnie chlapnie, a potem robi się z tego jakieś symbole. Biała róża powinna być traktowana jako temat do kpin, a nie symbol ruchu oporu.
    Natomiast jeśli chodzi o Tuska to jestem niemal pewny, że jedną z opcji rozpatrywanych przez prokuraturę jest zmiana statusu Tuska w trakcie przesłuchania i postawienie mu zarzutów. Oczywiście, Tusk wtedy skorzysta z immunitetu, po czym państwowa TV oraz media niepokorne ogłoszą że jest tchórzem, zdrajcą itp.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 16.05.17, 07:20
    Pewne jest jedno - dobra zmiana musi się skończyć jak w Norymeberdze.
  • 16.05.17, 09:27
    Mylisz sie i to mocno w sprawie imunitetu Tuska. - Imunitet chroni go tylko w zakresie sprawowanej, obecnie,funkcji. - Nie chroni w
    zakresie czynow POpelnionych nie zwiazanych z funkcja przewodniczacego Rady Europy.
  • I jakież to czyny?

--
    Zachowanie pełne klasy w linku poniżej:
    www.youtube.com/watch?v=v324_vjrDr8
  • 16.05.17, 10:27
    Czy to istotne? wystarczy, że postawią mu zarzuty. Człowiek z zarzutami nie może chyba startować w wyborach prezydenckich a zanim sie oczyści to będzie już po wyborach. I o to parszywemu kurduplowi chodzi.

--
    Głosowanie na PiS to jak bzykanko bez gumki z tirówką. Wiadomo... tak jedno jak i drugie dobrze się nie skończy.
  • 16.05.17, 18:11
    Może startować. Samo postawienie zarzutów to za mało.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 16.05.17, 18:18
    Nie masz pojęcia o czym piszesz.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 16.05.17, 07:35
    Zobaczymy o ile wzrośnie poparcie dla PO po tej wizycie.

--
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain
  • 16.05.17, 08:07
    Mnie ciekawi, jak prokuratura wykręci się od ustalonego już terminu (5 lipca), kiedy po kilku badaniach się okaże, że gnębienie Tuska szkodzi PiSowi.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 16.05.17, 08:36
    eiran napisał:

> Mnie ciekawi, jak prokuratura wykręci się od ustalonego już terminu (5 lipca),
    > kiedy po kilku badaniach się okaże, że gnębienie Tuska szkodzi PiSowi.

Wzywanie w roli świadka nazywasz gnębieniem? Biedny Tusk. PiS nie uznaje jego wyjątkowości i każe stawiać mu się na przesłuchania jak jakiemuś zwykłemu człowiekowi. Zróbmy z niego męczennika.
    Ja jestem ciekaw jakim środkiem transportu przyjedzie, Najpierw samolotem, potem pociągiem drugiej klasy. Teraz pewnie furmanką.
  • 16.05.17, 08:43
    Tak, to gnębienie. Jak areszt wydobywczy.
  • 16.05.17, 08:50
    Tak, wielonikowy. Wezwanie dotyczy sprawy,, w której Tusk został (przez składającego wniosek) wskazany jako podejrzany. Statua świadka wynika jedynie z tego, że PiS na razie nie wie, jak to wpłynie na sondaże.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 16.05.17, 08:57
    Biedny Tusk :( nNjwiększy bohater w historii Polski tak gnębiony przez kaczystowski reżim.
    Ciągle czekam aż mnie zdemaskujesz i podasz inny nick, pod którym występuję :)
  • Przecież największym bohaterem w historii Polski jest Mariusz "propaństwowiec" Kamiński.

--
  • 16.05.17, 09:07
    No co ty. Tuska nikt nie przebije. Na drugim miejscu jest nasz szanowny noblista, który "tymy rencyma" komunę obalił a na trzecim Bartłomiej "ch..., d... i kamieni kupa" Sienkiewicz za to że budkę pod ruską ambasadą kazał spalić :)
  • No przebija ich Mariusz "propaństwowiec" Kamiński.

--
  • 16.05.17, 10:31
    jak również jego dobroczyńca, który nie boi się Konstytucji.

--
    Wyborcy PiS są jak karp. Znudzony życiem w spokojnym stawie, pragnąc odmiany, uczepił się haczyka wędkarza.
  • 16.05.17, 14:38
    Tego, który nie boi się Konstytucji, przebija ta, która się nie boi prezesa ;)

--
    @ nie chce mi się @
    Forum ze Dworum/Freedom
  • 16.05.17, 14:18
    Po co miałbym się zajmować demaskowaniem wielonilowców?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 16.05.17, 08:44
    Tusk popełni samobójstwo strzelając sobie w plecy po czym wytrze broń.
  • 16.05.17, 08:15
    alistair-p napisał:

> Zobaczymy o ile wzrośnie poparcie dla PO po tej wizycie.

Ostatnio dystans między PO i PiS się zwiększył o 13% procent. Pewnie dzięki Schetynie, który każdego dnia mówi co innego. Przyjedzie Tusk i poprawi sondaże :)
  • 16.05.17, 10:37
    Elektorat zmienny już nawet nie jak chorągiewka ale jak wiatrak??? A prawda taka, że CBOS zna rękę, która karmi. Kiedyś karmił Komorowski.

--
    Wyborcy PiS są jak karp. Znudzony życiem w spokojnym stawie, pragnąc odmiany, uczepił się haczyka wędkarza.
  • 16.05.17, 08:00
    Częściej będzie przyjeżdżał do Warszawy .Jak nie na spotkanie z prokuraturą to z panną Wasserman. Mazowiecki KOD nie przygotowany na tak częste przyjazdy "Słońca Peru. I i wykręcił się sianem.Jak powiedział Cejrowski zamknąć by nie mataczył.
  • Panna Wassermann to nie może do niego zadzwonić? W seks-telefonie mogłaby pracować.

--
  • 16.05.17, 08:44
    Specjalnie to dla obywatela Tuska więzienia nie wybudują .
  • Prezydent Duda go ułaskawi.

--
  • 16.05.17, 08:14
    man_sapiens napisał:

> Nie wiem jeszcze, kiedy Tusk przyjedzie do Warszawy.

Spokojnie. Na pewno znowu poinformuje na twitterze o szczegółach swojego przyjazdu by jego wyznawcy mogli go witać. Santo subito!
  • 16.05.17, 08:27
    Tak się składa, wielonikowy, że to prokuratura podała termin przesłuchania.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 16.05.17, 08:41
    eiran napisał:

> Tak się składa, wielonikowy, że to prokuratura podała termin przesłuchania.
    >
    Nie mądruj się .5 lipca .Będzie feta .
  • 16.05.17, 08:46
    No proszę, Nawet niedorozwój zna już termin.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 16.05.17, 08:46
    Primo, udowodnij, że posługuję się jakimś innym nickiem na forum tego portalu.
    Secundo, to chyba normalne, że prokuratura wyznacza termin przesłuchania w prokuraturze?
  • 16.05.17, 08:56
    nauto napisał(a):

> Primo, udowodnij, że posługuję się jakimś innym nickiem na forum tego portalu.
    > Secundo, to chyba normalne, że prokuratura wyznacza termin przesłuchania w prok
    > uraturze?
    A komu ty się tłumaczysz . Co to za persona .Sam widzisz że jeden nick mu już zabrali. Za ataki personalne i obrażanie ludzi.
  • 16.05.17, 08:59
    Rzadko tu bywam i nie kojarzę tego nicka. On natomiast wie o mnie więcej niż ja sam :)
  • 16.05.17, 09:15
    nauto napisał(a):

> Rzadko tu bywam i nie kojarzę tego nicka. On natomiast wie o mnie więcej niż ja
    > sam :)
    Nie wdawaj się w pyskówki.Pisz swoje , nie obrażaj .Ogólnie zlewka na takich .Trzymaj się cieplutko.
  • 16.05.17, 09:04
    to nie jest normalne.Normalne to by było gdyby prokurator przysłał tobie karteczkę z datą i godziną kiedy ciec ma się stawić w prokuraturze z adnotacja że jeśli się nie pojawi, to przyjdzie pan policjant, weźmie ciecia z ucho i przyprowadzi przed oblicze waaadzy.
    Z wysokim urzędnikiem europejskim termin się ustala, i prokurator właśnie to robi. A jeśli mowa o cywilizowanych krajach nie wzywa się tam najwyższego polityka europejskiego do prokuratora lecz wysyła pocztą pytania.
    A teraz masuj ucho.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • 16.05.17, 09:10
    Czy to ważne? Tusk w każdym przypadku zrobi z tego widowisko i będzie udawał męczennika.
  • 16.05.17, 09:13
    I dobrze!!! Na pohybel dobrej zmianie!!!
  • 16.05.17, 09:58
    To jest bardzo ważne. Świat widzi to jako objaw dziczy i prostactwa i tak będą nas traktować tak jak traktują nasze władze np pana Tuska..
    A tak w ogóle to może napiszesz coś o wezwaniu Kaczyńskiego, Macierewicza i jeszcze paru w celu wyjaśnienia sprawy zlikwidowania możliwosci obronnych Rzeczpospolitej. To ciebie ruski nie interesuje?
  • 16.05.17, 09:40
    "A jeśli mowa o cywilizowanych krajach nie wzywa się tam najwyższego polityka europejskiego do prokuratora lecz wysyła pocztą pytania"

Jasne, pocztą. I pozwala się na nie odpowiedzieć sekretarzowi.

--
    "To dobrze, że w Senacie rozpoczęto prace nad ustanowieniem Chorągwi Rzeczpospolitej, która będzie przysługiwała prezydentowi Dudzie. Oznakowany Andrzej Duda będzie łatwo rozpoznawalny na galach i piknikach (...) Prezydent Duda otrzyma wreszcie coś, czego będzie naczelnym dowódcą i zwierzchnikiem"
  • 16.05.17, 09:50
    sverir napisał:

> "A jeśli mowa o cywilizowanych krajach nie wzywa się tam najwyższego polityka e
    > uropejskiego do prokuratora lecz wysyła pocztą pytania"
    >
    > Jasne, pocztą. I pozwala się na nie odpowiedzieć sekretarzowi.
    > Sekretarz jak sekretarz .Giertych u Tuska robi za wykidajło . Aż dziw bierze że jeszcze nie chodzi po TVNach i ryczy że go PIS szykanuje.
  • 16.05.17, 14:42
    Wicepremierzy Lepper i Giertych to koalicjanci PIS. O dostojnych i poważanych z rodziny PISprano z szacunkiem.

--
    PiS nie robi, tylko mówi, a jak robi, to odwrotnie, niż mówi - Piq
  • 16.05.17, 09:36
    I nie postawią też Tuskowi to tylko fikcja.Jedynie to PIS zmienił trochę TK .Odebrał emerytury SB. I wywalił generalicję z wojsku. Dalej czekają sądy i po komusze samorządy ,gdzie bractwo czerwone obsiadło stanowiska jak stonka. siema.
  • 16.05.17, 14:43
    Czerwone komusze robactwo obsiadło PISowskie organy. Na razie partyjno-państwowe, samorządowe to za chwilę.

--
    Opozytura to bardzo ładne słowo, bo zawiera i działanie PiS w charakterze ekspozytury - Magdolot
  • 16.05.17, 16:31
    Nie stonka lecz brunatno czarne pająki z pis. (gdybyś nie wiedział to kolor brunatny powstaje z zmieszania kolorów czerwonego i czarnego).

--
    Financial Times:
  • 16.05.17, 10:09
    Donald nie daj się omamić różami,
    Tym razem mają cię
  • A jak nie tym razem to następnym już na pewno. A jak nie następnym to za dwa razy już na pewno.

--
  • 16.05.17, 11:49
    Jeszcze kilka takich przesłuchań i nasz Wielki Srateg zdoła zrobić z Tuska męczennika.
    Msze smoleńskie już się ludziom przejadły, nadchodzi czas białych róż.
    :-)))

--
    Mierżą mnie ludzie tak mali, że szkoda że wciąż ich widać. By Magdolot.
  • 16.05.17, 11:54
    Ja też!
    NA pohybel nienawistnemu kurduplowi!

--
    Dzielna walka wybitnego stratega:
    tiny.pl/htd75
    Niestety nie dał rade i poległ-można powiedzić
  • 16.05.17, 14:22
    Z podpiłowanymi szczeblami!
    Żeby bezkarnie ludziom nie ubliżał!

--
    Dzielna walka wybitnego stratega:
    tiny.pl/htd75
    Niestety nie dał rade i poległ-można powiedzić
  • 16.05.17, 14:40
    Będzie to kolejny wątek oraz dowód w procesie Tuska o zdradę dyplomatyczną. O zdradę.

--
    Opozytura to bardzo ładne słowo, bo zawiera i działanie PiS w charakterze ekspozytury - Magdolot
  • 16.05.17, 16:34
    Byli Człowiek z Żelaza, Człowiek z Marmuru, teraz mamy człowieczka z drabinkom.

--
    Financial Times:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.