Dodaj do ulubionych

Usuwają Wałęsę z lotniska w Gdańsku!

05.06.17, 13:43
Wyjątkowe skur...syństwo, napierw wygumkowali Go z podręczników historii i historii Solidarności, a teraz to sk...
www.onet.pl/?utm_source=swpromo_viasg&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_swonetsg_n_24_desktop_infobiz&srcc=ucs&pid=71d90620-f768-4783-8dd3-27f34ca29983&sid=d2373e5d-3229-41bd-ab96-21aa6ec4c1c2&utm_v=2
Aż strach pomyśłeć jaki będzie następny krok tych nienawistników!

--
Dzielna walka wybitnego stratega:
tiny.pl/htd75
Niestety nie dał rade i poległ-można powiedzić
Edytor zaawansowany
  • 05.06.17, 13:48
    Bolek nie powonien być bohaterem narodowym.
  • 05.06.17, 14:06
    Może nie powinien, ale nim został i nic tego już nie zmieni. Choćbyś pękł z zazdrości.
  • 05.06.17, 14:13
    No wiec skoro został, a nie powinien, to jaki problem żeby to drobne nieporozumienia naprawić?

--
    niepoprawni.pl/sites/default/files/ilustracje-publiczny/juz_mi_lepiej_0.jpg
  • 05.06.17, 14:19
    f.a.q napisał:

> No wiec skoro został, a nie powinien

Ja sądzę, że został, bo powinien był, jak mało kto, jeśli ktokolwiek w ostatnich latach.
    Ale na to nie macie i nie będziecie mieć nigdy żadnego wpływu. Na szczęście.

• 05.06.17, 15:58
    Widzicie... Wy uważacie, że bycie współpracownikiem esBE i donoszenie na kolegów, oraz wieloletnie mataczenie ( posunięte do granic absurdu) jest wystarczającą kwalifikacją moralną do być patronem gdańskiego lotniska.
    Ja uważam, że w świetle tego co znalazło potwierdzenie po odnalezieniu kwitów Kiszczaka całkowicie dyskwalifikuje tego buca, bufona i półgółwka (do tej sprawiedliwej oceny nie będzisz miał chyba zastrzeżeń?).

--
  • 05.06.17, 16:04
    Dwoi ci się w oczach? Nie pij tyle.
  • 05.06.17, 16:59
    Mnie się dwoi? Przecież to ty pierwszy zacząłeś się zwracać w komuszym żargonie - WY. Ja - a to z uwagi na to, że jestem dobrze wychowany - nie mogłem przecież odmówić prejścia na odpowiednią do sytuacji formę.

--
  • 05.06.17, 19:54
    f.a.q napisał:

> Mnie się dwoi?

Aha, to stare przyzwyczajenie, że się zwracasz do innych w liczbie mnogiej?

• 06.06.17, 09:46
    Kurna jeszcze raz ci tłumacze, bo widzę że masz problem z przetworzeniem najprostszych komunikatów.
    Zwróciłeś się do mnie per WY, w związku z tym, że jestem dobrze wychowany odpowiedziałem Ci w podobnym proletariackim tonie. Po prostu w komuszym towarzystwie chciałem się zachować przyzwoicie.

--
  • 05.06.17, 19:37
    TW Wolfgang się kłąnia!

--
    tiny.pl/htd75
  • 06.06.17, 09:47
    Miło mi pana spotkać - TW_wielgus do usług....

--
  • 07.06.17, 06:02
    To jest wersja PiS, a nie obiektywna prawda. Małe mściwe g... mu zazdrości, a bezmózgowcy to bezkrytycznie przjmuja.
    Wałęsa jest już w historii, jak Piłsudski i tego nie zmienicie. I na nic sie zdadzą wasze zabiegi, aby to zero, LK uczynić bohaterem narodowym. Pomimo pomników,miesięcznic on już jest na śmietniku historii, bo tam jego miejsce,
    M.

--
    "Gdyby idiota wiedział, że jest idiotą, to automatycznie przestałby być idiotą"
    Stefan Kisielewski - Kisiel
  • 06.06.17, 08:56
    pogromca_bzdury napisał:

> f.a.q napisał:
    >
    > > No wiec skoro został, a nie powinien
    >
    > Ja sądzę, że został, bo powinien był, jak mało kto, jeśli ktokolwiek w ostatnic
    > h latach.
    > Ale na to nie macie i nie będziecie mieć nigdy żadnego wpływu. Na szczęście.
    > PRL miała swoich bohaterów oraz ich pomniki,ulice,place.....III RP musi mieć swoich bohaterów i ich pomniki,ulice,place.....Ale komuchy w upamiętnianiu swych świętych nie robili kultu jednostki za życia jednostki (wyjątek J Stalin)

--
    Tylko dzięki zaiste niepojętej,a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej w tym kraju nie na czworakach chodzą,ana dwóch nogach udając człowieka./J Piłsudski 1926.
  • 05.06.17, 19:32
    Zamienić bohaterstwo Wałęsy na bochaterstwo kurdupli!

--
    tiny.pl/htd75
  • 05.06.17, 20:11
    zapijaczony_ryj napisał:

> Zamienić bohaterstwo Wałęsy na bochaterstwo kurdupli!
    >

bohaterstwo kurdupla, w sejmie do kibla, z ochroniarzem ,
    no chyba ,że Wałęsa wiedział co mówi o mężu.
  • 06.06.17, 09:49
    zapijaczony_ryj napisał:

> Zamienić bohaterstwo Wałęsy na bochaterstwo kurdupli!
    Nie posuwałbym się na Twoim miejscu... Wróć... Jeszcze raz.
    Uważam, że ten postulat jest zbyt radykalny i wystarczy, że lotnisko zmieni nazwę na im. Anny Walentynowicz.

--
  • 05.06.17, 15:48
    pogromca_bzdury napisał:

> Może nie powinien, ale nim został i nic tego już nie zmieni. Choćbyś pękł z zaz
    > drości.

To co nie powinno być a jest, w ludzkiej przestrzeni działań, może ulec zmianie. Myśl zanim cokolwiek tu napiszesz.
  • 06.06.17, 20:40
    FAkt to fakt, że Wałęsa jest Bohaterem narodowym!

--
    tiny.pl/htd75
  • 05.06.17, 15:58
    Ten twój Bolek, to ma taki piękny życiorys,że dla 100 Kaczyńskich by starczyło i jeszcze by coś zostało!
    Wy z PiS_dogłowiem, to nawet z Moczulskiego zrobiliście agenta, bo nienawiść wam na mózg padła, a sam NI zaraża nienawiścią.

--
    tiny.pl/htd75
  • 05.06.17, 16:06
    Pamiętajmy o tym i.... o Urbanie.
  • 06.06.17, 09:05
    zapijaczony_ryj napisał:

> Ten twój Bolek, to ma taki piękny życiorys,że dla 100 Kaczyńskich by starczyło
    > i jeszcze by coś zostało!
    > Wy z PiS_dogłowiem, to nawet z Moczulskiego zrobiliście agenta, bo nienawiść wa
    > m na mózg padła, a sam NI zaraża nienawiścią.
    >
    Moczulski agentem bo IPN,Sąd Lustracyjny i Sąd Najwyższy tak uznali?

--
    Tylko dzięki zaiste niepojętej,a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej w tym kraju nie na czworakach chodzą,ana dwóch nogach udając człowieka./J Piłsudski 1926.
  • 05.06.17, 18:32
    Jelcyna?
    Kto wyprowadził rosyjskie wojska z Polski?
    KAczyński, czy Wielki Wałęsa?

--
    tiny.pl/htd75
  • 06.06.17, 11:17
    zapijaczony_ryj napisał:

> Jelcyna?
    > Kto wyprowadził rosyjskie wojska z Polski?
    > KAczyński, czy Wielki Wałęsa?
    >
    >Mosz recht.LW- Absolwent Szkoły Przysposobienia Rolniczego(wydział elektryczny) a nie dr JK absolwent Uniwersytetu Warszawskiego(wydział prawa)

--
  • 07.06.17, 05:58
    Kiedy nazywano tak lotnisko, byłem przeciw. Po prostu uważam, że nadawanie nazw ludzi żyjących, albo z bieżacej polityki jest błędem. Dlatego miałem do tego stosunek negatywny, tak jak do pochówku LK na Wawelu. Ten sam powód.
    Jednak teraz zmiana atyualnego imienia portu lotniczego to czyste sk.....synstwo. To jest mściwość tej małej, wściekłej gnidy. Za to że był tchórzem w czasach próby, że podpisał lojalkę, bo zabrakło mu jaj. To ludzki śmieć.
    Mam nadzieję, że go własna krew zaleje. Oby jak najszybciej.
    M.

--
  • 07.06.17, 15:38
    mariner4 napisał:

> Kiedy nazywano tak lotnisko, byłem przeciw. Po prostu uważam, że nadawanie nazw
    > ludzi żyjących, albo z bieżacej polityki jest błędem. Dlatego miałem do tego s
    > tosunek negatywny, tak jak do pochówku LK na Wawelu. Ten sam powód.
    > Jednak teraz zmiana atyualnego imienia portu lotniczego to czyste sk.....synstw
    > o.
    > M.
    >
    >Konflikty wawelskie .Wielbłąd:L i M Kaczyńscy na Wawelu przez decyzję kardynała Stanisława D.Przed wojną inny kardynał(Sapieha) NIE chciał pochówku J Piłsudskiego na Wawelu.Porównując Piłsudskiego z Kaczyńskim oraz stanowiska obu kardynałów widać że Krk miesza i dzieli Polaków!
    Robol ze stoczni gdańskiej im LENI'na patronem gdańskiego lotniska to tylko śmieszny gest dla bufona który był bohaterski i śmieszny zarazem.
  • 07.06.17, 15:58
    Piłsudski był wojującym antyklerykałem i zmienił wyznanie na ewangelickie.
    Przynajmniej nie dziwię się prymasowi. Ale wymiękł, bo wojsko zagroziło, że użyje siły. Tamto wojsko miało jaja w przeciwienstwie do pisiego voklsturmu.
    M.

--
  • 05.06.17, 14:00
    Usunac to Anna Kołakowska moze se te konskie uzebienie,to wszystko co moze:
    czaspomorza.pl/wp-content/uploads/2016/02/kolakowska-DSC09873-400x322.jpg

--
    bi.gazeta.pl/im/17/da/14/z21866007IH,Andrzej-Duda-na-szczycie-NATO-w-Brukseli-2017--Mem.jpg
  • 05.06.17, 14:00
    Oczywiście tych prawdziwych pogromców komuny.Póki co mogą Wałęsie nasikać na wycieraczkę.A co do wywalania Lechów,proponuję wywalić z Wawelu niejakiego Kaczyńskiego Lecha.Może referendum w tej sprawie?Piłsudski już ze 100 razy się w grobie przewrócił.

--
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain
  • 05.06.17, 14:08

Toż to obciach nie z tej ziemi, że na wniosek środowiska GW lotnisku jednego z największych polskich miast nosi imie esbeckiego kapusia, kłamcy, krętacza i kombinatora.
    --
  • 05.06.17, 19:35
    Który był paiony pączkami na UB podczas kiedy Wałęsa siedział w więzieniu , abo był internowany!

--
    tiny.pl/htd75
  • 06.06.17, 10:28
    zapijaczony_ryj napisał:

> Który był paiony pączkami na UB podczas kiedy Wałęsa siedział w więzieniu , abo
    > był internowany!
    >
    W którym więzieniu i z kim siedział Lech W?Bo był internowany w Rządowym Ośrodku Wypoczynkowym w Arłamowie.Bartoszewski,Komorowski,Niesiołowski......w Oficerskim Domu Wypoczynkowym Wojsk Lotniczych.Mniejszych solidaruchów(roboli) internowano w więzieniach i aresztach.Jaruzel traktował ich ich solidarnie?Tak jak Gierka i wierchuszkę PZPR osadzając w barakach poligonu drawskiego!! RP 3 po 89 też SOLIDARNIE potraktowała byłych opozycjonistów!
  • 06.06.17, 10:31
    Był karmiony kawiorem i szampanem.

--
  • 06.06.17, 10:55
    f.a.q napisał:

> Był karmiony kawiorem i szampanem.
    >
    Bronisław Maria K-wspomnienia z internatu;Z wizyt w 'internacie'(Oficerski DW WL) żona przywoziła wiktuały niedostępne na rynku,ba nawet niedostępne w kościelnych punktach pomocy

--
  • 06.06.17, 09:14
    f.a.q napisał:

>
    > Toż to obciach nie z tej ziemi, że na wniosek środowiska GW lotnisku jednego z
    > największych polskich miast nosi imie esbeckiego kapusia, kłamcy, krętacza i ko
    > mbinatora.
    Kabel-Bolek ze Stoczni m LENIna patronem lotniska w Gdańsku.A lotnisku w Warszawie patronuje tylko Frycek Szopen.

--
  • 05.06.17, 14:59
    Wykopiemy Lecha z Wawelu
  • 06.06.17, 10:34
    gorszysort napisał(a):

> Wykopiemy Lecha z Wawelu
    Znacjonalizujemy Dworek na Polanki w Gdańsku!Bo nikt nie wierzy że ten Dworek LW kupił za TOTOLOTKOWE wygrane.

--
  • 06.06.17, 12:10
    Ty lepiej uważaj. Jeszcze jest do znacjonalizowania siedziba instytutu Kaczyńskiego i pierwszy sarkofag.

--
    Warszawa od morza do morza!
  • 05.06.17, 17:25
    hańba!

--
    Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.
  • 05.06.17, 18:38
    To świetny pomysł, żeby patronką lotniska pasażerskiego była ofiara katastrofy lotniczej. Do tego oszczędność: dwie pierwsze litery na napisach zostają bez zmian.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 05.06.17, 20:00
    eiran napisał:

> To świetny pomysł, żeby patronką lotniska pasażerskiego była ofiara katastrofy
    > lotniczej. Do tego oszczędność: dwie pierwsze litery na napisach zostają bez zm
    > ian.
    >
    >
    a dwie następne łatwo przerobić ,wystarczy ogonki zamalować.
  • 07.06.17, 16:17
    eiran napisał:

> To świetny pomysł, żeby patronką lotniska pasażerskiego była ofiara katastrofy
    > lotniczej. Do tego oszczędność: dwie pierwsze litery na napisach zostają bez zm
    > ian.
    >
    > No i suwnicowa czyli jakby pilot suwnicy.A może Krzywonos-motornicza na strassenbanie.Bo Bolek to tylko szofer wózka akumulatorowego.

--
  • 05.06.17, 21:49
    Skandal!!!! Przecież on "tymy rencyma" sam komunę obalił.
  • 05.06.17, 22:02
    > Przecież on "tymy rencyma" sam komunę obalił.

Nie sam - pomagał mu Reagan i Papież :)
  • 06.06.17, 09:19
    nauto napisał(a):

> Skandal!!!! Przecież on "tymy rencyma" sam komunę obalił.
    Etam,wcale nie sam ale wespół w zespół z Kiszczakiem i kolesiami z SB.

--
  • 05.06.17, 22:05
    To powinno być lotnisko im. "Solidarności".

Stawianie pomników za życia jest ryzykowne... :)
  • 06.06.17, 09:21
    prawdawaszaboli napisał:

> To powinno być lotnisko im. "Solidarności".
    >
    > Stawianie pomników za życia jest ryzykowne... :)
    Solidarności ze Stoczni im LENI'na?

--
  • 06.06.17, 09:02
    Natepnym krokiem bedzie eliminacja sbckiej i ruskiej agentury w Polsce.- W zaleznosci od "zaslug"jednym powroz,drugim oboz pracy.
  • 06.06.17, 09:08
    Co proponujesz dla Macierewicza?

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • 06.06.17, 10:07
    zapijaczony_ryj napisał:

> Wyjątkowe skur...syństwo, napierw wygumkowali Go z podręczników historii i hist
    > orii Solidarności, a teraz to sk...

Za życia?

Nawet JP II kilka lat musiał stać w korytarzu, nim został tzw. świętym.
    Watykan jest normalniejszy od III RP :)

--
    "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html
  • 06.06.17, 10:23
    W jakim mieście u licha znajduje się pomnik Wałęsy?

--
    Najdłuższy miesiąc w roku to trzeci.
  • 06.06.17, 10:25
    yoma napisała:

> W jakim mieście u licha znajduje się pomnik Wałęsy?
    >

--
    "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html
  • 06.06.17, 10:42
    Pokaż foto.

--
    Nowogrodzka, bardzo proszę o rzucenie na odcinek kogoś o IQ wyższym od glisty. Bo nudno. 
  • 06.06.17, 10:51
    yoma napisała:

> Pokaż foto.

SJP drugie znaczenie.

--
  • 06.06.17, 12:11
    Fotki?

--
    - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
  • 06.06.17, 13:04
    yoma napisała:

> Fotki?

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ulica-lecha-walesy,119545.html
    :)

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • 06.06.17, 11:04
    A masz: d.polskatimes.pl/k/r/4/da/ed/4e8434366f092_p.jpg

--
  • 06.06.17, 10:34
    d.polskatimes.pl/k/r/4/da/ed/4e8434366f092_p.jpg

Ma popiersie z milicyjną pałą.

--
  • 06.06.17, 10:38
    Kiedyś stawiali,np Stalinowi!

--
  • 06.06.17, 10:42
    To kwestii nie ulega. No i?

--
    Nowogrodzka, bardzo proszę o rzucenie na odcinek kogoś o IQ wyższym od glisty. Bo nudno. 
  • 06.06.17, 11:07
    yoma napisała:

> To kwestii nie ulega. No i?
    >
    No i wydaje mi siem że klimaty w kulcie jednostki som podobne.

--
  • 06.06.17, 12:12
    Masz rację, wydaje ci się.

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
  • 06.06.17, 12:20
    yoma napisała:

> Masz rację, wydaje ci się.
    >Bo pewne to są tylko śmierć i podatki!

--
  • 06.06.17, 10:28
    za życia jasia drugiego , co najmniej kilkadziesiąt
  • 06.06.17, 11:29
    m.c.hrabia napisał:

> za życia jasia drugiego , co najmniej kilkadziesiąt
    RP3 normalny kraj?

--
  • 06.06.17, 12:07
    RP3 normalny kraj?

a co to znaczy normalny?
    pewnie będzie ze 35 mln opinii w temacie.
  • 06.06.17, 12:17
    m.c.hrabia napisał:

> RP3 normalny kraj?
    >
    > a co to znaczy normalny?
    > pewnie będzie ze 35 mln opinii w temacie.
    Tzn bez kultu jednostki,religii dyktatur.Majakowski;Lewą marsz! Jednostka jest zerem!

--
  • 06.06.17, 12:26
    zoil44elwer napisał:

> Tzn bez kultu jednostki,religii dyktatur.Majakowski;Lewą marsz! Jednostka jest
    > zerem!
    >
    >
    >

a komu będą nap: taki intelektualista Suski czy inny Kuchciński włazić bez mydła ?
  • 06.06.17, 12:40
    Czarter, Bush senior, a nawet Clintonowie maja lotniska swojego imienia, Carlos Lopez i Schwarzenegger - stadiony, "doktorku".

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 06.06.17, 12:41
    Carter. James Carter.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 06.06.17, 10:36
    img.joemonster.org/i/2016/02/1-20160223004953.jpg

--
  • 06.06.17, 11:24
    Kiedy usuną LW do Popowa z Dworku na ul Polanki w Gdańsku?

--
  • 06.06.17, 12:13
    Kaczyński oddaj sarkofag!

--
  • 06.06.17, 12:37
    Wachowski go okradł, patronat nad lotniskiem zagrożony. Biednemu zawsze wiatr w oczy.
    www.pudelek.pl/artykul/107778/wachowski_okradal_walese_i_jego_fundacje_na_kontach_instytutu_zostalo_107_zl/
    Zostało mu 107 zł, na zakupy w "Biedronce" wystarczy.
  • 06.06.17, 22:46
    Przecież to jesr kacza religia i trudno sobie wyobrazić bardziej zasłużonych dla jej rozwoju oprócz Kaczyńskicj.
  • 07.06.17, 03:20
    Bedzie mozna bez wstydu i mdlosci ladowac w Gdansku.
  • 08.06.17, 09:13
    Jestem ZA(a nawet przeciw)

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.