Dodaj do ulubionych

Pytanie o Urbana i Mazurek

04.07.17, 13:14
Rzeczniczka PIS, Beata Mazurek, przypomina, że prawo trzeba przestrzegać. To tak, stanu wojennego trzeba przestrzegać.
To nie ostrzeżenie, tylko stwierdzenie faktu - powiedziała Mazurek.
Oddziały ZOMO stoją w pogotowiu, też fakt.

Pytanie.
Czy rzeczniczka Partii Mazurek inspirowała się wypowiedziami rzecznika Urbana czy cytowała rzecznika Partii dosłownie? Może kto pamięta.

--
PiS nie robi, tylko mówi, a jak robi, to odwrotnie, niż mówi - Piq
Partia Interesów Sowieckich - Obraza
Edytor zaawansowany
  • 04.07.17, 14:28
    Kto to Urban wiadomo,ale to wysokiej klasy profesjonalista i na pewno nie idiota.O pani Mazurek się nie wypowiem,ale do Urbana jej bardzo daleko.

--
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain
  • 04.07.17, 14:35
    alistair-p napisał:

> Kto to Urban wiadomo,ale to wysokiej klasy profesjonalista i na pewno nie idiot
    > a.O pani Mazurek się nie wypowiem,ale do Urbana jej bardzo daleko.
    >

do Urbana to ma ze 4 lata świetlne
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22047815,zmiana-pogladow-beaty-mazurek-moge-nie-placic-abonamentu.html#BoxNewsImg&a=66&c=96

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.