Dodaj do ulubionych

Anton i jego chłopaki jako ruska agentura - suma..

11.07.17, 17:35
...tego, co wiem, i co już wielokrotnie na tym forum publikowałem. Krótko i w punktach:

— sprawa smoleńska, powiązanie Macierewicza z GRU poprzez Tatianę Karacubę, specjalistkę od walki psychologicznej i oficer rosyjskich służb wydawałoby się poszlakowe, choć mocno udokumentowane; ale wynalazłem jeszcze kiedyś powiązanie człowieka z peerelowsko-rosyjskich służb Nadworskiego , oficera prowadzącego Luśnię, z Chrisem Cieszewskim, pospiesznie podrzuconym przez GRU(?) na miejsce Rońdy do "zespołu smoleńskiego"; oficerem prowadzącym Cieszewskiego był NADWORSKI! Operacja smoleńska Macierewicza jest w oczywisty sposób nadzorowana i wspomagana przez rosyjskie służby. Dodam jeszcze ekipę Sakiewicza, która zabrała "Gazetę Polską" Wierzbickiemu z pomocą agentów peerelowskich Żmudy i Solskiego. CIekawe, kto prowadził Hannę Natorę, żonę Macierewicza?

— sprawa "rosomaków": Macierewicz przez lata sabotował i blokował program "rosomak", który okazał się sukcesem światowym, bo uważa się "rosomaki" za światowy top. Na szczęście nie udało się rosyjskiemu parobowi tego dokonać.

— sprawa "caracali", jak pisałem nie chodziło wyłącznie o uziemienie najlepszego komponentu polskiej armii, czyli wojsk specjalnych, w których Polska w NATO się wyspecjalizowała; bez nowych śmigłowców z oprzyrządowaniem do operacji w nocy i przy ograniczonej widoczności wojska te tracą 3/4 swojej wartości. Zabijając kontrakt na "caracale" rosyjscy agenci w MONie na czele z Kownackim i Macierewiczem zabili deskami wszystkie furtki do kontraktów ze spółkami Airbusa i Francją, a zwłaszcza uderzyli w program odstraszania strategicznego "Orka", który pozwalał dosięgnąć Polsce kluczowe cele w Rosji nawet w miesiąc po rozpoczęciu wojny. "Orka" zakładała zakup okrętów podwodnych wyposażonych w pociski manewrujące o zasięgu ponad 1000 km, dla których to okrętów Bałtyk jest wymarzonym polem operacji. Amerykanie nie sprzedają nikomu "cruise'ów", na rynku jest poza tym izraelski "popeye" i francuski MdCN, który już był implementowany na okrętach podwodnych. Zabijając "caracale" Macierewicz z Kownackim uzyskali po cichutku praktyczną likwidację programu "Orka", bo Francuzi ani Airbus nie będą już z Polską rozmawiać.

— program modernizacji wojsk pancernych poszedł do śmieci, zarówno w wymiarze kontraktu niemieckiego, jak i polski PT-16; "twarde" mają już po dwadzieścia kilka lat, a o t-72 szkoda nawet mówić.

— ilustracją działalności rosyjskiej agentury w polskiej armii jest zestawienie wydatków MON w 2016 roku. Zwraca uwagę kompletne zaniechanie najbardziej innowacyjnych polskich technologii wojskowych, w tym zwłaszcza programu żołnierza wspomaganego "Tytan", z porównywalnym programem Rosja pędzi do przodu. Tabelka tu:
zestawienie wydatków na armię 2016

— sprawa karabinka MSBS: MON zamówił prawie 60 tys. pochodnych kałasznikowa, czyli "beryli", co oznacza nasycenie wojska indywidualną bronią strzelecką. W ten sposób innowacyjny program karabinka modułowego stracił rację bytu.

— sztandarowy program Siemoniaka - Obrony Terytorialnej - został sprowadzony przez rosyjskich agentów do postaci kompletnie absurdalnej i niewydolnej, gdyż z formuły batalionowej zakotwiczonej lokalnie lekkiej piechoty zrobiono kompletnie niewydolny, kosztowny i łatwy do zniszczenia twór o organizacji brygadowej, w którym cały system brygady można zniszczyć jedną bombą lub rakietą. Na całym świecie nawet wśród profesjonalistów idzie się w kierunku niewielkich mobilnych oddziałów o uproszczonej logistyce; Macierewicz z Kownackim stworzyli molochy o scentralizowanej strukturze, niewydolne i niemal niemożliwe do wyszkolenia przy tej wielkości (jest to już szczebel operacyjny, znacznie bardziej wymagający, zamiast szczebla taktycznego, w którym podstawą jest porządne wyszkolenie strzeleckie i podstawowe inżynieryjno-saperskie, które daje świetne rezultaty przy niewielkich nakładach). Elementarz, moim zdaniem rzecz spieprzona z pełną świadomością;

— rozbicie pancernego odwodu strategicznego i dyslokacja najsilniejszych polskich jednostek pancernych (batalion leo2) w zasięgu rakiet rosyjskich z Królewca pod pozorem "wzmacniania obrony granicy wschodniej" to klasyk działania rosyjskich agentów w polskim MONie; za mamiącymi ciemny lud hasłami kryje się działanie na rzecz osłabienia polskiej zdolności obronnej.

Na razie na tyle, ale generalnie wystarcza. Cieszę się, że w końcu ktoś publicznie zauważył, że
mamy problem z agentami Putina w polskim wojsku i w polskim rządzie. Mnie książka Piątka nie zaskoczyła ani nie zaskoczyła mnie publikacja w FAZ, bo ja od dawna doskonale o tym wiem.

--
+
p-i-s to niq pana piq do zakładania wątków--
+
p-i-s to niq pana piq do zakładania wątków
Edytor zaawansowany
 • piq 11.07.17, 17:42
  ...uzyskiwał mniejsze efekty. Macierewicz z Kownackim powinni dostać najwyższe odznaczenia rosyjskie. A może już nawet dostali, oprócz przelewów ze Sbierbanku na konta na Kajmanach.
 • buldog2 11.07.17, 19:33
  Już kilka lat temu (pisałem o tym na forum) na rosyjskich forach specjalistycznych dyskutowano nadanie Antoniemu Macierewiczowi wysokich odznaczeń państwowych bądź branżowych albo jednych i drugich oraz przyznanie mu należytej nagrody, oczywiście wszystko w sposób dyskretny, który nie wyrządzi Antoniemu żadnej szkody.

  --
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
 • no-popis 03.06.19, 05:08
  piq napisał:

  > ...uzyskiwał mniejsze efekty. Macierewicz z Kownackim powinni dostać najwyższe
  > odznaczenia rosyjskie. A może już nawet dostali, oprócz przelewów ze Sbierbanku
  > na konta na Kajmanach.
  Sami by tego nie zrobili. Mieli silne wsparcie :
  www.google.com/search?q=Tusk+na+bia%C5%82ym+koniu&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=jvbx14NxmuxnvM%253A%252CX8h-O647R27JpM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kRGTiyrbIODBHCyhVMjgjb7G1icPQ&sa=X&ved=2ahUKEwiv2vu3l8viAhUMxYsKHcQrDVQQ9QEwAHoECAYQBA#imgdii=A47EPEuS9Mp56M:&imgrc=jvbx14NxmuxnvM:&vet=1
 • piq 11.07.17, 18:17
  ...modernizacji polskiej armii pozytywnie akurat teraz. W ten sposób, wbrew faktom, towarzysz Kownacki zostaje uwiarygodniony, i sam się powołuje na... rosyjskie pochwały. Szmaciarz i rosyjski sługus.
 • buldog2 11.07.17, 19:37
  Rosyjskie media uwiarygadniały Antoniego (i zarazem Agenta JARa) także wtedy, gdy wybuchła afera w związku z jego znajomością z Mr. D'Amato i Gospodinem Kislinem. Rosyjskiemu odbiorcy przekazano skłamane oświadczenie (pdf) fundacji D'Amato o tym, że nigdy nie miała żadnych kontaktów z Macierewiczem.


  --
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
 • x2468 11.07.17, 20:02
  Szokująca jest cisza użytkowników forum w tym wątku. Czyżby Polacy zatracili instynkt samozachowawczy?

  --
  Financial Times:
  Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
 • buldog2 11.07.17, 20:23
  Nie tylko na forum. W mediach, praktycznie wszystkich, pełna cisza. Senator Marek Borowski, który pierwszy odważył się powiedzieć to publicznie, ma zakaz wstępu do mediów, widać jest na niego zaPIS w KC na Nowogrodzkiej. Spośród partii politycznych tylko Nowoczesna zajęła jednoznaczne stanowisko.

  Zachowanie Antoniego, Agenta JARa do końca spełnia kryteria opisane w ros. podręcznikach na temat wojny informacyjnej i manipulacji zbiorową świadomością. Te tematy są szczegółowo omawiane w wielu źródłach, stosunkowo łatwo dostępnych ze względu na potrzeby wojny informacyjnej z USA i sojusznikami z NATO. Staram się zrobić jakiś sensowny wyciąg i pewnie niedługo go przedstawię. Jaczejka PIS to agentura.

  --
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
 • kfugktru23 11.07.17, 20:07
  Jest wysoce prawdopodobne, że afera podsłuchowa była pierwszą operacją rosyjską na terenie państw zachodnich, gdzie zastosowano połączenie metod szpiegowskich, gospodarczych oraz politycznych celem popchnięcia wydarzeń politycznych w zamierzonym przez Kreml kierunku. I fakt, że tym kierunkiem są rządy partii rzekomo antyrosyjskiej nie ma żadnego znaczenia. Prawica Republikańska w USA też zawsze była najbardziej antyrosyjska. trzeba mieć nadzieję na nową Norymbergę...
 • piq 12.07.17, 13:53
  ...przed wyborami, słabo zauważona, bo platfusi są kompletnie niezdarni. Otóż jeden z rosyjskich trolli gardłujących za Rosją w sprawie Krymu i Ukrainy nie przelogował się i napisał pochwalny post przedwyborczy na rzecz PiSu pod nikiem "do Ukrainy". Najwyraźniej Ołgino i Sawuszkina 55 wzięły udział w wyborach 2015 w Polsce w ramach ćwiczeń przed USA i Francją.
 • pkt4a 11.11.17, 17:35
  ... i antyeuropejska i prorosyjska forumowa "mara" z Ołgino o./Stuttgart
 • buldog2 11.07.17, 22:51
  PULL UP!

  --
  PiS nie robi, tylko mówi, a jak robi, to odwrotnie, niż mówi - Piq
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
  PIS-Sacculina
 • pkt4a 16.03.18, 11:11
  ruscy opanowali przemysł smoleński
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,23148185,prokuratura-krajowa-ma-nowego-specjaliste-od-smolenska-to-ekspert.html#Z_BoxNewsLink&a=66&c=96
 • buldog2 12.07.17, 21:25
  EXATEL
  No nie można tego pominąć, gadać też nie ma co, miałeś wątek o konsekwencjach wrogiego przejęcia Exatelu przez Antona, szołuchy i resztę agenturalnej jaczejki PIS.

  --
  Osiągnąłeś intelektualne dno. Może być jeszcze gorzej? Zaczynam się zastanawiać, czy nie jesteś psychicznie chory - (zagadka)
 • piq 13.07.17, 14:18
  ...wpadłem na jeszcze coś, o czym poniżej.
 • buldog2 13.07.17, 18:26
  I jeszcze jedno, też trzeba przypomniećKolejna porażająca afera agentury Antona i JARa -
  Obwód Kaliningradzki

  Wobec coraz bardziej powszechnych odwiedzin w Polsce Rosjan z Obwodu Królewieckiego na Łubiance i Chodynce rósł niepokój w związku z tworzącymi się znajomościami i sympatiami mieszkańców po obu stronach granicy. Ponieważ Putin przed własnym narodem i przed światem wstydził się zamknąć na głucho granicę, tę czarną robotę zrobili za niego Antoni i Agent JAR.
  Skutek taki, że gdy Kreml zdecyduje, że nastała godzina zero, oddziały szturmowe z Kaliningradu nie będą zarażone zgnilizną Zachodu i zdecydowanie i bez cienia wątpliwości ruszą do ataku na wyznaczone cele.

  Dla reżymu jaczejki PIS atmosfera wrogości mieszkańców oraz oddziałów Armii Czerwonej jest dodatkową gwarancją skuteczności interwencji, o którą PIS tak bardzo zabiegał (i nie doczekał się jej) w 1981. A już w sytuacji całkowicie krytycznej pozwala Putinowi na bezpieczną ewakuację agentury, o wiele łatwiejszą niż ewakuacja Janukowycza z Krymu, do czego Szojgu musiał użyć sił Specnazu, śmigłowców itd. Tutaj nie - mamy długi odcinek leśnej granicy, przez który Anton i Agent JAR mogą do woli sprowadzać do Polski zielone ludziki, a w ostateczności dokonać exodusu agentury na masową skalę.

  --
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
 • piq 13.07.17, 14:24
  Wpadłem na to sprawdzając stan rzeczy dzięki przypomnieniu buldoga. Po przejęciu Exatela przez Macierewicza on sam (lub PiS) kontrolują serwery Państwowej Komisji Wyborczej. O przejęciu Exatela pisałem tu:
  agent Antoni Sztirlic dobiera się do Streżyńskiej
  ...jeszcze wtedy nie zdając sobie sprawy, jak daleko i głęboko sięga ta afera.

  Praktycznie drzwi do "kontrolowania wyników wyborów" stoją przed Antonem otworem. Czyli obecnie są to rzeczywiście ruskie serwery.
 • buldog2 05.08.17, 09:21
  Mamy ciąg dalszy.

  Polska zagroziła rządowi USA zerwaniem negocjacji na zakup systemu obrony powietrznej Wisła opartego na wyrzutniach Patriot. Taką groźbę zawiera wysłany 12 lipca list, podpisany przez wiceministra obrony Bartosza Kownackiego. Adresatem pisma jest szef Agencji Współpracy Obronnej DSCA, zostało też skierowane do wiadomości zastępcy sekretarza obrony do spraw eksportu i współpracy obronnej Ann Cataldo i dyrektor biura bezpieczeństwa technologii obronnych Pentagonu Beth McCormick. Cała trójka zajmuje swe stanowiska od czterech lat, dobrze zna polski program Wisła i wielokrotnie spotykała się z przedstawicielami obecnego i poprzedniego rządu w Warszawie. Dla wszystkich treść listu była szokiem.
  forum.gazeta.pl/forum/w,28,164409560,164409560,Pis_pojdzie_na_wojne_z_Amerykancami_Jak_to_widzic.html?p=164410152

  Kolejny akt sabotażu polskiej obronności. Będą kolejne PISowskie akty zdrady i sabotażu Polski.

  --
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
  Teczka Agenta JARa
 • buldog2 05.08.17, 15:49
  Będą kolejne PISowskie akty zdrady i sabotażu. Już są:

  scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20597049_2041027092797975_1286407557762980670_n.png?oh=9987c3d9fdc7f0db0dc6900d98daad24&oe=5A2B1375

  --
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
  Teczka Agenta JARa
 • buldog2 04.11.17, 09:02
  Dla porządku niżej oddzielny wątek Piqa
  forum.gazeta.pl/forum/w,28,165004635,165004635,jak_udupiac_WP_opis_metody_agenta_Macierewicza_.html**

  ...ostatnim klasycznym przejawem agenturalnej aktywności tawariszcza Antona Matieriewicza jest sprawa tzw. BMS (system zarządzania polem walki) dla wozów bojowych. Unaocznia ona sposób działania rosyjskiej jaczejki na czele MONu.

  W skrócie: BMSy to na obecnym polu walki standard dowodzenia w każdej poważnej armii na świecie. Bez nich dowodzenia wygląda jak czołgiem "rudy 102" u czterech pancernych i psa. Polska armia takiego systemu nie ma. Był rozpisany przetarg, ale był niesłuszny (za mało patriotyczny), bo brały w nim udział polskie firmy prywatne. A przecież tawariszcz Matieriewicz musi mieć swój własny moloch PGZ w akcji, bo gdzieś w radach nadzorczych czy na innych dobrze płatnych stołkach muszą móc zasiąść jego chłopcy. W związku z tym przetarg tawariszczi Matieriewicz z Kawnatskim unieważnili, a dostawca został wybrany w systemie bezprzetargowym. Była to oczywiście, uwaga uwaga, co za niespodzianka - P G Z!!!

  Kilka dni temu tawariszcz Matieriewicz w związku z powtarzającymi się pytaniami "co, do qnędzy, jest z BMSem?" oświadczył, że "został wprowadzony w błąd", gdyż PGZ nie jest w stanie ani technicznie, ani w zakresie wiedzy zrealizować takiego systemu od podstaw. Zatem trzeba powrócił do idei przetargu, który wszak sam unieważnił. Oznacza to opóźnienie wprowadzenia BMSu o jakieś 5 lat.

  Opis sytuacji:
  www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/23992?t=BMS-do-powtorki-

  Jak PGZ wzięła udział w postepowaniu:
  dziennikzbrojny.pl/aktualnosci/news,1,10307,aktualnosci-z-polski,konsorcjum-na-czele-z-pgz-sa-jedynym-oferentem-na-system-bms
  Warto wspomnieć, że wcześniej PGZ miała zorganizowane inne konsorcjum, całkiem sensowne, z dobrymi firmami prywatnymi. Ale zostało na życzenie MONu rozwiązane.

  A teraz uwaga uwaga, kolejna niespodzianka: polska firma PRYWATNA o nazwie Teldat ma od dwóch lat sprawdzony, działający i kompatybilny z NATO system BMS dla szczebla taktycznego, idealny dla "rosomaków". Gotowy do wdrożenia.
  www.defence24.pl/553528,polscy-inzynierowie-opracowali-nowa-wersje-bms

  BMS Jaśmin jest do wzięcia od ręki, ale tawariszczi Matieriewicz i Kawnatskij z pewnością go nie zakupią w systemie bezprzetargowym (jak to chcieli zrobić z nieistniejącym BMSem z PGZ), bo to za szybkie i za dobre dla Polski rozwiązanie. Ogłoszą przetarg. Samo sformułowanie warunków to jakiś roczek, rozstrzygnięcie - dwa latka, a załatwienie sprawy protestów - jeszcze roczek. Następnie negocjacje cenowe i inne takie - dowolnie długo, połączone z pohukiwaniem o "trosce tawariszcza Matieriewicza o pieniądze polskiego podatnika", żeby ćwierćinteligencki elektorat Poputczyków i Sprzedawczyków miał żer. Do 5 latek sprawe można spokojnie przedłużyć, a w następnej kadencji PiSu zadbać o to, żeby... znowu unieważnić przetarg.

  Wszystko po to, żeby rosyjskie służby miały pewność, że polskie dowodzenie na szczeblu taktycznym nie istnieje.

  To typowy schemat działania tawariszcza Matieriewicza w dziele zniszczenia lub przynajmniej ograniczenia polskiej zdolności obronnej. Wycierając sobie złamany ryj "dobrem państwa i narodu" tawariszcz Matieriewicz używa zgodnych z prawem środków do wojny hybrydowej z państwem polskim. W imieniu państwa rosyjskiego. To samo było w każdej sprawie związanej z inwestycjami w armię.

  --
  Sztandar PiS dumnie powiewa - xyz_xyz1
  PIS o Zamachu
  Priedatieli i Swołoczi
 • x2468 04.11.17, 23:09
  Nie od rzeczy będzie wspomnieć ze spławiona przez Macierewicza z KGB firma Teldat jest dostarczycielem komponentów do amerykańskiego systemu "PATRIOT". Widać Moskwa sobie nie życzy nowoczesnego WP.

  --
  Financial Times:
  Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
 • buldog2 11.11.17, 14:34
  Taki dzień, że trzeba przypomnieć wątek. Cała jaczejka też dziś na nogach, cały dzień wytężonej służby.

  --
  Sztandar PiS dumnie powiewa - xyz_xyz1
  PIS o Zamachu
  Priedatieli i Swołoczi
 • rccc 11.11.17, 16:41
  ale z ciebie bohater buldog! :D

  wypada sie tylko cieszyc, ze za PiSu nie dziala tak jak za PO seryjny samobojca
 • pkt4a 11.11.17, 17:52
  miejmy nadzieję że w w II cz. książki redaktora Piątka będzie info o tajemniczej p.Hance
  natemat.pl/216069,walczyl-na-teczki-ale-swojej-nie-wyczyscil-w-aktach-ipn-sa-dokumenty-ktore-rodza-pytania-o-przeszlosc-macierewicza
 • buldog2 04.02.18, 12:31
  Bezsprzecznie należy dodać do rejestru ogromny sukces prowokacji agenturalnej jaczejki PIS mającej popsuć, a najlepiej zerwać związki Polski z najważniejszymi dla nas państwami Zachodu - w Unii Niemcami i Francją, poza Unią z USA i Izraelem. Poza wszystkim innym obecna akcja sowieckiej agenturalnej jaczejki PIS ma doprowadzić do pełnej blokady zakupów najnowocześniejszego defensywnego uzbrojenia, na czym aż tak bardzo zależy jej przełożonym na Łubiance i Hodynce.

  --
  Podstawowa organizacja partyjna PIS
  Predateli i Swołoczi
 • buldog2 15.03.18, 20:30
  No i stało się. Mieli pisi zablokować zakupy dla armii, to zablokowali.
  Money.pl:
  Choć marynarze nie mają na czym pływać, to przetarg na nowe jednostki za 10 mld zł, zamiast przyspieszyć, efektownie zatonął. - Nie tylko Francuzi już nie chcą z nami rozmawiać, podobnie jest z Niemcami i Szwedami. Przestajemy być dla nich cywilizowanym krajem - mówi money.pl komandor rezerwy Maksymilian Dura.

  Na swojej stronie internetowej Komenda Portu Wojennego w Gdyni umieściła informację o przetargu na "wyokrętowanie baterii akumulatorów okrętowych wraz z oprzyrządowaniem na ORP Sokół". Oznacza to, że drugi z czterech polskich Kobbenów, za moment zostanie wycofany ze służby.

  Wcześniej, bo pod koniec roku, banderę opuszczono na ORP Kondor, którego też dostaliśmy w prezencie.

  www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/mon-blaszczak-modernizacja-marynarki-okrety,185,0,2400697.html?src01=483bb&src02=6230385112987777

  Może chodzić także o to, że gdyby doszło do sytuacji awaryjnej pis będzie wyprowadzać nas z UE i NATO bez nowoczesnego uzbrojenia.

  --
  Podstawowa organizacja partyjna PIS
  Predateli i Swołoczi
 • porannakawa01 15.03.18, 21:53
  Straszne o czym piszesz!
  PiS jak rak toczy Polskę w interesie Rosji.
  Agenci umocowani na najwyższych satnowiskach działają wbrew interesowi Polski z hasłami Patriotyzm na ustach.
  Musimy na pisich patrzeć jak na zdrajców i działać tak aby ich usunąć.
  W interesie naszych dzieci i wnuków.

  --
  Ubolewam, że [D…] jest on absolwentem naszego wydziału. [Jako prawnik] dobrze wie, co to znaczy zasada demokratycznego państwa prawnego, co to znaczy Konstytucja i […] łamiąc Konstytucję po prostu nie realizuje swoich obowiązków jako Prezydent RP.
  (Prof. Jan Zimmerman)
 • buldog2 16.03.18, 09:50
  Jeśli pis otrzyma rozkaz wyprowadzić nas z UE i NATO, to to zrobi. Oczywiście, bez nowoczesnego uzbrojenia z Zachodu, który nie będzie w ten sposób wzmacniał GenSztabu (w tym GRU) i jego struktur wojskowych w Polsce, przeżartych przez agenturę Antona.

  --
  Podstawowa organizacja partyjna PIS
  Predateli i Swołoczi
 • pkt4a 16.03.18, 10:07
  zielone ludziki zwane OTK tworzone przez onego są już....w Polsce
 • pkt4a 15.03.18, 22:18
  cyt
  Okoliczności morderstwa Jaroszewiczów przypominają okoliczności morderstwa Wilhelma Świątkowskiego, które miało miejsce w jego willi pod Moskwą.
  I w jednym i drugim przypadku, niezwykle ostrożni domownicy zostali zabici a z domu nie zginęły kosztowności.
  Kim był Wilhelm Świątkowski? Był oficerem rosyjskim, który w latach stalinizmu był w Polsce prezesem Najwyższego Sądu Wojskowego w Polsce, w okresie orzekania haniebnych wyroków. Nie bez znaczenia jest też to, że Świątkowski urodził się w 1919 roku w Grenówce koło Oddesy. Stamtąd pochodziła również Franciszka Świątkowska, babka Jarosława Kaczyńskiego.
  To właśnie do ZSRR a dokładnie do Grenówki bracia bliżniacy razem z matką Jadwigą jeżdzili na wakacje.
 • buldog2 12.08.18, 12:28
  Pomysł zakupu oddawanych na złom australijskich fregat, to wszystko, co mogłaby zrobić agentura.
  O ile wcześniej nie rozkradnie czy zmarnotrawi pieniędzy.

  --
  Prawo nad nami, nad komunistyczną partią czy partia ponad prawem?! - Nikita Chruszczow, PIS
 • buldog2 14.10.18, 21:06
  Ten wątek należy od czasu do czasu przypominać.

  --
  Będzie i Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza

  Nasze rządy będą przeciwieństwem rządów prawa – prezes PIS
 • p.grochowski 15.10.18, 08:30
  Generalnie, moja opinia o panu Macierewiczu była zawsze pozytywna. W 1976 roku organizował Komitet Obrony Robotników. Październik 1977 roku i pierwszy numer "Głosu", pisma opozycji demokratycznej. W 1989 roku został wiceszefem Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego. Rząd Jana Olszewskiego w którym Antoni był szefem MSW charakteryzował się niepodległościowym i patriotycznym nastawieniem. W następnych latach powstał Ruch Katolicko-Narodowy. Panu Macierewiczowi udało się zbudować sprawny obóz prawicy katolickiej, który jakiś czas temu miałem zaszczyt poznać. Mam nadzieję, że kolejne roczniki harcerzy ZHR będą sprawnym zapleczem personalnym dla RKN.
 • buldog2 15.10.18, 08:36
  Dziękuję za ten głos.

  --
  Będzie i Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza

  Nasze rządy będą przeciwieństwem rządów prawa – prezes PIS
 • man_sapiens 15.10.18, 09:29
  > Dziękuję za ten głos.

  to w imieniu Wołodii P., jak się domyślam

  --
  Partia Interesów Sowieckich obraza.uczuc.religijnych
 • buldog2 15.10.18, 09:10
  Poprosiłbym o przypomnienie szczegółów tego doniosłego wydarzenia, jakie odbyło się w budynku NOT przy ulicy Czackiego w Warszawie, jego dalekosiężnych skutków dla prawicy oraz perspektyw na należną ilość miejsc w Dumie Państwowej.

  --
  Będzie i Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza

  Nasze rządy będą przeciwieństwem rządów prawa – prezes PIS
 • buldog2 01.06.19, 22:57
  Jeszcze o transakcji Francuzów z Orbanem warto dodać.
  Później.

  --
  Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
  Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
 • buldog2 02.06.19, 21:18
  +

  --
  Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
  Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
 • buldog2 03.06.19, 10:43
  wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/449366,zbigniew-wassermann-przygotowal-tajny-audyt-antoni-macierewicz-zniszczyl-wywiad.html?fbclid=IwAR0G-cLUfRsh2zvdTPbg8J_f3GH5ahbMHX4is0tFTNqFMb_TfQLTSWKJlyw
  Oczywiście, włos mu za to nie spadł. W 2015 kontynuacja działań.

  --
  Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka