Dodaj do ulubionych

Żołnierze mówią dość!

14.07.17, 21:27
Stalin żyje w mentalności prezesa

Sejm zmienił ustawy o sądownictwie. Poseł Zbigniew Ziobro dostał władzę niczym Bóg, w trzech osobach.
Z. Ziobro – poseł, przedstawiciel władzy ustawodawczej.
Z. Ziobro – członek rządu, minister i prokurator generalny.
Z. Ziobro – prowadzący sądy z możliwością wpływania na wyroki sądowe.
Ostateczny upadek konstytucyjnej zasady trójpodziału władzy.

Wola prezesa – wolą narodu.

Sędzia naczelny rasy panów.

Kiedy służyłem miedzy Arabami w Iraku, nasłuchałem się o rodzinie Saddama Husajna. Krążyły wtedy opowiadania o nadludziach, którzy chodzili i jeździli po ulicach. Byli uzbrojeni, zawsze z grupą ochroniarzy, w kilka aut i z wielkim hałasem. Robili, co chcieli. Porywali młode dziewczęta z domów, zabierali ze sklepów towary, nie płacąc za nic, bili, kogo chcieli i pluli, na kogo mieli ochotę. Upominanie się o zapłatę czy o porwaną córkę było sporym nietaktem i mogło zakończyć czyjeś życie. Zamykali autostrady, bo mieli ochotę się pościągać.

Tak bawiła się władza.

Zbigniew Ziobro. Wyhodowany przez partię Kaczyńskiego i wzmocniony brakiem decyzji Platformy Obywatelskiej, jeden z najgłośniejszych polityków, łamiący w sposób nawykowy prawo, będzie miał wszystkie narzędzia, by sterować w sposób sobie dowolny wymiarem sprawiedliwości.

PiS robi z Ziobry nadczłowieka, nadsędziego, nadprokuratora Polski. W imię „naprawy” prawa w Polsce, dostaje antydemokratyczne, jednoosobowe uprawnienia do sterowania sądami i sędziami.
Chciałoby się powiedzieć jego ustami – prawo to ja.

Naród ma to w wielkim poważaniu. Nawet nie chce im się protestować. Nie lubią prawników.
I tak powstaje w Polsce państwo liderów kłamstwa i obciachu. Ludzi zadżumionych mgłą smoleńską i rydzykowym szczuciem. Teraz członkowie PiS dołączą do grupy świętych krów, których nie obowiązuje polskie prawo.

Rasa panów w Polsce ma już swoje kolumny uprzywilejowane i winnych w razie wypadku. Ma tabuny ochroniarzy i broń gotową do użycia. Ma posłuszną policję i regionalnych działaczy ponad prawem. Ma media i zna metody zastraszania obywateli. Ma całe rodziny urzędników bez wykształcenia, którzy zrobią wszystko, za cenę trwania na wysoko płatnym i pozbawionym odpowiedzialności stanowisku. Resztę załatwi Ziobro.

Jak się bronić przed PiSem? Nawołujemy do protestów. W każdej formie.
Jeśli jednak w społeczeństwie nie ma takiej woli, pilnie musimy oznaczyć swoje majątki, samochody i dzieci. Oznakować znakiem na piersi, aby wiadomo było, kto ma schodzić z drogi członkom rasy panów. Wszyscy muszą widzieć, komu się kłaniać z daleka, aby się ten ktoś nie zdenerwował. Kto ma prawo pierwszy wejść do tramwaju i kto może w nim usiąść.

Rasa panów nadchodzi.

Adam Mazguła


--
Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
Edytor zaawansowany
 • pies_na_czarnych 14.07.17, 22:48
  +

  --
  Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
 • taniarada 14.07.17, 23:12
  Temat wojskowy to mój konik polny. I jestem tam najbliżej .Ale Mazguły nie widziałem .To jakiś emeryt niegodny by nosić mundur.Harcmistrz. Zresztą ma zakaz noszenia na Kodach. Wydany przez Macierewicza . Nosi za to beret i świruje jarząbka . Osoba niegodna by go wspominać .Chociaż dupek rodziców miał porządnych .Tam w niebie wstydzą się za niego.
 • adam111115 14.07.17, 23:18
  Gdyby idiota wiedział że jest idiotą to przestalby nim być. To do ciebie tirówko głupia rado tania kielbaso
 • pies_na_czarnych 15.07.17, 01:44
  > Temat wojskowy to mój konik polny

  Konika polnego to ty masz w spodniach.

  --
  Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
 • erka-4 15.07.17, 07:28
  ...a debil jedynie.
 • polski_demokrata 15.07.17, 07:53
  prawdziwy żołnierz... wierny kremlowi

  jedyne co pozostaje to pogratulować autorytetu... i współczuć rodzinie

  --
  TAK WYGLĄDA TERRORYZM POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ
 • kfugktru23 15.07.17, 08:21
  wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/554173,kukiz-reaguje-na-apel-nowoczesnej-nici-z-federacji-klubow-opozycji.html jak widać Kaczor ma swego pieseczka...
 • yoma 15.07.17, 12:31
  A od kiedy Kukiz to opozycja.

  --
  - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
 • kylax4 15.07.17, 12:34  --
  W Polsce tyle ksenofobii, rasizmu, nienawiści i homofobii, że aż się człowiek zastanawia, czy to kraj rzekomo kultury zachodniej, czy jednak zachodnia prowincja putlerystanu.
 • pies_na_czarnych 15.07.17, 12:15
  Oficerowie i żołnierze,

  Wobec Boga i Narodu składaliście uroczystą przysięgę, że będziecie nawet za cenę życia "stać na straży Konstytucji", tych najważniejszych zasad funkcjonowania demokratycznego państwa i podstawowych praw każdego obywatela. Nic i nikt nie może Was zwolnić z tej przysięgi.
  W tej chwili grupa partyjnych szaleńców przeprowadza zamach stanu dokonując gwałtu na Konstytucji i na ustroju Rzeczpospolitej.
  Bezbronni obywatele stają w jej obronie nie bacząc na możliwe konsekwencje.
  A Wy?
  Od Was zależy czy mundur będziecie nosić z dumą, czy że wstydem.


  --
  Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.