Dodaj do ulubionych

"skompromitujemy tę bandę mściwych oszołomów "

23.08.17, 20:40
Czekam z wypiekami.
"Za obniżenie emerytur UB-ecy będą kontratakować kwitami. "Kolega ma kartotekę gejów"
- Już wkrótce społeczeństwo dowie się wiele nowego o władzy. Trwa wielka mobilizacja wśród kolegów. Nie będziemy już tylko manifestować i publikować listy otwarte. Po prostu skompromitujemy tę bandę mściwych oszołomów - zapowiada pan Jerzy, były pracownik służby bezpieczeństwa i policji."

Mam w dupsku czy Jarek jest gejem czy nie, bo nie zaglądam nikomu pod kołdrę, ale czekam na smaczki typu bohaterska ucieczka Antka z internatu i tym podobne historyjki.
wiadomosci.wp.pl/za-obnizenie-emerytur-ub-ecy-beda-kontratakowac-kwitami-kolega-ma-kartoteke-gejow-6158234143197313a

--
"i dlatego nie sądzę, żeby politycy powinni być właśnie traktowani w sposób szczególny i ułaskawieni w jakimś szczególnym trybie. Jeśli są skazani, to takie są decyzje Sądu i należy to przyjąć do wiadomości a wyborcy powinni to oceniać."
Mariusz Kamiński u M.O. 1.12.2005
Edytor zaawansowany
  • pies_na_czarnych 23.08.17, 21:10
    "Bedzie sieM dzialo" :)
    Mam nadzieje, ze do UBekow dołączą WSIoki i bedzie pozamiatane :)

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • zoro_wieczorowo_poro 23.08.17, 21:15
    te teczki się uzna za sfałszowane

--
    "i dlatego nie sądzę, żeby politycy powinni być właśnie traktowani w sposób szczególny i ułaskawieni w jakimś szczególnym trybie. Jeśli są skazani, to takie są decyzje Sądu i należy to przyjąć do wiadomości a wyborcy powinni to oceniać."
    Mariusz Kamiński u M.O. 1.12.2005
  • cogito50 23.08.17, 21:41
    Wszystkim pracownikom MS w czasach PRL emerytury ustalono na 0,00 za kazdy rok pracy.I tym z wydziałów paszportów i tym z wywiadu i tym łączności tajnej i tym z archiwów i tym z kontrwywiadu . To jest kara za to, ze Macierawicza nie zdemaskowali jako ruskiego szpiega. Panie Czempiński. Wyslugiwał sie pan obecnym debilom i wyszedł na durnia.
  • pies_na_czarnych 23.08.17, 21:41
    Info pójdzie pod strzechy i o to chodzi. :)

--
  • pkt4a 24.08.17, 10:16
    "Ustawa oznacza niższe emerytury i renty dla około 50 tys. osób, które pracowały w służbach podległych MSW.

Jak ostrzega gen. Koziej, rządzący szykują ciąg dalszy zmian, czyli ustawę, która dotyczyć będzie osób pracujących w służbach podległych MON"
  • szlachcic 23.08.17, 21:32
    "Za obniżenie emerytur UB-ecy będą kontratakować kwitami. "Kolega ma kartotekę gejów"

odpierd...... sie od Jaroslawa
  • szwampuch58 23.08.17, 21:57
    a co zaskoczony?

--
    www.wprost.pl/_thumb/69/41/c22a2d6b9b5537c4b39bef7bf1a6.jpeg
  • szlachcic 24.08.17, 16:56
    Nie
    Kazdy ma prawo byc pederasta, nawet pisowski "katolik" i nawet pisowski fuhrer
  • yoma 23.08.17, 21:35
    Super. Idę po popcorn :)

--
    PT Pisięta: niniejszy post nie stanowi zamachu na życie prezesa.
  • cogito50 23.08.17, 21:48
    Lata pracy i przelicznik wysługi 0,00. Nawet w RFN hitlerowcy dostali więcej. Mowa o emerturach.
  • pies_na_czarnych 23.08.17, 21:53
    PRL rzedzili PZPR-owcy. Oni nadal maja sie swietnie i nikt ich nie wytyka palcami. Znalezli sobie kozlow ofiarnych i nadal kryja sie za ich plecami. Na temat zbiorowej odpowiedzialnosci wole sie nie wypowiadac.

--
  • cogito50 23.08.17, 21:58
    Partia kieruje, rzad udaje ze rzadzi. Tak bylo kiedyś i znowu jest.. Szkoda ze nie postrzelałem sobie kiedyś, bo było do kogo.
  • pies_na_czarnych 23.08.17, 22:04
    Jeszcze okazja sie znajdzie. Akurat wstawiono mi nowe oczy (implantaty soczewek) :) widze jak snajper.

--
  • taniarada 23.08.17, 22:01
    Ustawa deubekizacyjna spowodowała już 12 zgonów byłych funkcjonariuszy służb PRL. To udokumentowane przez Federację Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP przypadki samobójstw, zawałów serca i udarów, które nastąpiły po otrzymaniu decyzji MSWiA o obniżeniu świadczenia emerytalnego.Popierajcie Polskę czynem umierajcie przed terminem.
  • cossa.nostra 23.08.17, 22:04
    Do piachu z wami.
  • taziuta 23.08.17, 22:26
    cossa.nostra napisał(a):

> Do piachu z wami.

A co z członkami PZPR, która ubekom dawała rozkazy? Wiesz ile kasy można by zaoszczędzić na ich emeryturach? A co z Ludowym Wojskiem Polskim, dzięki któremu ludowa władza mogła rządzić? Wiesz ile kasy można by zaoszczędzić na ich emeryturach? A co ze służbą celną, ze strażakami, kolejarzami, nauczycielami? Bez nich władza ludowa nie przeżyłaby roku. Wiesz ile kasy można by zaoszczędzić na ich emeryturach?
  • cogito50 23.08.17, 22:05
    Kaczyńskiemu za walenie konia też pewnie przyznaja 0,00 emerytury z a każdy rok walenia konia.
  • cogito50 23.08.17, 22:18
    I dostanie siodlo i srebrne ostrogi
  • pkt4a 23.08.17, 22:22
    ojejku ojejku i co teraz będzie ?

"Esbecy kontaktowali się z żoną Antoniego Macierewicza Hanną Natora-Macierewicz do roku 1975. Ponoć spotykali się w kawiarni "Nowy Świat" . Spotkania te były częste i długie. Został po nich ślad w archiwach byłego Wojewódzkiego Urzędu Spraw Wewnętrznych i żona Antoniego Macierewicza została zarejestrowana w aktach SB pod sygnaturą I/12367. Rzymska jedynka oznaczała źródło ważnych dla SB informacji"
  • cogito50 23.08.17, 22:36
    Doniosła zapewnie , ze antek nie miał napletka i reszta KOR też. To taki BUND tyle, ze nie opłacany przez Moskwę ale przez Waszyngton.. Kto płaci ten ma.
  • niegracz 24.08.17, 10:18
    ..
    koryto przywileje..

• religijnych.uczuc.obraza 24.08.17, 10:25
    Podsumowałeś celnie partię PiS.

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande ? mówi Morawiecki.
  • pies_na_czarnych 24.08.17, 10:21
    Dowiemy sie jak to bylo z ucieczkami Macierewicza?

--
  • m.c.hrabia 24.08.17, 10:24
    pies_na_czarnych napisała:

> Dowiemy sie jak to bylo z ucieczkami Macierewicza?
    >

i od kiedy jego żona donosiła.
  • pies_na_czarnych 24.08.17, 11:00
    Ch... z zona. Nie mam zamiaru nikogo karac za czyny jego bliskich. Mam nadzieje, ze dowiemy sie wiecej o dzialalnosci tego z falszywa lojalka.

--
  • problemnoproblem 26.08.17, 07:42
    Oni z PIS takich skrupułów nie mają
  • man_sapiens 26.08.17, 09:48
    Antoni Macierewicz w 1983 roku chciał się ze mną spotkać, miał coś ważnego do powiedzenia. Wyszedł na przepustkę z obozu dla internowanych. Zwrócił się o spotkanie i ja się z nim spotkałem, a to zawsze jest problem, gdy się w podziemiu spotykasz z kimś, kto nie jest w strukturach podziemia, bo trzeba się odpowiednio ubezpieczyć. Szybko uciekłem z tego spotkania, bo uznałem go za agenta KGB. On namawiał mnie do tego, żebym się ujawnił, mówił, że “Solidarność kaputt, że to koniec z Solidarnością” - i mówię to z ręką na sercu - “że tak naprawdę jedynym ratunkiem jest, żebyśmy tak autentycznie, naprawdę pokochali ZSRR, bo tylko, jak oni nam uwierzą, że my ich kochamy, to dadzą nam więcej wolności”. Taki człowiek!
    To mówił Bogdan Lis w wywiadzie dla Newsweeka
    www.newsweek.pl/polska/bogdan-lis-myslalem-ze-macierewicz-to-agent-kgb,artykuly,381262,1.html

--
    Syci niewolnicy są najzacieklejszymi wrogami wolności. Marie von Ebner-Eschenbach
  • pijatyka 04.09.17, 18:27

...wprawdzie i tak sama codziennie - ale od przybytku głowa nie boli ;->
  • rzewuski1 04.09.17, 18:37
    skompromitujemy tę bandę mściwych oszołomów "

Biedne ubeki nie wiedzą ze kaczystowscy ministrowie się kompromitują sami przed kamerami.
    I nic im nie spada.
    Przy kaczystach ubeki są dziećmi ze szkółki niedzielnej.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • cossa.nostra 04.09.17, 21:23

PO trzykroć!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka