Dodaj do ulubionych

Kraj nasz się zbuntował,pani kanzlerz traci ...

14.09.17, 13:30
...cierpliwość:
cytat:

Kanclerz Niemiec jest wściekła, że państwa Europy środkowo-wschodniej oficjalnie się zbuntowały, a Polska udzieliła im poparcia. Skrytykowała premiera Węgier Viktora Orbana za jego reakcję na wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w sprawie rozdziału uchodźców. Merkel powiedziała gazecie „Berliner Zeitung”, że nie można zaakceptować sytuacji, w której europejski rząd nie przestrzega wyroku Trybunału. Zdaniem Merkel odrzucenie decyzji sędziów z Luksemburga dotyka „fundamentalnych spraw Europy, bo Europa jest przestrzenią prawa”. Niemiecka kanclerz dodała, że trzeba będzie poruszyć tę sprawę podczas posiedzenia Rady Europejskiej w październiku.

Kanclerz Niemiec jest wściekła - czyli co,będzie wojna polsko-niemiecka ?
A UNia ma przecież bronić przed agresją swojego członka.

ps.
Zdaniem Merkel odrzucenie decyzji sędziów z Luksemburga dotyka „fundamentalnych spraw Europy, bo Europa jest przestrzenią prawa”. - tak,tylko gdzie ona była i jak na to prawo unijne patrzyła kiedy "uciekinierów" do Niemiec zapraszała ?
Pytała o zgodę Polaków ???

Pani Andgelo,wypada odpowiedzialność za swoje błędy,hmm,błędy ???,arogancję wziąć na swoje barki.
Polacy biedakom wojennym pomagają na swój własny sposób,bo mają do tego niezbywalne prawo.
Nikt nie ma prawa dyktować nam jak pomagać mamy.
Bo to należy do decyzji wolnego,suwerennego i niepodległego Państwa jakim jest,póki co, Polska.
Edytor zaawansowany
  • 14.09.17, 13:33
    ...inne także.
    Polska zaraza Europie zagraża.
    No cóż,daleko odeszła ta Europa,zachodnia zwłaszcza,od własnych korzeni.
    Chrześcijańskich.
    A pani kanzlerz ponoć chrześcijanką jest ?
  • 14.09.17, 13:35
    sciagnela tego ekonomicznego "uchodztwa" 1,2 mln.

- a oni sciagna jeszcze kilka milionow swoich...

to Niemiaszki odpie*dola sie od Polski - bo beda mialy dosc wlasnych klopotow :)
  • Co ta za kolejny fejkowy portal dla idiotów?

--
    Dlatego zapraszam Was 13 grudnia 2014 roku do Warszawy. Nie możemy pozwolić, żeby władza dalej niszczyła nasze państwo i jego instytucje, manipulowała, ograniczała wolność słowa i prawa opozycji, godziła w podstawy demokracji. (...) Nadchodzi czas na zmianę. Weźmy razem udział w obywatelskim proteście
  • 14.09.17, 13:45
    nie wiem, co to portal i co to fejk.

chcesz dzialke koshera ?
    - Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
    twitter.com/lchaimvodka
  • Ty w ogóle mało wiesz, dziadziu. Do tego dochodzi ta twoja demencja i mitomaństwo.

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande ? mówi Morawiecki.
  • 14.09.17, 13:48
    Pani Kanclerz jest nieco zaniepokojona.
    A to dlatego, ze dotyczasowa polityka koalicyjna wywindowala AfD do takich poziomow:

www.merkur.de/politik/bundestagswahl-2017-afd-in-neuer-umfrage-hinter-linken-prognose-zr-8076933.html

I to nikogo (poza AfD) nie cieszy.
  • Jestem Polakiem, jesteśmy na polskim forum, nie znam twojego ojczystego języka.

--
    Dlatego zapraszam Was 13 grudnia 2014 roku do Warszawy. Nie możemy pozwolić, żeby władza dalej niszczyła nasze państwo i jego instytucje, manipulowała, ograniczała wolność słowa i prawa opozycji, godziła w podstawy demokracji. (...) Nadchodzi czas na zmianę. Weźmy razem udział w obywatelskim proteście
  • 14.09.17, 13:58
    Jest Google translate dla "nieznajacych".
    Ale cyferki i % jeszcze umiesz czytac, prawda?
  • Nie korzystam z translatora. A co mi po cyferkach jak nie są zrozumiale opisane?

--
  • 14.09.17, 14:55
    oranyboskie - rzniesz/udajesz czy juz jest z Toba tak zle?
    Umfrage= sondaz
    ...oranyboskie...
  • Ale wiesz że jaja sobie robi, no nie?

--
  • 15.09.17, 08:56
    Jaja to ty sobie tylko mozesz conajwyzej
    wyobrazic.
  • I ty też sobie teraz robisz...

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande ? mówi Morawiecki.
  • 14.09.17, 13:55
    religijnych.uczuc.obraza napisał:

> Co ta za kolejny fejkowy portal dla idiotów?
    >

- nie pytaj o portal tylko ustosunkuj się do treści.

• Treść jest zapewne fejkowa jak to na fejkowym portalu dla idiotów.

--
  • 14.09.17, 14:43

> Treść jest zapewne fejkowa jak to na fejkowym portalu dla idiotów.
    >

- no to masz portal bardziej wiarygodny,co prawda polski,ale niemiecki:

www.dw.com/pl/merkel-krytykuje-orbana-nie-do-zaakceptowania/a-40476301
    Jak widzisz pisze to samo.
  • 14.09.17, 14:58
    Obraza nazwal zacytowany portal portalem dla "wymienionych".
    Teraz - albo podtrzyma opinie albo odwola opinie.

Cokolwiek zrobi, nie zmieni to sensu tamtej wypowiedzi.
  • 14.09.17, 18:28
    nazimno napisał:

> Obraza nazwal zacytowany portal portalem dla "wymienionych".
    > Teraz - albo podtrzyma opinie albo odwola opinie.
    >
    > Cokolwiek zrobi, nie zmieni to sensu tamtej wypowiedzi.

- chyba się nie obrazi jak mu powiem,że wyszedł na idiotę.
  • 14.09.17, 19:00
    A tego to ja juz nie wiem.
    I mnie o to nie pytaj.
  • 14.09.17, 19:12
    nazimno napisał:

> A tego to ja juz nie wiem.
    > I mnie o to nie pytaj.

- no to mu nie powiem.
    Ale wydaje mi się,że sam się tego domyślił.
  • To samo? Tutaj nie ma bredzenia że jest przerażona, jak w tym portalu dla idiotów stoi.

--
  • 14.09.17, 19:16

> To samo? Tutaj nie ma bredzenia że jest przerażona, jak w tym portalu dla idiot
    > ów stoi.
    >

- no widzisz tam stoi,ale w moim założycielskim wątku to już nie stoi.
    Komentować każdy ma prawo po swojemu,a ja mam logicznie myśleć,co staram się czynić.
  • Tam jest jakaś brednia że jest rzekomo wściekła.

--
  • 15.09.17, 14:53
    ...i ja to rozumiem,i ona także to zrozumieć winna i wściekać się nie powinna.

> Tam jest jakaś brednia że jest rzekomo wściekła.
    >
    - jaka zaś brednia skoro jest zawzięcie wściekła.
    Gdybym był na jej miejscu niczym bym się nie różnił,też bym się wściekał a tak się cieszę.

newsweb.pl/wp-content/uploads/2017/09/merkel-Poland.jpg
  • 14.09.17, 14:05
    Jest przerażona buntem rozpoczętym przez Polskę!

to już druga po Putinie osoba, która robi w gacie na sam widok polskiego fuhrerka.
  • 14.09.17, 14:09
    Pani Merkel jest dziwnie spokojna. Zostanie kanclerzem na następna kadencje. Razem z prezydentem Francji dadzą warchołom popalić aż będą wióry lecieć.

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • 14.09.17, 14:59
    Chyba nie wie.Uważam,że Zawistny Kurdupel powinien jak to on,cichcem pojechać do Berlina i jej o tym powiedzieć.Inaczej będzie żyła w nieświadomości.

--
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain
  • 14.09.17, 18:18
    Pani Kanclerz to nie p. o. prezydenta ds. techn. Nie umawia się na tajne tête-à-tête z JARem, po nocy ani w ogóle.

--
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    Teczka Agenta JARa
  • 14.09.17, 18:27
    m.newsweek.pl/polska/polityka/tajne-spotkanie-jaroslawa-kaczynskiego-z-angela-merkel-w-niemczech,artykuly,404952,1.html

przespales, buldog...

• 14.09.17, 18:33
    buldog2 napisał:

> Pani Kanclerz to nie p. o. prezydenta ds. techn. Nie umawia się na tajne tête-à
    > -tête z JARem, po nocy ani w ogóle.
    >

- a co ona niby może mieć do JARA,a raczej JAR do niej.
    Ona do polskiej klasy nie (u)chodzi.
  • 14.09.17, 18:34
    ...nie straszna mu klasa niemiecka,dziś ją odwiedził.
  • 14.09.17, 18:47
    Maturę oblał z angielskiego i polskiego,pewnie stąd własny język pisuarów.Wolski,nie przypomina niemieckiego.

--
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain
  • 14.09.17, 18:58
    A poza mania przesladowcza cos merytorycznie
    ma do dorzucenia?
  • 14.09.17, 20:20
    alistair-p napisał:

> Maturę oblał z angielskiego i polskiego,pewnie stąd własny język pisuarów.Wolsk
    > i,nie przypomina niemieckiego.

Ale jest wydajniejszy od innych :)

--
    "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html
  • 14.09.17, 18:54
    Ma pani bledne pojecie o tzw.kraiku polskim,suweren,prosze sobie to darowac,dlaczego,trzeba miec pojecie o sprawach w toku,jestescie zalezni od zachodu i to bardzo powaznie,ogrom spolecznosci tego nie moze pojac,to takie polskie,brac,rozdawac,marnotrawic.Co znaczy niepodlegle panstwo,czas na ralizacje traktatu,choc on jest w niej,wszyscy popelniamy bledy,my jestesmy bogaci,polacy na garnuszku,moze nieprawda,moge wiecej powiedziec i to przekazac mediom,czas myslec i analizowac wszystko,tu nie chodzi,by obrazac,macie tzw.pis,to droga do nikad
  • 14.09.17, 19:28
    Tusk na "cysorza iewropy"
    I posłuszne wykonywanie instrukcji z Berlina.
    --
    "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html
  • 15.09.17, 06:07
    " I posłuszne wykonywanie instrukcji z Berlina"

Więcej by z tego miała, gdyby wcisnęła Tuska na stanowisko szefa Komisji. A tak, to co jego stanowisko mu daje? Nic.

--
    "To dobrze, że w Senacie rozpoczęto prace nad ustanowieniem Chorągwi Rzeczpospolitej, która będzie przysługiwała prezydentowi Dudzie. Oznakowany Andrzej Duda będzie łatwo rozpoznawalny na galach i piknikach (...) Prezydent Duda otrzyma wreszcie coś, czego będzie naczelnym dowódcą i zwierzchnikiem" Sławomir Mizerski
  • 15.09.17, 08:10
    Swietna emeryture dostanie z Brukseli.
    I ZUS odetchnie.
  • 15.09.17, 08:32
    ZUS odetchnie jak się ustanowi minimalne emerytury dla obecnie rządzących bandytów którzy niszczą Polskę.A póki co,nikt Panu Tuskowi nie odebrał prawa do polskiej emerytury.

--
    Mark Twain
  • 15.09.17, 09:00
    Jako odpowiedzialny za przyszlosc powinien
    z polskiej czesci zrezygnowac.
    Z glodu nie umrze na brukselskuej.
    A moze mocno przytyc, chyba ze bedzie
    regularnie charatal w gale.
  • 15.09.17, 10:50
    Tylko co Tusk może? Według prawa to tylko układa kalendarz spotkań i gdzie się one odbywają. Nikomu nie może powiedzieć: Macie zrobić to i to
  • I ty też sobie teraz robisz...

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.