Dodaj do ulubionych

Smoleńska mowa pogrzebowa Waszczykowskiego

03.10.17, 19:29
To koniec smoleńskiego mitu. Podkomisja smoleńska już nawet nie udaje, że pracuje. Dorobek 24 specjalistów zatrudnionych za 2 mln zł stanowią głównie nieudolne sprostowania. A Witold Waszczykowski żali się, że nie udało się odzyskać wraku Tupolewa. I kłamie, że poprzednia ekipa nic nie zrobiła w tym celu

oko.press/dokonania-komisji-smolenskiej-10-kwietnia-sprostowania-wynikow-brak-smolenska-mowa-pogrzebowa-waszczykowskiego/
--
Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
Edytor zaawansowany
  • 03.10.17, 19:33
    A Witold Waszczykowski żali się, że nie udało się odzyskać wraku Tupolewa. I kłamie, że poprzednia ekipa nic nie zrobiła w tym celu.

Co zrobiła w tym zakresie poprzednia ekipa?
  • 03.10.17, 19:37
    W artykule jest odpowiedz na twoje pytanie.

--
  • 03.10.17, 19:41
    pies_na_czarnych napisała:

> W artykule jest odpowiedz na twoje pytanie.
    >

Ja, zadałem pytanie tobie.
  • 03.10.17, 20:32
    Najpierw naucz się pisać po polsku.
  • 03.10.17, 20:24
    Ale obecna ekipa chwaliła się w kampanii wyborczej, że jak tylko dojdzie do władzy to szybko ureguluje sprawę zwrotu wraku. Mnie się wydaje, że obecna ekipa wcale nie chce zwrotu wraku, bo natychmiast powstanie problem co z nim zrobić - każda propozycja zostanie natychmiast oprotestowana przez kogoś jako "mało godna".
  • 03.10.17, 20:33
    albwu napisał:

> Ale obecna ekipa chwaliła się w kampanii wyborczej, że jak tylko dojdzie do wła
    > dzy to szybko ureguluje sprawę zwrotu wraku. Mnie się wydaje, że obecna ekip
    > a wcale nie chce zwrotu wraku, bo natychmiast powstanie problem co z nim zrobić
    > - każda propozycja zostanie natychmiast oprotestowana przez kogoś jako "mało g
    > odna".

chce ,tylko nieudaczniki c.h.u.j. mogą.
  • 03.10.17, 21:19
    m.c.hrabia napisał:
    chce ,tylko nieudaczniki c.h.u.j. mogą.
    Nie masz racji. Bo najgorsze świństwo jakie mógłby im zrobić Putin to nagle oddać tę kupę złomu, i to z "dostawą do domu". Bo już nie dało by się wykręcać sianem i trzeba by było przyznać że na żadnym fragmencie "świętej tutki" nie ma śladu po jakichkolwiek wybuchach, bombach termobarycznych i innych sztucznych mgłach, i że trzeba by było zatrudnić prawdziwych fachowców którzy nie daliby się zmanipulować. I mit by prysnął.
    Tak że fakt iż te "relikwie" są na "wrogiej ziemi" jest im jak najbardziej na rękę.
  • 04.10.17, 11:41
    > trzeba by było przyznać że na żadnym fragmencie "świętej tutki" nie ma śladu

Nie doceniasz ich. Zrobiliby wybuch jak ta lala. Ten garaz z blachy falistej bez okien to byla pierwsza próba.

--
  • 03.10.17, 20:33
    No i durniom skończyło się paliwo. Nawet połowa ciemnego luda już bajki agenta antona i jara nie kupuje. Niegracz się załamie. Tyle wpisów i wszystko szlag trafił
  • 03.10.17, 20:46
    Niegracz ostatnio sądownictwo przeżywa. Coś tam bredził, że kokpit mu ukradli.

--
    - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
  • 03.10.17, 20:50
    Przesadzasz, jeszcze za tydzień pierwszy sekretarz będzie mówił że dochodzą do prawdy
  • 05.10.17, 17:03
    kolejny krok w ustalaniu rzeczywistego przebiegu zdarzenia

.
    jak wynika z relacji _osób które widziały mundur Protasiuka - był on w niezłym stanie
    - dość dziwne
  • 05.10.17, 19:31
    A na ile kawałków powinien być rozerwany fahofcu?
  • 05.10.17, 19:36
    niegracz napisał:

> kolejny krok w ustalaniu rzeczywistego przebiegu zdarzenia
    >
    >
    > .
    > jak wynika z relacji _osób które widziały mundur Protasiuka - był on w niez
    > łym stanie
    > - dość dziwne

:))))))))))))
    Mundur wisial na haku.

--
  • 05.10.17, 19:58
    pies na czarnych
    :))))))))))))
    Mundur wisial na haku.
    ...
    hak zabezpieczył mundur przed rozerwaniem przez szczątki samolotu
    - w takie bzdury wierza lemingi

--
    Fizyka wg Naciskowców z forum katastrofa: W czasie chodzenia, w fazie podparcia, czyli gdy stoimy na jednej nodze, kolano przenosi czterokrotny ciężar naszego ciała-przy 100 kg wynosi to aż 400 kg.[/i] Ludzie nie mający wiedzy są podatni na manipulacje mediów.
  • 06.10.17, 09:10
    Tusk w 2012 r.: "Nie rozumiem determinacji rodzin by przeprowadzić ekshumacje ofiar
    -
    -
    -Czy po 8 ciałach w jednej trumnie w końcu to zrozumiał?

• 06.10.17, 09:52
    Niegracz w poprzednim życiu był sępem. Uwielbia taplać się w zwłokach
  • 07.10.17, 08:37
    'katastrofa"

dr.krisk 06.10.17, 09:55
    A tak przy okazji - jak tam śledztwo smoleńskie? Nie załapałeś się do słynnej Komisji Antoniego M.? Przecież są wakaty, a ty tak mądrzyłeś się swego czasu... a teraz cisza?
    ??
    Jak cisza.
    Cały czas pisuję o "katastrofie"
    ale jak wiadomo temat generalnie ucichł na forach.
    ---
    Tzw katastrofa obnazyła glupote spoleczenstwa, brak wiedzy technicznej , brak elementarnej wiedzy z fizyki. Pisałem o tym w 2010 roku.

Np. gdy zwróciłem uwage internaucie że popełnil bląd pisząc:
    " aluminiowa konstrukcja samolotu spaliła sie w pożarze"
    i powinno to brzmieć
    " aluminiowa konstrukcja samolotu stopiła sie w pożarze"

jak to zwykle na forach ( i nie tylk0 także w salonie24)
    naskoczyło na mnie stado głupków
    którzy od takowych mnie wyzwali
    -
    i przez lata toczyła sie wymiana zdań
    w której jedni twierdzili że wyroby z aluminium sa palne np wręgi Tu-154
    a jeden twierdził słusznie że sa niepalne.

Ze względu na wszechapnujaca w społesenstwie głupote nie ma mozliwosci prowadzenia w sieci jakiegokolwiek dyskursu.

I wisienka w torcie: gdy zwrócilem uwage profesorowi Pawłowi Artymowiczowi że na jego blogu ludzie wypisuja bzdury na temat palnosci wyrobow z aluminium i zwróciłem się do niego aby to przeciał - skomentowal w taki sposób:
    "- Czy wyroby z aluminium sa palne ? Nie zastanawiałem się nad tym "

,\
    badanie "katasrofy" trwa
    komisja na pewno ma juz dowody ze MAK kłamał w kwestii przeciażenia 100g o czym pisałem w maju 2010 roku. Pisałem że w końcowej czesci kadłuba przeciażenia wynikjace ze zderzenia samolotu z ziemią, dzialajaće na pasażerow były rzędu 20g.

--
    Fizyka wg Naciskowców z forum katastrofa: " W czasie chodzenia, w fazie podparcia, czyli gdy stoimy na jednej nodze, kolano przenosi czterokrotny ciężar naszego ciała-przy 100 kg wynosi to aż 400 kg.[/i] " Ludzie nie mający wiedzy są podatni na manipulacje mediów.

--
    Fizyka wg Naciskowców z forum katastrofa: W czasie chodzenia, w fazie podparcia, czyli gdy stoimy na jednej nodze, kolano przenosi czterokrotny ciężar naszego ciała-przy 100 kg wynosi to aż 400 kg.[/i] Ludzie nie mający wiedzy są podatni na manipulacje mediów.
  • 07.10.17, 08:51
    20 gramów? To faktycznie w hcuj!
  • 07.10.17, 09:05
    niegracz napisał:

> Np. gdy zwróciłem uwage internaucie że popełnil bląd pisząc:
    > " aluminiowa konstrukcja samolotu spaliła sie w pożarze"
    > i powinno to brzmieć
    > " aluminiowa konstrukcja samolotu stopiła sie w pożarze"
    >
    > jak to zwykle na forach ( i nie tylk0 także w salonie24)
    > naskoczyło na mnie stado głupków
    > którzy od takowych mnie wyzwali

I co? Długo płakałeś?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 07.10.17, 10:03
    I co? Długo płakałeś?\.
    ..
    zaplakac to trzeba
    ale na nad poziomem wiedzy w społeczeństwie
    a dr Krisk zamilkł - albo nie ma dzisiaj dyżuru

--
  • 07.10.17, 10:26
    zaplakac to trzeba
    ale na nad poziomem wiedzy w społeczeństwie

I tutaj raz się z tobą zgodzę. Dodałbym jeszcze nad poziomem umiejętności myślenia bo z tym jest tragicznie
  • 07.10.17, 10:38
    Płakać to można nad wiedzą takich, którym się Nowaczyk kojarzy z porucznikiem Columbo.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 03.10.17, 21:08
    propaganda pseudodziennikarzy
    i zaklinanie rzeczywistosci

z ta komisją będzie podobnie jak z porucznikiem Columbo
    z serialu kryminalnego:
    "Bronią” Colombo jest jego marny wygląd i zachowanie, co powoduje, że podejrzani odnoszą się do niego z lekceważeniem, nie doceniając jego możliwości dedukcyjnych. Często nawet nie rozpoznają w nim detektywa.

-
  • 04.10.17, 08:57
    I komisja stwierdzi to co ma stwierdzić . I jakie działania będą? Położymy pod siebie uszy w końcu to tylko marnego prezydenta nam zamordowali czy jak żydzi którzy wysłali na tamten świat wszystkich co zabili im kilku sportowców?
  • 07.10.17, 09:00
    Propaganda, powiadasz? No faktycznie - przecież wrak już dawno jest w Polsce, a wszystkie teorie wygłaszane na komisji łączą się w jednej nierozerwalny łańcuch logiczny.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 04.10.17, 11:37
    Która tak ogłupiła pilotów, ze zeszli ponizej 20m bez widoczności ziemi?

--
    Dzielna walka wybitnego stratega:
    tiny.pl/htd75
    Niestety nie dał rade i poległ-można powiedzić
  • 05.10.17, 17:01
    trafnie:
    "zrozumiałe jest, że stronie rosyjskiej szalenie zależy na tym, by Polska tego wraku nigdy nie odzyskała."

-
  • 05.10.17, 19:37
    Czarnych skrzynek takosz. :))))

--
  • 05.10.17, 19:46
    Kapitan Protasiuk był tak wyszkolony, ze potrafił nawet latać pod ziemią. Pewnie kosił samolotem trawę w Bieszczadach A o pull up nigdy nie słyszał. Po jakiemu to? I zabił 95 osób. Ten w Las Vegas to przy nim amator. 58 a się nastrzelał, nakupował broni i amunicji, nanosił i sam zapłacił. Nasz nasrał na pull up i jest lepszy. od tego z Vegas.
  • 07.10.17, 09:02
    Zgadza się. Natomiast w latach 2010-2015 było zupełnie inaczej i Rosjanie aż się palili do zwrotu wraku, tylko rządy Thuske i Kopatsch go nie chciały.

--
    Przez 14 lat ayran.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.