Dodaj do ulubionych

Wystarczyło nie kraść

06.10.17, 21:02
I starczyło pieniędzy na wszystko.I na 500÷🤣
Edytor zaawansowany
  • 06.10.17, 21:08
    Ha ha ha ha :-)

--
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain
  • A na 30 tys. kwoty wolnej nie starczyło. Pisowcy ukradli.

--
    Dlatego zapraszam Was 13 grudnia 2014 roku do Warszawy. Nie możemy pozwolić, żeby władza dalej niszczyła nasze państwo i jego instytucje, manipulowała, ograniczała wolność słowa i prawa opozycji, godziła w podstawy demokracji. (...) Nadchodzi czas na zmianę. Weźmy razem udział w obywatelskim proteście
  • 07.10.17, 00:47
    religijnych.uczuc.obraza napisał:

> A na 30 tys. kwoty wolnej nie starczyło. Pisowcy ukradli.
    >

--
    "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html
  • 07.10.17, 01:02
    A o kwocie wolnej od podatku. Obiecaliście 8 tysięcy? Gdzie jest więc moje osiem tysięcy???!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Pisowcy rozkradli.

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande ? mówi Morawiecki.
  • O tym, że kasa państwowa pusta po rozkradzeniu przez pisowców, głupolu.

--
    Dlatego zapraszam Was 13 grudnia 2014 roku do Warszawy. Nie możemy pozwolić, żeby władza dalej niszczyła nasze państwo i jego instytucje, manipulowała, ograniczała wolność słowa i prawa opozycji, godziła w podstawy demokracji. (...) Nadchodzi czas na zmianę. Weźmy razem udział w obywatelskim proteście
  • 07.10.17, 07:45
    "A na 30 tys. kwoty wolnej nie starczyło. Pisowcy ukradli"

Na 500+ też nie wystarczył. Rząd musi sięgać po zestawy z frytkami i colą, żeby budżet im się spiął.

--
    "To dobrze, że w Senacie rozpoczęto prace nad ustanowieniem Chorągwi Rzeczpospolitej, która będzie przysługiwała prezydentowi Dudzie. Oznakowany Andrzej Duda będzie łatwo rozpoznawalny na galach i piknikach (...) Prezydent Duda otrzyma wreszcie coś, czego będzie naczelnym dowódcą i zwierzchnikiem" Sławomir Mizerski
  • Pisowcy ukradli i przez to nie na każde dziecko jest 500+.

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande ? mówi Morawiecki.
  • 07.10.17, 08:12
    Racja ale jest jeszcze jedno - wystarczy wyjść z Eurosojuza i kasa dawana jako charcz na jego funkcjonowanie zostanie w Polsce co więcej będzie można nie oglądając się na Eurosojuz opodatkować zagraniczne markety oraz wprowadzić cła na dotowane produkty z za granicy. Szybko okaże się iż zyski są większe niż ewentualne straty.
  • 07.10.17, 08:50
    i jeszcze starczy na naukę ortografii.

--
    Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.
    www.youtube.com/watch?v=41V6-g1pcDQ
  • 07.10.17, 10:16
    pisowski kretynie - kup sobie slownik ortograficzny i popros kogos z opozycji aby wytlumaczyl ci jak z niego korzystac
  • 07.10.17, 10:30
    Zauważyłem u ciebie 2 tryby: lekki jak dzisiaj powyżej typu tylko wyjście z unii i cła oraz ciężki czyli pozbierać paszporty i wszystko znacjonalizowac.

Pytanie czy to od rodzaju tabletek jakie lekarze ci podają?
  • 07.10.17, 10:19
    Glupcem jestes
    Pislam generuje dlug publiczny jak nikt wczesniej - i to w czasie koniunktury ktora sie kiedys skonczy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.