Dodaj do ulubionych

Polski film wielce patriotyczny!

09.10.17, 17:48
Dzieło widzę oczyma wyobraźni wielkie!
Tłum dzikich imigrantów atakujący z lądu i morza nasze granice niczym zombie w "World War Z".
Na szczęście nadciągające z całego terytorium Polski niczym w odwróconym marszu gwiaździstym, poprzedzane wiciami pielgrzymki dziarsko prowadzone przez księży wraz z oddanymi kościelnymi targającymi na plecach megafon, by pieśnią wpierać maszerujących i opaczności się przypodobać stają na przedpolu i wśród nawały obcej cywilizacji śmierci, wznosząc krzyż w jednej dłoni a różaniec w drugiej powstrzymują armageddon.
Siły zła cofają się - lecz to dopiero początek.
Spodziewać się należy kolejnego ataku, który już Merkel z Macronem podstępnie szykują.
Na szczęście od czegóż nasi wspaniali przywódcy?
Macierewicz z Dudą, Kaczyński z Pawłowicz, Szydło z Morawieckim u ołtarza stają, dary błagalne przynoszą, o łaskę proszą.
Rydzyk z Boszoborą przychylnym okiem na złoto spoglądają (gdyż od czasów trzech mędrców bliskie ono jest Bogu i jego ziemskim sługom!), modły rozpoczynają - kurz zaczyna wirować, wiatr wieje aż z kurzu tuman się rodzi i z krypty wychodzi on - Lech Wielki!
Na jego to wezwanie zza granic nadciąga pomoc - Smoleńska brać podstępnie w 2010 roku przez Putina pomordowana - Gosiewski z Kurtyką, Walentynowicz ze Skrzypkiem a z południa łuna bije - to Wojtyła Biały ze swym pastorałem i wiernym sługą - Wesołowskim podąża.
Hordy się rozstępują, w czeluści wpadają, ogień wielki się tworzy (geotermię można będzie na granicy otworzyć - ku chwale Pana oczywiście), przenajświętsza panienka ze łzami w oczach Rydzyka i Jarosława tuli, szczęśliwość i pokój wieczny przedmurzu chrześcijaństwa wróżąc...

Koniec, lista intencji.. znaczy się płac, kilka scen z kręcenia filmu na koniec i już uświęceni widzowie mogą iść na pobliskiego kebaba.
--
Ubolewam, że [D…] jest on absolwentem naszego wydziału. [Jako prawnik] dobrze wie, co to znaczy zasada demokratycznego państwa prawnego, co to znaczy Konstytucja i […] łamiąc Konstytucję po prostu nie realizuje swoich obowiązków jako Prezydent RP.
(Prof. Jan Zimmerman)
Edytor zaawansowany
 • szwampuch58 09.10.17, 18:00
  "Cusik" ci obsada wymyka z pod kontroli ,niejaki twardy filar tej obrony, o ksywie Adrian ,dal dyla do " piwnicy" w momencie wielkim .....co prawda teraz mocno pyskuje ze walczyl ale gostek ma przerombane u "paciorkowych rycerzy" granicznych w tym ciemnogrodzie.
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,22487450,andrzej-duda-zignorowal-rozaniec-do-granic-prezydent-nie.html#MT2

  --
  i2.wp.com/static.300polityka.pl/media/2017/04/C8ZMrzUXgAAA5eG-640x835.jpg
 • pispisia 10.10.17, 09:29
  Hollywood już czekana scenariusz
 • dr.krisk 10.10.17, 09:42
  Siem wzruszyłem do łez, ażem gors koszuli niemi zalał. Są jeszcze Patryjoci Szczerzy, Łojczyznem naszom Polskom kochajęcy!
  Dziś po powrocie z roboty poleżę sobie krzyżem w intencji.
 • zapijaczony_ryj 10.10.17, 09:51
  Życie i Twórczość geniusza z Żoliborza-horror.
  Prezydentura , wizje i spuścizna największego prezydenta-tragikomedia.
  Zamach smoleński - wyciskacz łez ze śmiechu!


  --
  Dzielna walka wybitnego stratega:
  tiny.pl/htd75
  Niestety nie dał rade i poległ-można powiedzić

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka