Dodaj do ulubionych

No to pan Lis wreszcie zrozumiał...

05.12.17, 06:20
...i wydał diagnozę stwierdzając,że Polska wróciła do swoich polskich korzeni.

Na pytanie, co się teraz dzieje z Polską, odpowiedź jest brutalnie prosta. Polska staje się PiS-em.

A ten jego,tego Lisa kumpel,przekonuje Polaków bardzo poważnie,że złodziej to nie złodziej lecz agentów ofiara i to twierdzi człowiek,który reformy POkomunistyczne w Polsce niegdyś wprowadzał,no to niezły pasztet.

cytat:

Sytuacja była taka: kiedy Kijowski założył KOD (choć nie on sam, ale i ludzie), to szybko stracił pracę. I nagle po prostu przestał mieć możliwość spłacania alimentów, zasądzonych na podstawie poprzednich dochodów. Robota przy organizacji KOD zajęła mu 24 godziny na dobę, powstał problem gratyfikacji dla niego. Tam w zarządzie były dyskusje… Podpowiedziano Kijowskiemu, by najlepszym sposobem byłoby przyjęcie sposobu, który teraz jest przyczyną zarzutów. On się nieopacznie zgodził… A pieniądze musiał mieć jakieś! (…) To robota operacyjna nasłanych tam kretów! Byłoby dziwne, gdyby akurat ta władza nie wpadła na pomysł, by zniszczyć ten ruch. To punkt wyjścia. Potem na to nałożył się atak kolegów z KOD, ambicji i podły atak mediów: nie tylko pisowskich, ale i innych, które nie zadały sobie trudu, by spojrzeć na to od strony pozytywnej. Że ten człowiek znalazł się w sytuacji bardzo trudnej!

— przekonywał zupełnie poważnie pan Kuczyński.

wpolityce.pl/media/370053-poploch-i-apatia-wsrod-elit-iii-rp-lis-polska-staje-sie-pis-em-kuczynski-wykonczenie-kijowskiego-w-kod-to-operacja-naslanych-kretow
Edytor zaawansowany
 • eiran 05.12.17, 06:24
  Kuczyński to kumpel Lisa? Jak na to wpadłeś? Pomijając że - swoim złodziejskim zwyczajem - wkładasz w usta Lisa coś zupełnie innego, niż naprawdę powiedział.

  --
  Przez 14 lat ayran.
 • m.c.hrabia 05.12.17, 06:42
  Jak zwykle ,chłopka śmierdzącca kupa z rana

  --
  wzorzec targowicki
  Charakteryzuje go odwoływanie się do wartości tradycyjnych, katolickich, narodowych. Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. Czyż Targowica nie była właśnie narodowa, katolicka, czyż nie pałała szacunkiem do polskiej przeszłości

  Jarosław Kaczyński.
 • tanebo2.0 05.12.17, 07:07
  Ciężko dociera do kogoś że jego rodacy to faszyści i złodzieje...
 • lech1966 05.12.17, 20:51
  tanebo2.0 napisał(a):

  > Ciężko dociera do kogoś że jego rodacy to faszyści i złodzieje...


  Liz zawsze sprawiał wrażenie w miarę rozgarniętego,,,,a tu taka niespodzianka...

  --
  Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka