Dodaj do ulubionych

Kiedy zapłonie Sejm?

02.01.18, 22:30
Codziennie dowiadujemy się o atakach na PiS,to znaczy na biura poselskie,a odnotowano też zamachy na senatora i jego rodzinę,podobno ktoś poodkręcał koła w ich samochodach.Trąbi o tym cały PiSowy aparat propagandowy.Mnie się to kojarzy z pożarem Reichstagu w stolicy III Rzeszy,której władze wybrał suweren w demokratycznych wyborach.
--
Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
Mark Twain
Obserwuj wątek
    • buldog2 Re: Kiedy zapłonie Sejm? 02.01.18, 22:40
      Też tak myślałem. Ale nie. totalsi podpalą własne biura poselskie, żeby to zwalić na PIS. Ale proboszczowie prawdziwi patrioci (praktycznie wszyscy) dostaną objawienia o przygotowywanej serii zamachów i wspólnie z ABC zapobiegną im. Zamachowcy zostaną wydobywczo aresztowani zaraz po złożeniu doniesienia o spisku z Tuskiem, a POżary zostaną ugaszone zaraz po POdpaleniu.
      Tusk ucieknie do Meksyku, ale i tam dosięgną go - "prawo" i "sprawiedliwość". No, długa ręka prezesa.
      A Sejm zostanie ocalony.

--
      Osnownoj partorganizacijej jawliajetsja partijnaja jaczejka PIS
      Predateli i Swołoczi
      • alistair-p Re: Kiedy zapłonie Sejm? 02.01.18, 22:54
        Jak słucham Blaszczaka i innych PiSowych czynowników jestem pewien,że to prowokacje.Oni gotowi są nawet kogoś zabić.Przy trupie będzie na pewno znaczek PO albo .N zgubiony przez sprawcę.

--
        Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
        Mark Twain
      • alistair-p Re: Kiedy zapłonie Sejm? 02.01.18, 23:12
        A konkretnie w którym miejscu mojej wypowiedzi?

--
        Mark Twain
        • buldog2 Re: Kiedy zapłonie Sejm? 02.01.18, 23:20
          Tego dowiesz się od prokuratora, jeśli donos od numerkowego donosiciela będzie tym razem wysłuchany.
          Na mnie donosił do ABC czy ABW, chwalił się tu na tym forum. Ale bezskutecznie. Teraz liczy na to, że w końcu się uda.

--
          Predateli i Swołoczi
        • 141288bs Re: Kiedy zapłonie Sejm? 02.01.18, 23:28
          W temacie watku - jest to ewidentne nawolywanie i zaproszenie do teroryzmu...w niedawnej przeszlosci byla planowana akcja na Sejm RP.- Kto wieczy nie z twoim udzialem? Odpowiednie sluzby winne zainteresowac sie zalozycielem tego watku...
          w kontekscie tych podpalen i spraw z samochodami senatora,raczej jest to konieczne.
          • erte2 Re: Kiedy zapłonie Sejm? 02.01.18, 23:46
            141288bs
            misiu, nie będzie żadnego prawdziwego śledztwa ani rzetelnego dochodzenia. Bo istnieje ryzyko że jakiś prokurator jednak nie podda się "sugestii" ziobry, a policjant będzie przyzwoity i znajdzie prawdziwych sprawców.
            W świetle ostatnich wydarzeń coraz bardziej skłaniam się ku przypuszczeniu że udało się pisim przekonać jakoś Cybę do tego co zrobił, a nieszczęsny Rosiak został "poświęcony dla sprawy".
            Pamiętacie sprawę Gej-bombera? Pisi są zdolni do wszystkiego; w kńcu jednak wszystko wyjdzie na jaw.
          • alistair-p Re: Kiedy zapłonie Sejm? 02.01.18, 23:51
            Przez chwilkę myślałem,że jesteś tylko zaślepionym pisuarem,teraz widzę,żeś osobnikiem z poważnym deficytem intelektu.Jak widać te cechy się z sobą łączą :-)

--
            Mark Twain
          • erka-4 Re: Kiedy zapłonie Sejm? 03.01.18, 09:45
            Za niektórych forumowiczów faktyczne zabrać by się należało.Dziennikarzy także.
            Za swoje słowa należy brać odpowiedzialność.
            A zatem PO pierwsze,należy się wziąć za pana Schetynę,który programowym oświadczeniem totalnej oPOzycji iż CBA zlikwiduje wraz z IPN-em sygnał dał wszystkim terrorystom w Kraju do aktywnego działania.
            Bo jak można CBA zlikwidować to jaki problem dobrać się do Policji ?
            • 141288bs Re: Kiedy zapłonie Sejm? 03.01.18, 10:19
              Zgadzam sie,ze trzeba blizej przyjzec sie Schetynie.- Przypominam ten czas,kiedy Schetyna jako szef MSWiA,powolal
              brygady platnych internatowych trolli,ktorych zadaniem bylo opluwanie opzycji,szczegolnie PiS.
              Teraz,majac juz doswiadczenie z trollami,mogl wyznaczc im nowe zadanie,teroryzm.- Sadze,ze jest to jak najbardziej prawdopodobne.
              Schetyna juz nie ma nic do stracenia,mogl wiec pojsc na calosc na zasadzie; albo ja,albo mnie.
              • buldog2 Re: Kiedy zapłonie Sejm? 03.01.18, 10:33
                Jaki problem naPISać do Centralnego Biura ANTYterrorystycznego PIS donos taki, jaki do ABW? W PISaniu donosów masz duże doświadczenie i, jak PISałeś, ogromną przyjemność, nawet nie możemy sobie wyobrazić, jaką, prawda? Tak PISałeś, o tej przyjmemności z donoszenia. Nie zapomnij naPISać jeszcze donosu na TVN, Departament Stanu, Komisję Wenecką, na Artykuł Siódmy i, oczywiście, Tuska.

--
                Predateli i Swołoczi
      • buldog2 Re: Kiedy zapłonie Sejm? 03.01.18, 10:43
        W 1976 odbudowali komitet Wojewódzki PIS w ciągu miesiąca-dwóch. Nowy Sejm będzie miał lądowisko helikopterów Macierewicza i specjalną kładkę aż do ogrodzenia Ambasady. Żeby wrazie co można było albo zamówić wsparcie Specnazu GRUJ, w ostateczności ewakuację.

--
        Predateli i Swołoczi
      • alistair-p Re: Kiedy zapłonie Sejm? 03.01.18, 09:00
        A do podpalenia czego namawiam?W PiSdackiej Polsce mogę robić za Dymitrowa ha ha ha.Wie chociaż co to za jeden?

--
        Mark Twain
    • zapijaczony_ryj Też tak sobie pomyślałem! 03.01.18, 08:21
      alistair-p napisał:

> Codziennie dowiadujemy się o atakach na PiS,to znaczy na biura poselskie,a odno
      > towano też zamachy na senatora i jego rodzinę,podobno ktoś poodkręcał koła w ic
      > h samochodach.Trąbi o tym cały PiSowy aparat propagandowy.Mnie się to kojarzy z
      > pożarem Reichstagu w stolicy III Rzeszy,której władze wybrał suweren w demokra
      > tycznych wyborach.

Zrobią prowokacje, tak to to zrobiło NSDAP!
      A potem zgonią na Totalną i odgrodzą SEjm płotem tak jak to planowali wcześniej.
      Zawistny Kurdupel nikomu i niczemu nigdy nie odpuści!
      Nie odpuscił Wałęsie, nie odpuścił Tuskowi, to i swoim chorym wizjom też nie odpusci!
      Wceśniej czy pózniej Sejm zostanie ufortyfikowany jak Nowogrodzka!

--
      Dzielna walka wybitnego stratega:
      tiny.pl/htd75
      Niestety nie dał rade i poległ-można powiedzić
    • rzewuski1 Re: Kiedy zapłonie Sejm? 03.01.18, 09:06
      To jest robienie atmosfery pod odpowiednie działania zmierzające do totalnej władzy tej kliki.
      Teraz zapewne zabiorą się w tym roku za media by były tylko takie co kadzą reżimowi jak radziecka prawda KPZR .

--
      Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
      Stanisław Lem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka