Dodaj do ulubionych

Arabia Saudyjska chce pomóc polskim Tatarom

21.01.18, 14:31
i sinansowac im Dom Kultury.
Rzad polskojezyczny nie uwazal za stosowne sfinansowanie tego przybytku kultury tatarskiej, bo wszystkie pieniadze na kulture poszly na sfinansowanie Muzeum zydkow polskich, cmentarza rownie zydowskiego a jak plotka niesie, kroi sie nastepny wydatek z polskiej kieszeni na muzeum chasydow z Polski.
Rzad Izraela podobnie jak miesdzynarodowe zydostwo nie bylo zainteresowane finansowaniem tego typu obiektow, wiec polskojezyczny minister nie bedzie musial sie bacznie przygladac czemukolwiek.

--
Naród,który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.
Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, co ją głoszą. Prawda jest mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania, jest rewolucyjnym czynem. George Orwell
Edytor zaawansowany
  • pkt4a 21.01.18, 16:42
    "rabbi" antysemickie ścierwo , właśnie klikam "zgłoś" moderacji ten post
    podobnie zawsze wyklikuję "taniąkiełbasę"
  • rabbi.rozencwajg 21.01.18, 17:26
    pkt4a napisała:
    [...] antysemickie ścierwo
    -------------------------------------------
    Faktycznie, argument nie do odparcia...

--
    Naród,który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.
    Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, co ją głoszą. Prawda jest mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania, jest rewolucyjnym czynem. George Orwell
  • snajper55 22.01.18, 19:18
    rabbi.rozencwajg napisał(a):

> i sinansowac im Dom Kultury.
    > Rzad polskojezyczny nie uwazal za stosowne sfinansowanie tego przybytku kultury
    > tatarskiej, bo wszystkie pieniadze na kulture poszly na sfinansowanie Muzeum z
    > ydkow polskich

Rządu polskiego nie stać na sfinansowanie tego przybytku kultury tatarskiej, bo wszystkie pieniądze na kulturę poszły za zachcianki kleru katolickiego, aby katabasy mogli w luksusowych warunkach być gwałceni przez małe dzieci.

S.
    --
    Ten kraj
  • cogito50 22.01.18, 20:51
    Arabia Saudyjska jeszcze nie doszła nawet do Sredniowiecza. Czy oni tam wiedza coś poza odmianami daktyli?
  • mariner4 23.01.18, 06:20
    To nie wszystko. Saudyjski książe sfinansował rozdzielenie polskich sióstr syjamskich. Rząd powinien czym prędzej kazać je ponownie połączyć! Precz z ingerencją muzułmanina w polską medycynę!
    M.

--
    "Gdyby idiota wiedział, że jest idiotą, to automatycznie przestałby być idiotą"
    Stefan Kisielewski - Kisiel
  • alistair-p 23.01.18, 07:32
    Mieszkałem w kraju muzułmańskim gdzie powstało za pieniądze Arabii Saudyjskiej takie centrum.Wypisz wymaluj na podobieństwo toruńskiej jaczejki Radia z ryjem.Tam rząd po kilku miesiącach pogonił saudyjskich mułłów do ojczyzny i po centrum.A było to w kraju muzułmańskim,jak już pisałem.Nie chodzi tu o zwalczanie islamu,a o żródło finansowania.

--
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain
  • kolpik124 23.01.18, 07:45
    z finansowaniem przez AS tego typu przybytkow należy uważać, bo promują ortodoksyjny wahabbizm

Tak było w Bośni, gdzie z umiarkowanych lokalnych wyznawców islamu zrobili wylegarnie bojowników eksportowanych potem na wszystkie fronty dzihadu

--
    " Na jarmarki przychodzą rodziny z dziećmi, to bezpieczne miejsca. Jedne czego może się obawiać, to kieszonkowcy."...snakelilith, listopad 2016

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka