Dodaj do ulubionych

Czy to najwłaściwszy kierunek politycznych zmian?

24.01.18, 07:58

Lynn Rothschild ujawniła plan wdrożenia Nowego Globalnego Kapitalizmu [video]
Styczeń 21, 2018 kuzla

Rothschildowie zorganizowali konferencje, której celem jest zastąpienie korporacyjnego kapitalizmu nowym „kapitalizmem globalnym” opierającym się na uwłaszczeniu majątku prywatnego oraz jego redystrybucji poprzez tworzony w tym celu program Inclusive Capitalism. Program ma na celu zniwelowanie dysproporcji w dochodach oraz ochronę dóbr naturalnych naszej planety. Jest to nowe wcielenie komunizmu w oparciu o program ONZ Agenda 2030.
Konferencja odbywa się corocznie od 2013r. i zgromadziła kapitał inwestycyjny o wartości 30 trylionów dolarów co odpowiada jednej trzeciej światowych aktywów, wśród prelegentów znaleźli się prezesi największych instytucji finansowych, banków, korporacji, a także Książę Karol, Bill Clinton, papież Franciszek oraz prezesi Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

Przemówienie Lynn Forester de Rothschild, prezes E.L. Rothschild, żona lorda Evelyn de Rothschild

" Myślę, że to niecodzienność, że jego królewska wysokość książę Karol, jego świętobliwość Papież Franciszek, gubernator Carney, prezydent Clinton pokazali się na konferencji i jakoś myślę, że nie są tutaj dla pogawędek. A nawet wiem, że ci znamienici przywódcy są tu z waszego powodu. Czyli są tu z powodu waszej osobistej i instytucjonalnej mocy, którą wszyscy z was mają, by sprawić, żeby świat był lepszym miejscem i na prawdę wszyscy tu jesteśmy jako zespół.
Dzisiaj w tym pokoju reprezentujemy poziom przywódczy 25 trylionów dolarów aktywów zarządzanych z 25 różnych krajów. Wszyscy mamy finansową moc, ale również mamy moc do zmieniania świata. Kapitalizm jest systemem operacyjnym świata, jest większy niż każdy system polityczny, jest większy niż każda religia, jest większy niż każdy może sobie wyobrazić.
Kapitalizm jest największą mocą na planecie, ale nie jest zbyt duży, żeby zawieść. Dzisiaj kapitalizm zawodzi bezrobotnych, zatrudnionych poniżej swoich kwalifikacji i nigdy niezatrudnionych. Kapitalizm zawodzi ziemię. Niektóre miejsca na ziemi nigdy nie były czyste, a większość naszej planety jest brudniejsza niż kiedykolwiek.
Zbyt dużo ludzi wierzy, że kapitalizm jest dobry tylko dla ludzi, którzy mają kapitał, ale nie jest dobry dla pracowników, którzy podtrzymują to lub planety, która to wspiera. Dobra wieść jest taka, że kapitalizm jest cudownym pomysłem i to dlatego, że odpowiada na głęboką i silną ludzką ochotę na samodoskonalenie się, ale to co się dzieje, to motyw, iż związek pomiędzy kapitalizmem, a lepszym życiem zerwał się dla zbyt wielu ludzi.
Na prawdę myślę, że tam gdzie przychodzimy, możemy przywracać to połączenie i możemy zapewniać sukces kapitalizmu dla naszego społeczeństwa na zawsze. Właśnie dlatego tutaj jesteśmy i wierzę, że zrobimy postępy. Jestem optymistycznie nastawiona, ponieważ coraz więcej i więcej cennych właścicieli, cennych menadżerów i liderów korporacji reprezentuje w tym pokoju ludzi, którzy rzeczywiście ruszają w stronę bardziej globalnego kapitalizmu.
Wielu ludzi zgadza się, że globalny kapitalizm wzmacnia długi okres finansowego powrotu. Zobaczyliśmy też postęp w sposobach, by mierzyć elementy, koszty i korzyści płynące z globalnego kapitalizmu. Gwarantuje wam, że istnieją narzędzia, by globalny kapitalizm został rozwinięty i są one dostępne. Mamy potężny postęp od zeszłego roku i to jest na prawdę to, o czym będziemy dzisiaj rozmawiali.
Lecz zanim zaczniemy to chcę właśnie wykorzystać okazję i podziękować kilku osobom. Po pierwsze bardzo dziękuje panu burmistrzowi za przyjęcie nas w swoich skromnych progach. Tak jest panie i panowie, on mieszka tutaj, śpi tam na prawo. Dzisiejsza konferencja nie byłaby możliwa bez hojności Rockefeller, Ford, Ellamy, Lou, Gatsby i fundacji Blavatnik. Jak również AMG, Sunshite, KT, Wiggin, OZ, Moore, Born Baz, Wily McDermott’a i Grupy Brunswick’a.
Bardzo im dziękuje i wielkie podziękowania dla Diana Carney. Tam ona jest. Myślę, że powinna wstać i powinniście jej zaklaskać. Brian Tomlinson jest głową naszej koalicji – eventu ekonomistów i magazynu Cajun. Jest niesamowity składając to wszystko razem.
Wiem jak bardzo zajęci wszyscy jesteście i bardzo wiele to dla mnie znaczy, że znaleźliście czas, by być tutaj. Wiem, że wielu z was przebyło bardzo daleką drogę i obiecuje wam, że zrobimy wszystko by zrobić tą konferencję interesującą. Razem reprezentujemy jedną trzecią ze wszystkich aktywów globalnych instytucji.
Specjaliści w zakresie nauk społecznych mówią nam, że tylko 20% grupy wyznaje niewzruszone przekonanie, że ich wiara zawsze staje się z większości, więc to znaczy, że nie tylko możemy mówić, ale również robić zmiany. Możemy zmieniać kapitalizm, możemy odnawiać go, możemy wzmacniać go i możemy go ratować. Możemy odnowić kapitalizm jako silnik dla wspólnego dobrobytu. Właśnie dlatego jesteśmy tutaj. Zacznijmy konferencję i zróbmy naszą robotę i wtedy nie będziemy musieli spotykać się więcej. Dziękuje "


Oficjalna strona Coalition for Inclusive Capitalism: www.inc-cap.com/


--
Lubię wszystkich i wszystkich podziwiam. Durni forowych też.
Edytor zaawansowany
 • nazimno 24.01.18, 08:12
  Przeczytaj podanie Slawomira Mrozka
  o "oddanie mi wladzy nad Swiatem".
  Jest lepsze.
 • homoso-vieticus 24.01.18, 08:15
  nazimno napisał:

  > Przeczytaj podanie Slawomira Mrozka
  > o "oddanie mi wladzy nad Swiatem".
  > Jest lepsze.

  Uważasz, że wtedy, kiedy przeczytam ulubionego Mrożka ( byłego Szefa krakowskiego ZMS-u) zmieniony zostanie kierunek politycznych dążeń Zachodu?


  --
  Lubię wszystkich i wszystkich podziwiam. Durni forowych też.
 • nazimno 24.01.18, 08:22
  Zachod jest jak dobrze kontrolowane wariatkowo.
  A Mrozek bedzie wieczny.
 • homoso-vieticus 24.01.18, 08:12
  polityczne skupione wokół PiS-u i Platformy Obywatelskiej. Takie odnoszę wrażenie. Tzw "opozycja totalna" nie potrafi jeszcze myśleć politycznie w rozumieniu globalnym. Zajmuje się "zarabianiem na życie" i idiotyczną walką z religijnością ludu.


  --
  Lubię wszystkich i wszystkich podziwiam. Durni forowych też.
 • nazimno 24.01.18, 08:16
  poezja.soup.io/post/289447971/Prosz-uprzejmie-o-oddanie-mi-w-adzy

  ebys nie musial szukac:


 • homoso-vieticus 24.01.18, 08:26
  nazimno napisał:

  > poezja.soup.io/post/289447971/Prosz-uprzejmie-o-oddanie-mi-w-adzy
  >
  > ebys nie musial szukac:
  >
  >

  Dzięki.
  --
  Lubię wszystkich i wszystkich podziwiam. Durni forowych też.
 • nazimno 24.01.18, 10:46
  s'il vous plaît

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka