Dodaj do ulubionych

A wszystko przez zazdrość :-)

15.02.18, 15:00
Zawistny Kurdupel marzy o Legii Honorowej a tu jakoś Francuzi go nie dostrzegają.Taki Frasyniuk ma,Róża Thun ma,nawet Trzaskowski ma,Gronkiewiczowa ma,a on nie ma.Jego braciszek też nie miał.Wredni Francuzi nawet za widelce nie podziękowali.

--
Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
Mark Twain
Edytor zaawansowany
  • man_sapiens 15.02.18, 15:32
    :D
    --
    Zdaję sobie sprawę, że Kaczyński nie jest Stalinem, bo to nie ten gabaryt, ale wciąż mam wrażenie, że on jest parodią [/i]Michnik[/i]
  • pies_na_czarnych 15.02.18, 16:27
    Trafiłeś w punkt. :)

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • szwampuch58 15.02.18, 17:03
    i kompleksy,podly "osobnik" ma je "jusz" od lat....jak Himalaje

--
    "Spowodowali, że Polski zazdrości nam wiele narodów"
    Zgadnij kto???......buhahahahahaha
  • alistair-p 15.02.18, 17:27
    Dobrze,że Tusk też nie ma,dopiero by było :-)

--
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain
  • m.c.hrabia 15.02.18, 17:36
    Leszek

Złoty Łańcuch i Gwiazda Orderu Zasługi Zakonu Maltańskiego (Zakon Maltański, 2007)[85]
    Łańcuch Orderu Króla Abdulaziza (Arabia Saudyjska, 2007)[85]
    Order Zwycięstwa Świętego Jerzego (Gruzja, 2007)[85]
    Order Księcia Jarosława Mądrego I klasy (Ukraina, 2007)[85]
    Wielki Order Króla Tomisława (Chorwacja, 2008)[86]
    Krzyż Wielki z Wielkim Łańcuchem Orderu Infanta Henryka (Portugalia, 2008)[87][88][89]
    Honorary Companion of Honour with Collar Narodowego Orderu Zasługi (Malta, 2009)[90]
    Order Podwójnego Białego Krzyża I klasy (Słowacja, 2009)[91][92]
    Krzyż Wielki z Łańcuchem Orderu Zasługi (Węgry, 2009)[85][93][94]
    Wielki Krzyż ze Złotym Łańcuchem Orderu Witolda Wielkiego (Litwa, 2009)[95][96]
    Order Heydəra Əliyeva (Azerbejdżan, 2009)[97]
    Krzyż Wielki z Łańcuchem Orderu Gwiazdy Rumunii (Rumunia, 2009)
    Order Lwa Białego I Klasy z Łańcuchem (Czechy, 21 stycznia 2010)[98]
    Narodowy Bohater Gruzji (pośmiertnie, Gruzja, 2010)[99]
  • niegracz 15.02.18, 17:44
    Pomniki powinniśmy więc stawiać Wałęsie i Jaruzelskiemu - specjalnie powiem to mocno
    - a nie Reaganowi – mówił Frasyniuk podczas konferencji Dialog-Kompromis-Porozumienie.

- Generał Jaruzelski - to trzeba mu przyznać tutaj, w jego obecności - jest człowiekiem,
    który ma olbrzymie zasługi.
    Pogodził się z decyzją społeczeństwa i w ten pokojowy
    sposób uruchomił tak naprawdę mechanizm budowania państwa demokratycznego
    i państwa obywatelskiego – wychwalał Frasyniuk.
    ..
    zdradził idee Solidarności i przeszedł do obozu
    uwłaszczenia nomenklatury
    \

• alistair-p 15.02.18, 17:54
    Jaruzelski też miał Legię Honorową.Kurdupel może tylko dalej obgryzać paznokcie :-)

--
    Mark Twain
  • alistair-p 15.02.18, 17:47
    Jarosław:
    2013: Order Zwycięstwa Świętego Jerzego (Gruzja)
    :-) Nawet u Orbana się na nic nie załapał.

--
    Mark Twain
  • pies_na_czarnych 15.02.18, 17:57
    a ten medal z kartofla to gips?

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • alistair-p 15.02.18, 18:19
    Takich to on ma sporo.Zaufani mu rzeżbią codziennie nowy.Ponoć mają się przerzucić na brukiew albo buraki,oczywiście pastewne.

--
    Mark Twain

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka