Dodaj do ulubionych

Przylepiło się gó.wno...

28.03.18, 17:28
...do okretu i wrzszczy: Płyniemy!!!
Podpisana dziś umowa z Amerykańcami na dostawę "Patriotów" jest efektem kilkunastu lat starań, negocjacji i uzgodnień wielu poprzednich ekip rządowych (najważniejsze były te prowadzone przez rząd PO-PSL) Dziś pisie obwieszczają urbi et orbi swój wielki sukces (a jest tajemnicą poliszynela że warunkiem sine qua non była dymisja macierewicza).
Również szczyt NATO w Warszawie (lato 2016) był uzgodniony przez Siemoniaka i Komorowskiego, a także rozlokowanie wojsk amerykańskich w Polsce (tu co prawda również dużą rolę odegrał Sikorski).
Spadek bezrobocia, wzrost gospodarczy, wzrost eksportu i ogólnie coraz lepsze życie w Polsce to są fakty. Pisie pieją z zachwytu jakie to one mądre i gospodarne. Tyle że gdyby nie rozsądna polityka Rostowskiego i Tuska, a także ogólna koniunktura gó.wno by z tego było.

No i wisienka na torcie: dziś wyłazi przed kamery niejaki ziobro zbigniew i ogłasza z właściwą sobie tromtadracją i zadufaniem jak to dzięki podległej mu prokuraturze pan Komenda odzyskuje wolność. Oczywiście nie może się obyć bez zaklęć typu "wydałem polecenie", "dopilnowałem" itd. a także "skandaliczne zaniedbania", "odpowiedzialność" czy "niesprawiedliwość" Tyle że jakoś dziwnie "nie pamięta" że w czasie kiedy wydawano ów wyrok ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym był nieskazitelny Lech Kaczyński, a jego zastępcą niejaki.... zbigniew ziobro. Przypadkowa zbieżność nazwisk taka...?
Obserwuj wątek
  • taniarada Bzdety z toalety 28.03.18, 18:03
   Komorowski był tylko inicjatorem budowy polskiej tarczy antyrakietowej.I nic poza tym. Chaos w tym wątku ogromny i poplątanie z pomieszaniem pojęć.Za zakup dwóch baterii Patriot ,czyli 16 wyrzutni rakietowych .Wraz z sytemem zarządzania polem walki .Zapłacimy 16 miliardów zlotych.Wyborcza pisała 38 miliardach zlotych.Amen."Jestem pod wrażeniem pracy admina tego forum.
   • szwampuch58 Re: czyli... 28.03.18, 18:41
    ...taniarada, za murzyńskość warto zapłacić każdą cenę nawet jak to PO zapoczatkowalo?


    --
    bi.gazeta.pl/im/94/15/16/z23155348IH,Manifestacja-przeciwko-rasizmowi-i-faszyzmowi.jpg
   • religijnych.uczuc.obraza Re: Bzdety z toalety 28.03.18, 18:47
    Piszesz ściero na telegrafie?

    --
    Ryszard Czarnecki:
    Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce. Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód-ze standardów zachodnich i europejskich do standardów wschodnich, rosyjskich i białoruskich
  • eiran Re: Przylepiło się gó.wno... 28.03.18, 18:50
   A jeszcze kilka miesięcy temu największe zasługi dla "sprawy" miał Antoni Macierewicz. Ale już go nie ma. W PiSie gumkowanie jest skuteczniejsze niż w czasach Stalina, kiedy to co roku na wspólnym z nim zdjęciu - zawsze tym samym - był inny zestaw towarzyszy, a raczej ich główek.

   --
   Przez 14 lat ayran.
  • taniarada Jest pytanie na tym forum ? 28.03.18, 20:51
   Dlaczego administracja Białego Domu teraz sprzedała Patrioty Polsce.I to najnowocześniejszą wersję.Wcześniej nie sprzedali, bo rządzący przez osiem oszuści .Za blisko byli związani z Putinem.Pamiętne żółwiki na molo w Sopocie.wpolityce.pl/m/polityka/182863-dlaczego-premier-nie-odniosl-sie-do-slynnego-juz-zdjecia-z-putinem-dlaczego-media-nie-pytaja
   • religijnych.uczuc.obraza Re: Jest pytanie na tym forum ? 28.03.18, 20:53
    Też się dziwię że sprzedali gdy Polską rządzi partia kolesia, który przyznawał się do kontaktów z ruskimi agentami.

    --
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
    • zdybex Re: Jest pytanie na tym forum ? 28.03.18, 21:09
     Ten system powstał w latach 70tych znaczy Patriot. Mimo modernizacji za miliardy wobec manewrujących rakiet poruszajacych sie 10 metrów nad horyzontem jest bezsilny. Skuteczniejszy byłby karabin maszynowy Rakiety typu Scud to przeszlośc chyba, ze czarna Afryka. Za 10 lat jak wejdzie do kampanii, czyli osiagnie bojową gotowośc bedzie skuteczny jak proca kupiona za 100 mld żłotych
   • znak-wodny Re: no i co hloopcze, mozni rzadza, a tobie... 28.03.18, 23:07
    Ty jako ekonomista pewnie byś nie podpisał umowy na coś czego jeszcze nie ma i przez wiele lat jeszcze nie będzie.
    Prototyp zamówionego systemu do testów ma się pojawić dopiero w 2022 roku.

    --
    Przez ponad 13 lat obecności w Unii Europejskiej Polska otrzymała z Brukseli 138 miliardów euro. Dzięki unijnym dotacjom wybudowano ponad 12 tysięcy kilometrów dróg i autostrad. Zbudowano lub zmodernizowano również ponad 1,5 tysiąca kilometrów linii kolejowych. Powstało prawie 410 tysięcy nowych miejsc pracy, a finansowe wsparcie otrzymało ponad 30 tysięcy firm.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka