Dodaj do ulubionych

Nadchodzi wielkie sprzątanie...

09.04.18, 15:45
...po pisich.
Już niedługo z przestrzeni publicznej będziemy usuwać te dziesiątki monumentów, pomników większych i mniejszych, mniej lub bardziej koszmarnych wytworów "artystycznych", tablic "ku czci", tabliczek na rogach ulic, placach, skwerach i innych zaułkach. Kupa roboty będzie, wyburzacze już się cieszą na niezłą kasę.
Ale to jeszcze jest małe piwo - jakieś buldożery, dźwigi samochodowe, młoty pneumatyczne; w ostateczności trotyl (doczekają się w końcu).
Gorzej będzie z odkręcaniem tego całego syfu które pisie pozostawiły w ustawodawstwie, państwowych instytucjach, spółkach skarbu państwa i innych "Fundacjach Narodowych".
Jeszcze trudniej będzie odbudować naszą pozycję międzynarodową, przekonać świat że to był tylko taki paroksyzm, konwulsja, chwilowe zdurnowacenie "suwerena", i że właśnie za chwilę wszystko wróci do normalności.
Ale najdłużej potrwa regeneracja Puszczy Białowieskiej, powrót do jej pierwotnej kondycji i dzikiego drzewostanu.
Bo jak słusznie powiedział pewien znajomy architekt: drzewo rośnie co najmniej kilkadziesiąt lat; głąb kapuściany kilka miesięcy.
Edytor zaawansowany
  • j-k 09.04.18, 15:46
    dopiero za 5 lat.
  • f.a.q 09.04.18, 15:50
    .....a na swoje mi4jsce wrócą pomniki wdzięczności Armii Czerwonej....:))))
    A propos puszczy czy wasi zaangażowani ekolodzy już zaczęli wpieprzać korniki żeby ograniczyć ich pogłowie?

--
    Zdrajcy, co w lśniących cholewach biegli po pustej ulicy
    Jak ze swastyką na czapkach ? z tarczą Dawida, szli wściekli
    Z gębą, co słowa im obce kaleczy, butni i dzicy,
    Co nas zrzucali ze schodów, którzy nas z domów wywlekli.
  • alistair-p 09.04.18, 16:42
    Amia Czerwona i PiS zachowują się podobnie.

--
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain
  • f.a.q 09.04.18, 16:48
    Naprawdę? Ojej! Biedaku może przestać sobie nałogowo aplikować NeewsŁyka.

--
    Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy ?
    O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą?
    I ręce załamywałem ze wstydu? wstydu i hańby ?
    Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom ? bezbronnym Żydom!
  • taniarada 09.04.18, 15:54
    Marzenia ert2.Nigdy niespełnione.Amen.
  • erte2 09.04.18, 16:31
    taniarada napisał(a):

Marzenia ert2.Nigdy niespełnione.Amen.

Widzisz misiu - tak się składa że moje marzenia na ogół się spełniały. Przynajmniej te dotyczące polityki.
    Mam świadków że w roku 1978. przewidziałem że za rok, najdalej dwa zacznie się upadek komuny. I sprawdziło się.
    W roku 1982. "wywieszczyłem" że Lech Wałęsa zostanie prezydentem (nawet przewidziałem powrót tego urzędu).
    Mojej Żonie podczas jednego z widzeń powiedziałem że jeszcze Ją docenią. Trochę to trwało, ale w 2015. roku dostała Polonia Restituta.
    W 2006 stwierdziłem ze kaczyński nie dotrwa do końca kadencji. Nie dotrwał.
    Więc nie lekceważ moich przepowiedni, bo jak się wku.rwię to i tobie coś wywróżę. I nie będzie to fajne.

P.s. Spacje, pantofelku, spacje....
  • j-k 09.04.18, 16:44
    rte2 napisał:
    > Widzisz misiu - tak się składa że moje marzenia na ogół się spełniały. Przynajm
    > niej te dotyczące polityki.
    > Mam świadków że w roku 1978. przewidziałem że za rok, najdalej dwa zacznie się
    > upadek komuny. I sprawdziło się.

widzisz, hlooopcze, a ja mam swiadkow na to, ze mowilem podobnie juz w 1976
    po wydarzeniach radomskich...
    - czyli 2 lata wczesniej od ciebie...
    Nie typowalem wprawdzie roku, ale jako ekonomista wiedzialem, ze ok. roku 1981
    zrobi sie w budzecie "zator platniczy", bo na ten rok przypadnie splata DUZYCH rat zadluzenia zagranicznego, ktorych budzet nie bedzie w stanie udzwignac...

Tfu(j),jak zawsze, Dr. J.K.
    ponad 40-ci lat w polityce...
    w 1981 dzialacz "S" w Warszawie.

PS. zatem powiadam Ci tylko.: - najblizsze wybory PiS wygra.
    - pozostaje tylko kwestia otwarta, czy bedzie rzadzil sam, czy w koalicji.
  • f.a.q 09.04.18, 16:51
    Normalnie delficka. Pytia a to że folksdojcz ucieknie z naszego kraju przewidziałeś? Bo ja się po ryżym nie spodziewałem, że się aż tak spietra.

--
    Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,
    Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych
    Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał
    I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.
  • alistair-p 09.04.18, 16:50
    Nie pomogą kamery ani wartownicy.Każdy koszmarny krasnal albo "monument" dostanie co swoje,jak dostawał Feliks Edmundowicz.Jeśli będzie trzeba,nauczymy krowę latać :-)

--
    Nie mam żad­nych ra­sowych, kas­to­wych czy re­ligij­nych up­rzedzeń. Je­dyne co mnie ob­chodzi,to czy da­na jed­nos­tka jest is­totą ludzką i to mi wys­tar­czy. Gor­sza już być nie może.
    Mark Twain
  • f.a.q 09.04.18, 17:20
    Czyli uważasz że miejsca pamięci i pomniki należy niszczyć. Ciekawe... bo wiesz w tej katastrofie to nie tylko członkowie PiS zginęli. "Naszczasz" na grób innych osób zupełnie niezwiązanych z PIS a zasłużonych dla Polski. Ale o co ja apeluję, jaki tam z ciebie Polak .

--
  • alistair-p 09.04.18, 17:32
    Niech napisze jeszcze o czymś co uważam,poczytam sobie ten bełkot.Musi się tylko postarać,nie jestem pisdakiem.

--
    Mark Twain
  • f.a.q 09.04.18, 17:37
    Wiem że nie jesteś, zaliczasz się do całkiem licznego grona idiotów a przynajmniej w mojej ocenie.

--
    Dr Kurek cytuje... : "Gdyby Żydzi mieli ratować Polaków, to nie ocalałby żaden Polak"
  • alistair-p 09.04.18, 18:01
    Ha ha ha ha w twojej ocenie ha ha ha.Zabawne.

--
    Mark Twain
  • f.a.q 09.04.18, 21:10
    Nie widzę w tym nic zabawnego.

--
  • alistair-p 10.04.18, 09:37
    I na tym polega twoje nieszczęście.

--
    Mark Twain
  • f.a.q 10.04.18, 12:08
    Nie, to nie jest moje nieszczęście. Twoja głupota po prostu nie jest zabawna. Tyle...

--
    Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,
    Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych
    Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał
    I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.
  • j-k 09.04.18, 17:41
    na placu Pilsudskiego stoi Pomnik Marszalka Pilsudskiego i jest Grob Nieznanego Zolnierza

na wiecej pomnikow NIE MA TAM MIEJSCA

i za 5 lat - gdy PiS utraci wladze - tez bede za przesunieciem tego pomnika w inne miejsce.

Wskazalem juz dla przykladu Plac Wilsona - gdzie nieopodal mieszkal Lech Kaczynski.
  • porannakawa01 09.04.18, 21:11
    f.a.q napisał:

> Czyli uważasz że miejsca pamięci i pomniki należy niszczyć. Ciekawe... bo wiesz
    > w tej katastrofie to nie tylko członkowie PiS zginęli. "Naszczasz" na grób i
    > nnych osób zupełnie niezwiązanych z PIS a zasłużonych dla Polski. Ale o co ja a
    > peluję, jaki tam z ciebie Polak .
    Tyle, że to pomnik i morderców, i ich ofiar.
    Wystaw w Katyniu pomnik ofiar tych z NKWD i nkwdedzistów co też i bardzo się w swojej pracy, tam w Katyniu poświecali i urobili.
    Popukali by ci palcem po czole kijem bejsbolowym.
    Mordercy z ofiarami - wspólny pomnik?
    A było zaczekać do mom,entu gdy ich role zostaną ujawnione.
    Jak to Kaczyński pierdzieli - zbliżamy się do prawdy?

--
    Ubolewam, że [D…] jest on absolwentem naszego wydziału. [Jako prawnik] dobrze wie, co to znaczy zasada demokratycznego państwa prawnego, co to znaczy Konstytucja i […] łamiąc Konstytucję po prostu nie realizuje swoich obowiązków jako Prezydent RP.
    (Prof. Jan Zimmerman)
  • m.c.hrabia 09.04.18, 17:05
    najtrudniej będzie, pozbyć się tego fetoru, po kaczym qłanie.
  • lech1966 09.04.18, 21:07
    m.c.hrabia napisał:

> najtrudniej będzie, pozbyć się tego fetoru, po kaczym qłanie.

Racja.. Po leminżym guanie ciągle śmierdzi i jeszcze ma śmierdzieć ponad 5 lat. A smród dopiero się zacznie jak Tusk wróci do kraju. Wtedy będzie pisk i zgrzytanie zębów jak zacznie sypać resztę towarzycha.

--
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze

Tekst ocenzurowano (GW)
  • yoma 09.04.18, 18:26
    Ale będzie Pisk i Skowyt.

--
    Greenpeace i tym podobne organizacje, proszę natychmiast przywrócić globalne ocieplenie, bo w ryja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka