Dodaj do ulubionych

Logiczne to jest,ale czy realne w moim Kraju ?

24.04.18, 12:05
cytat:

TAK WIDZĘ TĘ AKCJĘ ODZYSKIWANIA ODSZKODOWAŃ:

Państwo daje ogłoszenie, że jest zainteresowane odzyskaniem odszkodowania np. za prywatyzację firmy: Fabryka obuwia „Alka” SA w Słupsku.

2.
Prawnik lub firma prawnicza, zainteresowani zarobkiem, sami, na własny koszt analizują sprawę tej prywatyzacji, kto ją przeprowadzał, kto brał kasę za doradztwo itp. Szukają winnych, oszustw, jeśli takowe były. Firma prawnicza lub prawnik, na własny koszt poszukują odpowiednich rozwiązań dla konkretnego przypadku.

3.
Po tym jak prawnik lub firma prawnicza, bardzo dokładnie sprawę przeanalizowali, i są pewni, że sprawę mogą wygrać, to wtedy, mając już wszystko gotowe, podpisują umowę z rządem polskim, na odzyskanie odszkodowania. Umowa nie ma charakteru wyłączności, tzn. że na odzyskanie kasy odszkodowawczej z prywatyzacji np. Fabryki obuwia „Alka”, rząd może podpisać umowę kolejno z kilkoma firmami prawniczymi lub z prawnikami.
Umowa ta jest tylko po to, aby rząd mógł wypłacić firmie prawniczej pieniądze tj. określony procent od odzyskanej kwoty. Rząd płaciłby TYLKO pierwszej firmie, której udało się odzyskać odszkodowanie, i TYLKO po otrzymaniu przez państwo pieniędzy odszkodowawczych na konto NBP.

W sumie możnaby spróbować,wszak nic to by nie kosztowało gdyby się nie udało.
Tylko widzę na starcie problem bardzo poważny,prawnicy to nie doornie nie lubią "ciemnej" inwestycji,oni chcą zarobić na starcie,bo oni są prawnikami a nie zawodnikami.
A zatem raczej to utopia z tymi prawnikami,no ale spróbować nie zaszkodzi,bo może się przecież okazać,że nie wszyscy prawnicy są cwaniakami.
Edytor zaawansowany
  • religijnych.uczuc.obraza 24.04.18, 12:17
    Nie wiadomo czy to to jest realne w tej twojej Rosji, katrina.

--
    Dlatego zapraszam Was 13 grudnia 2014 roku do Warszawy. Nie możemy pozwolić, żeby władza dalej niszczyła nasze państwo i jego instytucje, manipulowała, ograniczała wolność słowa i prawa opozycji, godziła w podstawy demokracji. (...) Nadchodzi czas na zmianę. Weźmy razem udział w obywatelskim proteście
  • erka-4 24.04.18, 12:24
    To mi raczej nie grozi,bo w razie czego Opolsczyznę do Niemiec przyłączą.
  • erka-4 24.04.18, 12:25
    Co nie oznacza,że cieszyłbym się z tego.
  • religijnych.uczuc.obraza 24.04.18, 12:28
    No i co z tego że przyłączą lub też nie? I tak pozostaniesz Rosjanką z Rosji.

--
    Ryszard Czarnecki:
    Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce. Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód-ze standardów zachodnich i europejskich do standardów wschodnich, rosyjskich i białoruskich
  • erka-4 24.04.18, 14:09
    Co ty tam wiesz ?
    Musiałbyś się ze mną spotkać to Oplanin z Krakowa pokazałby ci gdzie raki zimują,a żona ma,której Katrina na imię,to Polką jest z Ukrainy,zatem widzisz jaką mam pomieszaną rodzinę,dzieci to nie wiem jak mam nazywać,toteż uczyłem ich od zarania ich dziejów wierszyka,którego uczyła mnie moja Mama:

Kto ty jesteś ?
    Polak mały !!!

I spróbuj im powiedzieć,że jest inaczej to nie gwarantuję,że zęby twoje by się ostały.
  • religijnych.uczuc.obraza 24.04.18, 14:17
    Twierdzę że jest inaczej, katrina.

--
    www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=IKeoaSHNpiI
  • erka-4 24.04.18, 15:14
    religijnych.uczuc.obraza napisał:

> Twierdzę że jest inaczej, katrina.
    >
    - to jest nieistotne.
  • religijnych.uczuc.obraza 24.04.18, 15:25
    Istotne, bo jesteś na polskim forum, a panoszysz się jak u siebie w Rosji.

--
    Dlatego zapraszam Was 13 grudnia 2014 roku do Warszawy. Nie możemy pozwolić, żeby władza dalej niszczyła nasze państwo i jego instytucje, manipulowała, ograniczała wolność słowa i prawa opozycji, godziła w podstawy demokracji. (...) Nadchodzi czas na zmianę. Weźmy razem udział w obywatelskim proteście
  • snajper55 24.04.18, 14:22
    erka-4 napisał:

> Państwo daje ogłoszenie, że jest zainteresowane odzyskaniem odszkodowania np
    > . za prywatyzację firmy: Fabryka obuwia „Alka” SA w Słupsku.

Państwo nie musi do tego wynajmować prawników. Państwo, każde państwo, ma od takich spraw prokuraturę.

S.
    --
    Panzerlied

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka