Dodaj do ulubionych

Bo nie podpisał lojalki?

02.05.18, 08:57
Straż Marszałkowska nie wpuściła Henryka Wujca do protestujących w Sejmie.
Dla Wujca i dla mojego pokolenia to nie nowość - komuchy zawsze takie były.
Swoja drogą, można się zastanawiać co jest większym wstydem: mieć w rodzinie milicjanta chroniącego pochód nacjonalistów czy członka (...) straży Kuchcińskiego.

--
Łże jak pis (dawniej: łże jak pies)
Obserwuj wątek
    • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 09:29
      Przecież to przyjaciel banderowców. Wpuścić go do Polskiego Sejmu to tak jak wpuścić greckiego konia do Troi. Otworzyłby tajne przejscie dla sotni "Azar" i rezuny wymordowałyby wszystkich prawdziwych Polaków w Sejmie.

--
      "Medal of Honor" - tiny.pl/gnqwf
    • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 09:29
      Przecież to przyjaciel banderowców. Wpuścić go do Polskiego Sejmu to tak jak wpuścić greckiego konia do Troi. Otworzyłby tajne przejscie dla sotni "Azar" i rezuny wymordowałyby wszystkich prawdziwych Polaków w Sejmie.

--
      Zdrajcy, co w lśniących cholewach biegli po pustej ulicy
      Jak ze swastyką na czapkach ? z tarczą Dawida, szli wściekli
      Z gębą, co słowa im obce kaleczy, butni i dzicy,
      Co nas zrzucali ze schodów, którzy nas z domów wywlekli.
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 09:52
        Phy, banderówce i zetempówie Walentynowicz pomniki się stawia, więc wejście Wiujca do sejmu to przy tym mały pikuś.

--
        Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
      • buldog2 Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 10:27
        Agent JAR pod sztandarami OUN/UPA i pachą Witalija Kliczki maszerował przez cały Kreszczatik, a pis-nibyprezydent Duda składał kwiaty i fotografował się pod tymi sztandarami. Czy ich będziecie za to rozliczyć?

--
        PIS wiecznie żywy
        PIS prezes: "Ludzie powinni się bać!
        • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:00
          Niepotrzebnie pojechał się lansować na Majdanie. Ale... Przecież to Kopacz udzieliła Ukraincom bezzwrotnej pożyczki. Czyż nie? Ta sama Kopacz, którą ryży folksdojcz wyznaczył na premiera naszej umęczonej ojczyzny.

--
          • religijnych.uczuc.obraza Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:09
            Najbardziej Ukraina mogła liczyć na Lecha Kaczyńskiego. Nawet jego brat o tym mówił.

--
            Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
            • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:12
              Materialnie jednak na Kopaczową. Być może poprzez kontakty z Moskwą prezydent Ukrainy miał coś na tę nierozgarniętą lekarkę w Radomia skoro tak hojnie sypneła rezunom kasą?

--
              Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy ?
              O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą?
              I ręce załamywałem ze wstydu? wstydu i hańby ?
              Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom ? bezbronnym Żydom!
              • religijnych.uczuc.obraza Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:15
                Po prostu realizowała spuściznę L. Kaczyńskiego. Możliwe że były na niego jakieś papiery w Moskwie.

--
                Ryszard Czarnecki:
                Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce. Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód-ze standardów zachodnich i europejskich do standardów wschodnich, rosyjskich i białoruskich
        • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 12:38
          Skoro już swoim wpisem zrobiłaś laskę towarzyszom z UB to chociaż się upomnij o zapłatę.

--
          Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,
          Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych
          Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał
          I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.
    • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 09:30
      A i jeszcze jedno komuszku, milicja została zlikwidowana wraz z upadkiem ustroju, którego filarem były jednostki takie jak ty.

--
      Co wyrywali drzwi z futryn, gwałtem wdzierali się, łotrzy,
      Z pałką wzniesioną do ciosu ? do domów przejętych trwogą.
      Bili nas, gnali starców, pędzili naszych najmłodszych
      Gdzieś na struchlałe ulice. I p
        • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 10:49
          Mordko, jeżeli chodzi o bliższe związki z komunistami to pragnę zauważyć ,że PO ma tak samo złodziejski korzeń jak SLD. No chyba nie zaprzeczysz faktom. Toteż gdybym miał wskazać, któremu z ugrupowań bliżej do ideału komuny z całą pewnością wskazałbym na popieraną przez Michnika partię porcelanowego Grzesia. A co do milicji to w dalszym ciągu się nie zgodę.. Pamiętam kto kazał strzelać z broni gładkolufowej do protestujących górników JSW. Oglądający w TVN sprawozdanie z zajść byli ZOMOwcy (bo ZOMOWCY lubią oglądać TVN) patrzyli z niedowierzaniem jak wielką wprawę ma aktyw PO w rozpędzaniu robotniczych protestów.

--
          • man_sapiens Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 12:05
            Około 600 obywateli jest ciąganych po sądach, bo ośmielili się protestować przeciwko działaniom jedynej słusznej partii pod wodzą tow. Kaczyńskiego. Sześćset, będzie więcej.

--
            Ulica i zagranica tow.Zenon Kliszko i pisiewicze
            • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 12:48
              I to jest odpowiedź na zarzut że rząd PO użył broni palnej przeciwko protestującym robotnikom. Coś cieniutko u was z wydziałem propagandy,
              A te sześćset osób to rozumiem zatrzymało CBA,? Czy byli to zwolennicy karuzeli vatowskiej którzy wyszli na ulice żeby pokazać swoje niezadowolenie z uszczelnienia podatku VAT?

Pamiętam takie wydarzenie gdy sąd skazał uczestników protestu przeciwko wykładowi Baumana we Wrocławiu. Był to -jak mogę domniemywać -wyrok na zamówienie koszernej braci która teraz drze mordę w temacie wolnych sądów, wolnosci zgromadzeń i itd... , Dlaczego rzecznik praw pederastów -Bonar - nie ł się o konstytucyjne prawa tych młodych ludzi, którzy protestowali przeciwko gloryfikacji zbrodniczej żydokomuny.

--
              Dr Kurek cytuje... : "Gdyby Żydzi mieli ratować Polaków, to nie ocalałby żaden Polak"
      • buldog2 Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 10:31
        To Piotrowicz czy Kryże głosi takie prawdy objawione? A może sprawdzony tow. Pietrzak Jan, "absolwent Wyższej Szkoły Nauk Społecznych przy KC PZPR (!)", znów rzucony na odcinek?

--
        PIS wiecznie żywy
        PIS prezes: "Ludzie powinni się bać!
        • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 10:53
          Dzizas nie możesz sobie innych autorytetów poszukać? Członkiem PZPR był minister sprawiedliwości w rządzie PO, członkiemi PZPR był Rzepliński i połowa jego kumpli z TK w których obronie maszerowaliście chlapiąc stearyną z gorejących świec.
          Toteż będąc złosliwym pozwolę sobie zauważyć że gorąco i skwapliwie broniliście komunistycznych aparatczyków.

--
          Dr Kurek cytuje... : "Gdyby Żydzi mieli ratować Polaków, to nie ocalałby żaden Polak"
          • religijnych.uczuc.obraza Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:20
            No no no. pisowski pzprowiec Henryk Cioch został nielegalnie wybrany do TK ale to nie znaczy że był kumplem Rzeplińskiego. No i PO nie miałą pzprowca za skarbnika. Też uważasz że Kostrzewski załatwił jakąś moskiewską pożyczkę na rozkręcenie mafii PiS?

--
            www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=IKeoaSHNpiI
            • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:31
              Nie mój uroczy głąbie:
              Rzepliński musiał być żarliwym komunistą skoro postanowił wesprzeć PZPR w momencie gry już się walił ustrój sowiecki. PO nie ma skarbnika ma Katarasińską, ma wielu wpływowych działaczy z UW i UD których życiorysy trwale są splecione z naukami Lenina. Tutaj maszz resztę nieuku i podziel się z buldogiem bo on też cierpi na deficyt poznawczy.
              dorzeczy.pl/kraj/16370/Lista-PZPR-owcow-i-wspolpracownikow-SB-w-PO-Kukiz-odpowiada-na-akcje-Piotrowicze.html

--
              • religijnych.uczuc.obraza Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:44
                W latach 70. walił się ustrój sowiecki? Co ty ciotuchna powiesz? Poluzuj stringi bo na mózg za bardzo ci uciskają.
                W takim razie jeszcze bardziej żarliwym komunistą musi być red. Piotr Gabryel który był w PZPR od 1980 r. do wyniesienia sztandaru.
                A PiS miało za skarbnika pzprowca, który kombinował kasę na mafijną działalność, zresztą PiS i otoczenie prezymęta do wileu wpływowych działaczy, których życiorysy trwale splecione są z naukami Lenina: Łopiński, Czabański, Karski...

--
                www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=IKeoaSHNpiI
                • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 12:53
                  "poluzuj stringi bo na mózg uciskają" - zastanawiające... Znaczy się zakładasz ten niezwykle skromne majtki na głowę. Po co? Żeby zasłonić poziome narządy płciowe niezwykle popularne w lewicowych kręgach?

--
          • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 10:56
            Myszko oglądaj coś poza Cosmopolitan
            faktypofaktach.tvn24.pl/adam-bodnar-w-faktach-po-faktach,833919.html

--
            • religijnych.uczuc.obraza Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:01
              Bodnar? To ten który wstawiał się za tym lewakiem i pederastą Staruchowiczem?

--
              Dlatego zapraszam Was 13 grudnia 2014 roku do Warszawy. Nie możemy pozwolić, żeby władza dalej niszczyła nasze państwo i jego instytucje, manipulowała, ograniczała wolność słowa i prawa opozycji, godziła w podstawy demokracji. (...) Nadchodzi czas na zmianę. Weźmy razem udział w obywatelskim proteście
              • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:16
                Tan sam ta sama lewacka morda która sobie przypomniała o niepełnosprawnych po zmianie ekipy rządzącej. Ten sam który uważa że pedzie mogą (a wręcz powinny )mieć dzieci. Teraz już wiesz który?

--
                • religijnych.uczuc.obraza Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:24
                  Tak, to ten który bronił praw tego pedzia Staruchowicza. Już pamiętam.
                  Ooo, to i tak dobrze że sobie przypomniał. Bo PiS zapomniało że już w 2014 r. mieli ustawę rozwiązującą problemu rodziców osób niepełnosprawnych. czyżby po zmianie władzy kompletnie olało tę kwestię a ważniejsze było ;lansowanie się w 2014 r. przy proteście tych ludzi w sejmie?

--
                  Stanisław Piotrowicz: Niewątpliwie nazwisko jest znane, ale czy z tego powodu moje dziecko ma być traktowane gorzej niż inne?
                    • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:37
                      Ojej kiedy to ukradli 600 milionów?
                      Wtedy? -> www.youtube.com/watch?v=Rf9wXrQA3XM

--
                    • religijnych.uczuc.obraza Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:36
                      Jak zwykle nie przyswajasz faktów, ciotuchna.

--
                      Ryszard Czarnecki:
                      Chcemy umiędzynarodowić sprawę zagrożenia dla demokracji w Polsce. Mamy do czynienia z przesuwaniem się naszego kraju na Wschód-ze standardów zachodnich i europejskich do standardów wschodnich, rosyjskich i białoruskich
                      • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:39
                        O ja pie... u was sami tacy intekektualiści jak ty? ...))))))
                        Jakąś ci posadę obiecali jak PO wróci do koryta
                        www.youtube.com/watch?v=Rf9wXrQA3XM

TUSK TO KŁAMCA

--
                        Co wyrywali drzwi z futryn, gwałtem wdzierali się, łotrzy,
                        Z pałką wzniesioną do ciosu ? do domów przejętych trwogą.
                        Bili nas, gnali starców, pędzili naszych najmłodszych
                        Gdzieś na struchlałe ulice. I p
                        • religijnych.uczuc.obraza Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:47
                          Rany jakiś ty podniecony tym Tuskiem. On naprawdę musiał cię wysiudać z jakiegoś waszego wspólnego geszeftu że masz takiego fioła na jego punkcie.

--
                          Dlatego zapraszam Was 13 grudnia 2014 roku do Warszawy. Nie możemy pozwolić, żeby władza dalej niszczyła nasze państwo i jego instytucje, manipulowała, ograniczała wolność słowa i prawa opozycji, godziła w podstawy demokracji. (...) Nadchodzi czas na zmianę. Weźmy razem udział w obywatelskim proteście
                          • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 12:58
                            Próbowałem ci wyjaśnić na przykładzie, że follksdojcz nas oszukał. Nas Polaków, bo czy ciebie to akurat nie jestem pewien.

Ps. A off typic to przyznam że w dziwnych miejscach odnajdujesz podniecenie. Najpierw strigi na łbie, a teraz to zaskakujące podejrzenie, że kogoś (oczywiście poza Merkel) może ten wytrzeszczony rudzielec podniecać

--
                            • religijnych.uczuc.obraza Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 13:02
                              Tak, ciebie oszukał na jakimś geszefcie. Więc teraz masz na jego punkcie fioła. Choć trudno uznać cię za Polaka. Taki tam jesteś odrzut z gazety żydowskiej.
                              Przecież to ty się podniecasz na wspomnienie o Tusku, o tym pisałem i jest to fakt. Jako znawca stringów możesz je przecież próbować nosić gdzie ci się podoba.

--
                              • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 13:07
                                13.00 łyknij tę zieloną co ją siostra zostawiła po obchodzie . Ulży ci w tej niekontrolowanej biegunce.

--
                                  • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 13:22
                                    Denerwuj się? A niby czym?

--
                                    • religijnych.uczuc.obraza Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 13:25
                                      Obruszony? A niby czym?

--
                                      • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 13:37
                                        Jak dziecko w przedszkolu.

--
                                        • religijnych.uczuc.obraza Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 14:34
                                          Tak, to twój poziom.

--
      • jureek Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 10:34
        taniarada napisał(a):

> A po jakiego się miał tam pałętać Wujec?

Ważne, że trzy lata temu pałętał się tam zwykły poseł Kaczyński, który teraz nie ma odwagi się tym ludziom pokazać.
        • erte2 Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:03
          jureek napisał:
          Ważne, że trzy lata temu pałętał się tam zwykły poseł Kaczyński, który teraz nie ma odwagi się tym ludziom pokazać.

Oj tam oj tam, się czepiasz. Pszeciesz na pewno w te pendy przybiegłby do tyh ludzi rzeby zapewnić ih o swoim poparciu, empatii i co tam jeszcze, ale cusz, nuszka go boli i biedaczek nie jest w stanie. Bo pszeciesz nie pszywlecze siem do sejmu o kólah, bo jakby to wyglondało!
          Naczelny Wuc i kalectwo? I tak jest wystarczająco pokraczny....

P.s. Napisałem to używając wolskiej ortografii żeby nawet wielgus zrozumiał.
          • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 11:23
            "Napisałem to używając wolskiej ortografii" - no to Komorowski nie będzie miał problemu z uchwyceniem sensu. O ile oczywiście czyta twoje bajeczne wypociny na forum żydowskiej gazety. A teraz kierując się swoim utrwalonym zwyczajem pie...ij jakiś akt strzelisty o H. Wujcu i o tym jak my (znaczy wy) wiele mu zawdzięczamy. O Bolku i Michniku już pisałeś teraz kolej na Wujca.

--
            • erte2 Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 12:33
              No i bądź tu człowieku empatyczny. Postarałem się (choć, przyznaję, łatwo nie było) napisać coś po wolsku żeby nasz wielgusek trudności nie miał, a tu taka czarna niewdzięczność, i zamiast słowa podziękowania - inwektywy.
              No to czy warto być wyrozumiałym?
              • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 13:03
                Byłeś zajebiście empatyczny, a teraz szybciutko walnij jakiś panegiryk na cześć Wujca. Nie po to partia przez lata inwestowała w kształcenie lizusa żeby się teraz miał zmarnować. Dla ułatwienia dodam że możesz się wzorować na listach narodu do Kim Ir Sena.

--
                • erte2 Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 14:06
                  f.a.q napisał:
                  Byłeś zajebiście empatyczny,....
                  Prawda? Rzeczywiście ci się spodobało? No widzisz, a tak mnie nie lubisz (tak między nami - ja ciebie też, ale nie będę o tym głośno mówił).

A co do panegiryku - Henryk Wujec nie potrzebuje panegiryków, sztucznych kwiatów i cokołów (byłby pewnie tym zażenowany - wiem, bo znam go osobiście). Bo jego życiorys nie potrzebuje ornamentów, upiększeń i wazeliny; wystarczająco broni się sam.
              • f.a.q Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 13:03
                Byłeś zajebiście empatyczny, a teraz szybciutko walnij jakiś panegiryk na cześć Wujca. Nie po to partia przez lata inwestowała w kształcenie lizusa żeby się teraz miał zmarnować. Dla ułatwienia dodam że możesz się wzorować na listach narodu do Kim Ir Sena.

--
            • erte2 Re: Bo nie podpisał lojalki? 02.05.18, 12:30
              pies_na_czarnych napisała:
              `
              Przecież mogą go tam przynieść. Dyrektor szpitala osobiście przyniósł mu kule ortopedyczne. Skoro już tam był mógł wziąć go na barana i zanieść do Sejmu.

Po co zaraz na barana? Powinien osobiście zmienić mu pampersa, wziąć na rączki i przynieść do sejmu. Ostatecznie nie na darmo jest generałem...
        • religijnych.uczuc.obraza Re: Kiedy IPN dopisze historię 02.05.18, 11:51
          Kto to jest to Kokoszkiewicz? Jakiś warszawski esbek? Kiedy IPN się nim zajmie?

--
        • jureek Re: Kiedy IPN dopisze historię 02.05.18, 12:19
          taniarada napisał(a):

> O Wujcach i Piniorach .wzzw.wordpress.com/2017/01/25/■■-mow-mi-wujec-■■/

Wstydziłbyś się takie gówno ubeckie linkować!
          Auto nawet nie potrafi poprawnie wymienić tych trzech, którzy uchronili kasę Solidarności przed przejęciem jej przez ubecję, czego ta ubecja do dzisiaj nie może przeboleć.
          • erte2 Re: Kiedy IPN dopisze historię 02.05.18, 15:25
            jureek napisał:
            Wstydziłbyś się takie gówno ubeckie linkować
            Nie masz się co denerwować; zawsze i wszędzie znajdzie się ktoś, kto za niewielkie pieniądze napisze paszkwil; zawsze znajdzie się jakiś Frelek, Gontarz, Kurski (jacek), sakiewicz czy wielgus gotów opluć, obrzucić błotem, zełgać czy obrazić. Niektórzy (ci zdolniejsi) napiszą coś "od siebie"; inni muszą mieć wytyczne i przekaz dnia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka