Dodaj do ulubionych

Jako Polak i obywatel tego kraju mam już dość!

31.05.18, 08:25

I mówię BASTA!
Wystarczy mi tych już istniejących Muzeów, wystarczy mi też tych istniejących pomników , ulic , parków i skwerów im Lecha Kaczyńskiego.
Kiedyś komuniści rzucili piękne hasło "Tysiąc szkół na tysiąclecie", które zresztą zostało zrealizowane z pożytkiem dla Polski i jej obywateli.
Obecnie rządzący narodowcy chcą to przebić udając patriotów poprzez wpinanie sobie w klapy plakietek z miniaturką flagi narodowej, albo zakładając patryIdiotyczne pelerynki oraz budując nikomu nie potrzebne pomniki i muzea!
No to może jeszcze przerobić kościoły i markety na muzea, będzie taniej?
www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/glinski-o-powstaniu-muzeum-historii-polski-szklo-kontaktowe,841418.html
--
Nie mam już siły kopać się z koniem, poza tym jestem stary a oni młodzi i mają sztab informatyków,a ja jestem sam, więc chyba przyjdzie po kilkunastu latach pożegnać się z FK.
Za co oni mnie aż tak nienawidzą?
Edytor zaawansowany
  • cossa.nostra 31.05.18, 08:29

Co będziesz sobie żałował. Nie dużo czasu ci już POzostało. Tobie i twojej marskiej wątrobie.
  • zapijaczony-ryj 31.05.18, 08:54
    cossa.nostra napisał(a):

>
    > Co będziesz sobie żałował. Nie dużo czasu ci już POzostało. Tobie i twojej mars
    > kiej wątrobie.

Gdybym był chamem takim jak ty to bym cię nazwał sycylijskim bandytą, a tego nie zrobię, bo chamem nie jestem

--
    Nie mam już siły kopać się z koniem, poza tym jestem stary a oni młodzi i mają sztab informatyków,a ja jestem sam, więc chyba przyjdzie po kilkunastu latach pożegnać się z FK.
  • cossa.nostra 31.05.18, 09:02
    Jako Polak ma dosyć bełkoczących zapijaczonych ryjów. I coś z tym zrobię. Zgadniesz z przerażeniem?
  • 0bywatel.0018 31.05.18, 09:06
    Ty chamem nie jesteś!!!!!!
    Bardzo dobre to było. :)
  • zapijaczony-ryj 31.05.18, 09:16
    0bywatel.0018 napisał:

> Ty chamem nie jesteś!!!!!!
    > Bardzo dobre to było. :)

Czepianie się czyjegoś nicka nazywa się w internecie CHAMSTWEM i tylko cham moze o tym nie wiedzieć. Załóż gumofilce, idz do salonu i wypróżnij się na dywan, tak jak lubisz.
    A może byście PiSiory choć raz w temacie wątku coś napisali!
    ZA trudne dla takich ptasich móżdżków?

--
  • 0bywatel.0018 31.05.18, 11:24
    Przecież ty mnie wcale nie znasz.
    No chyba, że wypróżnianie się na dywan jest dla ciebie czymś bardzo normalnym.
    Dla mnie akurat nie.
  • zapijaczony-ryj 21.06.18, 17:09
    0bywatel.0018 napisał:

> Ty chamem nie jesteś!!!!!!
    > Bardzo dobre to było. :)

To ci przypomnę.
    Lech Kaczyński -"spieprzaj dziadu do emeryta!
    Ten ze sam cham o Merkel-"chyba naćpana jest"
    Panna Pawłowicz -"Flaga Unijna to szmata"
    Jarosław Kaczyński do kobiety Beaty Szydło:
    Rano kwiaty, gratulacje i obleśne lizanie rączek przez pedała, a wieczorem potężb kop w dOpę tej samej obślinianej z rana pani i...dymisja!
    To jest prawdziwe chamstwo PiSiej ferajny i jej przywódcy!

--
  • 0bywatel.0018 31.05.18, 09:05
    Musisz wyemigrować do KRLD albo palnąć sobie w łepetynę.
    Tutaj widzę, że już długo w Polsce nie wytrzymasz. Za dużo wolności i demokracji dla ciebie.
    Do ambasady KRLD i dogaduj sie z nimi.
  • zapijaczony-ryj 31.05.18, 11:15
    0bywatel.0018 napisał:

> Musisz wyemigrować do KRLD albo palnąć sobie w łepetynę.
    > Tutaj widzę, że już długo w Polsce nie wytrzymasz. Za dużo wolności i demokracj
    > i dla ciebie.
    > Do ambasady KRLD i dogaduj sie z nimi.

Nie muszę KiM Jar Sen sprowadza KRLD nad Wisłę!

--
  • 0bywatel.0018 31.05.18, 11:21
    :D
  • kolor 31.05.18, 11:24
    Spoko, Kaczyński już na łożu śmierci
  • yoma 31.05.18, 11:29
    O ile już nie umarł.

--
    Bo nie poradzisz nic bracie mój, gdy na tronie siedzi...
  • zapijaczony-ryj 31.05.18, 13:25
    yoma napisała:

> O ile już nie umarł.
    >

Za piękne, by było prawdziwe

--
  • kolor 31.05.18, 13:27
    Nie wiadomo. Może już kopnął w kalendarz?
  • 141288bs 31.05.18, 14:12
    kolor napisał:

> Nie wiadomo. Może już kopnął w kalendarz?
    - te wasze rozmowy sa z rodzaju, POgadal lunatyk z obserwatorem myzsek
  • zapijaczony-ryj 01.06.18, 07:43
    kolor napisał:

> Nie wiadomo. Może już kopnął w kalendarz?

Jak Stalin kopnął w swojej daczy pod Moskwa to Rosjanie dowiedzieli si dopiero po tygodniu.
    U nas teraz z prawda jest podobnie , za przyzwoleniem IPNu zresztą.

--
  • 141288bs 01.06.18, 12:28
    U nas prawda laduje na Oslej Lawce,...np.watek Niepisana glowna zasada dzialania UE.
  • zapijaczony-ryj 17.06.18, 09:00
    0bywatel.0018 napisał:

> Musisz wyemigrować do KRLD albo palnąć sobie w łepetynę.
    > Tutaj widzę, że już długo w Polsce nie wytrzymasz. Za dużo wolności i demokracj
    > i dla ciebie.
    > Do ambasady KRLD i dogaduj sie z nimi.

To PiSia przypadłość, tak samo jak dyspepsja.

--
  • rzewuski1 31.05.18, 13:43
    Nie martw się, pomyśl ilu ludzi znajdzie prace w rozwalaniu tych pomników po upadku kaczyzmu.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • 141288bs 01.06.18, 12:30
    rzewuski1 napisał:

> Nie martw się, pomyśl ilu ludzi znajdzie prace w rozwalaniu tych pomników po u
    > padku kaczyzmu.
    >
    >
    - rozwal ty swoj glupi leb,bo juz totalnym idiotom okazal sie nieprzydatnym
  • zapijaczony-ryj 19.06.18, 10:40
    rzewuski1 napisał:

> Nie martw się, pomyśl ilu ludzi znajdzie prace w rozwalaniu tych pomników po u
    > padku kaczyzmu.
    >
    >
    PiSia ferajna sama bedzie rozwalać w ramach programu resocjalizacji więźniów

--
  • tanebo2.0 01.06.18, 12:50
    natemat.pl/239735,piotrowicz-o-dziennikarzach-napastuja-i-zadaja-niewygodne-pytania tego też masz dość?
  • zapijaczony-ryj 20.06.18, 14:35
    Czy robienie sobie jak z kretyństwa PiSiorów i ten protest to to powielenie tematu:
    forum.gazeta.pl/forum/w,396,166201038,166201038,KIm_Ir_Sen_ma_w_KRLD_ponad_37_000_pomnikow_.html

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka