Dodaj do ulubionych

Jak skazać winnego w wypadku z Szydło?

12.06.18, 14:20
krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,23527773,sad-apelacyjny-wypowiedzial-sie-w-sprawie-wypadku-beaty-szydlo.html#Z_BoxGWImg //-- Sebastian czeka.A sprawa jest prosta i sierżant z drogówki ustala to w 10 minut z wypisaniem mandatu w tym czasie.Ale TKMPiSlam.

--
www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
Edytor zaawansowany
  • ewa9717 12.06.18, 14:24
    Człowiek już jest, niejaki piotrowicz pomoże znaleźć paragraf...

--
    Świetny blog:www.nienawisc.pl/
  • m.c.hrabia 12.06.18, 14:39
    masz na myśli Hermana?

--
    Wiemy, że przekaz TVP info może razić inteligentne osoby, ale my chcemy trafić do naszych wyborców
  • inocom 12.06.18, 14:46
    www.radiowroclaw.pl/articles/view/78378/Nie-zyje-Dorota-P-kobieta-ktora-byla-jednym-z-glownych-swiadkow-ws-Tomasza-Komendy
    --
    V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
  • religijnych.uczuc.obraza 12.06.18, 14:48
    Trzeba ją było położyć na gastroenterologii na Szaserów to by nie umarła.

--
    Dlatego zapraszam Was 13 grudnia 2014 roku do Warszawy. Nie możemy pozwolić, żeby władza dalej niszczyła nasze państwo i jego instytucje, manipulowała, ograniczała wolność słowa i prawa opozycji, godziła w podstawy demokracji. (...) Nadchodzi czas na zmianę. Weźmy razem udział w obywatelskim proteście
  • man_sapiens 12.06.18, 16:36
    Wszystko to podważyli niedawno śledczy, twierdząc, że w latach 90-tych kobieta była prostytutką, współpracującą z policją i nie pierwszy raz składała fałszywe zeznania. Fakt sugeruje również, że Dorota P. miała niedawno powiedzieć, że została zastraszona i zmuszona, by obciążyć Komendę w 1999 roku i później w trakcie procesu.

A kto wywierał nacisk na policję i prokuraturę?
    --
    Dojna zmiana. Podła zmiana. PiS
  • religijnych.uczuc.obraza 12.06.18, 17:28
    Pewnie Tusk.

--
    Karol, człowiek, który popylał melexem
  • alistair_p 13.06.18, 00:09
    Jechała z Szydłową? Chyba nie sugerujesz,że razem lepiły pierogi?

--
    Demokracja jest ustrojem, w którym rządzi mniejszość, potrafiąca przekonać większość obywateli, że to oni rządzą.
  • ultimate.strike 14.06.18, 14:59
    Szydłowa by chyba w tym zawodzie niewiele zarobiła.

--
    Kilt - zdrowa alternatywa dla spodni
    Najnowsze strony kiltowe
    Forum kiltowe
    Blog społeczno-polityczny
  • pislamistapolski 12.06.18, 18:00
    Sprawa ktora powinna trwac 10 minut trwa ROK czasu PRZEZ PISLAMSKICH KATOLIKOW
    w tym samym czasie ci sami PISLAMSCY KATOLICY puszczaja w pislamskiej TV spoty jak to za PO sprawy trwaly dlugo bo "mafia sedziowska"
    Czy to nie jest aby dowod na to ze pislamscy katolicy z rzadu robia z pislamskich wyborcow debili wiekszych niz sa?
    Czy to nie jest dowod na rozpasanie pislamskiej wladzy ktora zamiata pod dywan swoje winy?
    Co o tym sadzicie pislamska forumowa ciemnoto?
  • pies_na_czarnych 12.06.18, 18:14
    Przeca Brocha powiedziała, że wszyscy są równi według pisowskiego prawa.

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • eiran 13.06.18, 06:18
    Właśnie tyle miała trwać. Dziesięć minut po wypadku Błaszczak ogłosił, że p. Sebastian się przyznał, a więc sprawa jest oczywista.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • cronny 13.06.18, 22:22
    eiran napisał:
    > ... Dziesięć minut po wypadku Błaszczak ogłosił...

Dziesięć minut po wypadku podano to do wiadomości publicznej. Nie wiemy ile czasu sużby prasowe resortu się guzdrały z publikacją. Być może, że Błaszczak ogłosił te swoje rewelacje wcześniej...

--
    "Wszystkiego człowiek i tak się nie dowie. I umrze tak samo głupi, jak się urodził."
    /Aleksander Sołżenicyn – Oddział chorych na raka/
  • ultimate.strike 14.06.18, 15:00
    Mógł ogłosić przed wypadkiem, gdy już było wiadomo, że sygnały dźwiekowe dawane przez Szydło paszczą są nieskuteczne.

--
    Kilt - zdrowa alternatywa dla spodni
    Najnowsze strony kiltowe
    Forum kiltowe
    Blog społeczno-polityczny
  • zapijaczony-ryj 13.06.18, 09:12

są nowi po tzw"dobrej zmianie", a ci raczej kodeksu nie znają!

--
    Nie mam już siły kopać się z koniem, poza tym jestem stary a oni młodzi i mają sztab informatyków,a ja jestem sam, więc chyba przyjdzie po kilkunastu latach pożegnać się z FK.
    Za co oni mnie aż tak nienawidzą?
  • ave.duce 13.06.18, 18:15
    Nasza Becia załgana...

wiadomosci.wp.pl/wypadek-beaty-szydlo-w-oswiecimiu-owczesna-premier-byla-powaznie-ranna-6262380115986561a
    --
    Precz z kaczyzmem i demokraturą!
    Forum ze Dworum
  • aga-kosa 13.06.18, 23:12
    Mnie chyba ktoś ważny, stuknął na przejściu dla pieszych - byłam w kamizelce odblaskowej, w jasnym ubraniu z kijkami - w grudniu.
    Prokurator w lutym przesłał mi pismo, że moja sprawa została skierowana do SR.
    W końcu maja dostałam wyrok już uprawomocniony. Uprawomocnienie nastąpiło 4 maja
    Nikt mi nie przysłał pisma, że sprawa się odbyła. Stukajacy ma mi zapłacić 3 000 zł
    W wyroku nie było napisane, czy mogę się odwołać od wyroku, w jakim terminie i do kogo.
    Czy nastąpiły jakieś zmiany w KK, czy stukajacy był ważny tak jak BSz. aga
  • zapijaczony-ryj 14.06.18, 14:52
    ave.duce napisała:

> Nasza Becia załgana...
    >
    > wiadomosci.wp.pl/wypadek-beaty-szydlo-w-oswiecimiu-owczesna-premier-byla-powaznie-ranna-6262380115986561a

JAzda pod prąd, przekroczenie linii podwójnej przerywanej i wyprzedzanie na skrzyżowaniu o ruchu niekierowanym! gdyby w tym czasie ktoś z ulicy podporządkowanej skręcał w prawo to byłyby ofiary śmiertelne!
    I najważniejsze;
    Kierowca pojazdu uprzywilejowanego jest zobowiązany do zachowania szczególnej ostrożności!!!

--
    Nie mam już siły kopać się z koniem, poza tym jestem stary a oni młodzi i mają sztab informatyków,a ja jestem sam, więc chyba przyjdzie po kilkunastu latach pożegnać się z FK.
  • pislamistapolski 14.06.18, 16:56
    Trzeba przyznac ze pislamisci od 2,5 roku mieli wiecej zdarzen drogowych co polscy rzadowi politycy przez tysiac lat RP
    Skad to sie bierze? Wladza deprawuje, wladza absolutna deprawuje absolutnie.
    Pislamista jadacy rzadowym autem badz prywatnym autem ma swiadomosc ze jest wladzą pislamską
    a wladza pislamska jest ponad prawem
    Zgodzicie sie ze mna pislamska forumowa ciemnoto?
  • cronny 14.06.18, 23:50
    Po co z naszych podatków kupiono za 2.5 miliona dla pani Szydło ulubiony samochód ruskich mafiosów - pancerną limuzynę Audi A8 L Security?
    Prawdopodobnie dla bezpieczeństwa (tak zapewne uzasadniano ten wydatek), a nie tylko po to, żeby zadawała szyku w rodzinnej wsi.

Jak doszło do wypadku? Kierujący pancerną limuzyną - przekroczył podwójna linię ciągłą i jadąc z nadmierną prędkością, lewą stroną ulicy (pod prąd) i wyprzedzając na skrzyżowaniu - nie zachował należnej ostrożności i po lekkim (słyszalnym w zamkniętym pudle samochodu, ale praktycznie nieodczuwalnym fizycznie) otarciu się o przedni zderzak wyprzedzanego na skrzyżowaniu filigranowego Fiata seicento - zareagował błędnie ruchem kierownicy w lewo (zamiast w prawo), co spowodowało skręt w lewo, wyjechanie poza jezdnię, uderzenie o krawężnik w tym miejscu obramowujący kratkę ściekową, utratę panowania nad pojazdem i uderzenie w drzewo.

Mimo prób mataczenia i składania fałszywych zeznań n/t rzekomych sygnałów dźwiękowych - nie ma dowodu na to, że limuzyna sygnalizowała uprzywilejowanie w ruchu drogowym.

Podobny wypadek, będący skutkiem wyjechania przez źle wyszkolonego kierowcę poza obrys drogi i najechania na separator oddzielający jezdnię od torów tramwajowych, miała rok później limuzyna wioząca prezydenta.

--
    Audi A8 L Security waży blisko 3 tony i spełnia normy bezpieczeństwa klasy VR 9. Oznacza to, że dla pojazdu nie są zagrożeniem strzały z Kałasznikowa. Pojazd został tak skonstruowany, aby wytrzymać eksplozje ładunków wybuchowych, czy ostrzał z ręcznych wyrzutników granatów.
  • zapijaczony-ryj 15.06.18, 08:27
    pislamistapolski napisał:

> Trzeba przyznac ze pislamisci od 2,5 roku mieli wiecej zdarzen drogowych co pol
    > scy rzadowi politycy przez tysiac lat RP
    > Skad to sie bierze? Wladza deprawuje, wladza absolutna deprawuje absolutnie.
    > Pislamista jadacy rzadowym autem badz prywatnym autem ma swiadomosc ze jest wla
    > dzą pislamską
    > a wladza pislamska jest ponad prawem
    > Zgodzicie sie ze mna pislamska forumowa ciemnoto?

--
  • lumpior 15.06.18, 09:59
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23542770,prokuratura-mocno-nagiela-fakty-wnioski-sledczych-ws-wypadku.html#Z_Czolka3Img
    --
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka