Dodaj do ulubionych

elegancja oborowego chamstwa w kontekście trzody

05.07.18, 20:18
Wiceminister rolnictwa Jacek Bogucki kilka razy nazwał opozycję "świńską". Gdy przerwała mu wicemarszałek Sejmu, dalej powtarzał obelgi pod adresem opozycji, zapewniając, że w sprawie ASF "odpowiedzą przed Bogiem".
Oborowe chamstwo pisich nie ma żadnych zahamowań i nawet pana Boga mieszają do swojego szamba.Natomiast tajemnicą jest zachowanie i reakcje prowadzącej obrady,która tego chama nie usunęła z mównicy.
--
Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.
Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.
Edytor zaawansowany
 • 99venus 05.07.18, 21:15
  Dziennikarz "Polityki" Wojciech Szacki dotarł do "przekazu dnia" Prawa i Sprawiedliwości. Zawiera instrukcję, jak komentować próbę odwołania Marka Kuchcińskiego. Czytamy w nim, że "marszałek jest nad wyraz wyrozumiały wobec ekscesów posłów totalnej opozycji".
  Za kochanego pana marszałka poseł PO został totalnie sflekowany przez Kuchcińskiego i ukarany-w ramach wyrozumiałosci.
  Pisi miłosnik totalnego chamstwa - bezkarny.

  --
  Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.
  Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
  Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.
 • zapijaczony-ryj 06.07.18, 08:06
  99venus napisał:

  > Dziennikarz "Polityki" Wojciech Szacki dotarł do "przekazu dnia" Prawa i Sprawi
  > edliwości. Zawiera instrukcję, jak komentować próbę odwołania Marka Kuchcińskie
  > go. Czytamy w nim, że "marszałek jest nad wyraz wyrozumiały wobec ekscesów posł
  > ów totalnej opozycji".
  > Za kochanego pana marszałka poseł PO został totalnie sflekowany przez Kuchcińsk
  > iego i ukarany-w ramach wyrozumiałosci.
  > Pisi miłosnik totalnego chamstwa - bezkarny.
  >


  trybu jest przez marszałka dozwolone!

  --
  Nie mam już siły kopać się z koniem, poza tym jestem stary a oni młodzi i mają sztab informatyków,a ja jestem sam, więc chyba przyjdzie po kilkunastu latach pożegnać się z FK.
 • pies_na_czarnych 05.07.18, 23:17
  a kto prowadził obrady?

  --
  Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
 • 99venus 06.07.18, 07:50
  Małgorzata Kidawa-Błońska - z PO!!!!!!

  --
  Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.
  Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
  Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.
 • potwor_z_piccadilly 06.07.18, 01:08
  To nerwy.
  Zwierzęta czując się zagrożone atakują.
  To samo zaczyna się dziać z pisowcami. Brak im argumentów merytorycznych na to co wyprawiają, odczuwają pogardę jaką względem nich ostentacyjnie wyraża ich (kiedyś ukochany) lider, a do tego dochodzi świadomość czekającego ich po zmianie władzy prawdopodobnego uhańbienia.
 • matigrypl 06.07.18, 05:33
  Kazda rewolucja wywołuje problem z nuworyszami. Zjawisko to ma odzwierciedlenie w literaturze i sztuce. Z peło jest jeszcze gorzej bo oni wierzą ze to bóg ich namaścił i okrasił błękitną krwią. Uważają że jako jedyni posiadają patent na władzę? Po prostu uważają się za wyjątkową kastę i elitę elit. Ten nieuprawniony i prymitywny pogląd prowadzi do wręcz kabaretowych scen i świadczy o prymitywizmie lumpów chwilowo osiągających szczyty i z braku kwalifikacji spadających z pełnej wysokości z drabiny. Przypominam że im wyżej skutki upadku są bardziej nieprzyjemne. Stwierdzono naukowo że im większy młot intelektualny tym trudniej mu cokolwiek wytłumaczyć a często jest to wręcz niemożliwe! Objawy to histeria, udowadnianie swoich racji wrzaskiem szukanie pomocy w stylu tonący brzydko się chwytai nie cofanie się przed jakimkolwiek świństwem które w ich mniemaniu ma pomóc. Np. mania odwoływania i totalne czepialstwo w stylu; dlaczego lodówka stale się świeci.Trudno brać ich na poważnie i jedyny zysk to świetny kabaret.
 • taziuta 06.07.18, 05:45
  matigrypl napisał(a):

  > /.../ Objawy to histeria (patrz Kaczyński, przemawiający bez żadnego trybu i krzyczący do opozycji o mordach zdradzieckich), udowadnianie swoich racji wrzaskiem (j.w. plus niejaka Pawłowicz) szukanie pomocy w stylu tonący brzydko się chwyta (łamanie Konstytucji i trójpodziału władz) i nie cofanie się przed jakimkolwiek świństwem (patrz propaganda TVPiS) które w ich mniemaniu ma pomóc. /.../

 • adria231 06.07.18, 07:50
  Kabaret daje rozrywkę na krótko. Natomiast ten kabaret, który funduje nam władza może trwać wiele lat ( może nawet dekad). Wszak ciemny lud to kupuje i popiera . Skończy się to, kiedy w kasie pokaże się dno. Rząd się wyżywi, jak mawiał klasyk. Co z resztą narodu? Już teraz brakuje na podstawowe potrzeby społeczeństwa: na leczenie, edukację,na niepełnosprawnych. Nawet ludzie, którzy uciekają ze swojej ojczyzny przed wojną nie chcą u nas zatrzymywać się, bo u nas bieda i brak możliwości przeżycia. Szczególnie to boli, gdy słyszy się o rozpasaniu i nepotyzmie władzy , o
  niegospodarności, o rozdawnictwie naszych pieniędzy ( z naszych podatków). To majstrowanie przy ordynacjach wyborczych i przejęcie organów zatwierdzających wyniki wyborów - to przygotowanie do wieloletnich rządów.
 • 99venus 06.07.18, 07:52
  Ja bym powiedział,że ten opis PiS jest wyjątkowo rzetelny.

  --
  Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.
  Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
  Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka