Dodaj do ulubionych

Kontrowersyjny wieniec w 100. miesięcznicę smoleńs

11.08.18, 23:57
Obchody 100. miesięcznicy smoleńskiej w Warszawie zdawały się przebiegać bez zakłóceń. Okazuje się jednak, że, poza kwiatami złożonymi na pl. Piłsudskiego przez delegację PiS, przed pomnikiem pojawił się jeszcze jeden wieniec, o całkiem innej wymowie.
www.o2.pl/artykul/kontrowersyjny-wieniec-w-100-miesiecznice-smolenska-policja-spisuje-tresc-dedykacji-6283283958646913a
--
Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
Edytor zaawansowany
  • pies_na_czarnych 12.08.18, 00:47
    Wieniec pamięci "95 ofiar Lecha Kaczyńskiego" przy pomniku smoleńskim. Interweniowała policja
    Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23777676,wieniec-pamieci-95-ofiar-lecha-kaczynskiego-przy-pomniku-smolenskim.html

--
  • 006ryjgnojonyjaknitras 12.08.18, 04:44
    fy.
    Niestety zapłacił za to życiem.
    www.wykop.pl/link/3487939/oficer-bor-przestrzegal-ze-dojdzie-do-katastrofy-w-ktorej-zginie-mnostwo/
    A wcześniej miało miejsce podobne zdarzenie w Tbilisi, ale dzięki stanowczej postawie kapitana samolotu do katastrofy nie doszło, bo odmówił Wypitnemu lądowania. Zapłacił za to wyrzuceniem z pracy, ale żyje. Potem został nazwany przez Gosiewskiego tchórzem (patrz zapytanie poselskie nr 2496).
    pl.wikiquote.org/wiki/Incydent_gruzi%C5%84ski

--
    Po jednym dniu jako 001 już jestem 002, ciekawe na jak długo.
    Na forum kraj od 2013 r jako zapijaczony_ryj.Nie łamię regulaminu, tylko piszę prawdę, prawdę, która niebawem po przejęciu GW przez Gazetę Polską będzie niedopuszczalna.i.imagebanana.com/img/ypu4e79q/3tvPROPAGANDA.jpg
  • stasi1 12.08.18, 11:14
    kapitan nie zapłacił wyrzuceniem z pracy. Dostał jakis medal dobrego lotnika(dostaje się go normalnie po 10 latach latania, on po 8). Ogólnie każda władza nie lubi jak ktoś się sprzeciwia władzy z przyczyn merytorycznych, a nuż trafi to na nich. W sumię i tak miał szczęście, większość pilotów z tego pułku została z niczym
  • cronny 12.08.18, 05:32
    Wiele osób wyraża opinię, że brak decyzji p. Kaczyńskiego - na które zapasowe lotnisko odejść -był formą nacisku na pilotów, aby, mimo fatalnych warunków atmosferycznych, podjęli ryzyko ladowania w Smoleńsku. Według tej opinii - owym brakiem decyzji p. Kaczyński dał wyraz lekceważenia życia osób, które zaprosił, by mu towarzyszyły, i za które odpowiadał, oraz przyczynił się do katastrofy.

Dedykacja: "Pamięci 95 ofiar Lecha Kaczyńskiego, który ignorując wszelkie procedury nakazał pilotom lądować w Smoleńsku w skrajnie trudnych warunkach. Spoczywajcie w pokoju. Naród polski" - jest wyrazem pamięci oraz hołdu dla ofiar i nie ma w niej nic kontrowersyjnego.

• haen2010 12.08.18, 08:01
    To bardzo oględna interpretacja tego, co działo się w salonce po komunikacie "Wyszła mgła". Moim zdaniem Błasik nie tylko z własnej woli polazł do kabiny dopilnować pilotów. No i sławetna rozmówka dwóch Kaczusiów - jedyna tajemnica smoleńska.
  • wariant_b 12.08.18, 08:32
    > Wiele osób wyraża opinię, że brak decyzji p. Kaczyńskiego ...

Trudno mówić o braku decyzji, skoro prezydent po telefonie do brata
    wysłał do kabiny pilotów gen. Błasika.
  • 99venus 12.08.18, 07:23
    A co jest kontrowersyjnego w tym wieńcu?

--
    Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.
    Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
    Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.
  • natemat22 12.08.18, 07:26
    milicja jest od sprawdzania napisów na szarfach wieńców ?

--
    apostazja.info/
  • cronny 12.08.18, 17:53
    natemat22 napisała:

> milicja jest od sprawdzania napisów na szarfach wieńców ?
    >

No własnie - któremu ministrowi w PiS-owskim rządzie podlega cenzura napisów na szarfach wieńców żałobnych? Glińskiemu? Brudzińskiemu? Ziobrze? Kamińskiemu?

--
    "Zamknijcie mordy, tak jak prezes powiedział, zdradzieckie mordy" /Krystyna Pawłowicz/
  • wkkr 12.08.18, 07:29
    www.wykop.pl/ramka/4463121/zobaczcie-jak-w-przeciagu-3-dni-zmienia-sie-retoryka-wiadomosci-tvp/
    --
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • taniarada 12.08.18, 08:40
    Chamstwo i kodziarze i zadymiarze z RP wszystkie uroczystości zepsują.wpolityce.pl/m/polityka/407561-tomasz-lysiak-w-sieci-darcie-mordy
  • taniarada 12.08.18, 08:45
    Ciąg dalszy.m.niezalezna.pl/233084-wyzwiska-i-kopanie-uczestnikow-100-miesiecznicy-atak-prowokatora-na-krakowskim-przedmiesciu
  • yoma 12.08.18, 10:12
    Aha. Najlepsze to trzymanie w ręku szklanki :)

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • 006ryjgnojonyjaknitras 12.08.18, 11:22
    taniarada napisał(a):

> Ciąg dalszy.m.niezalezna.pl/233084-wyzwiska-i-kopanie-uczestnikow-100-miesiecznicy-atak-prowokatora-na-krakowskim-przedmiesciu

Gdyby nie był od Joja, to tysiące tajniaków patrolujących tę pajacznicę na pewno by go zgarnęło.

--
    Po jednym dniu jako 001 już jestem 002, ciekawe na jak długo.
    Na forum kraj od 2013 r jako zapijaczony_ryj.Nie łamię regulaminu, tylko piszę prawdę, prawdę, która niebawem po przejęciu GW przez Gazetę Polską będzie niedopuszczalna.i.imagebanana.com/img/ypu4e79q/3tvPROPAGANDA.jpg
  • cronny 12.08.18, 18:10
    > Gdyby nie był od Joja, to tysiące tajniaków patrolujących tę pajacznicę na pewn
    > o by go zgarnęło.

Równie dobrze, a nawet lepiej, mógł być od Ułaskawieńca albo od Deficyta Intelektualnego...

A może to wytoczył się z podwórka pobliskiego Ministerstwa jakiś niedopity cywil od Tableta?

--
    "...jest wskazane, by każda władza była równoważona przez inne władze i inne zakresy kompetencji, które by ją utrzymywały we właściwych granicach..."
  • 99venus 12.08.18, 17:25
    To PiS już musi do prowokacji wynajmować aktorów??

--
    Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci.
    Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
    Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.
  • m.c.hrabia 12.08.18, 18:18
    pis uwielbia cuker kotki

--
    Władza, która nie ma ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
  • yoma 12.08.18, 10:10
    A podstawa interwencji policji?

--
    Nowogrodzka, bardzo proszę o rzucenie na odcinek kogoś o IQ wyższym od glisty. Bo nudno. 
  • taziuta 12.08.18, 11:23
    yoma napisała:

> A podstawa interwencji policji?

A to dzisiaj potrzebna jest jeszcze jakaś podstawa?
  • yoma 12.08.18, 11:44
    Dziwię się, że policja nie ma nic innego do roboty, tylko czytać napisy na wieńcach. Na każdy pogrzeb patrol policji!

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • yoma 12.08.18, 11:44
    Dziwię się, że policja nie ma nic innego do roboty, tylko czytać napisy na wieńcach. Na każdy pogrzeb patrol policji!

--
    <*>
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • ta 12.08.18, 16:10
    yoma napisała:

> Dziwię się, że policja nie ma nic innego do roboty, tylko czytać napisy na wień
    > cach. Na każdy pogrzeb patrol policji!

Policjant nie tylko przeczytał, ale i spisał :) Ciekawe, czy kopiowy ołówek moczył w ustach *
    ---
    * dla młodzieży: kopiowy ołówek popularny w milicji w PRL służył do sporządzania różnych notatek. Zwilżony sztyft barwił papier trwale na fioletowo, dając zapis trwały nie do wygumkowania. Używający ołówka, np milicjanci z drogówki miewali fioletowe usta i zęby :)

--
    Jarosław Kaczyński: "Natomiast ja nie miałem swojej grupy. Grupę stanowiliśmy tylko z bratem"
    Mateusz Morawiecki:" Nawet jak się potykamy, to potykamy się dobrym potykaniem"
  • yoma 12.08.18, 16:38
    No widzisz, jak się poprawiło? W PRL chodzili parami, bo jeden umiał czytać, a drugi pisać :)

--
    Osoba Misia Uszatka znieważona Konstytucją. Wyję :))
  • pies_na_czarnych 12.08.18, 11:23
    Milicja pomaga PiS-SB w zbieraniu danych.

--
  • yoma 13.08.18, 10:39
    Nieboszczyków?

--
  • erte2 13.08.18, 09:31
    yoma napisała:

A podstawa interwencji policji?

Proszę bardzo: Bez żadnego trybu.
    Zadowolona?
  • yoma 13.08.18, 10:22
    Dziękuję, o to chodziło.

--
  • mazala1 12.08.18, 17:37
    również ubierał pomniki i postumenty w koszulki z napisem "Konstytucja".
    Domyślam się, że był to najprawdopodobniej Pan Kalisz, człowiek szczupły i wolny, o umyśle jak brzytwa, dowcipny i rycerski, lub Pan pisarz Piątek, zwany w sieci "brudnym podkoszulkiem".
  • pies_na_czarnych 12.08.18, 17:53
    www.facebook.com/nie.lubie.PiSu/photos/a.155674944508551.39692.155394177869961/1933447943397900/?type=3&theater
    --
  • cronny 12.08.18, 18:41

scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/38907155_2113320955344692_4171234467932798976_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f8d7970a7f8ca5b18a38f917154744ed&oe=5BC7FF3F
    --
    "Zamknijcie mordy, tak jak prezes powiedział, zdradzieckie mordy" /Krystyna Pawłowicz/
  • taniarada 12.08.18, 19:18
    Co zrobić by po seksie zwolenniczka kodu przez godzinę jeszcze krzyczała.Wytrzeć w jej koszulkę z napisem konstytucja penisa.😁😂🤣😃😅😊🤗
  • pies_na_czarnych 12.08.18, 19:19
    Zwolenniczki pisu wylizuja.

--
  • erte2 13.08.18, 09:40
    taniarada napisało:
    Wytrzeć w jej koszulkę z napisem konstytucja penisa.

No to bardziej podłożyć się nie mogło.
    Bo właśnie jasno i wyraźnie toto napisało czym dla tego czegoś jest konstytucja i wynikające z niej prawa obywatelskie, obowiązki rządzących i podstawy prawne dla kodeksów i ustaw.
    I wszystko już jest oczywiste.
  • yoma 12.08.18, 19:28
    Fajne. Każę sobie zrobić :)

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • pislamistapolski 12.08.18, 20:26
    Dlaczego rzekomy patriota Kaczynski Jaroslaw nie polecial z bratem na rzekomo wazna dla rzekomych patriotow uroczystosc?
    dlaczego Jaaroslaw wykorzystuje ta tragedie do celow politycznych?
  • religijnych.uczuc.obraza 13.08.18, 07:39
    Cóż, nie popieram autora napisu ale go rozumiem, bo każdy ma jakieś emocje. Najprawdopodbniej ten człowiek nie wierzy w kłamstwa MAKu i Laska, którzy sfałszowali stenogramy z kokpitu. Tak naprawdę wg autora napisu w kokpicie został nagrany L. Kaczyński wydający załodze polecenie lądowania za wszelką cenę bo jak nie wylądują to brat go zabije.

--
    Ja trochę tę historię znam i lata trzydzieste ch.ja a nie wyciągnęły Stany Zjednoczone (?). Wojna wyciągnęła (?). Natomiast jedna taka rzecz, że mam absolutnie pozytywne zdanie o Merklowej, Sarkozym czy, jak tam się ten nowy nazywa, Hollande?-mówi Morawiecki.
  • x2468 13.08.18, 09:39
    Milicja polityczna?

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka